|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
O rany to jest dopiero odwazny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Co za analiza i spostrzegwaczość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> powodzenia brachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.[/qb] Hehe Kazdy chce spuścić Polkowice !!! To jest totalne gówno !!! Więc tu nawet remisu nie będzie moim zdaniem przegrają 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał pier73: ... Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce. Zastanow sie nad taka deklaracja, moze sie okazac ze sie nie znasz i co w tedy. Euro sie zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja jestem za remisem, ale ja to sie nieznam na sporcie nie tylko na pilce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
ktos napisze "super pewniak" cala polska bez opamientania zagra i ............ qurvowanie bedzie wiec bez szalenstw pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał pier73: ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj Trzeba bylo odrazu napisac, ze tyle postawials, wszyscy bysmy napisali, ze to pewniak. A co do polskiej ligi to mam raczej kiepskie zdanie na jej temat, o typowaniu jej nie wspomne, jak trafisz to to bedzie duzy plus dla ciebie. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
Jesli by wziasc pod uwage 1 z scenariuszy to sie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polkowice +3 pnk z Lechem Swit +3 pnk na Groclinie a w ostatniej kolejce remis na Swicie i obie utrzymane pod warunkiem ze GKS Katowice przegra w Plocku i u siebie z Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
tak wogle to moze bys umiescil ten temat we wlasciwym miejscu na stadionie pilkarsim albo pruvate pics bo yutaj nijak nie pasuje
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb] na początku kurs na Polkowice był 2,45...to dopiero był dobry kurs a nie 1,6... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
Sorry ale gdzie Ty widziales taki kurs 2,45 ?? Bo ja w zasadzie sledze ten mecz od poczatku wystawienia czyli od wczoraj i najwyzszy co znalazlem to 1,65 w Expekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
zycze wygranej (szczegolnie temu co postawil 10 tysiakow) pozdrowienia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]Sorry ale gdzie Ty widziales taki kurs 2,45 ?? Bo ja w zasadzie sledze ten mecz od poczatku wystawienia czyli od wczoraj i najwyzszy co znalazlem to 1,65 w Expekcie[/qb] Mecze były wystawione już 24 maja czyli zaraz w poniedziałek po ostatniej kolejce - w BetandWin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wtedy kurs na Polkowice był 2,45 ...Poczytaj w dziale Stadion Pilkarski -> I liga (cz.5) - tam o tym pisałem....od 24 maja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Trzeba było dać 10 000 na Polkowice @2.45 w B&W a teraz 10 000 na x2 @2.4 w Expekcie. Zysk gwarantowany co najmniej 20 %. Pozdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał zbychal: [qb]Trzeba było dać 10 000 na Polkowice @2.45 w B&W a teraz 10 000 na x2 @2.4 w Expekcie. Zysk gwarantowany co najmniej 20 %. Pozdr[/qb] zgadza sie, tylko ze ja nie mialem 24 maja 10.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55 |
UP wysyla nas czesto do prac porzadkowych na stadionie. Niekiedy trenuja wtedy pilkarze i mozna wtedy pogadac z nimi lub conieco uslyszec. Nie ma jednak jakiegos mega optymizmu jak przed niektorymi meczami. Wszyscy w skupieniu trenuja. Byly sytuacje ze mozna bylo wywnioskowac jak potoczy sie mecz, teraz tego nie ma. Albo wszyscy doskonale sie maskuja, albo bedzie prawdziwa walka. Kursy spadaja, bo wszyscy stawiaja na ten mecz. Sytuacje ze spadajacymi kursami przerabialismy juz wiele razy, oby i tym razem nie bylo płaczu. Kurs na Lecha ładnie rośnie, chciłem postawic czysta dwójke, ale teraz zagram za troche wyzsza stawka na X2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Fajnie sobie 10 000 postawic Gratuluje inwencji tworczej
10 000 i grac?
<spoko> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb] Nawet jesli wygrasz (czego ci zycze), to uwazam ze powinienes sie leczyc  !!! 10 kawalkow na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskiej ligi :eek: :eek: :eek: POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Grajcie wszyscy Polkowice, dzieki temu będzie świetny kurs na X2, moze w granicach 3,0 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka