Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#30646 08/06/2004 17:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski!
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
jasne...to moze na polonie w krakowie bo 11 placa w b&w - jeszcze lepszy kurs niz na lecha a prawdopodobiństwo trafienia wieksze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#30647 08/06/2004 17:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz...[/qb]
Dennosc osob na tym forum siega dna! Proznosc miesiaca ! :eek: 10zl.... ? Moge dac sobie reke uciac ze nie postawiles 10 tys zl! Na naziemnych bys musial sie najezdzic w kilkanascie miejsc u kazdego z 3 naziemnych, online sa limity i u powaznych bys musial miec okolo ponad 10 kont zapchanych tym 1000zl na Polkowice... AS i debil z ciebie, no ale ok... BRAWO.

#30648 08/06/2004 17:12
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Oryginalnie wysłał _REKIN_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb]
Nawet jesli wygrasz (czego ci zycze), to uwazam ze powinienes sie leczyc stop !!!
10 kawalkow na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: polskiej ligi :eek: :eek: :eek:

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
o ile to 10k to nie sciema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30649 08/06/2004 19:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
ja nadal twierdze że się kolo mylisz
TY NIE WEJDZIE!!!
Władze Polskeij Piłki mają specjalne oko na kilka ostatnich meczy! Nikt nie bedzie ryzykował wykluczenia !
Ja gram lecha z podpórką!

#30650 08/06/2004 19:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
jeszcze jedno gosciu kótry założył ten temta ma dopiero kilka napisanych postów !! Co daje do myślenia. !!! Nie proponuje grania tego meczu!!!!
10.000 stotinek??

#30651 08/06/2004 19:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał zielu:
[qb]jeszcze jedno gosciu kótry założył ten temta ma dopiero kilka napisanych postów !! Co daje do myślenia. !!! Nie proponuje grania tego meczu!!!!
10.000 stotinek??[/qb]
zielu, to ten zielu z radia bet?

#30652 08/06/2004 19:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
ph9 nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co gadasz to ze tyle kasy nawet na oczy nie widziales i ze grasz co najwyzej tasiemce w profie za 2 zl to twoja sprawa. Wiec nie nazywaj mnie debilem bo sam nim jestes. Ale zeby udowodnic ci twoja durnote postaram sie wydrukowac te kupony ktore postawilem i zrobie specjalna stronke www gdzie je umieszcze zeby udowodnic ci jakim jestes zasrancem. Postawilem 5100 zl w Expekcie, 1770 zl (a chcialem wiecej ale taki byl limit w sportingbet) oraz 684 USD w betfair. Co w sumie przeliczajac dolara po 3,8 daje sume 9470 zl. Poza tym szczeniaku gdybys gral gdziekolwiek (w co watpie) u naziemnych to bys wiedzial ze sa tam na lige polska obowiazkowe kombinacje, ale pewnie tego nie wiesz bo wysylasz tasiemce za 2 zl sliniac sie ze moze jakims zbiegiem okolicznosci uda ci sie wygrac te 50 zl. Coz jestes godnym pozalowania dupkiem

#30653 08/06/2004 20:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
No to każdy już wie co i jak
jak typ przegra to pretensje do twórcy ( Ja tylko ostrzegałem)
Temat można zamknąć!

#30654 08/06/2004 20:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ph9 nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co gadasz to ze tyle kasy nawet na oczy nie widziales i ze grasz co najwyzej tasiemce w profie za 2 zl to twoja sprawa. Wiec nie nazywaj mnie debilem bo sam nim jestes. Ale zeby udowodnic ci twoja durnote postaram sie wydrukowac te kupony ktore postawilem i zrobie specjalna stronke www gdzie je umieszcze zeby udowodnic ci jakim jestes zasrancem. Postawilem 5100 zl w Expekcie, 1770 zl (a chcialem wiecej ale taki byl limit w sportingbet) oraz 684 USD w betfair. Co w sumie przeliczajac dolara po 3,8 daje sume 9470 zl. Poza tym szczeniaku gdybys gral gdziekolwiek (w co watpie) u naziemnych to bys wiedzial ze sa tam na lige polska obowiazkowe kombinacje, ale pewnie tego nie wiesz bo wysylasz tasiemce za 2 zl sliniac sie ze moze jakims zbiegiem okolicznosci uda ci sie wygrac te 50 zl. Coz jestes godnym pozalowania dupkiem[/qb]
smieszny jestes!! Kazy tak mowi ze zalozy stronke i tam wklei skany!! Zaden problem zrobic skana to trwa max 2 minuty wiec czekamy. Jak zdazysz w czassie 30 minut tu wkleic to jestes dla mnie porzadnym typerem a jak nie to w******alaja z tego forum cwaniaku

#30655 08/06/2004 20:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Spokojnie ,spokojnie...wszysko mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#30656 08/06/2004 21:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Panowie nie podniecajcie sie tak!Koleś puscil mecz za 10tys. i wszystko ok.Mial odwage podac to przed meczem a nie jak wielu chwalacych sie po.Ja w to wierze bez zadnych skanow i zycze szczerze powodzenia .Wiekszosc watpiacych to prawdopodobnie "gracze " obstawiajacy za kieszonkowe,ktorzy takich pieniedzy na oczy nie widzieli.Jak napisze ze w maju tylko u jednego buka zagralem za ponad 150 tys.i ugralem na czysto 43 tys.to chyba zaden z was nie uwierzy.

#30657 08/06/2004 21:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/
poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie

#30658 08/06/2004 21:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisalem ze wszystko mozliwe ,oby wlazlo!

#30659 08/06/2004 21:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]dobrze ok dla niedowiarkow stworzylem stronke http://www.mojezaklady.republika.pl/
poczekajcie az do konca skan sie zaladuje i mozna wtedy zrobic powiekszenie[/qb]
Przynajmniej jak Polkowice wtopią to będe mógł się cieszyć, ze postawiłem tylko stówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30660 08/06/2004 21:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Nie badz wscipski

#30661 08/06/2004 21:22
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał dugi:
[qb]Jak napisze ze w maju tylko u jednego buka zagralem za ponad 150 tys.i ugralem na czysto 43 tys.to chyba zaden z was nie uwierzy.[/qb]
No, faktycznie, chyba mało kto uwierzy. Bo kto by grał przez cały miesiąc za tak śmiesznie małe pieniądze? Tyle to ja w ciągu dnia przewalam.

W co zresztą też nikt przytomny nie uwierzy...

...i słusznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30662 08/06/2004 21:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 41
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 41
Trzymam kciuki - trzeba golić buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Życzę powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#30663 08/06/2004 21:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Burkina faso maja internet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#30664 08/06/2004 21:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Burkina faso maja internet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30665 08/06/2004 21:52
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz...[/qb]
Dennosc osob na tym forum siega dna! Proznosc miesiaca ! :eek: 10zl.... ? Moge dac sobie reke uciac ze nie postawiles 10 tys zl! Na naziemnych bys musial sie najezdzic w kilkanascie miejsc u kazdego z 3 naziemnych, online sa limity i u powaznych bys musial miec okolo ponad 10 kont zapchanych tym 1000zl na Polkowice... AS i debil z ciebie, no ale ok... BRAWO.[/qb]
Zazdrosc niektorych osob nie zna granic. Rozumiem mozna nie wierzyc, ale zeby zaraz wyzywac od debili? stop Pewnie ci teraz glupio i schowales sie juz pod ziemie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1