Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
co sadzicie o parze Gwizdon-Ponza ? zastanawiam sie nad 1 ale niejestem pewny formy naszej reprezentantki,zasadniczo to Ponza jest szybsza ale Gwizdon ostatnio pokazala klase

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Jak dla mnie bailly-disl 1 1,4. Disl napewno zaliczy kilka pudeł i bedzie po temacie, a bailly jest strasznie mocna. Kto wie moze zdobedzie tyle medali co poiree w zeszlym roku

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
STS wystawił pare glagow-brankovic a niemki nie ma na liscie startowej, te naziemne buki zawsze cos spieprza

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
"zasadniczo" to ponza jest szybsza------!!!!!!!!!!przysiegam jak dla mnie tekst tygodniaaaaaa powaga, ponza jest jedna z najwolniejszych biatlonistek w czołowce cyrku, ratuje sie zawsze tylko strzelaniem , hehehe

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
no i denkinger 3 pudla na 2 strzelaniu i po zawodach , heh co za szmacisko, nie ma zadnych szans zeby nasz gwizdonka az 3 walneła heh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
no i magda tylko 1 pudlo na 2 strzelaniu i mimo b.slabego biegu bedzie przed niemka --niepatriotycznie ale szkoda 1 pudla zabraklo magdzie, lub jak kto woli niemka spierdzielila 2 strzelanie - bo na mecie pewnie róznica miedzy nimi to bedzie maxymalnie 25 sekund , a to jest 1 pudlo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Carola - a wież że od takich 'postów' jest Quasi czat?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
"zasadniczo" to ponza jest szybsza------!!!!!!!!!!przysiegam jak dla mnie tekst tygodniaaaaaa powaga, ponza jest jedna z najwolniejszych biatlonistek w czołowce cyrku, ratuje sie zawsze tylko strzelaniem , hehehe

niewiem czy wiesz ale forum sluzy to wymiany opini,argumentow,i do dyskusji, a nie wysmiewania zdania innych

troche wiecej kultury,gdyby wszyscy podchodzili do wyrazania sie na forum w taki sposob jak Ty to strach byloby cokolwiek napisac na tym forum

ja nieuwazam jej za najwolniejsza biatlonistke i powinienes to uszanowac,a jesli jest to sprzeczne z Twoja opinia to konstruktywnie skrytykowac

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
"zasadniczo" to ponza jest szybsza------!!!!!!!!!!przysiegam jak dla mnie tekst tygodniaaaaaa powaga, ponza jest jedna z najwolniejszych biatlonistek w czołowce cyrku, ratuje sie zawsze tylko strzelaniem , hehehe

niewiem czy wiesz ale forum sluzy to wymiany opini,argumentow,i do dyskusji, a nie wysmiewania zdania innych

troche wiecej kultury,gdyby wszyscy podchodzili do wyrazania sie na forum w taki sposob jak Ty to strach byloby cokolwiek napisac na tym forum

ja nieuwazam jej za najwolniejsza biatlonistke i powinienes to uszanowac,a jesli jest to sprzeczne z Twoja opinia to konstruktywnie skrytykowac
W tym konkretnym przypadku to Carola ma akurat rację. Ponza rzeczywiście należy do najwolniejszych zawodniczek startujących w cyklu PŚ i jedyne co ją może uratować to "czyste" strzelanie, ale nawet 10/10 w tarczy częśto nie daje jej miejsca w czołowej 15-tce zawodów.

Nie znaczy to jednak że nie miałeś prawa się pomylić.

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
logan nie jest to sprzeczne z moją opinią tylko z faktami - nie mam nic przeciwko wyrazaniu opini--natomiast przeciwko , nie gniewaj sie "oczywistej głupocie" zawsze bede mial --- dzis o ile sie nie myle ponza zeszla z trasy po 2 strzelaniu , gdyz byla na 43 miejscu z 2 pudlami, nie gniewaj sie ale za nia z zawodniczek których nazwiska obijaja sie o uszy i które mialy takze 2 pudla lub mniej(nie patrze na te które pudlowaly 3,4 i wiecej razy choc tych takze bylo niewiele)byla:kurde szukam i nie moge znalezc hehe, lenka faltusowa ok niech bedzie i kasia nikiel , denkinger byla lepsza z 4 pudlami podobnie apel i wilhelm, ostatnie zawody pucharu swiata to ponza-dsq, nie pamietam , ale chyba nie wystapila, natomiast w biegu masowym ponza rewelacyjnie na strzelnicy 0+0+0+0 i co i 11 miejsce na 30 zawodniczek ze strata do baily 1,45 --zaraz za ponza apel z 4 pudlami czyli kurde chyba poł kilometrem wiecej przebiegnietym, wolna glagow 40 sekund przed nia z takze "zerowym strzelaniem", przedostatnie strzelanie ponza znow na czysto i 28 miejsce w sprincie ze strata do wilhelm(majacej 2 pudla!!!!)1,51 !!a do magdy 1,47 (magda tazke zerowe strzelanie)
moge jeszcze troszke zjechac w zawodach w tyl i bedzie to samo

w zwiazku z tym uwazam ze piszesz albo zeczy o których nie masz pojecia , albo robisz z ludzi wała
3 zawody do tylu widze ponze na 11 miejscu(magda przed nia oczywiscie), i wtedy ponza byla delkatnie lepsza nawet w samym biegu patrzac bo z 1 pudlem byla tylko 13 sek za magda, czyli bieg jej byl szybszy--widac wyraznie ze jej forma nie dosc ze dosc mocno spadala w tym momencie to jeszcze jest jedna z najwolniej biegajacych zawodniczek w calej czolowej 30 bo zakladam ze o tym mowimy a nie o paniach z rumuni itd.
nie wymagam zeby tu wszyscy sie na wszystkim znali, ale kiedys mozna bylo naprawde z forum wziac jakies typy bo pisalo duzo ludzi "majacych pojecie" - teraz pisze coraz wiecej takich strzelcow wlasnie niestety

ostatnie ps. jesli przedstawisz mi jakiekolwiek sensowne argumenty dlaczego nie uwazasz ponze za jedna z najwolniejszych zawodniczek z czołowki-przeprosze cie pisemnie nawet i kwiaty ci wysle na dzien kobiet jeszcze

słowo harcerza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Expekt wystawił kursy na jutrzejszy bieg pościgowy:

10:00 Ole Einar Bjørndalen - Sven Fischer
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.45 2.60
10:00 Ilmars Bricis - Sergei Tchepikov
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.75 1.40
10:00 Nikolai Krouglov - Michael Greis
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.75 2.00
10:00 Ricco Gross - Carl-Johan Bergman
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.45 2.60
10:00 Tomasz Sikora - Vincent Defrasne
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
10:00 Andriy Deryzemlya - Egil Gjelland
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70
10:00 Raphael Poiree - Sergei Rozhkov
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35
10:00 Tomas Holubec - Alexandre Aubert
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
10:00 Bjørn Ferry - Jay Hakkinen
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.65 2.15
10:00 Rustam Valiullin - Oleg Ryzhenkov
Kto lepszy in 12.5 km Pursuit Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
parki z toto-mixianki , hmm, obadajmy czy ciekawego cos znajdziemy
4311 O.E.BJOERNDALEN-FISHER 1.20 --- 3.60
4312 CZEPIKOW-KRUGŁOW 1.35 --- 2.70
4313 GROSS-SIKORA 1.60 --- 2.00
4314 GREIS-BERGMAN 1.45 --- 2.30
4315 DEFRANSE-GJELLAND 1.50 --- 2.20
4316 R.POIREE-ROZKOW 1.45 --- 2.30
4317 FISHER-CZEPIKOW 1.50 --- 2.20
4318 R.PIOREE-SIKORA 1.40 --- 2.40
4319 PUURUNEN-HIETALAHTI 1.50 --- 2.20
4320 RYZENKOW-WALIULIN 1.55 --- 2.10
w sumie ja nie widze nic ciekawego , ale zapewne skusze sie na greisa z bergmanem --niemiec szybszy nieco i lepiej strzelajacy raczej , kusi 2 w parce finow no i moze defrasne z gjelandem(tu podobna sytuacja tylko jakos boje sie tego strzelania defrasne)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
No to niezle, Bjoerldalen z Fisherem 1,45 w Expie bez podatku a w Toto z podatkiem 1,2...

Ja bym zagral na O.E.B na wygrana , jak ktos znajdzie w necie kurs na wygrana to prosze o wiadomosc.

Pozdrawiam
Giertych

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kobitki też już się pojawiły:

13:00 Uschi Disl - Sandrine Bailly
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.70 2.05
13:00 Olga Zaitseva - Olena Zubrilova
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.40 2.75
13:00 Xianying Liu - Olga Pyleva
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.15 1.65
13:00 Anna Bogali - Oksana Khvostenko
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.35 3.05
13:00 Florence Baverel Robert - Anna Carin Olofsson
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
13:00 Tora Berger - Olga Nazarova
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.65 2.15
13:00 Svetlana Chernousova - Magdalena Gwizdon
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35
13:00 Katerina Holubcova - Linda Tjørhom
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70
13:00 Ekatarina Dafovska - Gro Istad Kristiansen
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.80 1.95
13:00 Katrin Apel - Simone Denkinger
Kto lepszy in 10 km Pursuit Women, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Ja bym zagral na O.E.B na wygrana , jak ktos znajdzie w necie kurs na wygrana to prosze o wiadomosc.

W GB chociażby, po 1.60...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 370
Quote
Quote
Ja bym zagral na O.E.B na wygrana , jak ktos znajdzie w necie kurs na wygrana to prosze o wiadomosc.

W GB chociażby, po 1.60...


W unibecie 1.72.Myślę,że się opłaca.Bjoerndalen w biegu bezkonkurencyjny(może poza Bergerem,ale on będzie startował z 2-minutowym opóznieniem).Strzelanie również bardzo dobre.
Uważam,że powinien nawet wygrać gdy będzie miał jedno pudło więcej od swoich głównych przeciwników.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam, ja to jutro widzę tak:

Expekt :

Ole Einar Bjørndalen - Sven Fischer 1 @1.45

Jak dla mnie Norweg nie ma sobie równych rywali, można również zagrać (dla odważniejszych) na zwycięstwo @1.72 unibet, czy też @1.60 GB.

1 74 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 1 0 1 24:37.5
2 13 FISCHER Sven GER 1 0 1 +10.5



Ilmars Bricis - Sergei Tchepikov 2 @1.40

Niespodziewany brązowy medalista dzisiejszych zawodów Łotysz Bricis... myślę że po dzisiejszym sukcesie, jutro Rusek go powinnien 'spokojnie pochnąć'

3 12 BRICIS Ilmars LAT 0 0 0 +24.0
4 25 TCHEPIKOV Sergei RUS 0 1 1 +26.3


Unibet :

Bricis, I - Sikora, T 2 @1.80

Dziś Tomek udowodnił że po takiej sporej przerwie jest nadal czołowym zawodnikiem i może jeszcze nie jutro, ale myślę że w masowym będzie myślał o jakiejś niespodziance pt'medal' ? może i jestem patriotą-idiotą... ale po prostu uważam że ten brązowy medal Łotysza jest po prostu 'fartem' a kurs @1.80 dla tych którzy mają konto w unibecie, jak dla mnie bardzo 'ładny' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3 12 BRICIS Ilmars LAT 0 0 0 +24.0
9 2 SIKORA Tomasz POL 1 0 1 +51.5

Bjoerndalen, O-E - Pozostali 1 @1.72

Oczywiście to co wyżej...jak dla mnie Pan 'OE' jutro zmiecie wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


GB :

Sikora T. (POL) v Defrasne V. (FRA) 1 @1.75

Tutaj jest troszkę inaczej niż w parze Tomka z Łotyszem. Patrząc na dzisiejszy sprint, tutaj powinno być łatwiej, hmm... wierzę bardzo w Tomka, że powróci i jutro naprawdę będzie dobre wysokie miejsce.

9 2 SIKORA Tomasz POL 1 0 1 +51.5
10 43 DEFRASNE Vincent FRA 1 0 1 +53.5


Jak baw jakieś pary wystawi, tak do 21, to może jeszcze coś mazgnę od siebie...

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[/quote]Witam, ja to jutro widzę tak:

Expekt :

Ole Einar Bjørndalen - Sven Fischer 1 @1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Jak dla mnie Norweg nie ma sobie równych rywali, można również zagrać (dla odważniejszych) na zwycięstwo @1.72 unibet, czy też @1.60 GB.

1 74 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 1 0 1 24:37.5
2 13 FISCHER Sven GER 1 0 1 +10.5



Ilmars Bricis - Sergei Tchepikov 2 @1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Niespodziewany brązowy medalista dzisiejszych zawodów Łotysz Bricis... myślę że po dzisiejszym sukcesie, jutro Rusek go powinnien 'spokojnie pochnąć'

3 12 BRICIS Ilmars LAT 0 0 0 +24.0
4 25 TCHEPIKOV Sergei RUS 0 1 1 +26.3


Unibet :

Bricis, I - Sikora, T 2 @1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dziś Tomek udowodnił że po takiej sporej przerwie jest nadal czołowym zawodnikiem i może jeszcze nie jutro, ale myślę że w masowym będzie myślał o jakiejś niespodziance pt'medal' ? może i jestem patriotą-idiotą... ale po prostu uważam że ten brązowy medal Łotysza jest po prostu 'fartem' a kurs @1.80 dla tych którzy mają konto w unibecie, jak dla mnie bardzo 'ładny' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3 12 BRICIS Ilmars LAT 0 0 0 +24.0
9 2 SIKORA Tomasz POL 1 0 1 +51.5

Bjoerndalen, O-E - Pozostali 1 @1.72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Oczywiście to co wyżej...jak dla mnie Pan 'OE' jutro zmiecie wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


GB :

Sikora T. (POL) v Defrasne V. (FRA) 1 @1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Tutaj jest troszkę inaczej niż w parze Tomka z Łotyszem. Patrząc na dzisiejszy sprint, tutaj powinno być łatwiej, hmm... wierzę bardzo w Tomka, że powróci i jutro naprawdę będzie dobre wysokie miejsce.

9 2 SIKORA Tomasz POL 1 0 1 +51.5
10 43 DEFRASNE Vincent FRA 1 0 1 +53.5


Jak baw jakieś pary wystawi, tak do 21, to może jeszcze coś mazgnę od siebie...

pozdrawiam [/quote]

Ogólnie? Biathlon? -cóż za dyscyplina... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
...Podrzucę może taki szybki typ na jutrzejszy bieg indywidualny kobiet - 15km -> Anna Bogali 1-3m. i za małą stawkę na wygraną. Bogali to zwyciężczyni poprzedniego biegu indywidualnego z San Sicario. Na obecnych mistrzostwach zajmowała miejsca odpowiednio 7 (sprint) i 5 (bieg pościgowy). Bogali jest (jak na siebie) w dobrej formie biegowej - do Disl (która wprawdzie nie jest teraz najszybsza) straciła w biegu pościgowym tylko kilkanaście sekund z różnicy na starcie. Myślę, że powinna jutro także strzelać nieco lepiej niż w dwóch ostatich występach, które chyba zaniżyły lekko jej średnią strzelecką. Co do innych faworytek - Pyleva - mocna, ale liczę na jedno pudło więcej z jej strony, poza tym w biegu pościgowym Bogali pobiegła od niej nieco szybciej. Uschi Disl powinna tym razem popełnić zdecydowanie wiecej błędów na strzelnicy - dwa złote medale to i tak już ogromny sukces Niemki. Z kolei Sandrine Bailly i Katja Wilhelm biegają bardzo dobrze, ale jednak nie na tyle, by odrabiać wszystkie straty wynikające z błędów popełnianych na strzelnicy. Nieobliczalne Chinki Liu i Kong jakoś nigdy specjalnie nie lubiły tego dystansu... . W kazdym bądź razie uważam typ na Bogali za wart ryzyka - zakłady naziemne nie opublikowały jeszcze kursów na te zawody, natomiast w sieci znaleźc możemy kursy - @12 na zwycięstwo Bogali w B&W oraz @3 na miejsce na podium z oferty NordicBet.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 44
Na dziś w godzinach popołudniowych, przewidywany jest wiatr ok 22 km/h. Jak wiadomo wiatr ma wpływ na celność strzałów, a to już przekłada się bezpośrednio na karne minuty dla zawodniczek. Dlatego pytanie do osób mogacych ocenić - porównać te przewidywane warunki (wiatr) z panującymi na innych zawodach. Czy te 22 km /h to już silny wiatr ? Poza tym przewidywane opady śniegu i temp -3 C.

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1