|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Szpakowski Zielu to ja z Radia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
hehe no coz w Polsce na pewno jest koniec z gra. Ale na pewno Polkowice wiecej na tym straca niz ja. Wszystko moga zawdzieczac tej spedalonej ciocie Dubickiemu. A wracajac do meczu to ja nie pisalem ze jest on KUPIONy tylko ze Lech nie mam motywacji a Polkowice powinny gryzc trawe. Jak widac polskie pilkarzyki maja to w dupie ale bardzo dobrze. W piatek na taczkach z Nowego Dworu Polonia nawet zremisuje z Gornikiem a pewnie wygra i POLKOWICE II liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb] Oryginalnie wysłał pier73: [qb]ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] też mnie to rozśmieszyło Chyba miał jakieś aluzje do mnie Kolo trudno się mówi WTOPA Przegrałeś żebym ja mógł wygrać. Nieuwieżyłem Ci bo masz dopiero 7 postow co świadczy że jesteś nowy i nieuczesniczysz w żadnych z zamkniętych forum dyskusyjnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Nie ma co sie smiac tak czasem bywa , spoko i tak jestes gosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał ckm55: Oryginalnie wysłał pier73: ja postawilem juz blisko 10 tys zl na ten mecz i jak ktos pisze takie bzdury w stylu kazdy chce spuscic Polkowice czy tez bedzie remis to znaczy ze sie w ogole nie zna na polskiej pilce i niech sobie lepiej da spokoj Trzeba bylo odrazu napisac, ze tyle postawials, wszyscy bysmy napisali, ze to pewniak. A co do polskiej ligi to mam raczej kiepskie zdanie na jej temat, o typowaniu jej nie wspomne, jak trafisz to to bedzie duzy plus dla ciebie. Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ja na szcescie w expekcie 10 minut przed meczem dorwalem kurs: --> Górnik Polkowice - Lech Poznań - 7.50 ==> Wynik 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak to wpolskiej lidze wszystko jest mozliwe. Buki jaja sobie nawet z kursami robily, kursy skakaly nic tylko barc i wybierac, byle trafnie. Pewniakow nie ma.Kasy tylko szkoda na taki podrzedny mecz. SZKODA ze to byla tylko kolejna mzonaka a moze raczej nagonka bukow. Poraz kolejny owczy ped kosztowal wszystkich sporo kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb][QUOTE] Poraz kolejny owczy ped kosztowal wszystkich sporo kasy.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
I przegrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Juz nigdy nie wytypujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jednego typera mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
LECH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps. dla zainteresowanych i niedowiarkow moge wkleic skan kuponu za 2zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prosze bardzo prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prosze prosze dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]Jutro mozna sporo kasy zgarnac grajac na mecz Polkowice-Lech. Nie po to Polkowice zalatwialy co niektore ostatnie mecze (10 pkt z 4 meczy) zeby nie wygrac u siebie z grajacym o pietruche Lechem. 3 pkt daje przy dobrym ukladzie Polkowicom 100% utrzymanie. Remis czy porazka oznacza w zasadzie spadek lub w najlepszej sytuacje baraze z grozna Cracovia lub Szczakowianka bo trudno przypuszczac zeby Gornik wywiozl w ostatniej kolejce jakies punkty z Nowego Dworu. Lech zagra w oslabionym skladzie na pewno bez Golinskiego i Zakrzewskiego, mocno poobijany jest tez Bosacki. Poza tym Lech za pewne bedzie oszczedzal sie na piatkowe spotkanie z Wisla Krakow o Superpuchar Polski. Kursy w granicach 1,6-1,65 w sportingbet i expekt sa naprawde zachecajace. Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce.[/qb] gdybym nie czytał tych niektórych wymiocin na temat Lecha.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chyba ktoś to dobrze ukartował. Kurs na Lecha 7 zagrałem jeszcze wczoraj z przekonaniem, że to życiowa szansa, ale kontrolnie zagrałem za niewielką kwotę. Ktoś puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: plotkę, że mecz sprzedany i pewnie zdrowo na tym zarobił (kurs 7 w Unibet). Jeśli nie widzicie w tym nic dziwnego to przepraszam, ale czuję się lekko wyruchany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dobrze, że trochę na tym zyskałem dzięki początkowej 'niewiedzy'. Dobry numer albo wypowiadający miał nasrane we łbie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam i gratuluję acha...zapomniałem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
dziekuje Ci Lechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja jak lubie pieniazki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
co za ciul hahha dobre sobie polkowice sie nadaja jak cala reszta tej polskiej pilki wszystko ustawione... w dupie z takim czym i z takimi ludzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Nie no spox to tylko 10 000 w plecy zakladajac ze cie to nie rusza to zastanawiam sie jak chory musisz byc zeby wciaz grac u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no nic, gratuluje - pieniaczom, idiotom i bajkopisarzom mowimy  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [zaloz strone z platnymi typaaaaaaaaamiiiii (skontaktuj sie z dj sachi, on mial juz takie pomysly :zobacz: )]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał _muppet_: [qb]Nie no spox to tylko 10 000 w plecy zakladajac ze cie to nie rusza to zastanawiam sie jak chory musisz byc zeby wciaz grac u bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no nic, gratuluje - pieniaczom, idiotom i bajkopisarzom mowimy  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [zaloz strone z platnymi typaaaaaaaaamiiiii (skontaktuj sie z dj sachi, on mial juz takie pomysly :zobacz: )][/qb] Widać ze tutaj sami 2zlotowkowcy, zastanawia mnie tylko jak ktos moglby sie przejmowac gdy wtopi 10tys. skoro wczesniej mogl wyciagnac zdecydowanie wiecej. Dla 2zlotowkowcow mam taki przyklad wyobrazcie sobie, ze ten wasz budzet ktory macie, czyli kiezonkowe to 20zł. a dla kogos innego 20tys., gdy wy sie cieszycie ze wygraliscie 30zł. inny sie cieszy ze wygrał 30tysiecy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65 |
Oryginalnie wysłał Lexus: [qb]UP wysyla nas czesto do prac porzadkowych na stadionie. Niekiedy trenuja wtedy pilkarze i mozna wtedy pogadac z nimi lub conieco uslyszec. Nie ma jednak jakiegos mega optymizmu jak przed niektorymi meczami. Wszyscy w skupieniu trenuja. Byly sytuacje ze mozna bylo wywnioskowac jak potoczy sie mecz, teraz tego nie ma. Albo wszyscy doskonale sie maskuja, albo bedzie prawdziwa walka. Kursy spadaja, bo wszyscy stawiaja na ten mecz. Sytuacje ze spadajacymi kursami przerabialismy juz wiele razy, oby i tym razem nie bylo płaczu. Kurs na Lecha ładnie rośnie, chciłem postawic czysta dwójke, ale teraz zagram za troche wyzsza stawka na X2.[/qb] Ha, ha. A trzeba było słuchać "porządkowego" ze stadionu z Polkowic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]A ja tam daje na lecha... kurs wrecz kosmiczny zatem nic tylko grac na zdobywcow pucharu Polski! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dodam tylko ze zagralem po kursie 7,00...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 15 |
coz teraz trzeba sie bedzie odkuc ale zagram kilka meczy za 2 tys zl ale oczywiscie nie ta polska lige gdzie graja amatorzy i podworkowi zawodnicy. To dobrze ze w piatek Polkowice stana sie II ligowcami to im sie w pelni nalezy. Ja miesiecznie zarabiam okolo 20 tys zl (bynajmniej nie na bukach) wiec nie jest to dla mnie koniec swiata ale fakt strata materialna dosyc znaczna. Mam tez nauczke na przyszlosc zeby nie pisac typow na forum zawsze sie to na mnie msci podobnie bylo dawniej. W ten weekend trafilem 5 pewniakow na 1 kuponie (dunska i hiszpanska liga) i sie nic tu nie chwalilem a teraz taka wtopa. Ale ok w niedziele wieczorem wkleje wam tu kuponik z pokazna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał pier73: [qb]coz teraz trzeba sie bedzie odkuc ale zagram kilka meczy za 2 tys zl ale oczywiscie nie ta polska lige gdzie graja amatorzy i podworkowi zawodnicy. To dobrze ze w piatek Polkowice stana sie II ligowcami to im sie w pelni nalezy. Ja miesiecznie zarabiam okolo 20 tys zl (bynajmniej nie na bukach) wiec nie jest to dla mnie koniec swiata ale fakt strata materialna dosyc znaczna. Mam tez nauczke na przyszlosc zeby nie pisac typow na forum zawsze sie to na mnie msci podobnie bylo dawniej. W ten weekend trafilem 5 pewniakow na 1 kuponie (dunska i hiszpanska liga) i sie nic tu nie chwalilem a teraz taka wtopa. Ale ok w niedziele wieczorem wkleje wam tu kuponik z pokazna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] spoko... nie musisz sie przed nikim tlumaczyc ani nic w tym rodzaju... skoro stac Cie zeby zagrac na Polkowice za 10 000 tzn. ze robisz naprawde duzy obrot i nie jestes jakims frajerem ktoremu sie takie wtopy zdarzaja czesto bo bys poprostu tego nie gral! pozdro i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|