Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#30666 08/06/2004 22:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Biedna liga pełna układów położona w kraju kombinatorów. To kto tam wygra może będzie 1x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#30667 08/06/2004 22:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
hahahahahaha, dobre, usmialem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30668 08/06/2004 22:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
bład

<small>[ 08-06-2004, 18:43: Wiadomość edytowana przez: Gy_Gy_Crav[LPi] ]</small>

#30669 08/06/2004 22:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ja tam zagralem Polkowice. Orpocz tego dalem tez 1/1

#30670 08/06/2004 23:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ja proponuje wszystkim ktorzy podpalaja sie polkowicami zastanowic sie kto jest trenerem (??) świtu i czy mecz moga kupic tylko druzyny w nim grajace...

#30671 08/06/2004 23:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/
poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb]
stronka sie nie odpala

#30672 08/06/2004 23:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Ale kupony byly ,spokojnie ,bylem swiadkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30673 08/06/2004 23:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/
poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb]
Stary ja Ci tam wierze bez potwierdzenia, tylko dla ludzi ktorzy takiej kwoty na oczy nie widzieli to kosmos, wiec oni mysla, ze tyle nie mozna postawic, ja stawialem wiecej i co z tego, nawet o tym nie mowie po co? Liczy sie szmal,a nie potwierdzanie czegoś 2zlotówkowcom

#30674 08/06/2004 23:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

#30675 08/06/2004 23:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dostałem takie info 10 minut przed meczem
Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30676 08/06/2004 23:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
heheheh
POLKOWICE w 10 HEHEHHE
Grajcie grajcie
Można grać gdzieś live Pewnei kurs ze 20

#30677 08/06/2004 23:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Quote
Oryginalnie wysłał starakk:
[qb]Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dostałem takie info 10 minut przed meczem
Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
TAKIE teksty mnie rozbrajaja szczegolnie jak juz jest po 25min gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Ciekawe czy bylbys na tyle odwazny napisac to na 5 min przed rozpoczeciem spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30678 08/06/2004 23:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
życzę wam jak najlepiej ale Kolejorz tutaj wywiezie 3 lub 1 punkt !!!
Nie ma żadnego Fixedu !!!
Jeżeli ktoś mówi że Fixed to po prostu gość który was naciaga i możliwe iż współpracuje z bukmacherami ( ale to tylko przypuszczenia) Może być wiele przyczyn Dlatego zagrałem X2 i 2

#30679 09/06/2004 00:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Koniec kariery !!
Polkowice 0-1 !!
koncz wasc wstydu oszczedz

#30680 09/06/2004 00:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
No i lech 111111111111
NARESZCIE 300 EURO do przodu gratlacje dla tych co mnei posłuchali!!!!!!!

#30681 09/06/2004 00:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30682 09/06/2004 00:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no spoko kariera tego pana co 10 tys postawil zakonczona...a tak apropos? ktos widzial te kupony co niby na stronie zeskanowal?

#30683 09/06/2004 00:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
lechhhhhhhhhh 222222222222222222
SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

#30684 09/06/2004 00:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
to tak na potwierdzenie i na nauczke zeby nie pisac takich glupot nastepnym razem.

Górnik Polkowice 0:2 (0:0) Lech Poznań

#30685 09/06/2004 00:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
ja mialem "strona w budowie". Ale zauwazcie ze ktos jeszcze tu napisal remis na 95% jakies info 10 min. przed meczem. Ludzie po co takie glupoty ktos pisze. Ehhhh maja ludzie wyobraznie

Pozdrawiam

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1