|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,335 |
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I podobnie też zniknie z turnieju po tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zobaczymy kto zniknie - to co sie dzialo wczoraj w pierwszym secie Davenp/Dechy to czysta kpina. Babcia dzisiaj popłynie i nic na to nie poradzisz. Smieszy mnie takie szukanie sensacji 'na siłę'. i jak kolego babcia zdeklasowala w 46 minut 6-0 6-0 tzw rowerek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ale masakra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Sharapova na rowerze wraca do domu, no nie mogę
Niesamowite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
A co to ma do rzeczy. Na początku turnieju zawsze są słabsze mecze. Davenport ma wyrażny kompleks Sharapovej. Jeżeli nie odlądałeś ich spotkań na wimbledonie i w tokio bodajże to tego nie zrozumiesz. No i oczywiście nie udało mi się tego zrozumieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A mimo to ZNIKNĘŁA jak mówiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Lindsay 6:0, 6:0 - razem z 6:0 w drugim secie z Dechy i tie-breakiem 19 gemów wygranych pod rząd!!! Podoba mi się ten "kompleks" Sharapovej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BRAWO LINDSAY! Pozdrawiam Borczi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1 |
Tak sobie przeglądam to forum od jakiegoś czasu, żeby zweryfikować moje typy z pozostałymi graczami, ewentualnie cos skrzystać, aż tu nie moge uwierzyć!!! A było tak...Przeglądam dziś z rana aktualną ofertę i widzę kurs na Davenport 1.9 i nie daje wiary, może jakaś kontuzja czy coś, więc wchodze na forum, a tam nic poza tym, że Lindsay jest za stara, że młode Rosjanki to przyszłość, że serwis Lindsay zawodzi z kolei Marii jest doskonały. I co zrobiłem?? Nic, i w tym właśnie sęk. Teraz mała analiza dlaczego tak się stało. Oczy przesłoniły NAM NOGI MARII i na tym zakończę... Dziękuję za uwagę! Idę chyba się urżnąć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
(...) więc wchodze na forum, a tam nic poza tym, że Lindsay jest za stara (...) Wybacz... zle czytałeś najwyrazniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Starałem się tu walczyć dziś w obronie LEGENDY i mimo olbrzymiej przewagi "wroga" okazało się, że czasem lepiej póść za zdaniem jednego, niż tłumnie z złą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrowionka! Ps. Nogi różnych takich też mi często przesłaniają różne sprawy... ale rzadko pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choć może dla jednych nóg zrobiłbym wyjątek - wiadomo... hehe (ANA RULEZZZ!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
witam all:) Dawno mnie tu nie było, ale tak sobie przeglądam ostatnie strony i dodam coś od siebie. Przegrana Marii nie jest żadną niespodzianką, a "rowerek" tylko to potwierdził - Lindsey zmobilizowała się bardzo mecz z młodą Sharapovą i podeszła do tego spotkania ambicjonalnie i max. skoncentrowana. Odnośnie jej kolejnego meczu z Clijsters - drugiego tak dobrego meczu nie zagra z Belgijką: przypuszczam, że ujdzie z niej powietrze po wygranej z Sharapową. To czysta psychologia  Sprawdzę jak wygląda ich h2h, ale jeśli jest przynajmniej wyrównane to Dawenport na 65% zostanie wyautowana........ Nie wiem jakie są kursy na ten mecz, ale zaraz sprawdzę - przypuszczam, że są równe albo ze wskazaniem na Clijsters na razie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Davenport-Clijsters H2H 6:8, szczegoly: http://tiny.pl/h7mpKursy jakie wystawil Unibet na to spotkanie: Dvenport, L - Clijsters, K 1.67 - 2.15 przy takim kursie (2.15) gram delikatnie na Clijsters.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Davenport-Clijsters H2H 6:8, szczegoly: http://tiny.pl/h7mpKursy jakie wystawil Unibet na to spotkanie: Dvenport, L - Clijsters, K 1.67 - 2.15 przy takim kursie (2.15) gram delikatnie na Clijsters. szczególnie,że pięć ostatnich krótkich meczy dla KIM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ps. [ Linked Image]piomil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
Davenport-Clijsters H2H 6:8, szczegoly: http://tiny.pl/h7mpKursy jakie wystawil Unibet na to spotkanie: Dvenport, L - Clijsters, K 1.67 - 2.15 przy takim kursie (2.15) gram delikatnie na Clijsters. szczególnie,że pięć ostatnich krótkich meczy dla KIM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ps. [ Linked Image]piomil Może i pięc ostatnich dla Kim ale kiedy dwa lata temu!! Kim wraca w wielkim stylu ale jak dla mnie to ona i tak zaszła tu za daleko, nie dlatego, że jest słaba ale dlatego, że rozegrała tu za dużo meczy, być może jest świetnie przygototwana fizycznie do tego turnieju, ale brakuje jej chyba jeszcze ogrania po kontuzji, żeby wygrać ten turnieju.Lindsay pojechała równo Marię ale czy tak jak tu ktoś napisał nie spaliła sie po tym meczu??Ja myślę, że jednak nie i dzisiaj pokaże klasę i wygra ten mecz Pozdrawiam m_k_polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
Gratuluję trafnego typu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jednak mimo wszystko ten mecz mi śmierdzi, ktoś musiał wyprać trochę kasy.
Co do dzisiaj to konsekwentnie przeciw Davenport Clijsters - Davenport typ 1 k.1,67
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
Clijsters - Davenport 1
Od 2000 r. do 2003 roku obie Panie rozegrały między sobą 14 spotkań. Head to head jest 8 : 6 dla Belgijki. Z dokładnej analizy poszczególnych spotkań możemy wywnioskować, że Clijsters nauczyła się grać z Davenport. Pierwsze spotkania wygrywała Davenport jednak 5 ostatnich to zdecydowane wygrane Clijsters. Belgijka świetnie porusza się po korcie czego nie można powiedzieć o Davenport, potrafi wytrzymywać wymiany i gra dobrym plasingiem co jest istotne w tym przypadku ponieważ jest to świetny sposób na wykorzystanie słoniowatości Davenport. Wydaje się, że po tak długiej przerwie jest dobrze przygotowana. Miała już kilka trudnych momentów podczas tego turnieju i poradziła sobie. Bez wątpienia finał może okazać się najtrudniejszym dla niej egzaminem. Sądzę, że Davenport będzie miała problem od strony mentalnej. Grała w tym sezonie trzy finały w ważnych turniejach. W Australian Open praktycznie bez walki oddala finał. Również w Tokio nie dorównała Sharapovej. W Dubaju poradziła sobie z Jankovic ale nie jest to zawodniczka, która mogła postawić poprzeczkę na najwyższym poziomie. Im dłużej będzie trwał dzisiejszy finał tym szanse Cjijsters będą wzrastać. Tak więc trzy sety i wygrana Belgijki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
VABANK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />- [color:"blue"] [b]RuaP/Sua [/color] -Petr/Shau[/b] [color:"red"] typ:1 [/color] [color:"red"] kurs:1.8 [/color] - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|