|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb] Oryginalnie wysłał zielu: [qb]forum powinno być podzielone na jakieś ligi!!! I każdy mógłby się pokazywać w niższych i potem awansiki. Bo takto robi się burdel![/qb] To jest super-zajebisty pomysł.[/qb] to jest fajowo-superancki pomysł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
To jest pomysł nie do zrealizowania - zapomnijcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał ... [qb]Żeczywiście poziom czysto typerski zdecydowanie spadł[/qb] :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał ELDORADO: [qb]Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .[/qb] heh, zostal przeniesiony do specjalnego dzialu Nowy Konkurs, poszukaj dokladnie a znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ;
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Oryginalnie wysłał ELDORADO: [qb]Czy ktoś może mi powiedzieć, co stało się z tematem slava "PRYWATNY TURNIEJ" :zobacz: i komu i dlaczego on się nie spodobał :zobacz: .Brak odpowiedzi na te pytanie upewni mnie ,w tym ,że te forum jest już do d**y <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .Pielęgnuje się tutaj jakies debilne tematy o jakims DJ-Sachi, a kasuje te wartościowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce .[/qb] ELDORADO turniej ma własny temat w dziale konkursy/Turnieje.Bez uniesień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Łukaszek: [qb] Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb] Oryginalnie wysłał zielu: [qb]forum powinno być podzielone na jakieś ligi!!! I każdy mógłby się pokazywać w niższych i potem awansiki. Bo takto robi się burdel![/qb] To jest super-zajebisty pomysł.[/qb] to jest fajowo-superancki pomysł[/qb] Łukaszek tylko Ci się zdaje ze to dobry pomysł, patrząc na Twoje texty o tenisie moge stwierdzić, że byłbyś w ostatniej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
czemu wy bierzecie życie na powaznie? :rolleyes: poczucia humoru troche wiecej wam życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> życie to jest dla mnie fikcja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> np: napisze jakiegos posta i zaraz 10tys komentarzy bleble Lukaszek bleble.. lol P.s zdalem matury i jestem Technikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i *******e teraz wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
a czemu sie do Royka nie prz******alacie ze taki bezsensowny temat założył, jezeli to forum jest cieńkie to po co on wogle tu pisze i komentuje niech pisze na forum dla nastolatkow bravo.pl :rolleyes: wydaje mi sie ziomek nie panienki i sie nudzi jak "stare baby w chatach' i tylko patrzą kogo pod*******ic, a jak by Royek znalazł sobie panienke, poruchal by sobie chlopak i moze nie miałby takich problemów. pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
i wlasnie to jest podstawa syfu na tym forum - wzajemne obelgi i pretensje ... bez tego cud miod i orzeszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przeniesione do działu 'Forum Dyskusyjne'.
|
|
|
Link skopiowany do schowka