Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Pyleva O. - Liu X. 1.40 2.40
Pyleva O. - Zubrilova O. 1.40 2.40
Bailly S. - Akhatova A. 1.45 2.30
Bailly S. - Ishmouratova S. 1.45 2.30
Disl U. - Tjoerholm L. 1.50 2.10
Disl U. - Olofsson A.C. 1.45 2.30
Bogali A. - Apel K. 1.45 2.30
Bogali A. - Istad Kristiansen 1.40 2.40
Wilhelm K. - Berger T. 1.45 2.30
Wilhelm K. - Beverel Robert 1.40 2.40
Dafovska E. - Brankovic T. 1.50 2.10
Ponza M. - Peretto D. 1.40 2.40
Henkel A. - Khvostenko O. 1.40 2.40
Gwizdon M. - Koblar A. 1.40 2.40

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Expekt:

14:10 Sona Mihokova - Oksana Khvostenko
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55
14:10 Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.30 3.25
14:10 Olena Zubrilova - Anna Bogali
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55
14:10 Pavlina Filipova - Olga Nazarova
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.95 1.80
14:10 Tora Berger - Michela Ponza
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
14:10 Gro Istad Kristiansen - Xianying Liu
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.35 1.55
14:10 Uschi Disl - Sandrine Bailly
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
14:10 Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 3.25 1.30
14:10 Linda Tjørhom - Katrin Apel
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
14:10 Svetlana Ishmouratova - Natalia Levtchenkova
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.30 3.25
14:10 Albina Akhatova - Florence Baverel Robert
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.50 2.45
14:10 Andrea Henkel - Ekatarina Dafovska
Kto lepszy in 15 km Individual Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.00 1.75

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Pyleva O. - Zubrilova O. 1 1.40
Zubrilowa duzo gorzej biegajaca od pylewej przy jednym pudle wiecej az 2 min straty do rozsajnki.
Disl U. - Tjoerholm L. 1 1.50
Linda juz chyba ma po formie najlepsze starty tez słabo biega niezle strzela ale to nie wystarczy na Uschi ktora przezywa druga mlodosc.
Bogali A. - Apel K. 1 1.45
Rosjanka bardzo dobrze biega i niezle strzela a katrin bez rewelacji.
Wilhelm K. - Beverel Robert 1 1.40
Jak narazie Katie zawodzi lecz licze na jej przebudzenie Francuzka bardzo slabo biega co w dzisiejszych warunkach stawia ja z gory na przegranej pozycji.
Dafovska E. - Brankovic T. 1 1.50
Tadeja byla sensacja kilku wyscigow ale tej wspanialej formy juz dawno nie widac a Dafovska na kazdych mistrzostwach zalicza dobre wystepy wiec i dzis tak bedzie.
Ponza M. - Peretto D. 2 2.40
Ponza solidną zawodniczkż jest ale nie na mistrzostwach biegi ma tragiczne a i w strzelanie bez rewelacji
Henkel A. - Khvostenko O. 1 1.40
Kvostenko to malo znan zawodniczka i jeden wystep jej wyszedl a henkel to najslabszy punkt w ekipie niemiec ale spokojnie objedzie ukrainke
Gwizdon M. - Koblar A. 1 1.40
Chyba pani Magda nie powtórzy wyczynu z niedzieli z 1- pudlami bo biegowo jest w stanie odrobic nawt 2 pudla.
POWODZENIA

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Z unibetu wybrałem rozpis 4/5:
1) Bogali, A - Akhatova, A 1 /1.75/
Pulchniutka Rosjanka ostatnio na strzelnicy nie myli się zbyt często. Akhatowa to troszkę - ?
Jeżeli Bogali nie pomyli się więcej niż 2 krotnie od swojej rywalki powinna wygrać:
Mój typ: Bogali 3 - 2 Akhatowa
2) Tjörhom, L - Olofsson, A C 2 /1.95/
Linda biega bez rewelacji, a i na strzelnicy sie myli. Ze szwedką jest różnie raz strzela wyśmienicie innym razem zalicza sromotną ilość pudeł. Dziś liczę na dobre jej strzelanie bo w biegu różnica jest wyraźna.
Mój typ: Tjörhom, L 3 - 3 Olofsson, A C
3) Disl, U - Ishmouratova, S 2 /1.80/
Dwukrotna złota medalistka jeżeli utzryma wyborną formę strzelecką jaką obecnie prezentuje to zakład będzie do tyłu. Sądzę jednak, że dziś może nastąpić drobne rozprężenie i 5,6 pudeł Niemki. Rosjanka słabsza biegowo od rywalki, ale stabilniejsza na strzelnicy.
Mój typ: Disl 5 - 2 Ishmouratova
4) Bailly, S - Zubrilova, O 1 /1.75/
Faworytka mistrzostw narazie zawodzi. Najwyzsza pora coś ugrać. jeżeli totalnie nie będzie myliła się na strzelnicy (max. 3 pudła) nie powinna mieć problemów z Oleńką - która ostatnio i nieźle biega i nieźle strzela
Mój typ: Bailly 3 - 2 Zubrilova
5) Wilhelm, K - Liu, X 1 /1.95/
W tym przyp. zadecyduje postawa na strzelnicy. Kati mocniejsza biegowo o jedno pudło. Liczę, że nie lubiąca tej konkurencji Chinka będzie sporo się mylić. Ale zobaczymy
Mój typ: Wilhelm 4 - 4 Liu
Wszystko zweryfikuje bieg - stawka 2/10 na kombinację.
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Co do typów myślę jeszcze nad jedną niespodzianką - win szwedki Olofsson po kursie 20.00 /Unibet/. Jeżeli będzie celnie strzelała - to wcale ten wynik nie jest nie do ugrania, ale?
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Na dziś w godzinach popołudniowych, przewidywany jest wiatr ok 22 km/h. Jak wiadomo wiatr ma wpływ na celność strzałów, a to już przekłada się bezpośrednio na karne minuty dla zawodniczek. Dlatego pytanie do osób mogacych ocenić - porównać te przewidywane warunki (wiatr) z panującymi na innych zawodach. Czy te 22 km /h to już silny wiatr ? Poza tym przewidywane opady śniegu i temp -3 C.

22km/h czyli 6.1m/s to już naprawdę silny wiatr dla biathlonitek i jeżeli owe prognozy się sprawdzą to może to w znacznym stopniu wypaczyć wynik dzisiejszych zawodów.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
Czesc dla mnei najpewniejsze wydaja sie:
Z PROF :

Wilhelm-Gwizdon 1 1.31

Wilhelm zawalila sobie strzelanie w Sprincie stad taki wynik ale uwazam ja za jedna z najszybszych biegaczek a w strzelaniu mysle ze nie zawiedzie dzis co do naszej to chyba nie poradzi sobie na strzelnicy majac w pamieci to co zrobila ostatnio

Z STS :

Bogali-Istad Kr. 1 1.4

czuje ze Rosjanka bedzie na 100% w 1-6 .... biegaja podobnie ale norweszka pewnie jak zwykle nawali z min 4 pudla

Co myslicie ???

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Uważam, ze Denkinger jest równie swietną biegaczka co Disl, więc ustawienie jej w parze z Ponzą mozna uznac za małą promocje (Totomix), porównujac mozliwosci biegowe obu pań, simone moze pozwolic sobie smiało na 2 błędy więcej, a jak juz ktos wyżej wspomniał, przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, nie jest to bez znaczenia...

Simone Denkinger (GER) - Michela Ponza (ITA)

kurs:1,40 (Totomix)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
B&W daje zakłady na to kto mniej pudeł w strzelaniu.I chciałem to zagrać, a oni daja parę Olga Zaitseva (RUS) -
Xianying Liu (CHN). A przecież Zaitseva podobnie jak Liv Grete Poiree (NOR) nie biegnie w indywidualnym.
Bieg indywidualny jest najtrudniejszy do wytypowania ponieważ w 90% decyduje strzelanie.
2 typy z BW ale tylko na lepsze strzelanie:
1.Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00
2.Olena Zubrilova (BLR) Albina Akhatova (RUS) 2 2.60

Ad1. Rosjanka lepiej strzela od Bailly. W biegu pościgowym miały odpowiednio 4 i 6 pudeł w sprincie 2 i 2. Bogali w rozegranych w tym sezonie biegach indywidualnych miała 1 pudło, i 7 !!! w grudniu w Oslo (licze, że był to wypadek przy pracy )
Bailly odpowiednio 3 + 3 + 8 !!!
Myslę, że Bogali dziś może rzeczywiście powalczyć o podium a do tego niezbędne jest bardzo dobre ( bezbłędne???strzelanie )

Ad2. Akhatova jak się nie mylę pierwszy raz wystartuje w tych mistrzostwach. Jezeli tylko do tego biegu się przygotowywała to..... moze być różnie, ale zazwyczaj ma dobre strzelania W tym sezonie w indywidualnych biegach miała odpowiednio 2 i 1 pudło. Białorusinka 4+0+4. Dodatkowo Akhatova broni srebrnego medalu z zeszłorocznych mistrzostw świata w biegu indywidualnym.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Te typy co podałem niestety nie moga byc zagrane w dublu. Wybrałem z nich 1 na Bogali. Kurs niestety juz w dół na 1.9

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Krajan, nie wiem dlaczego ale ja mam tez cholerne przeczucie ze Olofsson dzisiaj moze zamieszac.. Biega nieźle, jak bedzie dobrze strzelac... W expekcie mamy pare Pyleva - Olofsson 1.30 - 3.25. Biore Szwedkę.. taki kurs IMO za wysoki.. Jedno pudlo Rosjanki wiecej i mamy niespodzianke. Poza tym pamietajmy ze 15 km to jednak zdecydowanie inna sprawa niz sprint. Bardzo podoba mi sie para Bogali - Akhatova 1 niestety kurs juz 1,60... No i Tjorhom - Olofsson jak gramy na Szwedke to do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moze jeszcze singielek na Bailly w pojedynku z Pyleva 2.10, jesli Francuzka rzetelnie postrzela to w biegu jest najlepsza...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Mam troszkę czasu, to przedstawię moje 'widzimisię' a więc :

Expekt :

Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson 1 @1.40

Czytałem wyżej Wasze wypowidzi na temat tej pary i wogóle Szwedki i zacząłem się troszkę obawiać nawet (zagrałem wczoraj) tej pary. Ja jednak zdania już nie mogę zmienić i jak dla mnie Pyleva lepsza w biegu, a i dziś na strzelnicy jak dla mnie pokaże swoją wyższość...

Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm 2 @1.35

Kati bardzo słabe strzelanie, ale za to bieg [mniam] tongue Myślę że dziś biegowo może odrobić 2-3 minuty spokojnie, w razie gorszego strzelania od Perunkii... Widzę że kurs spadł już do 1.25...

GB :

Akhatova A. (RUS) v Bogali A. (RUS) 2 @1.60

Wszyscy wiemy w jakiej jest formie Bogali... bardzo dobre strzelanie no i fantastyczny bieg ! Akhatova? no właśnie wielki [ ? ] co dziś pokaże? hmm... wielka nie wiadoma, ale zaufam Annie dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


To tyle odemnie, jeden dubel w expie i jeden singiel w GB, od 14:15 kolejne emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam oraz życzę Wszystkim szczęścia, bo jakże potrzebne w tej dyscyplinie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
M57 Pyleva-Istad.Kris. 1.35 2.55 1
M54 S.Bailly-M.Ponza 1.23 3.1 1

Panowie specjalisci jest sens grac takie combo za high-stake?? 8/10?? czy za duze ryzyko??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta.

Wiżco, ja bym dał na to paro nawet tak se pinć zeta zasaleje dziś se.

---

ps: później usunę posty, ale nie mogłem wytrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Quote
Uważam, ze Denkinger jest równie swietną biegaczka co Disl, więc ustawienie jej w parze z Ponzą mozna uznac za małą promocje (Totomix), porównujac mozliwosci biegowe obu pań, simone moze pozwolic sobie smiało na 2 błędy więcej, a jak juz ktos wyżej wspomniał, przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, nie jest to bez znaczenia...

Simone Denkinger (GER) - Michela Ponza (ITA)

kurs:1,40 (Totomix)
Tak patrze ba listę startową i nie widze w niej Denkinger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
M57 Pyleva-Istad.Kris. 1.35 2.55 1
M54 S.Bailly-M.Ponza 1.23 3.1 1

Panowie specjalisci jest sens grac takie combo za high-stake?? 8/10?? czy za duze ryzyko??


Moim skromnym zdaniem, możesz na to śmiało grać...ale pamiętaj że to tylko 'BIATHLON' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Zaitsevej też nie ma

Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
Witam, Panowie macie gdzies moze statystyki strzelania u pań?? Chodzi mi o stzrelanie: Olena Zubrilova oraz Albina Akhatova, która z nich ma bardziej niezawodne oko??
Pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Quote
Quote
Daje Bailly na zwycięstwo @ 7 w Unibecie za 3 zeta.

Wiżco, ja bym dał na to paro nawet tak se pinć zeta zasaleje dziś se.



ps: później usunę posty, ale nie mogłem wytrzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Liczyłem na Twoją inteligencję, ale cóż czasem można się przeliczyć.
Wieje dziś wiatr, a jak wiadomo Bailly ma ostatnio problemy ze strzelaniem, a biega cały czas dobrze. Zatem jej szanse mocno rosną jak wieje. Widzę, że Tobie ciężko do tago dojść samemu -więc muszę Ci biedaku napisać.

Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1