|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] jasne...to moze na polonie w krakowie bo 11 placa w b&w - jeszcze lepszy kurs niz na lecha a prawdopodobiństwo trafienia wieksze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz...[/qb] Dennosc osob na tym forum siega dna! Proznosc miesiaca ! :eek: 10zl.... ? Moge dac sobie reke uciac ze nie postawiles 10 tys zl! Na naziemnych bys musial sie najezdzic w kilkanascie miejsc u kazdego z 3 naziemnych, online sa limity i u powaznych bys musial miec okolo ponad 10 kont zapchanych tym 1000zl na Polkowice... AS i debil z ciebie, no ale ok... BRAWO.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Oryginalnie wysłał _REKIN_: [qb] Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb] Nawet jesli wygrasz (czego ci zycze), to uwazam ze powinienes sie leczyc  !!! 10 kawalkow na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskiej ligi :eek: :eek: :eek: POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] o ile to 10k to nie sciema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
ja nadal twierdze że się kolo mylisz TY NIE WEJDZIE!!! Władze Polskeij Piłki mają specjalne oko na kilka ostatnich meczy! Nikt nie bedzie ryzykował wykluczenia ! Ja gram lecha z podpórką!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
jeszcze jedno gosciu kótry założył ten temta ma dopiero kilka napisanych postów !! Co daje do myślenia. !!! Nie proponuje grania tego meczu!!!! 10.000 stotinek??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał zielu: [qb]jeszcze jedno gosciu kótry założył ten temta ma dopiero kilka napisanych postów !! Co daje do myślenia. !!! Nie proponuje grania tego meczu!!!! 10.000 stotinek??[/qb] zielu, to ten zielu z radia bet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
ph9 nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co gadasz to ze tyle kasy nawet na oczy nie widziales i ze grasz co najwyzej tasiemce w profie za 2 zl to twoja sprawa. Wiec nie nazywaj mnie debilem bo sam nim jestes. Ale zeby udowodnic ci twoja durnote postaram sie wydrukowac te kupony ktore postawilem i zrobie specjalna stronke www gdzie je umieszcze zeby udowodnic ci jakim jestes zasrancem. Postawilem 5100 zl w Expekcie, 1770 zl (a chcialem wiecej ale taki byl limit w sportingbet) oraz 684 USD w betfair. Co w sumie przeliczajac dolara po 3,8 daje sume 9470 zl. Poza tym szczeniaku gdybys gral gdziekolwiek (w co watpie) u naziemnych to bys wiedzial ze sa tam na lige polska obowiazkowe kombinacje, ale pewnie tego nie wiesz bo wysylasz tasiemce za 2 zl sliniac sie ze moze jakims zbiegiem okolicznosci uda ci sie wygrac te 50 zl. Coz jestes godnym pozalowania dupkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
No to każdy już wie co i jak jak typ przegra to pretensje do twórcy ( Ja tylko ostrzegałem) Temat można zamknąć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ph9 nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co gadasz to ze tyle kasy nawet na oczy nie widziales i ze grasz co najwyzej tasiemce w profie za 2 zl to twoja sprawa. Wiec nie nazywaj mnie debilem bo sam nim jestes. Ale zeby udowodnic ci twoja durnote postaram sie wydrukowac te kupony ktore postawilem i zrobie specjalna stronke www gdzie je umieszcze zeby udowodnic ci jakim jestes zasrancem. Postawilem 5100 zl w Expekcie, 1770 zl (a chcialem wiecej ale taki byl limit w sportingbet) oraz 684 USD w betfair. Co w sumie przeliczajac dolara po 3,8 daje sume 9470 zl. Poza tym szczeniaku gdybys gral gdziekolwiek (w co watpie) u naziemnych to bys wiedzial ze sa tam na lige polska obowiazkowe kombinacje, ale pewnie tego nie wiesz bo wysylasz tasiemce za 2 zl sliniac sie ze moze jakims zbiegiem okolicznosci uda ci sie wygrac te 50 zl. Coz jestes godnym pozalowania dupkiem[/qb] smieszny jestes!! Kazy tak mowi ze zalozy stronke i tam wklei skany!! Zaden problem zrobic skana to trwa max 2 minuty wiec czekamy. Jak zdazysz w czassie 30 minut tu wkleic to jestes dla mnie porzadnym typerem a jak nie to w******alaja z tego forum cwaniaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Spokojnie ,spokojnie...wszysko mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Panowie nie podniecajcie sie tak!Koleś puscil mecz za 10tys. i wszystko ok.Mial odwage podac to przed meczem a nie jak wielu chwalacych sie po.Ja w to wierze bez zadnych skanow i zycze szczerze powodzenia .Wiekszosc watpiacych to prawdopodobnie "gracze " obstawiajacy za kieszonkowe,ktorzy takich pieniedzy na oczy nie widzieli.Jak napisze ze w maju tylko u jednego buka zagralem za ponad 150 tys.i ugralem na czysto 43 tys.to chyba zaden z was nie uwierzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/ poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisalem ze wszystko mozliwe ,oby wlazlo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/ poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb] Przynajmniej jak Polkowice wtopią to będe mógł się cieszyć, ze postawiłem tylko stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał dugi: [qb]Jak napisze ze w maju tylko u jednego buka zagralem za ponad 150 tys.i ugralem na czysto 43 tys.to chyba zaden z was nie uwierzy.[/qb] No, faktycznie, chyba mało kto uwierzy. Bo kto by grał przez cały miesiąc za tak śmiesznie małe pieniądze? Tyle to ja w ciągu dnia przewalam. W co zresztą też nikt przytomny nie uwierzy... ...i słusznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 41 |
Trzymam kciuki - trzeba golić buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Życzę powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Burkina faso maja internet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]: [qb]Burkina faso maja internet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb] Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz...[/qb] Dennosc osob na tym forum siega dna! Proznosc miesiaca ! :eek: 10zl.... ? Moge dac sobie reke uciac ze nie postawiles 10 tys zl! Na naziemnych bys musial sie najezdzic w kilkanascie miejsc u kazdego z 3 naziemnych, online sa limity i u powaznych bys musial miec okolo ponad 10 kont zapchanych tym 1000zl na Polkowice... AS i debil z ciebie, no ale ok... BRAWO.[/qb] Zazdrosc niektorych osob nie zna granic. Rozumiem mozna nie wierzyc, ale zeby zaraz wyzywac od debili?  Pewnie ci teraz glupio i schowales sie juz pod ziemie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka