|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Biedna liga pełna układów położona w kraju kombinatorów. To kto tam wygra może będzie 1x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
hahahahahaha, dobre, usmialem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
bład <small>[ 08-06-2004, 18:43: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ja tam zagralem Polkowice. Orpocz tego dalem tez 1/1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ja proponuje wszystkim ktorzy podpalaja sie polkowicami zastanowic sie kto jest trenerem (??) świtu i czy mecz moga kupic tylko druzyny w nim grajace...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/ poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb] stronka sie nie odpala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ale kupony byly ,spokojnie ,bylem swiadkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/ poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb] Stary ja Ci tam wierze bez potwierdzenia, tylko dla ludzi ktorzy takiej kwoty na oczy nie widzieli to kosmos, wiec oni mysla, ze tyle nie mozna postawic, ja stawialem wiecej i co z tego, nawet o tym nie mowie po co? Liczy sie szmal,a nie potwierdzanie czegoś 2zlotówkowcom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dostałem takie info 10 minut przed meczem Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
heheheh POLKOWICE w 10 HEHEHHE Grajcie grajcie Można grać gdzieś live Pewnei kurs ze 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140 |
Oryginalnie wysłał starakk: [qb]Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dostałem takie info 10 minut przed meczem Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] TAKIE teksty mnie rozbrajaja szczegolnie jak juz jest po 25min gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ciekawe czy bylbys na tyle odwazny napisac to na 5 min przed rozpoczeciem spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
życzę wam jak najlepiej ale Kolejorz tutaj wywiezie 3 lub 1 punkt !!! Nie ma żadnego Fixedu !!! Jeżeli ktoś mówi że Fixed to po prostu gość który was naciaga i możliwe iż współpracuje z bukmacherami ( ale to tylko przypuszczenia) Może być wiele przyczyn Dlatego zagrałem X2 i 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Koniec kariery !! Polkowice 0-1 !! koncz wasc wstydu oszczedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
No i lech 111111111111 NARESZCIE 300 EURO do przodu gratlacje dla tych co mnei posłuchali!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no spoko kariera tego pana co 10 tys postawil zakonczona...a tak apropos? ktos widzial te kupony co niby na stronie zeskanowal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
lechhhhhhhhhh 222222222222222222 SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
to tak na potwierdzenie i na nauczke zeby nie pisac takich glupot nastepnym razem.
Górnik Polkowice 0:2 (0:0) Lech Poznań
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
ja mialem "strona w budowie". Ale zauwazcie ze ktos jeszcze tu napisal remis na 95% jakies info 10 min. przed meczem. Ludzie po co takie glupoty ktos pisze. Ehhhh maja ludzie wyobraznie
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka