|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
IN:) wchodze w to
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 230 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 424 |
To ja dla odmiany sie wypisze.Mam za mało czasu ostatnio niestety na podawanie typów. Zliczający typów będa mieli mniej pracy.I tak bym nic nie wywalczył. Dzięki za grę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 206 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
przez ostatnie 4 tygodnie bylem w niemczech i praktycznie wogole nie sledzilem konkursu bo nie mialem mozliwosci, dlatego mam prosbe do wszystkich uzytkownikow: JEZELI ZAUWAZYCIE, ZE INNY Z UCZESTNIKOW ZLAMAL KTORYS Z PUNKTOW REGULAMINU TO PROSZE O PW !!!
nie jestem w stanie sam wszystkiego sprawdzic, dlatego zwracam sie do was o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
@ gizmo
jezeli nie pasuje ci regulamin to w kazdej chwili mozesz sie wypisac z konkursu.
@ misiek
faktycznie sa zdarzenia, ktorych wyniki ciezko znalezc. tylko, ze co ci to da, ze bedzie temat z wynikami i ktos sobie napisze, ze trafil typ HT CORNER, skoro ty i tak to musisz sprawdzic, bo niby skad masz pewnosc, ze koles napisal prawde ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
wchodze, moze zdaze przed 30 czerwca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Orginalnie napisał majner:w konkursie nalezy podac minimum 80 typow, max mozna podac 10 typow tygodniowo, konkurs trwa do 30 czerwca, czyli zapisy trwaja do konca kwietnia. Globus a więc niestety się spóźniłeś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Orginalnie napisał majner:w konkursie nalezy podac minimum 80 typow, max mozna podac 10 typow tygodniowo, konkurs trwa do 30 czerwca, czyli zapisy trwaja do konca kwietnia. Globus a więc niestety się spóźniłeś... niestety dokladnie tak - spozniles sie dwa dni. coprawda zdolalbys podac te 80 typow, ale niestety (albo i stety) mamy juz maj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
i jeszcze jedna kwestia:
z racji tego, ze nie jako jestem tutaj szefem to wycofuje sie z konkursu jako uczestnik. szanse na wygrana mam raczej nikle, ale gdyby mi sie tak udalo cos ugrac to pozniej moglyby byc rozne żale i takie tam, takze wole za wczasu zrezygnowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Tak wolno grać wybranym . [ mecz.org] No gratuluje widze ze kolko wzajemnej adoracji jednak znalazlo powod szkoda tylko ze tak zalosny.Zalozylem ze skoro facet robi ranking to jednak jest 100 % pewny tego co pisze,no coz on sie myli wszystko gra,a ja wylatuje.Szczegolne pozdro dla huntera,ktory nie watpie ze maczal w tym palce i pozdro dla oragnizatora konkursu ktory jakby nie patrzec pochodzi z "najuczciwszegoo pod wzgledem pilkarskim miasta w Polsce" ,jak widac pobyt w takim miejscu negatywnie wplywa na czlowieka,niestety.I na koniec gratulacje dla wszystkich ktorym uda sie przeczytac ten post bo pewnie organizator zachlysniety uprawnieniami jakie ma moderator usuniety ten post jak go tylko zobaczy.Ale sie rozpisalem,no ale skoro to ostatni post to mozna poswiecic 2 minuty.Zegnam wspierajacych sie wzajemnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
gizmo - przeczytaj sobie mojego posta w tym temacie z dnia 20/04 - gdybys to zglosil na privie to juz dawno kupon Miśka bylby anulowany. ale ty wolales swoje zale wylewac gdzie indziej, a teraz masz pretensje. mylisz sie kolego - hunter nie maczal w tym palcow, akurat znalazlem wolny czas zeby sobie poszperac w kilku tematach i znalazlem twoje nieprawidlowe kupony. przykro mi, nie dotarlem do tematu z dnia 21 IV 2005 poniewaz zachlysnalem sie moimi uprawnieniami moderatora i usunalem cie z konkursu, a potem braklo mi juz czasu zeby dalej sprawdzac... od JAWORZNA sie odpierdol i popatrz co sie dzieje w twojej pilkarskiej dziurze !
i jeszcze jedna kwestia - Deszcz jest tutaj tylko i wylacznie od robienia tabeli a nie decydowania o tym czy typy/kupony sa wazne czy nie. chyba, ze slav dal mu takie uprawnienia, a ja o tym nie wiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
oglaszam wszem i wobec, ze [color:"red"]NIE WOLNO GRAC TEGO SAMEGO ZDARZENIA NA WIECEJ NIZ JEDNYM KUPONIE !!![/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Zalozylem ze skoro facet robi ranking to jednak jest 100 % pewny tego co pisze,no coz on sie myli wszystko gra,a ja wylatuje. (...) Zegnam wspierajacych sie wzajemnie. Do dnia dzisiajszego punkt 4 był dla mnie i myśle, że nie tylko, niejasny, dlatego powstało to całe niepotrzebne zamieszanie. Kiedy mnie ktoś pytał o "Punkt 4", podawałem swoje zdanie, chociaż sam nigdy nie grałem "pod ten punkt", bo nie byłem pewien gdzie kończy się to co można, a czego już nie. Przepraszam Wszystkim których wprowadziłem w błąd. Zaznaczam, przy okazji, że jestem tu prywatnie i nie tworze, żadnych koalicji z kimkolwiek z tego konkursu,dlatego gizmo ta uwaga nie pasuje do mnie. Najlepiej będize jak zostanę "tylko" człowiekiem od rankingu, bo chociaż tu się nie myle. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Zapisuje się - zdaje sie, że mogę jeszcze to wygrać... Hihi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Zapisuje się - zdaje sie, że mogę jeszcze to wygrać... Hihi... przykro mi, ale zapisy juz sie skonczyly (do 30 kwietnia mozna bylo sie zglaszac).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|