Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#30626 08/06/2004 05:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.

Bonus: Unibet
#30627 08/06/2004 07:57
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O rany to jest dopiero odwazny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Co za analiza i spostrzegwaczość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> powodzenia brachu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30628 08/06/2004 11:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.[/qb]
Hehe Kazdy chce spuścić Polkowice !!!
To jest totalne gówno !!!
Więc tu nawet remisu nie będzie moim zdaniem przegrają 2:1

#30629 08/06/2004 12:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
...
Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.
Zastanow sie nad taka deklaracja, moze sie okazac ze sie nie znasz i co w tedy.
Euro sie zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Ja jestem za remisem,
ale ja to sie nieznam na sporcie nie tylko na pilce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30630 08/06/2004 13:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
ktos napisze "super pewniak" cala polska bez opamientania zagra i ............
qurvowanie bedzie
wiec bez szalenstw
pozdrowienia

#30631 08/06/2004 13:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj

#30632 08/06/2004 13:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj
Trzeba bylo odrazu napisac, ze tyle postawials,
wszyscy bysmy napisali, ze to pewniak.

A co do polskiej ligi to mam raczej kiepskie zdanie na jej temat, o typowaniu jej nie wspomne, jak trafisz to to bedzie duzy plus dla ciebie.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30633 08/06/2004 14:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Jesli by wziasc pod uwage 1 z scenariuszy to sie zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polkowice +3 pnk z Lechem
Swit +3 pnk na Groclinie
a w ostatniej kolejce remis na Swicie i obie utrzymane
pod warunkiem ze GKS Katowice przegra w Plocku i u siebie z Legia

#30634 08/06/2004 14:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
tak wogle to moze bys umiescil ten temat we wlasciwym miejscu na stadionie pilkarsim albo pruvate pics bo yutaj nijak nie pasuje

#30635 08/06/2004 14:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb]
na początku kurs na Polkowice był 2,45...to dopiero był dobry kurs a nie 1,6... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30636 08/06/2004 15:17
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
Sorry ale gdzie Ty widziales taki kurs 2,45 ??
Bo ja w zasadzie sledze ten mecz od poczatku wystawienia czyli od wczoraj i najwyzszy co znalazlem to 1,65 w Expekcie

#30637 08/06/2004 15:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
zycze wygranej (szczegolnie temu co postawil 10 tysiakow)
pozdrowienia

#30638 08/06/2004 15:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]Sorry ale gdzie Ty widziales taki kurs 2,45 ??
Bo ja w zasadzie sledze ten mecz od poczatku wystawienia czyli od wczoraj i najwyzszy co znalazlem to 1,65 w Expekcie[/qb]
Mecze były wystawione już 24 maja czyli zaraz w poniedziałek po ostatniej kolejce - w BetandWin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wtedy kurs na Polkowice był 2,45 ...Poczytaj w dziale Stadion Pilkarski -> I liga (cz.5) - tam o tym pisałem....od 24 maja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30639 08/06/2004 15:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Trzeba było dać 10 000 na Polkowice @2.45 w B&W a teraz 10 000 na x2 @2.4 w Expekcie.
Zysk gwarantowany co najmniej 20 %.
Pozdr

#30640 08/06/2004 15:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Trzeba było dać 10 000 na Polkowice @2.45 w B&W a teraz 10 000 na x2 @2.4 w Expekcie.
Zysk gwarantowany co najmniej 20 %.
Pozdr[/qb]
zgadza sie, tylko ze ja nie mialem 24 maja 10.000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#30641 08/06/2004 15:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 55
UP wysyla nas czesto do prac porzadkowych na stadionie. Niekiedy trenuja wtedy pilkarze i mozna wtedy pogadac z nimi lub conieco uslyszec. Nie ma jednak jakiegos mega optymizmu jak przed niektorymi meczami. Wszyscy w skupieniu trenuja. Byly sytuacje ze mozna bylo wywnioskowac jak potoczy sie mecz, teraz tego nie ma. Albo wszyscy doskonale sie maskuja, albo bedzie prawdziwa walka.
Kursy spadaja, bo wszyscy stawiaja na ten mecz.
Sytuacje ze spadajacymi kursami przerabialismy juz wiele razy, oby i tym razem nie bylo płaczu.
Kurs na Lecha ładnie rośnie, chciłem postawic czysta dwójke, ale teraz zagram za troche wyzsza stawka na X2.

#30642 08/06/2004 16:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Fajnie sobie 10 000 postawic
Gratuluje inwencji tworczej

10 000 i grac?

<spoko> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30643 08/06/2004 16:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb]
Nawet jesli wygrasz (czego ci zycze), to uwazam ze powinienes sie leczyc stop !!!
10 kawalkow na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskiej ligi :eek: :eek: :eek:

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30644 08/06/2004 16:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Grajcie wszyscy Polkowice, dzieki temu będzie świetny kurs na X2, moze w granicach 3,0 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30645 08/06/2004 16:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski!
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1