|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
zgodnie z regulaminem skoro avi7 i cartmann nie wysłali żadnego typu to spotyka ich automatyczna eliminacja , czyli w II rundzie mam wolny los rozumiem i przechodze do III automatycznie  Nie ciesz się  Jeśli będzie wiele takich par, to dostaniesz LL, tak jak jest to w deblu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Osoby, które nie przysłały loginu z Tobet, automatycznie zostały usunięte z konkursu. Nie przysyłajcie mi już loginu, mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby to zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
''#2 06.04 21:30 Wayne Odesnik - Kevin Anderson (game HC 0-3,0) 1 @1,75'' wynik 7-6, 6-4
co w takiej sytuacji? pudlo czy typ do powtoki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Witam Wczesniej nie moglem, dziś dopiero pojawiły się wyniki wiec teraz prosze o wyprostowanie Moj pojedynek ćwiartka 1, pojedynek z boricasem. Zaliczony mu został typ z handi na Del Potro który nie wszedł. Ja powinienem grac dalej (raczej) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Po pierwsze: wyniki pojawiły się z niedzieli na poniedziałek, a nie dzisiaj  Po drugie: wynik został już poprawiony - przepraszam za pomyłkę  Po trzecie: czepiasz się Platini  Dałbyś koledze pograć dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Przepraszam, nie wiem kiedy pojawiły się wyniki gdyż czasu za bardzo nie mam  Dzięki za poprawkę. I się nie czepiam, tak się składa, że ten konkurs bardzo lubie i nie ma odpuszczania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Po czwarte Platini: zagrałbys jakis typ w deblu bo ile mozna grac z samym soba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
_mkr a to jakiś przymus ?  Nie mam czasu teraz na szukanie typow, jutro może coś podam, spokojnie I jeszcze jedno - grasz z samym sobą ? Na dwa konta :> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
"z samym sobą" to taki skrót myślowy, bez paniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 tylko sobie zazartowałem po tym jak napisales. O nic was nie podejrzewam, I ja odpowiem: bez paniki  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Jako, że czasu u mnie coraz mniej, postanowiłem oddać obowiązki szefa konkursu w ręce bajbusa i ArtkaPotito. W tym ten weekend chłopaki jeszcze bez moda, ale w przyszłym tygodniu już będą fioletowi w tym konkursie i proszę się ich słuchać  Ja będę tylko od spraw finansowych i rozwiązywał ewentualne spory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
singlem będzie zajmował się bajbus, bardzo proszę wszystkich uczestników o wyrozumiałość dla niego, bo nie startował w tym konkursie i nie zna jeszcze wszystkich "niepisanych" zasad, doceńcie to, że poświęca swój czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
bajbus,
nie wydaje mi sie aby typ bartosa99 zaliczony po kursie 2.45 spelnial wszystkie wymogi regulaminowe i chyba ja powinienem byc w nastepnej rundzie....prosze zweryfikuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
singlem będzie zajmował się bajbus, bardzo proszę wszystkich uczestników o wyrozumiałość dla niego, bo nie startował w tym konkursie i nie zna jeszcze wszystkich "niepisanych" zasad, doceńcie to, że poświęca swój czas  jestem wyrozumialy, ale moj przciwnik nie trafil zadnego typua i tak wygral  na poiczatek polecam dobrze sprawdzac wyniki. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
rzeczywiście , jak będzie majner poprawi w poście to co trzeba awansy zaki i Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
dotyczy pary paoblo -Stich. Nie został mi policzony ostatni trafiony typ - to ja powinienem awansować. Proszę o poprawienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam nowego Moda  Mój ostatni typ z 2 rundy jest źle rozlicziony choc nie ma to wpływu na mój awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 191 |
Co do tego typu mojego przy ktorym nie podalem numeru to lekka przesada bo od razu pod tym typem jest moj post w ktorym jest juz nr 4 nie ma wiec watpliwosci ze poprzednie typ jest 3, no ale coz skoro satysfakcjonuje Cie takie zwyciestwo zaki to gratuluje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Co do tego typu mojego przy ktorym nie podalem numeru to lekka przesada bo od razu pod tym typem jest moj post w ktorym jest juz nr 4 nie ma wiec watpliwosci ze poprzednie typ jest 3, no ale coz skoro satysfakcjonuje Cie takie zwyciestwo zaki to gratuluje. jeśli ktoś zapomni podać numeru typu lub poda zły numer to typ mimo wszystko zaliczamy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|