Pacific Life Open In..."> Pacific Life Open In...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Pacific Life Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Indian Wells, CA, USA
March 9-20, 2005
Prize Money: $2,100,000
Draw: 96M/48Q/32D
Surface: Hardcourt/Outdoors

Official Web Site:www.pacificlifeopen.com [pacificlifeopen.com]


linki pomocnicze :

http://www.wtatour.com

http://www.wtaworld.com

http://www.itftennis.com/womens/players/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Na dzis z kwalifikacji :

Beltrame S. - Skavronskaia L. 1 1.35
Diaz Oliva M. - Muller M. 1 1.45
Kirilenko M. - Pisnik T. 1 1.22
Pelletier M.E. - Beygelzimer Y. 1 1.40
Nakamura A. - Noorlander S. 1 1.35

niespodzianka:

Bondarenko A. - Mattek B. 2 2.60

i do kasy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
zgadzam sie co do Mattek, od razu rzucil mi sie w oczy kurs , w 5Dimes 3.25 . Jeszcze dokladnie sprawdze to spotkanie , ale juz na pierwszy rzut oka widac ze kurs troche zawyzony.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trza brac po takim kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Mattek wystapila w tym roku w jednym turnieju i odpadla w 3 rundzie z Laura Granville( 5-7 6-7 ) ktora owy turniej wygrala a Alyona no coz niby final w Hyderaband ale kogo ona tam tak szczerze pokonala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Mattek 2.60 sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Post deleted by Conrad

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Cohen-Aloro - Fujiwara 1

Francuzka powinna spokojnie wygrać , bo jest poprostu lepsza, chociaż w Doha i Dubaju odpadala w kwalifikacjach w I rundach . W obu przypadkach przegrywala z Prusovą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Fujiwara jest raczej w słabej dyspozycji, bo w mniejszych turniejach jako rozstawiona z nr 1 przegrac 4-6 0-6 to troche kompromitacja. A teraz najlepsze. W przeciągu 20 minut kurs z 1.68 spadl na 1.46 ( 5Dimes )

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
ja zagralem tak
beltrame-skovronskaya 2 2,6
diaz olivia -muller 2 2,3
pellietrier-beygelmiller 2 2.4
bondarenko -mattek 1 1,35

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Takie wstepne typy na dzis:

Pin - Kleinova 1, 1.55
Czink - Fujifara 1, 1.6
Talaja - Black 1, 1.6

Z bardziej ryzykownych:

Dokic - Salerni 2, 1.8
Diaz O. - Drake 2, 1.95
Ant. S. Zaneti - Beygelzimer 2, 1.85

Nie jest tak latwo uzasadniac kwalifikacje skoro nawet nie wiadomo ktorej sie chce grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wczorajsze wyniki dosc zaskakujace.

Pin ma okropnie slaby serwis ale gra duzo lepiej z glebi kortu niz Kleinova. Przyjmuje wymiany, dobrze biega, powinna sobie w kwalifikacjach poradzic. Szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio Kleinova wygrala jakis powazny mecz. Czink podobnie, to jet bardziej typ przeciwko rywalke. Fujifara miala slabiutki sezon poprzedni, Czink jest troszke lepsza ale w kwalifikacjach nie ma co szalec. Bog wie co strzeli niektorym do glowy. Licze, ze Black skupi sie jak zwykle na deblu, to jest szansa dla Talaji. W tym rouk Black zagrala chyba (oporcz wczorajsyzch kwalifikacji) 2 mecze singlowe i dwa przegrala, jednak po walke. Tutaj tez spodziewam sie 3 setow. Talaja tez nie zbyt dobrze rozpoczela rok.Wygrala tylko z Bachmann 6/2 6/1 - porazki zanotowala z Chladkova, Hantuchova i Martinez ale porazka z Daniela to zaden wstyd a Hiszpance urwala seta.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Last edited by viva; 08/03/2005 11:58.
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam moje typy na dzis :

Ant.SZ-Beygelzimer 2 1.80
Pin-Kleinova 1 1.50
Czink-Fujiwara 1 1.61
Dokic-Salerni 2 1.92

niespodzianka:

Gagliardi-Noorlander 2 2.66

scalecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
Witam wszystkich!!!Prosilbym cie ewelina o jakies uzasadnienia do twoich typkow!!mi osobiscie przychodzi na mysl CZINK!!!!!tylko!?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Post deleted by viva

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
A ja na dziś:

Schruff - Birnerova (1,80 prof)
Uberoi - Bychkova (1,71 prof)

Pozdrowionka!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Moje typy na dziś to:

Pin-Kleinova 1 1.50
Czink-Fujiwara 1 1.61

Uzasadnienie:

Typy te podał viva, zawsze od niego spisuje i wchodzi...., Pozatym "Pin ma okropnie slaby serwis ale gra duzo lepiej z glebi kortu niz Kleinova. Przyjmuje wymiany, dobrze biega, powinna sobie w kwalifikacjach poradzic. Szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio Kleinova wygrala jakis powazny mecz. Czink podobnie, to jet bardziej typ przeciwko rywalke. Fujifara miala slabiutki sezon poprzedni, Czink jest troszke lepsza ale w kwalifikacjach nie ma co szalec. Bog wie co strzeli niektorym do glowy. Licze, ze Black skupi sie jak zwykle na deblu, to jest szansa dla Talaji. W tym rouk Black zagrala chyba (oporcz wczorajsyzch kwalifikacji) 2 mecze singlowe i dwa przegrala, jednak po walke. Tutaj tez spodziewam sie 3 setow. Talaja tez nie zbyt dobrze rozpoczela rok.Wygrala tylko z Bachmann 6/2 6/1 - porazki zanotowala z Chladkova, Hantuchova i Martinez ale porazka z Daniela to zaden wstyd a Hiszpance urwala seta." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


No to by było na tyle. Powodzenia, Trzymajcie sie.

"Lepszy straszliwy koniec, niż niekończący sie strach..."

Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
Wielkie dzieki ewelina!!!!za uzasadnienie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Post deleted by viva

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Post deleted by viva

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Post deleted by viva

Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
Post deleted by viva

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
dzis tylko kirilenko za 1,3 w sts mi sie spodobala i poszla z lietuvosem,ventspilsem i friedrikshafen

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Pytanko czy nasza Marta gra w tym turnieju?

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1