|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Na dzis z kwalifikacji :
Beltrame S. - Skavronskaia L. 1 1.35 Diaz Oliva M. - Muller M. 1 1.45 Kirilenko M. - Pisnik T. 1 1.22 Pelletier M.E. - Beygelzimer Y. 1 1.40 Nakamura A. - Noorlander S. 1 1.35
niespodzianka:
Bondarenko A. - Mattek B. 2 2.60
i do kasy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
zgadzam sie co do Mattek, od razu rzucil mi sie w oczy kurs , w 5Dimes 3.25 . Jeszcze dokladnie sprawdze to spotkanie , ale juz na pierwszy rzut oka widac ze kurs troche zawyzony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Tu sie nie ma co zastanawiac tylko trza brac po takim kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Mattek wystapila w tym roku w jednym turnieju i odpadla w 3 rundzie z Laura Granville( 5-7 6-7 ) ktora owy turniej wygrala a Alyona no coz niby final w Hyderaband ale kogo ona tam tak szczerze pokonala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Mattek 2.60 sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Cohen-Aloro - Fujiwara 1
Francuzka powinna spokojnie wygrać , bo jest poprostu lepsza, chociaż w Doha i Dubaju odpadala w kwalifikacjach w I rundach . W obu przypadkach przegrywala z Prusovą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Fujiwara jest raczej w słabej dyspozycji, bo w mniejszych turniejach jako rozstawiona z nr 1 przegrac 4-6 0-6 to troche kompromitacja. A teraz najlepsze. W przeciągu 20 minut kurs z 1.68 spadl na 1.46 ( 5Dimes )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
ja zagralem tak beltrame-skovronskaya 2 2,6 diaz olivia -muller 2 2,3 pellietrier-beygelmiller 2 2.4 bondarenko -mattek 1 1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Takie wstepne typy na dzis:
Pin - Kleinova 1, 1.55 Czink - Fujifara 1, 1.6 Talaja - Black 1, 1.6
Z bardziej ryzykownych:
Dokic - Salerni 2, 1.8 Diaz O. - Drake 2, 1.95 Ant. S. Zaneti - Beygelzimer 2, 1.85
Nie jest tak latwo uzasadniac kwalifikacje skoro nawet nie wiadomo ktorej sie chce grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wczorajsze wyniki dosc zaskakujace.
Pin ma okropnie slaby serwis ale gra duzo lepiej z glebi kortu niz Kleinova. Przyjmuje wymiany, dobrze biega, powinna sobie w kwalifikacjach poradzic. Szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio Kleinova wygrala jakis powazny mecz. Czink podobnie, to jet bardziej typ przeciwko rywalke. Fujifara miala slabiutki sezon poprzedni, Czink jest troszke lepsza ale w kwalifikacjach nie ma co szalec. Bog wie co strzeli niektorym do glowy. Licze, ze Black skupi sie jak zwykle na deblu, to jest szansa dla Talaji. W tym rouk Black zagrala chyba (oporcz wczorajsyzch kwalifikacji) 2 mecze singlowe i dwa przegrala, jednak po walke. Tutaj tez spodziewam sie 3 setow. Talaja tez nie zbyt dobrze rozpoczela rok.Wygrala tylko z Bachmann 6/2 6/1 - porazki zanotowala z Chladkova, Hantuchova i Martinez ale porazka z Daniela to zaden wstyd a Hiszpance urwala seta.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Last edited by viva; 08/03/2005 11:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam moje typy na dzis :
Ant.SZ-Beygelzimer 2 1.80 Pin-Kleinova 1 1.50 Czink-Fujiwara 1 1.61 Dokic-Salerni 2 1.92
niespodzianka:
Gagliardi-Noorlander 2 2.66
scalecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
Witam wszystkich!!!Prosilbym cie ewelina o jakies uzasadnienia do twoich typkow!!mi osobiscie przychodzi na mysl CZINK!!!!!tylko!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
A ja na dziś:
Schruff - Birnerova (1,80 prof) Uberoi - Bychkova (1,71 prof)
Pozdrowionka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Moje typy na dziś to:
Pin-Kleinova 1 1.50 Czink-Fujiwara 1 1.61
Uzasadnienie:
Typy te podał viva, zawsze od niego spisuje i wchodzi...., Pozatym "Pin ma okropnie slaby serwis ale gra duzo lepiej z glebi kortu niz Kleinova. Przyjmuje wymiany, dobrze biega, powinna sobie w kwalifikacjach poradzic. Szczerze mowiac nie pamietam kiedy ostatnio Kleinova wygrala jakis powazny mecz. Czink podobnie, to jet bardziej typ przeciwko rywalke. Fujifara miala slabiutki sezon poprzedni, Czink jest troszke lepsza ale w kwalifikacjach nie ma co szalec. Bog wie co strzeli niektorym do glowy. Licze, ze Black skupi sie jak zwykle na deblu, to jest szansa dla Talaji. W tym rouk Black zagrala chyba (oporcz wczorajsyzch kwalifikacji) 2 mecze singlowe i dwa przegrala, jednak po walke. Tutaj tez spodziewam sie 3 setow. Talaja tez nie zbyt dobrze rozpoczela rok.Wygrala tylko z Bachmann 6/2 6/1 - porazki zanotowala z Chladkova, Hantuchova i Martinez ale porazka z Daniela to zaden wstyd a Hiszpance urwala seta." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No to by było na tyle. Powodzenia, Trzymajcie sie.
"Lepszy straszliwy koniec, niż niekończący sie strach..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
Wielkie dzieki ewelina!!!!za uzasadnienie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
dzis tylko kirilenko za 1,3 w sts mi sie spodobala i poszla z lietuvosem,ventspilsem i friedrikshafen
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Pytanko czy nasza Marta gra w tym turnieju?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|