Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 27 1 2 8 9 10 11 12 26 27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Gdyby Majner nie zdazyl dzis do 15 poprawic drabinki to uznaj Paoblo, ze wygrales decyzja sędziego:))

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Proponuje mimo wszystko podać typy, które będą w razie zmiany zaliczone.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Zgadza się, _mkr awansował. Przepraszam, mój błąd piwo Tym razem Martusie źle policzyłem smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
witam,zobaczyłem że awansowałem i nawet nie spojrzałem na wyniki. Teraz chciałem oddać kolejne typy a tu taki zonk. Majner pewnie zamiast o podliczaniu zamyślił się na temat fajnych Martusiowych walorów. Gdyby grała tak jak ma fajne piersi to bym awansował...( wszystkim nam się podobają tongue)
Zyczę powodzenia w dalszej grze _mkr piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Witam Majner smile Kiedy zestaw 1/4 bo pefffki widzę wink Przy okazji dziękuję Delfiedorowi za wyrównany i stojący na bardzo wysokim poziomie pojedynek smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
majner wiem, że nie masz zbyt wiele czasu, ale gdybym ja tak zaniedbał konkurs to by mi zdjęto moda na pewno i jeszcze nagrodę najgorszego moderatora miałbym w kieszeni, już Experto by się o to postarał wink

nie mam pretensji, że nie zrobiłeś jeszcze drabinki, ale chciałem pokazać, że różni moderatorzy są różnie traktowani wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W oczekiwaniu na drabinki proponuje pomedytować nad tym ile zrobiłeś rzeczy dla forum a ile majner wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by ArtekPotito
majner wiem, że nie masz zbyt wiele czasu, ale gdybym ja tak zaniedbał konkurs to by mi zdjęto moda na pewno i jeszcze nagrodę najgorszego moderatora miałbym w kieszeni, już Experto by się o to postarał wink

nie mam pretensji, że nie zrobiłeś jeszcze drabinki, ale chciałem pokazać, że różni moderatorzy są różnie traktowani wink

Z całym szacunkiem Artek, ale chyba Cię poniosło. Majner jest w szkole więc nie wiem jak ma się zając konkursem blush No chyba, że Ty uważasz, że szkoła jest mniej istotna od konkursu to nie mam pytań. Szacun Majner, że przy pracy i szkole jeszcze jakoś ogarniasz ten konkurs smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
chciałbym jeszcze raz podkreślić bo mój post dwuznacznie brzmi:

nie mam żadnych pretensji do majnera i szanuje jego pracę na forum

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ArtekPotito
majner wiem, że nie masz zbyt wiele czasu, ale gdybym ja tak zaniedbał konkurs to by mi zdjęto moda na pewno i jeszcze nagrodę najgorszego moderatora miałbym w kieszeni, już Experto by się o to postarał wink

nie mam pretensji, że nie zrobiłeś jeszcze drabinki, ale chciałem pokazać, że różni moderatorzy są różnie traktowani wink

to ja celowo wywalilem te kategorie z glosowania abys jej nie wygral a Ty mi jeszcze docinasz, nieladnie, nieladnie laugh

swoja droga to majner zalatwia wiele spraw ze sponsorami i krytykowanie jego w tym przypadku to smiech na sali.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Już jestem smile Przepraszam za mały kryzys weekendowy piwo Praca i uczelnia tak mnie pochłonęła, że do domu dotrzeć nie mogłem smile
Dzięki Rivaldinho za założenie tematu, Piostar za typy, Kenny za poprawkę, a Bullet i Experto za dobre słowo smile piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
No to wyniki już znamy. Gratulacje dla Marcina, mojego rywala z 1/2 i Rafaela. Szkoda, że nie doszedłem do finału bo strasznie chciałem zagrac z Marcinem smile A tak znowu tylko trzeci... Swoją drogą proponuje sprecyzowac regulamin bo ja i mój rywal z meczu o 3 m-ce mieliśmy dziwną sytuację. On zagrał Azarenke z hc setowym z Sereną i jednocześnie over w 1 secie w tym meczu. Jeden typ trafił, a drugi nie, a przecież nie można podawac wykluczających się typów z jednego meczu (a te wykluczyły się, jak pokazał wynik). Co ciekawe ja zagrałem też ten mecz tyle, że under w 1 secie (odwrotnie niż rywal, ale przecież On dodatkowo zagrał hc setowe z tego meczu). I teraz pytanie kto z nas złamał regulamin i jak to bedzie policzone?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Bullet
No to wyniki już znamy. Gratulacje dla Marcina, mojego rywala z 1/2 i Rafaela. Szkoda, że nie doszedłem do finału bo strasznie chciałem zagrac z Marcinem smile A tak znowu tylko trzeci... Swoją drogą proponuje sprecyzowac regulamin bo ja i mój rywal z meczu o 3 m-ce mieliśmy dziwną sytuację. On zagrał Azarenke z hc setowym z Sereną i jednocześnie over w 1 secie w tym meczu. Jeden typ trafił, a drugi nie, a przecież nie można podawac wykluczających się typów z jednego meczu (a te wykluczyły się, jak pokazał wynik). Co ciekawe ja zagrałem też ten mecz tyle, że under w 1 secie (odwrotnie niż rywal, ale przecież On dodatkowo zagrał hc setowe z tego meczu). I teraz pytanie kto z nas złamał regulamin i jak to bedzie policzone?


Bullet może się myle ale według mnie Marcin nie wygrał turnieju wink


gratuluje miejsca na pudle wink


Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Originally Posted by Bullet
No to wyniki już znamy. Gratulacje dla Marcina, mojego rywala z 1/2 i Rafaela. Szkoda, że nie doszedłem do finału bo strasznie chciałem zagrac z Marcinem smile A tak znowu tylko trzeci... Swoją drogą proponuje sprecyzowac regulamin bo ja i mój rywal z meczu o 3 m-ce mieliśmy dziwną sytuację. On zagrał Azarenke z hc setowym z Sereną i jednocześnie over w 1 secie w tym meczu. Jeden typ trafił, a drugi nie, a przecież nie można podawac wykluczających się typów z jednego meczu (a te wykluczyły się, jak pokazał wynik). Co ciekawe ja zagrałem też ten mecz tyle, że under w 1 secie (odwrotnie niż rywal, ale przecież On dodatkowo zagrał hc setowe z tego meczu). I teraz pytanie kto z nas złamał regulamin i jak to bedzie policzone?
wytłumacz mi jak te dwa typy mogą sie wzajemnie wykluczać? co ma HC setowy do overa w pierwszym secie?

wykluczające sie typy to np wynik 2-0 dla pierwszej zawodniczki i HC w setach dla drugiej

to że jeden typ trafił a drugi nie to nie znaczy że te dwa typy sie wykluczały smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
co do Twojej wątpliwości to zagrał poprawnie te typy się nie wykluczały wzajemnie.

co innego gdyby zagrał np dokładny wynik 2:0 i 2:1 czyli zdarzenia które się absolutnie wykluczają.


np over może być kombinowany spokojnie z handicapem na kogokolwiek gdyż te zdarzenia nie nachodza na siebie i się nie wykluczają...najprościej rozkminić to tak jeżeli jest szansa że obydwa wejdą to nie ma kolizji , natomiast jeżeli jeden z typów wyklucza drugi to już jest wzajemne wykluczanie się smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Bullet twój typ powinien być nie ważny bo jeśli chodzi o typ na over gemowy twojego przeciwnika to tutaj twój typ się wykluczał bo podałeś under gemowy na to samo zdarzenie i taki typ mogłbyś podać gdyby twój przeciwnik nie podał jeszcze jednego typu, chodzi o HC setowy to tutaj twój typ się nie wykluczał i dlatego jeśli przeciwnki podał takie 2 typy jak pierwszy to twój typ jest nie ważny. Tak wogóle to i tak chyba ten typ nie będzie miał żadnego znaczenia i zajmiesz 3 miejsce wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Gratulację dla McDziarza za wygranie tej edycji piwo

Dziękuje wszystkim z którymi spotkałem się po drodze do finału.
W szczególności dla mcflowera za pojedynek, który był godny finału, przeciwnik uzyskał ako ponad 20!
Dzięki dla wszystkich za dobre słowa!
Dla Majnera za prowadzenie konkursu, dla Rivy i Piostara za pomaganie gdy Majner nie miał czasu.

piwo

P.S Bullet, jeszcze kiedyś zagramy w finale grin

Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
On zagrał Azarenke z hc setowym z Sereną i jednocześnie over w 1 secie w tym meczu. Jeden typ trafił, a drugi nie, a przecież nie można podawac wykluczających się typów z jednego meczu (a te wykluczyły się, jak pokazał wynik).

Typy się wykluczają wtedy i tylko wtedy, gdy NIE JEST MOZLIWA taka sytuacja ze wejda oba. Inaczej mowiac jesli wejdzie jeden NIE JEST MOZLIWE, ze wejdzie drugi (a nie, ze akurat nie wszedl przy wyniku ktory padl). I takze na odwrot.

Mozna zagrac nawet takie dwa typy:
Bolek vs Lolek [HC Gemowe 0:3,5] (1)
Bolek vs Lolek (2)
bo przy wyniku:
Bolek vs Lolek - 6:0 6:7 6:7
wchodza oba smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dziekuje wszystkim za wyczerpującą odpowiedz smile

PS. Dostał już jakiś laureat kasę na konto w Unibet?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Na razie nie, najpierw chyba Majner musi zrobić podsumowanie finału.

Zależy też czy każdy mu wysłał login z Unibetu smile

Strona 10 z 27 1 2 8 9 10 11 12 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1