|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
szczurki, bardzo odwaznie podchodzisz do ligi argentynskiej i jak widze na razie z sukcesami. grauem te lige juz kilka razy i osiagniecie liczby w granicach 10 meczow bez remisu nie jest tam jakos bardzo rzadkie. oczywiscie gdy zawezasz wybor do "dolnego srodka" w pewnym stopniu sie zabezpieczasz, ale nie do konca. zycze ci oczywiscie sukcesow, zalecam tylko ostroznosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> btw, ze stronek ze statsami polecilbym jeszcze www.soccervista.com [ soccervista.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Rostselmash Rostov - Spartak Moskva X
Spartak 9 meczy bez remisu. Moja poczatkowa stawka to 5 zl.Nastepne etapy mnoze razy 1,5. W chwili obecnej jestem zabezpieczony do 10 poziomu,czyli w przypadku Spartaka musialby miec 19 meczy bez remisu. Rok 2000 to ich najlepszy okres. Wlasnie w roku 2000 zdobyli mistrzostwo kraju stad tylko 1 remis. Mimo wszystko zaryzykuje ja i tak gram 1 lub 2 zespoly a zalozylem sobie ze dzieki progresji uzbieram na przyszly rok pieniadze na wyjazd na wczasy. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał bizon: [qb]Rostselmash Rostov - Spartak Moskva X
Spartak 9 meczy bez remisu. Moja poczatkowa stawka to 5 zl.Nastepne etapy mnoze razy 1,5. W chwili obecnej jestem zabezpieczony do 10 poziomu,czyli w przypadku Spartaka musialby miec 19 meczy bez remisu. Rok 2000 to ich najlepszy okres. Wlasnie w roku 2000 zdobyli mistrzostwo kraju stad tylko 1 remis. Mimo wszystko zaryzykuje ja i tak gram 1 lub 2 zespoly a zalozylem sobie ze dzieki progresji uzbieram na przyszly rok pieniadze na wyjazd na wczasy. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Za to zeszły sezon Spartak miał fatalny - problemy finansowe i motywacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz to już niemal nowa drużyna i pewnie będzie walczyć o pierwszą trójkę czy czwórkę tabeli. Nie patrząc w ogóle na historię ligi rosyjskiej zaryzykowałbym grę progresją na remis takich drużyn jak: dwie drużyny Torpedo, ewentualnie CSKA, które nie raz już niespodzianki robiło remisując będąc zdecydowanym faworytem. Za to za nic nie tykałbym Dynama czy Zenita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale to tak na odległym marginesie - intuicyjnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
89' Malmo FF 0 - 0 Kalmar 89' Orebro 2 - 1 AIK Stockholm jednak się myliłem.. ale symbolicznie na iksik Malmo też postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
witam zagrałem na remis w meczu: shelbourne - derry (jak wiadomo1:0) jak myslicie jechac drugi poziom na każdą z osobna czy skupic sie na jednej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb] 89' Malmo FF 0 - 0 Kalmar 89' Orebro 2 - 1 AIK Stockholm jednak się myliłem.. ale symbolicznie na iksik Malmo też postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] a ty draniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to mnie odwiodłes od grania na remis Malmo a sam postawiłeś ? oj nieładnie nieładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja juz nie zagladam tutaj dopoki nie puszcze swoich remisow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Juz sie nie raz tak zalatwilem, ze mialem dobrze napisana strategia i zrezygnowalem lub dopisalem cos pod wplywem tutejszego komenatarza.
A co do ligi Rosyjskiej, na jutro puszczam 3 meczyki wbrew tutejszych opinia :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Z ręką na sercu przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
już się więcej nie wypowiadam - najwyraźniej moja intuicja nie jest godna uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał broodii: [qb]witam zagrałem na remis w meczu: shelbourne - derry (jak wiadomo1:0) jak myslicie jechac drugi poziom na każdą z osobna czy skupic sie na jednej?[/qb] To zależy ile masz szmalu? Jeśli stać cię to ciągnij dwie progresje. Gdy sie skończy jedna to będziesz miał kase na drugą. Ja osobiście gram w tym tygodniu z ligi irlandzkiej tylko: Drogheda - Shelbourne (II poziom) - 20 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
ehh, wczoraj miauem gosci i zagapilem sie ze szwedzka, a konkurent podau jak na tacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wszystkim, ktorzy przymierzaja sie do spartaka chciaubym zwrocic uwage na to, ze procz serii bodaj 9 meczow bez remisu, spartak od trzech spotkan nie wygrau, co moim zdaniem rowniez nie jest bez znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
nie konkurent, tylko woytass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent się z tym nie zgodził choć ostatecznie sam zagrał Malmo - ale stawka i wygrana nie miała większego znaczenia; poza tym zagrał remis Orebro-AIK w 3 wspomnianych kombinacjach i zysk z Malmo gdzieś znikł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
konkurent poza tym się już nie wypowiada więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
ponownie witam marcovia masz chyba racje skupie się na tym jednym meczu tym bardziej ze zaczołem z dosyc wysokiego pułapu i w przypadku skuchy będzie cienko z kaską.
chciałbym zwrócic uwagę na oferte toto-mixa (skrobnijcie co o tym myślicie) chodzi o oferte dotyczącą multi lotka można grać na przedziały liczbowe zdaje się po 5 czy 6 liczb (czy padnie liczba z tego przedziału czy nie) są dosyć dobre wspólczynniki i w przypadku progresji mogłoby byc ciekawie. tym bardziej ze losowanie dzień w dzień. jesli chodzi o statystyki to jest zajebista ilość danych więc skupiłem się narazie na średniej wystąpienia danej liczby nie liczyłem serii bez wystąpienia danej liczby.Korzystałem z programu na firmowej stronce lotto i tak na 2571 losowań: liczba 15 673 razy średnia 3,82 losowania '' ' 16 644 '' '' ' '' 3,99 17 641 '''''''''' 4,01 19 681 '''''''''' 3,77 wspólczynniki kręcą się koło 4.0 wiec moze warto spróbować tym bardziej ze grac mozna co dziennie i szybko się dorobić :: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) albo szybko skapitulować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb]nie konkurent, tylko woytass <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> konkurent się z tym nie zgodził choć ostatecznie sam zagrał Malmo - ale stawka i wygrana nie miała większego znaczenia; poza tym zagrał remis Orebro-AIK w 3 wspomnianych kombinacjach i zysk z Malmo gdzieś znikł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
konkurent poza tym się już nie wypowiada więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] a to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i prosze mi tu bez znikania bo cenie sobie twoje info i sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do kolezki powyzej - to jest temat dotyczacy progresji w pilce noznej i tylko w pilce noznej. na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 65 |
wspólczynniki kręcą się koło 4.0 wiec moze warto spróbować tym bardziej ze grac mozna co dziennie i szybko się dorobić :: )) albo szybko skapitulować. zapraszam broodii do wypowiedzenia się na temat twojego systemu w temacie znikające 1000zł nie dotyczy on tylko piłki nożnej ale wszystkich pomysłów na zarobienie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
gregor najmocniej przepraszam obiecuje poprawę a z tym co opisałem to chyba jedna wielka skucha zdaje mi sie ze pomylił mi się multilotek ze szczęśliwym numerkiem prosba do moderatora zeby najlepiej wykopsał te wypociny pozdrawiam trzymajta sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 56 |
a to chamstwo w najczystszej postaci sts zablokował shelbourne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Zagralem dzisiaj ten meczyk i od razu remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Skeid Oslo 2 - 2 Mandalskameratene Etap I
Mandalskammeratene bylo od 6 meczy bez remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Wszyscy poblokowali i z irlandzkiej ligi możemy zagrać tylko tych, którzy zremisowali tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
progresja na remis na daną drużynę z podwajaniem stawki bez żadnych modyfikacji to najszybsza droga do bankructwa. Kiedys tak gralem i byly dwie takie druzyny Alaves i Southend które nie miały remisu w ok 30 spotkan z rzędu ( Southend nawet wiecej ). Dobrze ze w pore sie wycofałem ....
Zamiast takiej progresji lepiej jest juz zagrac remisy w rozpisie. Jak byly wszystkie ligi to próbowałem grac rozpis blokami 2 z 6 ( dwa remisy w kazdym bloku ) w profesjonale ( przewaznie w weekend, bo duzy wybor spotkan )
ilosc kombinacji = 15
przyjmując ze na remisy są kursy 3 i wiecej to przy trafieniu dwóch bloków ( czyli 4 remisy ) mamy kurs ok. 80 . A dwa bloki na 12 remisów nie jest tak cieżko trafić. Przykładowo przy zagraniu za 60 zł takiego rozpisu i trafieniu tych dwóch bloków mamy ok. 300 zł wygranej. A co jak trafimy więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . I do tego rozpisu tez mozna zastosowac progresję . Przy nietrafieniu zwiekszamy stawke minimalnie o 1 zł na kombinacje , czyli w sumie o 15 zl i kupon gramy za 75 zl itd....
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]Wszyscy poblokowali i z irlandzkiej ligi możemy zagrać tylko tych, którzy zremisowali tydzień temu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Witam Ktoś kiedyś "powiedział" na tym forum , że buki nie boją się progresji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka