Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
szczurki,

bardzo odwaznie podchodzisz do ligi argentynskiej i jak widze na razie z sukcesami. grauem te lige juz kilka razy i osiagniecie liczby w granicach 10 meczow bez remisu nie jest tam jakos bardzo rzadkie. oczywiscie gdy zawezasz wybor do "dolnego srodka" w pewnym stopniu sie zabezpieczasz, ale nie do konca. zycze ci oczywiscie sukcesow, zalecam tylko ostroznosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

btw,
ze stronek ze statsami polecilbym jeszcze www.soccervista.com [soccervista.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Rostselmash Rostov - Spartak Moskva X

Spartak 9 meczy bez remisu. Moja poczatkowa stawka to 5 zl.Nastepne etapy mnoze razy 1,5. W chwili obecnej jestem zabezpieczony do 10 poziomu,czyli w przypadku Spartaka musialby miec 19 meczy bez remisu. Rok 2000 to ich najlepszy okres. Wlasnie w roku 2000 zdobyli mistrzostwo kraju stad tylko 1 remis. Mimo wszystko zaryzykuje ja i tak gram 1 lub 2 zespoly a zalozylem sobie ze dzieki progresji uzbieram na przyszly rok pieniadze na wyjazd na wczasy. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Rostselmash Rostov - Spartak Moskva X

Spartak 9 meczy bez remisu. Moja poczatkowa stawka to 5 zl.Nastepne etapy mnoze razy 1,5. W chwili obecnej jestem zabezpieczony do 10 poziomu,czyli w przypadku Spartaka musialby miec 19 meczy bez remisu. Rok 2000 to ich najlepszy okres. Wlasnie w roku 2000 zdobyli mistrzostwo kraju stad tylko 1 remis. Mimo wszystko zaryzykuje ja i tak gram 1 lub 2 zespoly a zalozylem sobie ze dzieki progresji uzbieram na przyszly rok pieniadze na wyjazd na wczasy. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Za to zeszły sezon Spartak miał fatalny - problemy finansowe i motywacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz to już niemal nowa drużyna i pewnie będzie walczyć o pierwszą trójkę czy czwórkę tabeli.

Nie patrząc w ogóle na historię ligi rosyjskiej zaryzykowałbym grę progresją na remis takich drużyn jak: dwie drużyny Torpedo, ewentualnie CSKA, które nie raz już niespodzianki robiło remisując będąc zdecydowanym faworytem.
Za to za nic nie tykałbym Dynama czy Zenita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ale to tak na odległym marginesie - intuicyjnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
89' Malmo FF 0 - 0 Kalmar

89' Orebro 2 - 1 AIK Stockholm
jednak się myliłem.. ale symbolicznie na iksik Malmo też postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
witam zagrałem na remis w meczu:
shelbourne - derry (jak wiadomo1:0)
jak myslicie jechac drugi poziom na każdą z osobna czy skupic sie na jednej?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
89' Malmo FF 0 - 0 Kalmar

89' Orebro 2 - 1 AIK Stockholm
jednak się myliłem.. ale symbolicznie na iksik Malmo też postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
a ty draniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to mnie odwiodłes od grania na remis Malmo a sam postawiłeś ? oj nieładnie nieładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja juz nie zagladam tutaj dopoki nie puszcze swoich remisow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Juz sie nie raz tak zalatwilem, ze mialem dobrze napisana strategia i zrezygnowalem lub dopisalem cos pod wplywem tutejszego komenatarza.

A co do ligi Rosyjskiej, na jutro puszczam 3 meczyki wbrew tutejszych opinia :zobacz:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Z ręką na sercu przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

już się więcej nie wypowiadam - najwyraźniej moja intuicja nie jest godna uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał broodii:
[qb]witam zagrałem na remis w meczu:
shelbourne - derry (jak wiadomo1:0)
jak myslicie jechac drugi poziom na każdą z osobna czy skupic sie na jednej?[/qb]
To zależy ile masz szmalu? Jeśli stać cię to ciągnij dwie progresje. Gdy sie skończy jedna to będziesz miał kase na drugą. Ja osobiście gram w tym tygodniu z ligi irlandzkiej tylko:

Drogheda - Shelbourne (II poziom) - 20 zł.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ehh, wczoraj miauem gosci i zagapilem sie ze szwedzka, a konkurent podau jak na tacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

wszystkim, ktorzy przymierzaja sie do spartaka chciaubym zwrocic uwage na to, ze procz serii bodaj 9 meczow bez remisu, spartak od trzech spotkan nie wygrau, co moim zdaniem rowniez nie jest bez znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
nie konkurent, tylko woytass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent się z tym nie zgodził choć ostatecznie sam zagrał Malmo - ale stawka i wygrana nie miała większego znaczenia; poza tym zagrał remis Orebro-AIK w 3 wspomnianych kombinacjach i zysk z Malmo gdzieś znikł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

konkurent poza tym się już nie wypowiada więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
ponownie witam
marcovia masz chyba racje skupie się na tym jednym meczu tym bardziej ze zaczołem z dosyc wysokiego pułapu i w przypadku skuchy będzie cienko z kaską.

chciałbym zwrócic uwagę na oferte toto-mixa
(skrobnijcie co o tym myślicie)
chodzi o oferte dotyczącą multi lotka
można grać na przedziały liczbowe zdaje się po 5 czy 6 liczb (czy padnie liczba z tego przedziału czy nie) są dosyć dobre wspólczynniki i w przypadku progresji mogłoby byc ciekawie.
tym bardziej ze losowanie dzień w dzień. jesli chodzi o statystyki to jest zajebista ilość danych więc skupiłem się narazie na średniej wystąpienia danej liczby nie liczyłem serii bez wystąpienia danej liczby.Korzystałem z programu na firmowej stronce lotto i tak na 2571 losowań:
liczba 15 673 razy średnia 3,82 losowania
'' ' 16 644 '' '' ' '' 3,99
17 641 '''''''''' 4,01
19 681 '''''''''' 3,77
wspólczynniki kręcą się koło 4.0 wiec moze warto spróbować tym bardziej ze grac mozna co dziennie i szybko się dorobić :: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) albo szybko skapitulować.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]nie konkurent, tylko woytass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent się z tym nie zgodził choć ostatecznie sam zagrał Malmo - ale stawka i wygrana nie miała większego znaczenia; poza tym zagrał remis Orebro-AIK w 3 wspomnianych kombinacjach i zysk z Malmo gdzieś znikł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

konkurent poza tym się już nie wypowiada więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
a to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i prosze mi tu bez znikania bo cenie sobie twoje info i sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

do kolezki powyzej - to jest temat dotyczacy progresji w pilce noznej i tylko w pilce noznej.
na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 65
Quote
wspólczynniki kręcą się koło 4.0 wiec moze warto spróbować tym bardziej ze grac mozna co dziennie i szybko się dorobić :: )) albo szybko skapitulować.
zapraszam broodii do wypowiedzenia się na temat twojego systemu w temacie znikające 1000zł
nie dotyczy on tylko piłki nożnej
ale wszystkich pomysłów na zarobienie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
gregor najmocniej przepraszam obiecuje poprawę a z tym co opisałem to chyba jedna wielka skucha zdaje mi sie ze pomylił mi się multilotek ze szczęśliwym numerkiem prosba do moderatora zeby najlepiej wykopsał te wypociny pozdrawiam trzymajta sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2004
Posty: 56
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
a to chamstwo w najczystszej postaci sts zablokował shelbourne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Zagralem dzisiaj ten meczyk i od razu remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skeid Oslo 2 - 2 Mandalskameratene Etap I

Mandalskammeratene bylo od 6 meczy bez remisu.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Wszyscy poblokowali i z irlandzkiej ligi możemy zagrać tylko tych, którzy zremisowali tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
progresja na remis na daną drużynę z podwajaniem stawki bez żadnych modyfikacji to najszybsza droga do bankructwa. Kiedys tak gralem i byly dwie takie druzyny Alaves i Southend które nie miały remisu w ok 30 spotkan z rzędu ( Southend nawet wiecej ). Dobrze ze w pore sie wycofałem ....

Zamiast takiej progresji lepiej jest juz zagrac remisy w rozpisie. Jak byly wszystkie ligi to próbowałem grac rozpis blokami 2 z 6 ( dwa remisy w kazdym bloku ) w profesjonale ( przewaznie w weekend, bo duzy wybor spotkan )

ilosc kombinacji = 15

przyjmując ze na remisy są kursy 3 i wiecej to przy trafieniu dwóch bloków ( czyli 4 remisy ) mamy kurs ok. 80 . A dwa bloki na 12 remisów nie jest tak cieżko trafić.
Przykładowo przy zagraniu za 60 zł takiego rozpisu i trafieniu tych dwóch bloków mamy ok. 300 zł wygranej. A co jak trafimy więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
I do tego rozpisu tez mozna zastosowac progresję . Przy nietrafieniu zwiekszamy stawke minimalnie o 1 zł na kombinacje , czyli w sumie o 15 zl i kupon gramy za 75 zl itd....

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]Wszyscy poblokowali i z irlandzkiej ligi możemy zagrać tylko tych, którzy zremisowali tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Witam
Ktoś kiedyś "powiedział" na tym forum , że buki nie boją się progresji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1