Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Widze ze wszyscy placza nad Rozhkovem.. Tez go mialem w parze z Grossem. Zwroćcie baczna uwage na bieg Niemcow a zwlaszcza Fischera i Grossa. Gross z 1 pudlem wygrywa z bezblednym Rozhkovem. W San Sicario czy Pokljuce byloby to nie do pomyslenia a byloby wrec odwrotnie. Niemcy znakomicie potrafia sie przygotowac do waznych imprez, a Rosjanie trafili z forma chyba za wczesnie. Czy przelozy sie to na kobiety? Bylbym ostrozny ze stawianiem w parach na Rosjanki na 7,5 km.. Lepiej odpuscic i zerknac komu forma poszla w gore komu w dol. Mamy jeszcze wiele konkurencji, a stawianie dzis na sprinty to byla ruletka. Chociaz Ole jak zwykle niezawodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
moze ktos podac koncowa klasyfikacje lub jakiegos linka??
DZieki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
baily-wilhelm 1
denkinger-gwizdon 1
toto 1,5x1,55

jak dla mnie zero watpliwosci , choc po facetach mam mega zonka w postaci poire, pobiegl i strzelal dokladnie tak jak sie spodziewalem niestety , a mialem go z bergmanem ale coz , najlepsze jest to ze mialem z ole einarem a potem mowie do panny , wez wykasuj zamieszam , no i zamieszalem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Z Sts-u wydają mi sie pewne dwie pary:

Bailly S. - Disl U. 1.40 2.40 typ 1
Wilhelm K. - Tjoerhom L. 1.45 2.30 typ 1

Jakieś opinie??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Q
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Q Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Quote
Widze ze wszyscy placza nad Rozhkovem.. Tez go mialem w parze z Grossem. Zwroćcie baczna uwage na bieg Niemcow a zwlaszcza Fischera i Grossa. Gross z 1 pudlem wygrywa z bezblednym Rozhkovem. W San Sicario czy Pokljuce byloby to nie do pomyslenia a byloby wrec odwrotnie. Niemcy znakomicie potrafia sie przygotowac do waznych imprez, a Rosjanie trafili z forma chyba za wczesnie. Czy przelozy sie to na kobiety? Bylbym ostrozny ze stawianiem w parach na Rosjanki na 7,5 km.. Lepiej odpuscic i zerknac komu forma poszla w gore komu w dol. Mamy jeszcze wiele konkurencji, a stawianie dzis na sprinty to byla ruletka. Chociaz Ole jak zwykle niezawodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Masz rację. Raczej skłaniałbym się w stronę Niemców i Niemek. Nie zapomnijmy, że Gross to wielokrotny medalista mistrzostw świata, poza tym jego występy są bardzo równe. W najgorszym wypadku kończy drugą dziesiątkę. Pozycja w pucharze świata też o czymś świadczy. Rozkhov chyba zbyt wiele sił zostawił w Pokljuce, a Niemcy mieli jeden priorytet Mistrzostwa Świata i nie wiadomo czy się ostatnio nie oszczędzali. Zaskoczył mnie przede wszystkim bieg Grossa, oraz szybkość oddawania strzałów.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zajceva - Zubrilova - 1,40 - 2,40
Uważam że kurs na Olene zawyżony i wart gry.

Ale mnie Ole wydutkał - sądziłem że nie wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
hmmmmmmmmmmmmmmmm, cos dziwnego baily jest na liscie startowej natomiast bew zdjal ja z listy pretendentek do tytułu--czy ktos wie moze o co chodzi??zarówno ja jak i disl

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Racja Carola - reflex masz przedni (tak wogóle gratki za kosza wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />).
Wynika z tego że obie nie startują dziś w zawodach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
kosz spoko, ale co jest z baily kurde , bew nie zdjal jej z oferty h2h , no i na liscie startowej ciagle widnieje , kurde teraz nie wiem co z tym robic, bo skoki to dzis mega-latwe --chyba wreszcie , czyli japonia-polonia 1 oraz slovenia-niemiaszki 1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ofertaa Profa..

M62 S.Bailly-LG.Poiree 1.33 2.61 -
M63 S.Bailly-Wilhelm 1.49 2.15 -
M64 Wilhelm-Zajceva 1.49 2.15 -
M65 Wilhelm-Zubrilova 1.32 2.65 -
M66 Pyleva-Dafovska 1.31 2.71 -
M67 Pyleva-Bogali 1.38 2.46 -
M68 Disl-X.Liu 1.45 2.25 -
M69 Disl-Olofsson 1.35 2.55 -

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Nie , nic z tego nie wynika oprócz zamieszania teraz - bo przecież w parach je pozostawiono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
kosz spoko, ale co jest z baily kurde , bew nie zdjal jej z oferty h2h , no i na liscie startowej ciagle widnieje , kurde teraz nie wiem co z tym robic, bo skoki to dzis mega-latwe --chyba wreszcie , czyli japonia-polonia 1 oraz slovenia-niemiaszki 1

To troche nie ten temat ale ja dzis daje na Polskę z Japonią. Przecież Adaś przeskakuje najlepszego Japońca o 10 m <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
sebkos nie graj tego, najslabszych 2 japoncow przeskakuje naszych o 20 metrow w sumie i wtapiamy--powaznie--dla mnie to najlepsza parka dzisiaj, a na marginesie zaraz lece zagrac debla hiszpanskiego w toto 1,70 promocyjka--jesli hiszpanie chca jeszcze walczyc a w wywiadach mowia ze chca , kurs mniodzio bew juz 1,42 tylko

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam 'speców' ;-)


Na wstępie ogromny reeeeespect dla pana OE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

A teraz do rzeczy... warto zagrać na Bailly - Poiree 1 1.33 czy lepiej dać na Pylevą z Dafovską 1 1.31 , jak myślicie?

z góry dzięki...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
baily juz wrocila do oferty bew wiec zadzieram kiece i lece

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
baily juz wrocila do oferty bew wiec zadzieram kiece i lece
Czemu Bailly z Wilhelm jest dla Ciebie pewniejsza niz z Disl??

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
baily z disl pewniejsza o wiele moim zdaniem niz z wilhelm, ale ja gram w toto , a tam jest tylko z wilhelm

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
mam pytanie?? czy berger-z wolfem zwrot???

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
mam pytanie?? czy berger-z wolfem zwrot???
wolf nie wystartoewł wiec zwrot.Całe szczescie bo berger dzisiaj poleciał tragicznie a miałem 1

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1