|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
[/quote]Liczyłem na Twoją inteligencję, ale cóż czasem można się przeliczyć. Wieje dziś wiatr, a jak wiadomo Bailly ma ostatnio problemy ze strzelaniem, a biega cały czas dobrze. Zatem jej szanse mocno rosną jak wieje. Widzę, że Tobie ciężko do tago dojść samemu -więc muszę Ci biedaku napisać[/quote]
Nie chcę mi się z Tobą kłócić. Ale czy nie mogłeś napisać coś takiego do tego 'typu' wyżej? [...]
No ciekawa 'analiza' , również uważam że dziś Sandra może wreszcie '...' ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111 |
porownalem wyniki w biegu na dochodzenie i wyszly i 3 pary:
Dofofska-Brankovic 1-->1.5 bogali-kristiansen 1-->1.4 Pyleva-zubrilova 1-->1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00 Ja postawiłem ten mecz, znaczy to zdarzenie, a teraz patrze a w ofercie moja Pani Bogali jest w parze z Kati wilhelm, albo ta ja sie pomyliłem albo to Bet..., znowu wałki kręci....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
OK Misiek, peace-ale dziś jakiś zaganiany jestem i sorry za uszczypliwość. A wszędzie nawrzucałem Bailly, w sumie za niewiele ok 10 zł-bo uważam, że Biatlon jest za bardzo loteryjny. Lepsze są do obstawiania biegi bez strzelania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00 Ja postawiłem ten mecz, znaczy to zdarzenie, a teraz patrze a w ofercie moja Pani Bogali jest w parze z Kati wilhelm, albo ta ja sie pomyliłem albo to Bet..., znowu wałki kręci.... postawiłes kto bedzie lepiej strzelał a nie na miejsca w biegu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
mialem dubla pylewa-liu 1 i wilhelm-istad 2 za 400 kurs 4.35 czyli 1600 do wyjecia, ale jakis pedal stanal przed mna w kolejce i na pytanie czy mnie pusci powiedzial ze on tez sie spieszy bo ma biatlon , a nastepnie puscil pociag z samej pilki noznej + para pylewa-zajcewa(gdzie zajcewa nie startuje dzisiaj , wiec tak jak by nic nie mial za 2 zyle --do wygrania 18), pytanie brzmi : dlaczego pedalow wpuszczaja do toto-mixa
albo bede mu wdzieczny po zawodach bo wilhelm lub liu beda lepsze od moich panien albo jak go spotkam jeszcze w toto to mu miske obije
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mialem dubla pylewa-liu 1 i wilhelm-istad 2 za 400 kurs 4.35 czyli 1600 do wyjecia, ale jakis pedal stanal przed mna w kolejce i na pytanie czy mnie pusci powiedzial ze on tez sie spieszy bo ma biatlon , a nastepnie puscil pociag z samej pilki noznej + para pylewa-zajcewa(gdzie zajcewa nie startuje dzisiaj , wiec tak jak by nic nie mial za 2 zyle --do wygrania 18), pytanie brzmi : dlaczego pedalow wpuszczaja do toto-mixa
albo bede mu wdzieczny po zawodach bo wilhelm lub liu beda lepsze od moich panien albo jak go spotkam jeszcze w toto to mu miske obije Nawet jak by nie przeszło ,proponowałbym z wdziecznosci obić mu miskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Tak to już jest, u mnie w miescie był , własciwie nadal jest człowiek, który zdaje ok 20-30 kuponów po 2 złote, jak taki stanie w kolejce to można zasnąć...ale coż-takie jest życie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
wilhelm -istad 2 o 0,5 sekundy , pylewa na loozaka, podziekuje kolesiowi bankowo jak go spotkam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Z unibetu wybrałem rozpis 4/5: 1) Bogali, A - Akhatova, A 1 /1.75/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój typ: Bogali 3 - 2 Akhatowa (2-3) 2) Tjörhom, L - Olofsson, A C 2 /1.95/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mój typ: Tjörhom, L 3 - 3 Olofsson, A C (1-4) 3) Disl, U - Ishmouratova, S 2 /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój typ: Disl 5 - 2 Ishmouratova (6-3) 4) Bailly, S - Zubrilova, O 1 /1.75/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój typ: Bailly 3 - 2 Zubrilova (3-8) 5) Wilhelm, K - Liu, X 1 /1.95/ Mój typ: Wilhelm 4 - 4 Liu (5-6) Wszystko zweryfikuje bieg - stawka 2/10 na kombinację. Pozdrawiam KRAJAN Niestety Wilhelm słabo pobiegła - w porównaniu jej przeciwniczka Liu dzisiaj najszybciej ze wszystkich. Co do Olofsson, gdyby nie ostatnie strzelanie i dwa pudła wygrałaby cały bieg. Ale nie ma co gdybać 2 błędy w rozpisie 4/5 - mówi się trudno. Jutro Panowie. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Szkoda tego picka Bailly na zwycięstwo @ 7. Dobrze, że za 3 zł a nie za 100 hehe. 1 pudło mniej i byłoby złoto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Szkoda Ann Carin... Gdyby nie fatalne strzelanie w pozycji stojącej miala szanse nawet na zwyciestwo... 2 pudla mniej i wygralaby z Pylewa na luzie (Misiek miales szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />).. Bailly uporala sie z Pylewa, Bogali z Akhatova, ktora nie obronila srebrnego medalu. Ogolnie dzieki dobremu rozlozeniu stawek jest plus ;-)
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
[/quote]Witam, Mam troszkę czasu, to przedstawię moje 'widzimisię' a więc : Expekt : Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson 1 @1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Czytałem wyżej Wasze wypowidzi na temat tej pary i wogóle Szwedki i zacząłem się troszkę obawiać nawet (zagrałem wczoraj) tej pary. Ja jednak zdania już nie mogę zmienić i jak dla mnie Pyleva lepsza w biegu, a i dziś na strzelnicy jak dla mnie pokaże swoją wyższość... Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm 2 @1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kati bardzo słabe strzelanie, ale za to bieg [mniam]  Myślę że dziś biegowo może odrobić 2-3 minuty spokojnie, w razie gorszego strzelania od Perunkii... Widzę że kurs spadł już do 1.25... GB : Akhatova A. (RUS) v Bogali A. (RUS) 2 @1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Wszyscy wiemy w jakiej jest formie Bogali... bardzo dobre strzelanie no i fantastyczny bieg ! Akhatova? no właśnie wielki [ ? ] co dziś pokaże? hmm... wielka nie wiadoma, ale zaufam Annie dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To tyle odemnie, jeden dubel w expie i jeden singiel w GB, od 14:15 kolejne emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam oraz życzę Wszystkim szczęścia, bo jakże potrzebne w tej dyscyplinie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote] Ogólnie, 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
B&W daje zakłady na to kto mniej pudeł w strzelaniu.I chciałem to zagrać, a oni daja parę Olga Zaitseva (RUS) - Xianying Liu (CHN). A przecież Zaitseva podobnie jak Liv Grete Poiree (NOR) nie biegnie w indywidualnym. Bieg indywidualny jest najtrudniejszy do wytypowania ponieważ w 90% decyduje strzelanie. 2 typy z BW ale tylko na lepsze strzelanie: 1.Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 2.Olena Zubrilova (BLR) Albina Akhatova (RUS) 2 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ad1. Rosjanka lepiej strzela od Bailly. W biegu pościgowym miały odpowiednio 4 i 6 pudeł w sprincie 2 i 2. Bogali w rozegranych w tym sezonie biegach indywidualnych miała 1 pudło, i 7 !!! w grudniu w Oslo (licze, że był to wypadek przy pracy ) Bailly odpowiednio 3 + 3 + 8 !!! Myslę, że Bogali dziś może rzeczywiście powalczyć o podium a do tego niezbędne jest bardzo dobre ( bezbłędne???strzelanie )
Ad2. Akhatova jak się nie mylę pierwszy raz wystartuje w tych mistrzostwach. Jezeli tylko do tego biegu się przygotowywała to..... moze być różnie, ale zazwyczaj ma dobre strzelania W tym sezonie w indywidualnych biegach miała odpowiednio 2 i 1 pudło. Białorusinka 4+0+4. Dodatkowo Akhatova broni srebrnego medalu z zeszłorocznych mistrzostw świata w biegu indywidualnym. Noi oba typy dobre. Może ktoś wziął. Bogali 2 pudła Bailly 3 Akhatova 3 pudła a Zubrilova dała popis i 8 pudeł ))))) Szkoda, że nie można było grać dubla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ja chciałem dubel zagrać-ale nie można, zgrałem tylko Bogali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111 |
[quote]porownalem wyniki w biegu na dochodzenie i wyszly i 3 pary:
Dofofska-Brankovic 1-->1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bogali-kristiansen 1-->1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pyleva-zubrilova 1-->1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no i dobrze mi wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Ja proponuje takie coś:
Vincent Defrasne - Egil Gjelland 1 kurs 1.55 w expekt
No cóż bardzo dobry kurs na żabojada. Norweg ostatnio spisuje się fatalnie 3 pudła na 12.5 km i 22 pozycja oraz 4 pudła i 40 pozycja w ostatnim inwidualnym w Włoszech. Francuz w Włoszech wysokie 10 miejsce i 2 pudła oraz 3 pudła i 7 miejsce na 12.5 kilosa. Francuz w wysokiej równej formie żadko opuszcza pierwszą 10, a Norweg ostatnio w kratke między 20-40 pozycja.
Sikora - Greis 2 kurs 1.85 w expekt
Tego typu jestem naprawde pewien. Tomek nie odzyskał jeszcze 100% formy szczegolnie jeśli chodzi o strzelanie bardzo zawodzi na 12.5 km aż 5 pudeł a w ostatnim inwudialnym nie startował. Niemiec wysoka forma w ostatnim inwidualnym 1 lokata i 0 pudeł a na 12.5 km tylko 1 pudło i wysokie miejsce w pierwszej 7. Jeśli Greis zaliczy 1-2 pudła to nasz rodak nie ma żadnych szans a kurs znakomity !
Liczę na jakieś podpowiedzi ! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Betandwin
Head-to-Head Ole Einar Bjoerndalen (NOR) 1.90 Wszyscy inni uczestnicy 1.70 Head-to-Head Sven Fischer (GER) 1.80 Raphael Poiree (FRA) 1.80 Head-to-Head Stian Eckhoff (NOR) 1.85 Michael Greis (GER) 1.75 Head-to-Head Ivan Tcherezov (RUS) 2.25 Nikolay Kruglov (RUS) 1.50 Head-to-Head Egil Gjelland (NOR) 2.25 Halvard Hanevold (NOR) 1.50 Head-to-Head Carl-Johan Bergman (SWE) 2.25 Vincent Defrasne (FRA) 1.50
Expekt
14:10 Bjørn Ferry - Matthias Simmen Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35 14:10 Chengye Zhang - Wolfgang Rottmann Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70 14:10 Ruslan Lysenko - Alexandre Syman Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70 14:10 Vesa Hietalahti - Daniel Mesotitsch Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85 14:10 Halvard Hanevold - Ferreol Cannard Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.45 2.60 14:10 Tomasz Sikora - Michael Greis Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85 14:10 Ole Einar Bjørndalen - Sven Fischer Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.35 3.05 14:10 Rustam Valiullin - Mattias Nilsson Jr Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85 14:10 Nikolai Krouglov - Sergei Tchepikov Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70 14:10 Raphael Poiree - Ricco Gross Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.70 2.05 14:10 Ivan Tcherezov - Carl-Johan Bergman Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.75 2.00 14:10 Daniel Graf - Julien Robert Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.95 1.80 14:10 Vincent Defrasne - Egil Gjelland Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35 14:10 Stian Eckhoff - Olexander Bilanenko Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.75 2.00
Unibet
14:10 8098 Bjoerndalen, O-E - Fischer, S Najlepsza pozycja końcowa 1.40 2.70 14:10 8099 Defrasne, V - Bergmann, C-J Najlepsza pozycja końcowa 1.65 2.10 14:10 8100 Ferry, B - Gjelland, E Najlepsza pozycja końcowa 1.80 1.90 14:10 8101 Fischer, S - Hanevold, H Najlepsza pozycja końcowa 1.60 2.20 14:10 8102 Greis, M - Eckhoff, S Najlepsza pozycja końcowa 1.72 2.00 14:10 8103 Gross, R - Kruglov, N Najlepsza pozycja końcowa 1.80 1.90 14:10 8105 Poiree, Raphael - Kruglov, N Najlepsza pozycja końcowa 1.65 2.10 14:10 8106 Tchepikov, S - Poiree, Raphael Najlepsza pozycja końcowa 1.72 2.00
Centrebet
1. BJØRNDALEN, Ole Einar (NOR) 2. FISCHER, Sven (GER) 1.45 2.55 1. POIREE, Raphael (FRA) 2. TCHEPIKOV, Sergei (RUS) 2.00 1.72 1. GROSS, Ricco (GER) 2. GREIS, Michael (GER) 1.90 1.80 1. GJELLAND, Egil (NOR) 2. BERGMAN, Carl-Johan (SWE) 2.00 1.72 1. ECKHOFF, Stian (NOR) 2. DEFRASNE, Vincent (FRA) 1.90 1.80 1. HANEVOLD, Halvard (NOR) 2. KROUGLOV, Nicolai (RUS) 2.10 1.65 1. SIKORA, Tomasz (POL) 2. TCHEREZOV, Ivan (RUS) 2.00 1.72 1. CANNARD, Ferreol (FRA) 2. ROBERT, Julien (FRA) 1.65 2.10 1. ROSTOVTSEV, Pavel (RUS) 2. RYZHENKOV, Oleg (BLR) 1.60 2.20 1. SYMAN, Alexandre (BLR) 2. FERRY, Björn (SWE) 2.10 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Podoba mi się: z CB para Sikora-Tcherezov. Kurs 2 na Tomka bardzo ciekawy, Sikora ładnie pobiegł i sprint i pościgowy, o forme biegowa sie nie boje, a w strzelaniu.. lubi 20km ;-) w koncu jest obronca srebrnego medalu i mistrzem swiata z 95 z Anterselvy...
Z expa Bjoerdalen-Fischer... 1,35 Ole - 3,05 na Svena??? Toz to róznica kilku klas takie kursy.. Byc moze bedziemy mieli powtorke z Salt Lake City i znow Norweg wszystko wygra.. ale tym który moze go powstrzymac jest wlasnie Niemiec. Forma Fischera swietna, przegral tylko 10,5 sek. w sprincie i troszke wiecej w poscigowym.. Wszystko rozegra sie na strzelnicy... 1 blad wiecej Ole i Fischer powalczy..
Z uni Defrasne-Bergmann 1.. Stawianie na Vincenta przynosi profit ostatnimi czasy, bardzo rowna forma, nie schodzi ponizej pewnego poziomu.. Bergmann troche lepszt biegowo co uwidocznilo sie w biegu poscigowym... w sprincie tylko kilka sekund.. Licze jednak na nierownosc w strzelaniu Szweda...
Tyle na razie Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Tomek będzie dziś w trójce - śniło mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poważnie bardzo liczę na jego doświadczenie w tej konkurencji - wiadomo że tu trzeba szacowac siłami aby cały czas być w formie na strzelnicy i on to zrobi. PS. _Carola_ wyjdź dziś troszkę wcześniej do punktu - czeka cię mały sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - współczuje za wczoraj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|