|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Widze ze wszyscy placza nad Rozhkovem.. Tez go mialem w parze z Grossem. Zwroćcie baczna uwage na bieg Niemcow a zwlaszcza Fischera i Grossa. Gross z 1 pudlem wygrywa z bezblednym Rozhkovem. W San Sicario czy Pokljuce byloby to nie do pomyslenia a byloby wrec odwrotnie. Niemcy znakomicie potrafia sie przygotowac do waznych imprez, a Rosjanie trafili z forma chyba za wczesnie. Czy przelozy sie to na kobiety? Bylbym ostrozny ze stawianiem w parach na Rosjanki na 7,5 km.. Lepiej odpuscic i zerknac komu forma poszla w gore komu w dol. Mamy jeszcze wiele konkurencji, a stawianie dzis na sprinty to byla ruletka. Chociaz Ole jak zwykle niezawodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
moze ktos podac koncowa klasyfikacje lub jakiegos linka?? DZieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
baily-wilhelm 1 denkinger-gwizdon 1 toto 1,5x1,55
jak dla mnie zero watpliwosci , choc po facetach mam mega zonka w postaci poire, pobiegl i strzelal dokladnie tak jak sie spodziewalem niestety , a mialem go z bergmanem ale coz , najlepsze jest to ze mialem z ole einarem a potem mowie do panny , wez wykasuj zamieszam , no i zamieszalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Z Sts-u wydają mi sie pewne dwie pary:
Bailly S. - Disl U. 1.40 2.40 typ 1 Wilhelm K. - Tjoerhom L. 1.45 2.30 typ 1
Jakieś opinie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764 |
Widze ze wszyscy placza nad Rozhkovem.. Tez go mialem w parze z Grossem. Zwroćcie baczna uwage na bieg Niemcow a zwlaszcza Fischera i Grossa. Gross z 1 pudlem wygrywa z bezblednym Rozhkovem. W San Sicario czy Pokljuce byloby to nie do pomyslenia a byloby wrec odwrotnie. Niemcy znakomicie potrafia sie przygotowac do waznych imprez, a Rosjanie trafili z forma chyba za wczesnie. Czy przelozy sie to na kobiety? Bylbym ostrozny ze stawianiem w parach na Rosjanki na 7,5 km.. Lepiej odpuscic i zerknac komu forma poszla w gore komu w dol. Mamy jeszcze wiele konkurencji, a stawianie dzis na sprinty to byla ruletka. Chociaz Ole jak zwykle niezawodny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik Masz rację. Raczej skłaniałbym się w stronę Niemców i Niemek. Nie zapomnijmy, że Gross to wielokrotny medalista mistrzostw świata, poza tym jego występy są bardzo równe. W najgorszym wypadku kończy drugą dziesiątkę. Pozycja w pucharze świata też o czymś świadczy. Rozkhov chyba zbyt wiele sił zostawił w Pokljuce, a Niemcy mieli jeden priorytet Mistrzostwa Świata i nie wiadomo czy się ostatnio nie oszczędzali. Zaskoczył mnie przede wszystkim bieg Grossa, oraz szybkość oddawania strzałów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zajceva - Zubrilova - 1,40 - 2,40 Uważam że kurs na Olene zawyżony i wart gry.
Ale mnie Ole wydutkał - sądziłem że nie wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
hmmmmmmmmmmmmmmmm, cos dziwnego baily jest na liscie startowej natomiast bew zdjal ja z listy pretendentek do tytułu--czy ktos wie moze o co chodzi??zarówno ja jak i disl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Racja Carola - reflex masz przedni (tak wogóle gratki za kosza wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). Wynika z tego że obie nie startują dziś w zawodach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
kosz spoko, ale co jest z baily kurde , bew nie zdjal jej z oferty h2h , no i na liscie startowej ciagle widnieje , kurde teraz nie wiem co z tym robic, bo skoki to dzis mega-latwe --chyba wreszcie , czyli japonia-polonia 1 oraz slovenia-niemiaszki 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ofertaa Profa..
M62 S.Bailly-LG.Poiree 1.33 2.61 - M63 S.Bailly-Wilhelm 1.49 2.15 - M64 Wilhelm-Zajceva 1.49 2.15 - M65 Wilhelm-Zubrilova 1.32 2.65 - M66 Pyleva-Dafovska 1.31 2.71 - M67 Pyleva-Bogali 1.38 2.46 - M68 Disl-X.Liu 1.45 2.25 - M69 Disl-Olofsson 1.35 2.55 -
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie , nic z tego nie wynika oprócz zamieszania teraz - bo przecież w parach je pozostawiono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
kosz spoko, ale co jest z baily kurde , bew nie zdjal jej z oferty h2h , no i na liscie startowej ciagle widnieje , kurde teraz nie wiem co z tym robic, bo skoki to dzis mega-latwe --chyba wreszcie , czyli japonia-polonia 1 oraz slovenia-niemiaszki 1 To troche nie ten temat ale ja dzis daje na Polskę z Japonią. Przecież Adaś przeskakuje najlepszego Japońca o 10 m <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
sebkos nie graj tego, najslabszych 2 japoncow przeskakuje naszych o 20 metrow w sumie i wtapiamy--powaznie--dla mnie to najlepsza parka dzisiaj, a na marginesie zaraz lece zagrac debla hiszpanskiego w toto 1,70 promocyjka--jesli hiszpanie chca jeszcze walczyc a w wywiadach mowia ze chca , kurs mniodzio bew juz 1,42 tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam 'speców' ;-)
Na wstępie ogromny reeeeespect dla pana OE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...
A teraz do rzeczy... warto zagrać na Bailly - Poiree 1 1.33 czy lepiej dać na Pylevą z Dafovską 1 1.31 , jak myślicie?
z góry dzięki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
baily juz wrocila do oferty bew wiec zadzieram kiece i lece
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
baily juz wrocila do oferty bew wiec zadzieram kiece i lece Czemu Bailly z Wilhelm jest dla Ciebie pewniejsza niz z Disl??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
baily z disl pewniejsza o wiele moim zdaniem niz z wilhelm, ale ja gram w toto , a tam jest tylko z wilhelm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896 |
mam pytanie?? czy berger-z wolfem zwrot???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mam pytanie?? czy berger-z wolfem zwrot??? wolf nie wystartoewł wiec zwrot.Całe szczescie bo berger dzisiaj poleciał tragicznie a miałem 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|