|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
Pyleva O. - Liu X. 1.40 2.40 Pyleva O. - Zubrilova O. 1.40 2.40 Bailly S. - Akhatova A. 1.45 2.30 Bailly S. - Ishmouratova S. 1.45 2.30 Disl U. - Tjoerholm L. 1.50 2.10 Disl U. - Olofsson A.C. 1.45 2.30 Bogali A. - Apel K. 1.45 2.30 Bogali A. - Istad Kristiansen 1.40 2.40 Wilhelm K. - Berger T. 1.45 2.30 Wilhelm K. - Beverel Robert 1.40 2.40 Dafovska E. - Brankovic T. 1.50 2.10 Ponza M. - Peretto D. 1.40 2.40 Henkel A. - Khvostenko O. 1.40 2.40 Gwizdon M. - Koblar A. 1.40 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Expekt:
14:10 Sona Mihokova - Oksana Khvostenko Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55 14:10 Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.30 3.25 14:10 Olena Zubrilova - Anna Bogali Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55 14:10 Pavlina Filipova - Olga Nazarova Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.95 1.80 14:10 Tora Berger - Michela Ponza Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95 14:10 Gro Istad Kristiansen - Xianying Liu Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55 14:10 Uschi Disl - Sandrine Bailly Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95 14:10 Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 3.25 1.30 14:10 Linda Tjørhom - Katrin Apel Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95 14:10 Svetlana Ishmouratova - Natalia Levtchenkova Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.30 3.25 14:10 Albina Akhatova - Florence Baverel Robert Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.50 2.45 14:10 Andrea Henkel - Ekatarina Dafovska Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.00 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
Pyleva O. - Zubrilova O. 1 1.40 Zubrilowa duzo gorzej biegajaca od pylewej przy jednym pudle wiecej az 2 min straty do rozsajnki. Disl U. - Tjoerholm L. 1 1.50 Linda juz chyba ma po formie najlepsze starty tez słabo biega niezle strzela ale to nie wystarczy na Uschi ktora przezywa druga mlodosc. Bogali A. - Apel K. 1 1.45 Rosjanka bardzo dobrze biega i niezle strzela a katrin bez rewelacji. Wilhelm K. - Beverel Robert 1 1.40 Jak narazie Katie zawodzi lecz licze na jej przebudzenie Francuzka bardzo slabo biega co w dzisiejszych warunkach stawia ja z gory na przegranej pozycji. Dafovska E. - Brankovic T. 1 1.50 Tadeja byla sensacja kilku wyscigow ale tej wspanialej formy juz dawno nie widac a Dafovska na kazdych mistrzostwach zalicza dobre wystepy wiec i dzis tak bedzie. Ponza M. - Peretto D. 2 2.40 Ponza solidną zawodniczkż jest ale nie na mistrzostwach biegi ma tragiczne a i w strzelanie bez rewelacji Henkel A. - Khvostenko O. 1 1.40 Kvostenko to malo znan zawodniczka i jeden wystep jej wyszedl a henkel to najslabszy punkt w ekipie niemiec ale spokojnie objedzie ukrainke Gwizdon M. - Koblar A. 1 1.40 Chyba pani Magda nie powtórzy wyczynu z niedzieli z 1- pudlami bo biegowo jest w stanie odrobic nawt 2 pudla. POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Z unibetu wybrałem rozpis 4/5: 1) Bogali, A - Akhatova, A 1 /1.75/ Pulchniutka Rosjanka ostatnio na strzelnicy nie myli się zbyt często. Akhatowa to troszkę - ? Jeżeli Bogali nie pomyli się więcej niż 2 krotnie od swojej rywalki powinna wygrać: Mój typ: Bogali 3 - 2 Akhatowa 2) Tjörhom, L - Olofsson, A C 2 /1.95/ Linda biega bez rewelacji, a i na strzelnicy sie myli. Ze szwedką jest różnie raz strzela wyśmienicie innym razem zalicza sromotną ilość pudeł. Dziś liczę na dobre jej strzelanie bo w biegu różnica jest wyraźna. Mój typ: Tjörhom, L 3 - 3 Olofsson, A C 3) Disl, U - Ishmouratova, S 2 /1.80/ Dwukrotna złota medalistka jeżeli utzryma wyborną formę strzelecką jaką obecnie prezentuje to zakład będzie do tyłu. Sądzę jednak, że dziś może nastąpić drobne rozprężenie i 5,6 pudeł Niemki. Rosjanka słabsza biegowo od rywalki, ale stabilniejsza na strzelnicy. Mój typ: Disl 5 - 2 Ishmouratova 4) Bailly, S - Zubrilova, O 1 /1.75/ Faworytka mistrzostw narazie zawodzi. Najwyzsza pora coś ugrać. jeżeli totalnie nie będzie myliła się na strzelnicy (max. 3 pudła) nie powinna mieć problemów z Oleńką - która ostatnio i nieźle biega i nieźle strzela Mój typ: Bailly 3 - 2 Zubrilova 5) Wilhelm, K - Liu, X 1 /1.95/ W tym przyp. zadecyduje postawa na strzelnicy. Kati mocniejsza biegowo o jedno pudło. Liczę, że nie lubiąca tej konkurencji Chinka będzie sporo się mylić. Ale zobaczymy Mój typ: Wilhelm 4 - 4 Liu Wszystko zweryfikuje bieg - stawka 2/10 na kombinację. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Co do typów myślę jeszcze nad jedną niespodzianką - win szwedki Olofsson po kursie 20.00 /Unibet/. Jeżeli będzie celnie strzelała - to wcale ten wynik nie jest nie do ugrania, ale? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na dziś w godzinach popołudniowych, przewidywany jest wiatr ok 22 km/h. Jak wiadomo wiatr ma wpływ na celność strzałów, a to już przekłada się bezpośrednio na karne minuty dla zawodniczek. Dlatego pytanie do osób mogacych ocenić - porównać te przewidywane warunki (wiatr) z panującymi na innych zawodach. Czy te 22 km /h to już silny wiatr ? Poza tym przewidywane opady śniegu i temp -3 C. 22km/h czyli 6.1m/s to już naprawdę silny wiatr dla biathlonitek i jeżeli owe prognozy się sprawdzą to może to w znacznym stopniu wypaczyć wynik dzisiejszych zawodów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187 |
Czesc dla mnei najpewniejsze wydaja sie: Z PROF :
Wilhelm-Gwizdon 1 1.31
Wilhelm zawalila sobie strzelanie w Sprincie stad taki wynik ale uwazam ja za jedna z najszybszych biegaczek a w strzelaniu mysle ze nie zawiedzie dzis co do naszej to chyba nie poradzi sobie na strzelnicy majac w pamieci to co zrobila ostatnio
Z STS :
Bogali-Istad Kr. 1 1.4
czuje ze Rosjanka bedzie na 100% w 1-6 .... biegaja podobnie ale norweszka pewnie jak zwykle nawali z min 4 pudla
Co myslicie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Uważam, ze Denkinger jest równie swietną biegaczka co Disl, więc ustawienie jej w parze z Ponzą mozna uznac za małą promocje (Totomix), porównujac mozliwosci biegowe obu pań, simone moze pozwolic sobie smiało na 2 błędy więcej, a jak juz ktos wyżej wspomniał, przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, nie jest to bez znaczenia...
Simone Denkinger (GER) - Michela Ponza (ITA)
kurs:1,40 (Totomix)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
B&W daje zakłady na to kto mniej pudeł w strzelaniu.I chciałem to zagrać, a oni daja parę Olga Zaitseva (RUS) - Xianying Liu (CHN). A przecież Zaitseva podobnie jak Liv Grete Poiree (NOR) nie biegnie w indywidualnym. Bieg indywidualny jest najtrudniejszy do wytypowania ponieważ w 90% decyduje strzelanie. 2 typy z BW ale tylko na lepsze strzelanie: 1.Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00 2.Olena Zubrilova (BLR) Albina Akhatova (RUS) 2 2.60
Ad1. Rosjanka lepiej strzela od Bailly. W biegu pościgowym miały odpowiednio 4 i 6 pudeł w sprincie 2 i 2. Bogali w rozegranych w tym sezonie biegach indywidualnych miała 1 pudło, i 7 !!! w grudniu w Oslo (licze, że był to wypadek przy pracy ) Bailly odpowiednio 3 + 3 + 8 !!! Myslę, że Bogali dziś może rzeczywiście powalczyć o podium a do tego niezbędne jest bardzo dobre ( bezbłędne???strzelanie )
Ad2. Akhatova jak się nie mylę pierwszy raz wystartuje w tych mistrzostwach. Jezeli tylko do tego biegu się przygotowywała to..... moze być różnie, ale zazwyczaj ma dobre strzelania W tym sezonie w indywidualnych biegach miała odpowiednio 2 i 1 pudło. Białorusinka 4+0+4. Dodatkowo Akhatova broni srebrnego medalu z zeszłorocznych mistrzostw świata w biegu indywidualnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Te typy co podałem niestety nie moga byc zagrane w dublu. Wybrałem z nich 1 na Bogali. Kurs niestety juz w dół na 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Krajan, nie wiem dlaczego ale ja mam tez cholerne przeczucie ze Olofsson dzisiaj moze zamieszac.. Biega nieźle, jak bedzie dobrze strzelac... W expekcie mamy pare Pyleva - Olofsson 1.30 - 3.25. Biore Szwedkę.. taki kurs IMO za wysoki.. Jedno pudlo Rosjanki wiecej i mamy niespodzianke. Poza tym pamietajmy ze 15 km to jednak zdecydowanie inna sprawa niz sprint. Bardzo podoba mi sie para Bogali - Akhatova 1 niestety kurs juz 1,60... No i Tjorhom - Olofsson jak gramy na Szwedke to do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moze jeszcze singielek na Bailly w pojedynku z Pyleva 2.10, jesli Francuzka rzetelnie postrzela to w biegu jest najlepsza...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, Mam troszkę czasu, to przedstawię moje 'widzimisię' a więc : Expekt : Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson 1 @1.40 Czytałem wyżej Wasze wypowidzi na temat tej pary i wogóle Szwedki i zacząłem się troszkę obawiać nawet (zagrałem wczoraj) tej pary. Ja jednak zdania już nie mogę zmienić i jak dla mnie Pyleva lepsza w biegu, a i dziś na strzelnicy jak dla mnie pokaże swoją wyższość... Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm 2 @1.35 Kati bardzo słabe strzelanie, ale za to bieg [mniam]  Myślę że dziś biegowo może odrobić 2-3 minuty spokojnie, w razie gorszego strzelania od Perunkii... Widzę że kurs spadł już do 1.25... GB : Akhatova A. (RUS) v Bogali A. (RUS) 2 @1.60 Wszyscy wiemy w jakiej jest formie Bogali... bardzo dobre strzelanie no i fantastyczny bieg ! Akhatova? no właśnie wielki [ ? ] co dziś pokaże? hmm... wielka nie wiadoma, ale zaufam Annie dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To tyle odemnie, jeden dubel w expie i jeden singiel w GB, od 14:15 kolejne emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam oraz życzę Wszystkim szczęścia, bo jakże potrzebne w tej dyscyplinie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
M57 Pyleva-Istad.Kris. 1.35 2.55 1 M54 S.Bailly-M.Ponza 1.23 3.1 1
Panowie specjalisci jest sens grac takie combo za high-stake?? 8/10?? czy za duze ryzyko??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta. Wiżco, ja bym dał na to paro nawet tak se pinć zeta zasaleje dziś se. --- ps: później usunę posty, ale nie mogłem wytrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Uważam, ze Denkinger jest równie swietną biegaczka co Disl, więc ustawienie jej w parze z Ponzą mozna uznac za małą promocje (Totomix), porównujac mozliwosci biegowe obu pań, simone moze pozwolic sobie smiało na 2 błędy więcej, a jak juz ktos wyżej wspomniał, przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, nie jest to bez znaczenia...
Simone Denkinger (GER) - Michela Ponza (ITA)
kurs:1,40 (Totomix) Tak patrze ba listę startową i nie widze w niej Denkinger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
M57 Pyleva-Istad.Kris. 1.35 2.55 1 M54 S.Bailly-M.Ponza 1.23 3.1 1
Panowie specjalisci jest sens grac takie combo za high-stake?? 8/10?? czy za duze ryzyko?? Moim skromnym zdaniem, możesz na to śmiało grać...ale pamiętaj że to tylko 'BIATHLON' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
Witam, Panowie macie gdzies moze statystyki strzelania u pań?? Chodzi mi o stzrelanie: Olena Zubrilova oraz Albina Akhatova, która z nich ma bardziej niezawodne oko?? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta. Wiżco, ja bym dał na to paro nawet tak se pinć zeta zasaleje dziś se. ps: później usunę posty, ale nie mogłem wytrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Liczyłem na Twoją inteligencję, ale cóż czasem można się przeliczyć. Wieje dziś wiatr, a jak wiadomo Bailly ma ostatnio problemy ze strzelaniem, a biega cały czas dobrze. Zatem jej szanse mocno rosną jak wieje. Widzę, że Tobie ciężko do tago dojść samemu -więc muszę Ci biedaku napisać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|