Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#30614 04/06/2004 17:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zielu:
[qb]forum powinno być podzielone na jakieś ligi!!!
I każdy mógłby się pokazywać w niższych i potem awansiki. Bo takto robi się burdel![/qb]
To jest super-zajebisty pomysł.[/qb]
to jest fajowo-superancki pomysł

Bonus: Unibet
#30615 04/06/2004 17:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
To jest pomysł nie do zrealizowania - zapomnijcie.

#30616 04/06/2004 18:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał ...
[qb]Żeczywiście poziom czysto typerski zdecydowanie spadł[/qb]
:rolleyes:

#30617 04/06/2004 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Żeczywiście...

#30618 05/06/2004 01:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .

#30619 05/06/2004 01:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał ELDORADO:
[qb]Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .[/qb]
heh, zostal przeniesiony do specjalnego dzialu Nowy Konkurs, poszukaj dokladnie a znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ;

#30620 05/06/2004 01:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Quote
Oryginalnie wysłał ELDORADO:
[qb]Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .[/qb]
ELDORADO turniej ma własny temat w dziale konkursy/Turnieje.Bez uniesień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30621 05/06/2004 02:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Łukaszek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zielu:
[qb]forum powinno być podzielone na jakieś ligi!!!
I każdy mógłby się pokazywać w niższych i potem awansiki. Bo takto robi się burdel![/qb]
To jest super-zajebisty pomysł.[/qb]
to jest fajowo-superancki pomysł[/qb]
Łukaszek tylko Ci się zdaje ze to dobry pomysł, patrząc na Twoje texty o tenisie moge stwierdzić, że byłbyś w ostatniej lidze.

#30622 05/06/2004 02:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
czemu wy bierzecie życie na powaznie? :rolleyes: poczucia humoru troche wiecej wam życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
życie to jest dla mnie fikcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> np: napisze jakiegos posta i zaraz 10tys komentarzy bleble Lukaszek bleble.. lol
P.s zdalem matury i jestem Technikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i *******e teraz wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30623 05/06/2004 02:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
a czemu sie do Royka nie prz******alacie ze taki bezsensowny temat założył, jezeli to forum jest cieńkie to po co on wogle tu pisze i komentuje niech pisze na forum dla nastolatkow bravo.pl :rolleyes:
wydaje mi sie ziomek nie panienki i sie nudzi jak "stare baby w chatach' i tylko patrzą kogo pod*******ic, a jak by Royek znalazł sobie panienke, poruchal by sobie chlopak i moze nie miałby takich problemów.
pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30624 05/06/2004 03:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
i wlasnie to jest podstawa syfu na tym forum - wzajemne obelgi i pretensje ... bez tego cud miod i orzeszki

#30625 05/06/2004 16:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przeniesione do działu 'Forum Dyskusyjne'.

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1