Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
holandia-niemcy:

- remis w calym meczu 3.05, 3.poziom
- remis do przerwy 2.0, 3. poziom
- hcp (-1) 3.9, 1. poziom
- over 2.5 2.12, 2. poziom

powodzenia!

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Gram Frigg Oslo II etap

Mial do dzisiaj 9 meczy bez X i zremisowal 2:2. Zakonczylem na II etapie. Najblizsze kolejki juz w sobote (Norwegia 3 i Szwecja 3)

Powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić ale jak dotychczas to tych remisóew na ME jest stanowczo za duzo i nie dadzą się rozkręcić. Teraz to mam ból, czy nie zwiekszyć stawek, bo co zacznę progresje to remis.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Po dlugim okresie oczekiwanie 4 poziom wreszcie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1/X *13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
2/X *13 stop

Wynik ==> 1:0 / 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
m 7/31 -5
m 8/31 +60

m 9/31 Greece - Spain odpuszczam pierwszy mecz po remisie

m 10/31 Russia - Portugal 3.50 Gamebookers chaotyczna gra Rosjan przeciwko zdesperowanym Portugalczykom nie wróży niczego dobrego dla tych pierwszych zagram za 1/2 stawki

m 9/31 no bet
m 10/31 1/2 poziomu I

Quote
Nie wiem, czy się cieszyć, czy smucić ale jak dotychczas to tych remisóew na ME jest stanowczo za duzo i nie dadzą się rozkręcić. Teraz to mam ból, czy nie zwiekszyć stawek, bo co zacznę progresje to remis.
brak dyscypliny to pierwszy krok do przegrania wszystkiego - jak mawiają starzy górale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
...
brak dyscypliny to pierwszy krok do przegrania wszystkiego - jak mawiają starzy górale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To nie kwestia dyscypliny, tylko braku pieniedzy.
Zaczynasz szukac meczy, na ktorych jest mniejsza szanasa na zdarzenie i stawiasz mnej lub wogle.
Kazdy mecz jest taki sam nie mam wyjatkow.
Kazdy system przynosi pieniadze, tylko wtedy, gdy jest sie konsekwenetyym i bez wzgledy na prawdopodobienstwo zdazenia, stawia wedlug przyjetego zalozenia. Poprostu czasem system nie jest szybki i kaze czekac na zdazenie 6-10 kolejek, ktore trzeba zetelnie obstwiac i niestety na to trzeba miec wiksze zasoby finansowe. W przeciwnym razie tracisz to co juz wlozyles w system.
Tylko tak odzyskujesz swoja kase.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Znowu miałem niespodziewaną przerwę i znowu padły remisy i hcp europejskie tam, gdzie powinienem postawić a nie postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes:

Do tego wczoraj forum nie przyjęło żadnego posta, który napisałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Brawo gregorrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niezłego masz nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kontynuuję:

Greece - Spain X w pierwszej połowie (II) 2.15 expekt

Greece - Spain(-1) X licząc hcp europejski (I) 3.55 expekt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Witam panów gregorra i ckm-a z foum o NHL widze że progresja dalej w modzie,tak sobie myśle jak by tu obejść przeszkodę braku pieniążków w progresji,może by tak połączyć siły np:10 gości każdy gra swoją progresję w wypadku już np; 8 stopnia komuś brakuje kasy pozostała 9 robi zrzutę na 9 stopień dla Towarzysza.Ale jak to zrobić podstawa to 10 uczciwych ludzi(jak tu zebrać aż tylu w dzisiejszych czasach).Napiszcie co myślicie o takim pomyśle,czysto teoretycznie????

Pozdrawiam TOM

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
hiszpania-grecja:

- remis w calym meczu 3.2, 1. poziom
- remis do przerwy 2.15, 4. poziom
- hcp (-1) 3.75, 2. poziom
- over 2.5 2.12, 3. poziom

wuasnie sie zastanawiauem konkurent gdzie sie podziaues <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki, ale czy ja wiem czy to wyczucie? w koncu opieram sie na twoich statystykach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do dyskusji toczacej sie nieco wyzej to pozwole sobie stwierdzic, ze owszem zaplecze finansowe jest w progresji kwestia podstawowa i bez tego po prostu nie ma sensu zaczynac. jak juz sie jednak zacznie to najwazniejsza jest konsekwencja. moze co prawda zdarzyc sie tak, ze w odpuszczonym meczu remis (czy cokolwiek innego) nie padnie, ale to juz loteria, a nie o nia przeciez w progresji chodzi. wczoraj w meczu czechy-lotwa skontrowauem over underem na 'live', a dalszy rozwoj wypadkow potwierdza teze o konsekwencji niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do twojego pomyslu tom to jak slusznie zauwazyles jest on niezly, ale raczej tylko w teorii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr i powodzenia dla wszystkich progresowiczow!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał TOM:
[qb]Witam panów gregorra i ckm-a z foum o NHL widze że progresja dalej w modzie,tak sobie myśle jak by tu obejść przeszkodę braku pieniążków w progresji,może by tak połączyć siły np:10 gości każdy gra swoją progresję w wypadku już np; 8 stopnia komuś brakuje kasy pozostała 9 robi zrzutę na 9 stopień dla Towarzysza.Ale jak to zrobić podstawa to 10 uczciwych ludzi(jak tu zebrać aż tylu w dzisiejszych czasach).Napiszcie co myślicie o takim pomyśle,czysto teoretycznie????

Pozdrawiam TOM[/qb]
bzdura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nie piszę tego z żadnym sarkastycznym uśmiechem na twarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak ów 9 poziom nie wejdzie? reszta złoży się na 10, 11 i kolejne? a kiedy i z czego ów pożyczający odda? z wygranych z kolejnych poziomów? a jak zdarzy się czarna seria i z 10 spółkowiczów 5 nie będzie miało za co grać dalej?..

btw - to taka samopomoc chłopska? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Poza tym skoro zaczynamy progresję to wiemy na ile poziomów nas stać, kiedy zacząć grać tylko na zwrot stawek czy chociaż zniwelowanie straty. Jak nie idzie to trzeba wiedzieć kiedy skończyć a nie pogrążać się pożyczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Norwegia 3 liga (zespoly ktore nie zaliczyly X od poczatku sezonu):

Odd Grenland2(9),Kolstad(10),Alta(10),Lofoten(10),MO(10),Asane(9),Fylingen(9),Algard(10),Vidar(10)

Szwecja 3 liga:

Angelholms FF(9),IF Malmoe FK(9),IFK Olme(9),Sandvikens(8),Umea FC(8)

Gram Haugar Haugesund z Nor. 1 tylko 1 remis do tej pory i juz siedem meczy bez remisu. Najdluzsza seria w ostatnich 2 latach to 9 meczy tego zespolu bez remisu.

Pozdrawiam all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Popieram zdanie konkurena.
Nie nalezy brnac na slepo w tyle progresji, to nie daje skutku, albo dokladnie odwrotne.
Zregoly zakladasz progresje na dosc szybkie zdazenia a nie na dlugi okres wyczekiwania.
Jeli nie wchodzi po 6-7 to trzeba myslec o rezygnacji, albo na boku odrabiac na czyms pewniejszym, ale napewnio nie trwac na upartego do konca, bo musie sie zwrocic.
Zawsze mozesz trafic na 15 stopien i co wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BANKRUT
Trzeba wiedziec, na ile cie stac stopni i po jakim czasie chcesz odpuscic.

A poza tym jak cie niestac na 8 poziomow to nie zaczynaj progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
To doskonaly sposob zarabiania, ale ma jedna okropna wade wymaga sporych zapasow finansowch. Kiedys trafisz 15 stopni i po ciezkich bojach to ona wygra a ty bedziesz BANKRUT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

A na dzis ja juz tradycyjnie swoje skomplikowane;
1/X
2/X

i dodalem
X/1
X/2

wszystko 1 poziom po sostatnim sukcesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
ckm,
czym sie kierowaues wybierajac akurat te warianty? pytam bo wciaz mi mauo moich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Ale się na mnie posypały gromy,to były tylko takie rozważania,choć twierdze osobiście że warto by było coś takiego spróbować,może nawet przeprowadze taką symulaję od jutra to się o tym przekonamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STRACH JEST NASZYM NAJWIEKSZYM WROGIEM

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
ckm,
czym sie kierowaues wybierajac akurat te warianty? pytam bo wciaz mi mauo moich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Swoje wziolem z logiki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy jak wolisz z chciwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Uwazam ze lider nie moze "nie strzelic" braki w 1 plowie a jesli bedzie niespodzianka to raczej na koniec. A poza tym kurs jest zachecajacy nawet jesli bedzie trzeba czekac 6 poziomow jak ostatnio (wczesniej weszedl mi X/X i zbilansowal kase, ba tak to 8 poziomow)

A pozostale to wasze, chyba nie za pozno na takie zaklady, ale teraz to moze byc trudne bo 2 najblizesze mecze moga byc dla faworytow tj. Hiszpania i Portugalia. Ale progresja polega na ciaglym stawianiu wiec jede konsekswentnie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał TOM:
Ale się na mnie posypały gromy,to były tylko takie rozważania,choć twierdze osobiście że warto by było coś takiego spróbować,może nawet przeprowadze taką symulaję od jutra to się o tym przekonamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STRACH JEST NASZYM NAJWIEKSZYM WROGIEM
Wiesz to nie strach tylko brak wiary w ludzka uczciwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A chodzi o spora kase bo na 9 czy wyzszym poziomie to juz kasa niezla i nie bedzie ona u ciebie tylko u kogos kto dolozy czyli zacznie grac za ciebie. Pytanie tylko czy skoro tak to da ci twoja czesc. Ale na to to nie umiem odpowiedziec.
Osobiscie wole odpuscic odpowiedni wczesniej, niz liczyc, ze ktos za mnie zalozy i potem odda co moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Niestety kominizm sie skonczyl a w kalpitaliznie czlowiek za 10zl zabije, a co dopiero oddac swoje i to po progresji. stop

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
No właśnie, chyba masz racje, z tym że wy też gracie na 3-4 wariantach a to jest to samo z tym że więcej ludzi a co za tym idzie wyższe stawki i wyższe wygrane

Powodzenia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Ja pierdziele 2 mecze pod rzad zaliczylemi i to za niezle stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na nastepny meczyk:
1/X
2/X

X/1
X/2

i
2/1
Pomyslem sobie ze mozna sprobowac taka kombinacje.
Zakladam ze faworyt (dzis 2 - Portugalia) strzeli gola jako pierwszy a przegra spotkanie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie

PS. To nie to samo my jedna progresja pokrywamy staty z dugiej wychadzac calosciowo na plus. Wystarczy zeby weszla 1 z zalozonych.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
grrrrrrrrrr... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

paddy power doliczył mi wygraną za zakład na to, że Pistons będą mistrzem NBA (przy kursie @13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) więc chciałem tam zagrać kolejne progresje na dziś. Niestety zapomniałem, że paddy, jak bet365,nie uznaje przecinków i najzwyczajniej ich nie wyświetla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i w ten sposób z 2 poziomu na zwycięstwo faworyta jedną bramką wyszła stawka jak za gdzieś 6-7 poziom :rolleyes:

a wygląda to tak:

Portugalia - Rosja X w pierwszej połowie (III) 2.25 paddy power

Portugalia(-1) - Rosja X licząc hcp europejski 3.6 paddy power

Marzy mi się 0-0 do przerwy i 1-0 na koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
miauem problemy z netem i stad spoznienie i nie wszystko z tego co podam zagrauem, bede probowal cos korygowac na 'live':

- remis w calym meczu 3.7, 1. poziom
- remis do przerwy 2.3, 5. poziom
- hcp (-1) 3.95, 3. poziom
- over 2.5 2.2, 4. poziom

powodzenia!

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1