Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by McDziarz
zgodnie z regulaminem skoro avi7 i cartmann nie wysłali żadnego typu to spotyka ich automatyczna eliminacja , czyli w II rundzie mam wolny los rozumiem i przechodze do III automatycznie smile

Nie ciesz się wink Jeśli będzie wiele takich par, to dostaniesz LL, tak jak jest to w deblu.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Osoby, które nie przysłały loginu z Tobet, automatycznie zostały usunięte z konkursu. Nie przysyłajcie mi już loginu, mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby to zrobić.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
''#2 06.04 21:30 Wayne Odesnik - Kevin Anderson (game HC 0-3,0) 1 @1,75'' wynik 7-6, 6-4

co w takiej sytuacji? pudlo czy typ do powtoki??

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Replay

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Witam

Wczesniej nie moglem, dziś dopiero pojawiły się wyniki wiec teraz prosze o wyprostowanie
Moj pojedynek ćwiartka 1, pojedynek z boricasem.

Zaliczony mu został typ z handi na Del Potro który nie wszedł.
Ja powinienem grac dalej (raczej) wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Po pierwsze: wyniki pojawiły się z niedzieli na poniedziałek, a nie dzisiaj smile
Po drugie: wynik został już poprawiony - przepraszam za pomyłkę piwo
Po trzecie: czepiasz się Platini laugh Dałbyś koledze pograć dalej laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przepraszam, nie wiem kiedy pojawiły się wyniki gdyż czasu za bardzo nie mam wink

Dzięki za poprawkę.
I się nie czepiam, tak się składa, że ten konkurs bardzo lubie i nie ma odpuszczania piwo tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Po czwarte Platini: zagrałbys jakis typ w deblu bo ile mozna grac z samym soba blush

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
_mkr

a to jakiś przymus ? crazy
Nie mam czasu teraz na szukanie typow, jutro może coś podam, spokojnie wink

I jeszcze jedno - grasz z samym sobą ? Na dwa konta :> tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
"z samym sobą" to taki skrót myślowy, bez paniki grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
tongue tylko sobie zazartowałem po tym jak napisales.
O nic was nie podejrzewam,

I ja odpowiem:
bez paniki grin

piwo

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Jako, że czasu u mnie coraz mniej, postanowiłem oddać obowiązki szefa konkursu w ręce bajbusa i ArtkaPotito. W tym ten weekend chłopaki jeszcze bez moda, ale w przyszłym tygodniu już będą fioletowi w tym konkursie i proszę się ich słuchać smile
Ja będę tylko od spraw finansowych i rozwiązywał ewentualne spory.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
singlem będzie zajmował się bajbus, bardzo proszę wszystkich uczestników o wyrozumiałość dla niego, bo nie startował w tym konkursie i nie zna jeszcze wszystkich "niepisanych" zasad, doceńcie to, że poświęca swój czas smile

Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
bajbus,

nie wydaje mi sie aby typ bartosa99 zaliczony po kursie 2.45 spelnial wszystkie wymogi regulaminowe i chyba ja powinienem byc w nastepnej rundzie....prosze zweryfikuj

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by ArtekPotito
singlem będzie zajmował się bajbus, bardzo proszę wszystkich uczestników o wyrozumiałość dla niego, bo nie startował w tym konkursie i nie zna jeszcze wszystkich "niepisanych" zasad, doceńcie to, że poświęca swój czas smile
jestem wyrozumialy, ale moj przciwnik nie trafil zadnego typua i tak wygral laugh na poiczatek polecam dobrze sprawdzac wyniki.

Pozdro.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
rzeczywiście , jak będzie majner poprawi w poście to co trzeba awansy zaki i Exp

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
dotyczy pary paoblo -Stich. Nie został mi policzony ostatni trafiony typ - to ja powinienem awansować. Proszę o poprawienie.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Witam nowego Moda smile Mój ostatni typ z 2 rundy jest źle rozlicziony choc nie ma to wpływu na mój awans smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
member
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
Co do tego typu mojego przy ktorym nie podalem numeru to lekka przesada bo od razu pod tym typem jest moj post w ktorym jest juz nr 4 nie ma wiec watpliwosci ze poprzednie typ jest 3, no ale coz skoro satysfakcjonuje Cie takie zwyciestwo zaki to gratuluje.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by bartoss99
Co do tego typu mojego przy ktorym nie podalem numeru to lekka przesada bo od razu pod tym typem jest moj post w ktorym jest juz nr 4 nie ma wiec watpliwosci ze poprzednie typ jest 3, no ale coz skoro satysfakcjonuje Cie takie zwyciestwo zaki to gratuluje.
jeśli ktoś zapomni podać numeru typu lub poda zły numer to typ mimo wszystko zaliczamy

Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1