Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[/quote]Liczyłem na Twoją inteligencję, ale cóż czasem można się przeliczyć.
Wieje dziś wiatr, a jak wiadomo Bailly ma ostatnio problemy ze strzelaniem, a biega cały czas dobrze. Zatem jej szanse mocno rosną jak wieje. Widzę, że Tobie ciężko do tago dojść samemu -więc muszę Ci biedaku napisać[/quote]

Nie chcę mi się z Tobą kłócić. Ale czy nie mogłeś napisać coś takiego do tego 'typu' wyżej? [...]

No ciekawa 'analiza' , również uważam że dziś Sandra może wreszcie '...' ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
porownalem wyniki w biegu na dochodzenie i wyszly i 3 pary:

Dofofska-Brankovic 1-->1.5
bogali-kristiansen 1-->1.4
Pyleva-zubrilova 1-->1.4

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00
Ja postawiłem ten mecz, znaczy to zdarzenie, a teraz patrze a w ofercie moja Pani Bogali jest w parze z Kati wilhelm, albo ta ja sie pomyliłem albo to Bet..., znowu wałki kręci....

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
OK Misiek, peace-ale dziś jakiś zaganiany jestem i sorry za uszczypliwość. A wszędzie nawrzucałem Bailly, w sumie za niewiele ok 10 zł-bo uważam, że Biatlon jest za bardzo loteryjny. Lepsze są do obstawiania biegi bez strzelania.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00
Ja postawiłem ten mecz, znaczy to zdarzenie, a teraz patrze a w ofercie moja Pani Bogali jest w parze z Kati wilhelm, albo ta ja sie pomyliłem albo to Bet..., znowu wałki kręci....
postawiłes kto bedzie lepiej strzelał a nie na miejsca w biegu

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
mialem dubla pylewa-liu 1 i wilhelm-istad 2 za 400 kurs 4.35 czyli 1600 do wyjecia, ale jakis pedal stanal przed mna w kolejce i na pytanie czy mnie pusci powiedzial ze on tez sie spieszy bo ma biatlon , a nastepnie puscil pociag z samej pilki noznej + para pylewa-zajcewa(gdzie zajcewa nie startuje dzisiaj , wiec tak jak by nic nie mial za 2 zyle --do wygrania 18), pytanie brzmi : dlaczego pedalow wpuszczaja do toto-mixa

albo bede mu wdzieczny po zawodach bo wilhelm lub liu beda lepsze od moich panien albo jak go spotkam jeszcze w toto to mu miske obije

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
mialem dubla pylewa-liu 1 i wilhelm-istad 2 za 400 kurs 4.35 czyli 1600 do wyjecia, ale jakis pedal stanal przed mna w kolejce i na pytanie czy mnie pusci powiedzial ze on tez sie spieszy bo ma biatlon , a nastepnie puscil pociag z samej pilki noznej + para pylewa-zajcewa(gdzie zajcewa nie startuje dzisiaj , wiec tak jak by nic nie mial za 2 zyle --do wygrania 18), pytanie brzmi : dlaczego pedalow wpuszczaja do toto-mixa

albo bede mu wdzieczny po zawodach bo wilhelm lub liu beda lepsze od moich panien albo jak go spotkam jeszcze w toto to mu miske obije
Nawet jak by nie przeszło ,proponowałbym z wdziecznosci obić mu miskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Tak to już jest, u mnie w miescie był , własciwie nadal jest człowiek, który zdaje ok 20-30 kuponów po 2 złote, jak taki stanie w kolejce to można zasnąć...ale coż-takie jest życie...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
wilhelm -istad 2 o 0,5 sekundy , pylewa na loozaka, podziekuje kolesiowi bankowo jak go spotkam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Z unibetu wybrałem rozpis 4/5:
1) Bogali, A - Akhatova, A 1 /1.75/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój typ: Bogali 3 - 2 Akhatowa (2-3)
2) Tjörhom, L - Olofsson, A C 2 /1.95/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mój typ: Tjörhom, L 3 - 3 Olofsson, A C (1-4)
3) Disl, U - Ishmouratova, S 2 /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój typ: Disl 5 - 2 Ishmouratova (6-3)
4) Bailly, S - Zubrilova, O 1 /1.75/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój typ: Bailly 3 - 2 Zubrilova (3-8)
5) Wilhelm, K - Liu, X 1 /1.95/
Mój typ: Wilhelm 4 - 4 Liu (5-6)
Wszystko zweryfikuje bieg - stawka 2/10 na kombinację.
Pozdrawiam
KRAJAN
Niestety Wilhelm słabo pobiegła - w porównaniu jej przeciwniczka Liu dzisiaj najszybciej ze wszystkich.
Co do Olofsson, gdyby nie ostatnie strzelanie i dwa pudła wygrałaby cały bieg.
Ale nie ma co gdybać 2 błędy w rozpisie 4/5 - mówi się trudno. Jutro Panowie.
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Szkoda tego picka Bailly na zwycięstwo @ 7. Dobrze, że za 3 zł a nie za 100 hehe. 1 pudło mniej i byłoby złoto.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Szkoda Ann Carin... Gdyby nie fatalne strzelanie w pozycji stojącej miala szanse nawet na zwyciestwo... 2 pudla mniej i wygralaby z Pylewa na luzie (Misiek miales szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />).. Bailly uporala sie z Pylewa, Bogali z Akhatova, ktora nie obronila srebrnego medalu. Ogolnie dzieki dobremu rozlozeniu stawek jest plus ;-)

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[/quote]Witam,

Mam troszkę czasu, to przedstawię moje 'widzimisię' a więc :

Expekt :

Olga Pyleva - Anna Carin Olofsson 1 @1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Czytałem wyżej Wasze wypowidzi na temat tej pary i wogóle Szwedki i zacząłem się troszkę obawiać nawet (zagrałem wczoraj) tej pary. Ja jednak zdania już nie mogę zmienić i jak dla mnie Pyleva lepsza w biegu, a i dziś na strzelnicy jak dla mnie pokaże swoją wyższość...

Sanna-Leena Perunka - Kati Wilhelm 2 @1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kati bardzo słabe strzelanie, ale za to bieg [mniam] tongue Myślę że dziś biegowo może odrobić 2-3 minuty spokojnie, w razie gorszego strzelania od Perunkii... Widzę że kurs spadł już do 1.25...

GB :

Akhatova A. (RUS) v Bogali A. (RUS) 2 @1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Wszyscy wiemy w jakiej jest formie Bogali... bardzo dobre strzelanie no i fantastyczny bieg ! Akhatova? no właśnie wielki [ ? ] co dziś pokaże? hmm... wielka nie wiadoma, ale zaufam Annie dziś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


To tyle odemnie, jeden dubel w expie i jeden singiel w GB, od 14:15 kolejne emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam oraz życzę Wszystkim szczęścia, bo jakże potrzebne w tej dyscyplinie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]

Ogólnie, 0.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
B&W daje zakłady na to kto mniej pudeł w strzelaniu.I chciałem to zagrać, a oni daja parę Olga Zaitseva (RUS) -
Xianying Liu (CHN). A przecież Zaitseva podobnie jak Liv Grete Poiree (NOR) nie biegnie w indywidualnym.
Bieg indywidualny jest najtrudniejszy do wytypowania ponieważ w 90% decyduje strzelanie.
2 typy z BW ale tylko na lepsze strzelanie:
1.Sandrine Bailly (FRA) Anna Bogali (RUS) 2 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
2.Olena Zubrilova (BLR) Albina Akhatova (RUS) 2 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ad1. Rosjanka lepiej strzela od Bailly. W biegu pościgowym miały odpowiednio 4 i 6 pudeł w sprincie 2 i 2. Bogali w rozegranych w tym sezonie biegach indywidualnych miała 1 pudło, i 7 !!! w grudniu w Oslo (licze, że był to wypadek przy pracy )
Bailly odpowiednio 3 + 3 + 8 !!!
Myslę, że Bogali dziś może rzeczywiście powalczyć o podium a do tego niezbędne jest bardzo dobre ( bezbłędne???strzelanie )

Ad2. Akhatova jak się nie mylę pierwszy raz wystartuje w tych mistrzostwach. Jezeli tylko do tego biegu się przygotowywała to..... moze być różnie, ale zazwyczaj ma dobre strzelania W tym sezonie w indywidualnych biegach miała odpowiednio 2 i 1 pudło. Białorusinka 4+0+4. Dodatkowo Akhatova broni srebrnego medalu z zeszłorocznych mistrzostw świata w biegu indywidualnym.

Noi oba typy dobre. Może ktoś wziął. Bogali 2 pudła Bailly 3
Akhatova 3 pudła a Zubrilova dała popis i 8 pudeł )))))
Szkoda, że nie można było grać dubla

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ja chciałem dubel zagrać-ale nie można, zgrałem tylko Bogali...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 111
[quote]porownalem wyniki w biegu na dochodzenie i wyszly i 3 pary:

Dofofska-Brankovic 1-->1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogali-kristiansen 1-->1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pyleva-zubrilova 1-->1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />





no i dobrze mi wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Ja proponuje takie coś:

Vincent Defrasne - Egil Gjelland 1 kurs 1.55 w expekt

No cóż bardzo dobry kurs na żabojada. Norweg ostatnio spisuje się fatalnie 3 pudła na 12.5 km i 22 pozycja oraz 4 pudła i 40 pozycja w ostatnim inwidualnym w Włoszech. Francuz w Włoszech wysokie 10 miejsce i 2 pudła oraz 3 pudła i 7 miejsce na 12.5 kilosa. Francuz w wysokiej równej formie żadko opuszcza pierwszą 10, a Norweg ostatnio w kratke między 20-40 pozycja.

Sikora - Greis 2 kurs 1.85 w expekt

Tego typu jestem naprawde pewien. Tomek nie odzyskał jeszcze 100% formy szczegolnie jeśli chodzi o strzelanie bardzo zawodzi na 12.5 km aż 5 pudeł a w ostatnim inwudialnym nie startował. Niemiec wysoka forma w ostatnim inwidualnym 1 lokata i 0 pudeł a na 12.5 km tylko 1 pudło i wysokie miejsce w pierwszej 7. Jeśli Greis zaliczy 1-2 pudła to nasz rodak nie ma żadnych szans a kurs znakomity !

Liczę na jakieś podpowiedzi ! Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Betandwin

Head-to-Head
Ole Einar Bjoerndalen (NOR) 1.90
Wszyscy inni uczestnicy 1.70

Head-to-Head
Sven Fischer (GER) 1.80
Raphael Poiree (FRA) 1.80

Head-to-Head
Stian Eckhoff (NOR) 1.85
Michael Greis (GER) 1.75

Head-to-Head
Ivan Tcherezov (RUS) 2.25
Nikolay Kruglov (RUS) 1.50

Head-to-Head
Egil Gjelland (NOR) 2.25
Halvard Hanevold (NOR) 1.50

Head-to-Head
Carl-Johan Bergman (SWE) 2.25
Vincent Defrasne (FRA) 1.50


Expekt

14:10 Bjørn Ferry - Matthias Simmen
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35
14:10 Chengye Zhang - Wolfgang Rottmann
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70
14:10 Ruslan Lysenko - Alexandre Syman
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70
14:10 Vesa Hietalahti - Daniel Mesotitsch
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85
14:10 Halvard Hanevold - Ferreol Cannard
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.45 2.60
14:10 Tomasz Sikora - Michael Greis
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85
14:10 Ole Einar Bjørndalen - Sven Fischer
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.35 3.05
14:10 Rustam Valiullin - Mattias Nilsson Jr
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.85 1.85
14:10 Nikolai Krouglov - Sergei Tchepikov
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 2.05 1.70
14:10 Raphael Poiree - Ricco Gross
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.70 2.05
14:10 Ivan Tcherezov - Carl-Johan Bergman
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.75 2.00
14:10 Daniel Graf - Julien Robert
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.95 1.80
14:10 Vincent Defrasne - Egil Gjelland
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.55 2.35
14:10 Stian Eckhoff - Olexander Bilanenko
Kto lepszy in 20 km Individual Men, Hochfilzen (AUT) Biatlon 1.75 2.00

Unibet

14:10 8098 Bjoerndalen, O-E - Fischer, S
Najlepsza pozycja końcowa
1.40 2.70

14:10 8099 Defrasne, V - Bergmann, C-J
Najlepsza pozycja końcowa
1.65 2.10

14:10 8100 Ferry, B - Gjelland, E
Najlepsza pozycja końcowa
1.80 1.90

14:10 8101 Fischer, S - Hanevold, H
Najlepsza pozycja końcowa
1.60 2.20

14:10 8102 Greis, M - Eckhoff, S
Najlepsza pozycja końcowa
1.72 2.00

14:10 8103 Gross, R - Kruglov, N
Najlepsza pozycja końcowa
1.80 1.90

14:10 8105 Poiree, Raphael - Kruglov, N
Najlepsza pozycja końcowa
1.65 2.10

14:10 8106 Tchepikov, S - Poiree, Raphael
Najlepsza pozycja końcowa
1.72 2.00

Centrebet

1. BJ&Oslash;RNDALEN, Ole Einar (NOR)
2. FISCHER, Sven (GER) 1.45
2.55

1. POIREE, Raphael (FRA)
2. TCHEPIKOV, Sergei (RUS) 2.00
1.72


1. GROSS, Ricco (GER)
2. GREIS, Michael (GER) 1.90
1.80


1. GJELLAND, Egil (NOR)
2. BERGMAN, Carl-Johan (SWE) 2.00
1.72


1. ECKHOFF, Stian (NOR)
2. DEFRASNE, Vincent (FRA) 1.90
1.80


1. HANEVOLD, Halvard (NOR)
2. KROUGLOV, Nicolai (RUS) 2.10
1.65


1. SIKORA, Tomasz (POL)
2. TCHEREZOV, Ivan (RUS) 2.00
1.72


1. CANNARD, Ferreol (FRA)
2. ROBERT, Julien (FRA) 1.65
2.10


1. ROSTOVTSEV, Pavel (RUS)
2. RYZHENKOV, Oleg (BLR) 1.60
2.20


1. SYMAN, Alexandre (BLR)
2. FERRY, Björn (SWE) 2.10
1.65

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Podoba mi się: z CB para Sikora-Tcherezov. Kurs 2 na Tomka bardzo ciekawy, Sikora ładnie pobiegł i sprint i pościgowy, o forme biegowa sie nie boje, a w strzelaniu.. lubi 20km ;-) w koncu jest obronca srebrnego medalu i mistrzem swiata z 95 z Anterselvy...

Z expa Bjoerdalen-Fischer... 1,35 Ole - 3,05 na Svena??? Toz to róznica kilku klas takie kursy.. Byc moze bedziemy mieli powtorke z Salt Lake City i znow Norweg wszystko wygra.. ale tym który moze go powstrzymac jest wlasnie Niemiec. Forma Fischera swietna, przegral tylko 10,5 sek. w sprincie i troszke wiecej w poscigowym.. Wszystko rozegra sie na strzelnicy... 1 blad wiecej Ole i Fischer powalczy..

Z uni Defrasne-Bergmann 1.. Stawianie na Vincenta przynosi profit ostatnimi czasy, bardzo rowna forma, nie schodzi ponizej pewnego poziomu.. Bergmann troche lepszt biegowo co uwidocznilo sie w biegu poscigowym... w sprincie tylko kilka sekund.. Licze jednak na nierownosc w strzelaniu Szweda...

Tyle na razie
Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tomek będzie dziś w trójce - śniło mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poważnie bardzo liczę na jego doświadczenie w tej konkurencji - wiadomo że tu trzeba szacowac siłami aby cały czas być w formie na strzelnicy i on to zrobi.
PS. _Carola_ wyjdź dziś troszkę wcześniej do punktu - czeka cię mały sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - współczuje za wczoraj

Strona 5 z 18 1 2 3 4 5 6 7 17 18

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1