Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#30686 09/06/2004 00:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Szpakowski Zielu to ja z Radia

Bonus: Unibet
#30687 09/06/2004 00:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30688 09/06/2004 00:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
hehe no coz w Polsce na pewno jest koniec z gra. Ale na pewno Polkowice wiecej na tym straca niz ja. Wszystko moga zawdzieczac tej spedalonej ciocie Dubickiemu. A wracajac do meczu to ja nie pisalem ze jest on KUPIONy tylko ze Lech nie mam motywacji a Polkowice powinny gryzc trawe. Jak widac polskie pilkarzyki maja to w dupie ale bardzo dobrze. W piatek na taczkach z Nowego Dworu Polonia nawet zremisuje z Gornikiem a pewnie wygra i POLKOWICE II liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30689 09/06/2004 00:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
['] ['] [']

#30690 09/06/2004 00:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
też mnie to rozśmieszyło Chyba miał jakieś aluzje do mnie Kolo trudno się mówi WTOPA Przegrałeś żebym ja mógł wygrać. Nieuwieżyłem Ci bo masz dopiero 7 postow co świadczy że jesteś nowy i nieuczesniczysz w żadnych z zamkniętych forum dyskusyjnych

#30691 09/06/2004 01:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Nie ma co sie smiac tak czasem bywa , spoko i tak jestes gosc

#30692 09/06/2004 01:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj
Trzeba bylo odrazu napisac, ze tyle postawials,
wszyscy bysmy napisali, ze to pewniak.

A co do polskiej ligi to mam raczej kiepskie zdanie na jej temat, o typowaniu jej nie wspomne, jak trafisz to to bedzie duzy plus dla ciebie.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja na szcescie w expekcie 10 minut przed meczem dorwalem kurs:
--> Górnik Polkowice - Lech Poznań - 7.50 ==> Wynik 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Jak to wpolskiej lidze wszystko jest mozliwe.
Buki jaja sobie nawet z kursami robily, kursy skakaly nic tylko barc i wybierac, byle trafnie.
Pewniakow nie ma.
Kasy tylko szkoda na taki podrzedny mecz.
SZKODA ze to byla tylko kolejna mzonaka a moze raczej nagonka bukow.

Poraz kolejny owczy ped kosztowal wszystkich sporo kasy.

#30693 09/06/2004 01:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb][QUOTE]
Poraz kolejny owczy ped kosztowal wszystkich sporo kasy.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30694 09/06/2004 01:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
I przegrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Juz nigdy nie wytypujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jednego typera mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#30695 09/06/2004 01:33
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
LECH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps. dla zainteresowanych i niedowiarkow moge wkleic skan kuponu za 2zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#30696 09/06/2004 01:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prosze bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prosze prosze dziekuje

#30697 09/06/2004 01:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.[/qb]
gdybym nie czytał tych niektórych wymiocin na temat Lecha.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chyba ktoś to dobrze ukartował. Kurs na Lecha 7 zagrałem jeszcze wczoraj z przekonaniem, że to życiowa szansa, ale kontrolnie zagrałem za niewielką kwotę. Ktoś puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: plotkę, że mecz sprzedany i pewnie zdrowo na tym zarobił (kurs 7 w Unibet). Jeśli nie widzicie w tym nic dziwnego to przepraszam, ale czuję się lekko wyruchany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dobrze, że trochę na tym zyskałem dzięki początkowej 'niewiedzy'. Dobry numer albo wypowiadający miał nasrane we łbie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam i gratuluję

acha...zapomniałem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30698 09/06/2004 01:59
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
dziekuje Ci Lechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja jak lubie pieniazki

#30699 09/06/2004 02:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
co za ciul hahha
dobre sobie polkowice sie nadaja jak cala reszta tej polskiej pilki wszystko ustawione...
w dupie z takim czym i z takimi ludzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30700 09/06/2004 02:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Nie no spox to tylko 10 000 w plecy

zakladajac ze cie to nie rusza to zastanawiam sie jak chory musisz byc zeby wciaz grac u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no nic, gratuluje - pieniaczom, idiotom i bajkopisarzom mowimy stop stop stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[zaloz strone z platnymi typaaaaaaaaamiiiii (skontaktuj sie z dj sachi, on mial juz takie pomysly :zobacz: )]

#30701 09/06/2004 02:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]Nie no spox to tylko 10 000 w plecy

zakladajac ze cie to nie rusza to zastanawiam sie jak chory musisz byc zeby wciaz grac u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no nic, gratuluje - pieniaczom, idiotom i bajkopisarzom mowimy stop stop stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[zaloz strone z platnymi typaaaaaaaaamiiiii (skontaktuj sie z dj sachi, on mial juz takie pomysly :zobacz: )][/qb]
Widać ze tutaj sami 2zlotowkowcy, zastanawia mnie tylko jak ktos moglby sie przejmowac gdy wtopi 10tys. skoro wczesniej mogl wyciagnac zdecydowanie wiecej. Dla 2zlotowkowcow mam taki przyklad wyobrazcie sobie, ze ten wasz budzet ktory macie, czyli kiezonkowe to 20zł. a dla kogos innego 20tys., gdy wy sie cieszycie ze wygraliscie 30zł. inny sie cieszy ze wygrał 30tysiecy.

#30702 09/06/2004 02:23
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
Quote
Oryginalnie wysłał Lexus:
[qb]UP wysyla nas czesto do prac porzadkowych na stadionie. Niekiedy trenuja wtedy pilkarze i mozna wtedy pogadac z nimi lub conieco uslyszec. Nie ma jednak jakiegos mega optymizmu jak przed niektorymi meczami. Wszyscy w skupieniu trenuja. Byly sytuacje ze mozna bylo wywnioskowac jak potoczy sie mecz, teraz tego nie ma. Albo wszyscy doskonale sie maskuja, albo bedzie prawdziwa walka.
Kursy spadaja, bo wszyscy stawiaja na ten mecz.
Sytuacje ze spadajacymi kursami przerabialismy juz wiele razy, oby i tym razem nie bylo płaczu.
Kurs na Lecha ładnie rośnie, chciłem postawic czysta dwójke, ale teraz zagram za troche wyzsza stawka na X2.[/qb]
Ha, ha.
A trzeba było słuchać "porządkowego" ze stadionu z Polkowic.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30703 09/06/2004 02:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski!
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dodam tylko ze zagralem po kursie 7,00...

#30704 09/06/2004 02:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
coz teraz trzeba sie bedzie odkuc ale zagram kilka meczy za 2 tys zl ale oczywiscie nie ta polska lige gdzie graja amatorzy i podworkowi zawodnicy. To dobrze ze w piatek Polkowice stana sie II ligowcami to im sie w pelni nalezy. Ja miesiecznie zarabiam okolo 20 tys zl (bynajmniej nie na bukach) wiec nie jest to dla mnie koniec swiata ale fakt strata materialna dosyc znaczna. Mam tez nauczke na przyszlosc zeby nie pisac typow na forum zawsze sie to na mnie msci podobnie bylo dawniej. W ten weekend trafilem 5 pewniakow na 1 kuponie (dunska i hiszpanska liga) i sie nic tu nie chwalilem a teraz taka wtopa. Ale ok w niedziele wieczorem wkleje wam tu kuponik z pokazna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30705 09/06/2004 02:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]coz teraz trzeba sie bedzie odkuc ale zagram kilka meczy za 2 tys zl ale oczywiscie nie ta polska lige gdzie graja amatorzy i podworkowi zawodnicy. To dobrze ze w piatek Polkowice stana sie II ligowcami to im sie w pelni nalezy. Ja miesiecznie zarabiam okolo 20 tys zl (bynajmniej nie na bukach) wiec nie jest to dla mnie koniec swiata ale fakt strata materialna dosyc znaczna. Mam tez nauczke na przyszlosc zeby nie pisac typow na forum zawsze sie to na mnie msci podobnie bylo dawniej. W ten weekend trafilem 5 pewniakow na 1 kuponie (dunska i hiszpanska liga) i sie nic tu nie chwalilem a teraz taka wtopa. Ale ok w niedziele wieczorem wkleje wam tu kuponik z pokazna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
spoko... nie musisz sie przed nikim tlumaczyc ani nic w tym rodzaju... skoro stac Cie zeby zagrac na Polkowice za 10 000 tzn. ze robisz naprawde duzy obrot i nie jestes jakims frajerem ktoremu sie takie wtopy zdarzaja czesto bo bys poprostu tego nie gral!
pozdro i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1