Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#306683 15/03/2005 12:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
Dechy N. - Kirland J. 2 3.00
Petrova N. - Pierce M. 2 2.30
Dementieva E. - Golovin T. 2 2.05

z ryzykownych:

Sharapova M. - Zuluaga F. 1 1.10

Bonus: Unibet
#306684 15/03/2005 12:35
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Bla/Hub - Kir/Sal 2
Bryan/Bryan - Aspelin/Perry 1

#306685 15/03/2005 12:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Na dziś tak czuje: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

C.Martinez-Kirilen 2 1.92

Dechy-Kirkland 2 2.91

RuaP/Sua-Lich/C.Ma 1 1.38

Ray/Stub-Bar/Groe 1 1.27

ORAZ MAŁE SENSACJE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Kuznets.-Fujiwara 2 5.0

K.Clijst.-Linetsk. 2 3.1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#306686 15/03/2005 16:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
ja dzis dalem (choc rozsadniej byloby pewniej 2z3)
martinez,kirkland i pierce-20zl na 300zl ako 15 b&w
tak mi to wyszlo patrzac na drabinke, choc boje sie troche i pierce ale @2.5 kusi. @1.19 na dechy to chyba jakis zart przy obecnych jej wynikach, tak wiec @3.5 na zawodniczke co ograla prawie rowerykiem bartoli to warto ryzykowac (choc wydaje mi sie ze to zadne ryzyko, mecz 50/50)

tak wiec te 3 mecze to troche niewiadoma.moga 3 wejsc, moze nie wejsc zaden.mysle ze 2 beda dobre.

#306687 15/03/2005 16:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
MArtinez-Kirilenko 1 /1.80.. wiatr zdmuchnie tę rosjankę z kortu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mysle, ze serwis to najwazniejszy atatu przy takich warunkach. Jak nie ma sie dobrego serwisu + wiatr = latwy return.. No i doswiadczenie w takich warunkach na pewno procentuje.

Clijsters-Linetskaya 1 /1.32 Belgijka coraz mocniejsza. Dobrze sie czuje i wiadac, ze roSNIEE..Nie wiem co ta Linetskaya robi jeszcze w tym turnieju..

Mozna dorzucic Szarapowa-Zuluaga 1 /1.10 Kurs mizerny, ale zwyciezczyni tylko jedna. Mloda Rosjanka jest na fali i przyjechala tu po puchar i wyjedzie z nim. Wiadomo jak bardzo chce wskoczyc na numer 1 damskiego tenisa.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#306688 15/03/2005 16:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
tez mysle ze sharapova wygra ten turniej

#306689 16/03/2005 10:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Kuznetsova S. - Dementieva E 1 1.50

No prosze jaki ladny kursik nam dali. Svetlana jako jedyna zagrala na swoim poziomie i zrobila z Fujiwara to co powinna byla juz zrobic Benesova. Kuznetosva swietnie przygotowana do turnieju w Indian Wells. Kazda runda wygrana gladko bez straty wiecej niz 5 gemow. Elena meczy sie niemilosiernie. 2 ostatnie mecze wygrane po dosc ciezkich 3-setowych pojedynkach. W ostatnich 3 meczach dala sie zlamac az 18 razy. Jak dla mnie wygrana w 2 setach na korzysc Svetlany.

POWODZENIA

#306690 16/03/2005 10:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
prosze o nie przypominanie o benesovej... a sveta poradzi sobie z dementieva, jezeli bedzie jej siedzial pierwszy serwis

#306691 16/03/2005 11:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NA DZIŚ :


Granv/J.Le-Kir/Sal 2 1.7

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#306692 16/03/2005 13:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
Kiril./Salerni - Granville/Lee 2 2.00
Kuznetsova S. - Dementieva E. 2 2.10

#306693 16/03/2005 14:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam,ja dzis sprobuje tak :

Gran/J.Le-Kiri/Sal typ:2 1.70
ciezkie spotkanie i nie ma sie co podniecac zwyciestwem nad Black/Huber poniewaz wiemy jak mecz przebiegal do stanu 1-5* praktycznie nie istnialy i tak do konca nie wiadomo co bylo przyczyna tak naglej zmiany wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak kolezanki stworzyly ciekawa pare deblowa i ja to gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

i zagralem sobie jeszcze :

K.Clijsters-C.Martinez 2 3.60

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#306694 16/03/2005 17:40
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
Kuznetsova S. - Dementieva E 1 1.50

No prosze jaki ladny kursik nam dali. Svetlana jako jedyna zagrala na swoim poziomie i zrobila z Fujiwara to co powinna byla juz zrobic Benesova. Kuznetosva swietnie przygotowana do turnieju w Indian Wells. Kazda runda wygrana gladko bez straty wiecej niz 5 gemow. Elena meczy sie niemilosiernie. 2 ostatnie mecze wygrane po dosc ciezkich 3-setowych pojedynkach. W ostatnich 3 meczach dala sie zlamac az 18 razy. Jak dla mnie wygrana w 2 setach na korzysc Svetlany.

POWODZENIA

zgadzam sie z tym dementieva powinna dawno odpasc i dzis tak sie stanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#306695 18/03/2005 10:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Cljisters - Dementieva 2, 2.51

Szanse mniej wiecej rowne, chociaz moim zdaniem na papierze przewage ma Rosjanka. W zwiazku z tym kursy powinny byc 1.9-1.7 a nie 2.5 na Elene. Tego zbytnio nie rozumiem, m.in. dlatego zaryzykuje bo z takim kursem warto. Dementieva wszystkie mecze miala 3 setowe ale jest niezle dysponowana, wczoraj w koncowce meczu z Kuznietsova biegala normalnie bez zadnych problemow. Jesli nie narzeka na urazy jest zawsze grozna. Wiadomo, ze swietnie pracuje na nogach, dobrze biega, jest szybko i lubi dlugie wymiany. Nie ma tez wielkich problemow serwisowych, glownie chodzi o ewentualnie podwojne bledy. Na tocaly czas musi Rosjanka uwazac. Wiadomo, ze czasem Elena ma fochy i slabsze dni ale nikogo nie namawiam aby grac grubo ten mecz. Te mecze 3 setowe tak naprawde niewiele znacza, kto widzial chociazby US Open 2004 wie jak potrafi grac Dementieva pomimo klopotow serwisowych,z drowotnych itd. Zawsze w tym turnieju do finalu a grala w koncowkach sptokan fenomelanie, chodzi oczywiscie o mecz z Mauresmo oraz Caprtiati. Kim powoli wraca do gry ale jeszcze za wczesnie aby wygrywac tak duze imprezy jak Indian Wells. Jeszcze nie ta forma, nie ta waga i nie ten czas. Belgijka musi jeszcze troche popracowac, moze powalczy o final J&S Cup w Warszawie, teraz jeszcze za wczesnie za triumfy.

Bardzo mozliwe: 2-1 dla Dementievej po kursie 3.6


Petrova/Shaughnessy - Kirilenko/Salerni 2, 3.3

Tutaj gram tylko ze wzgledu na kurs, wiadomo, ze Salerni i - swietnie ostatnio grajaca - Kirilenko maja szanse to wygrac wiec skad oni biora takie kursy. W necie mozna nawet znalesc kurs kolo 5 tak warto zaryzykowac. Shaughnessy tez w niezlej dyspozycji ale kurs jest bardzo przesadzony. Salerni starala sie w tym turnieju dobrze wypasc, Kirilenko szalenie ambitna, wiadomo jaka psychike ma Petrova i jak potrafi zawalac proste pilki gdy sie denerwuje. Szanse sa spore, za 3.3 warto zagrac a jak ktos gra w sieci to spokojnie znajdzie o wiele wyzsze kursy.

Sharapova - Davenport 1, 1.8

Lindsay nie gra zbyt dobrze, powoli traci swoj najwiekszy atut jakim byl serwis. Jeszcze niedawno przy jej serwisie nie bylo mowy o przelamaniu a teraz lamie ja Shaughnessy, Dechy i inne zawodniczki, ktore nie sa nawet w pierwszej 10 rankingu.Jak zwykle ma klopoty z bieganiem, dochodzeniem do ciezkich pilek a wiadomo jak gra Maria, zawsze spore ryzyko pilki mocne, trudne do odbioru i po rogach lub na linie. Czesto na pelnym ryzyku jednak jej to sie akurat oplaca. Sharapova wygrala juz z Lindsay w Tokio a tam naprawde Amerykanka byla w lepszej dyspozycji. Widzial podczas tego turnieju dwa mecze Lindsay i naprawde nie zachwycila. Mysle, ze bedzie 2-1 w setach dla Rosjanki, no i ponownie szansa na final z udzialem dwoch Rosjanek.

#306696 18/03/2005 10:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Witam dzis nie widze innego rozwiązania:

Sharapova-Davenp. 1 1.78

Raym/Stub-Ru.P/Sua 2 1.7

K.Clijst.-Dement. 1 1.41

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#306697 18/03/2005 10:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
Clijsters K. - Dementieva E. 2 2.40
Sharapova M. - Davenport L. 1 1.75
Petrova/Shaugh.-Kiril./Salerni 2 3.00

#306698 18/03/2005 11:59
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Elena w baw za 2,70, z pewnością warto lekko zagrać.
Jak również Kirilienko/Salerni za 4,50.

#306699 18/03/2005 12:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
co byscie powiedzieli o meczu agassi-hewitt na hewitta!!!~prosze o jakis koment !!!!!!!!!

#306700 18/03/2005 13:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
Witam

Od dłuższego czasu śledzę poczynania typerów mecz.pl i w końcu postanowiłem również spróbować tego rzemiosła. Najbardziej interesuje mnie tenis i dlatego w tym miejscu zamieszczam mój pierwszy post.

Pierwszy typ [color:"red"] [/color] -L.Davenport typ 1 k.1,75 (unibet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Komentarz jest zbędny. Od Wimbledonu 2004 gram konsekwentnie księżniczkę z Syberii i to przynosi zysk. Szukanie 2 w tym meczu nie ma sensu.

Co do meczu Dementieva-Clijsters typuję Rosjankę. Oglądałem mecz Eleny z Kuznetsovą i muszę powiedzieć, że Dement. zdecydowanie poprawiła swój najsłabszy punkt - serwis. W takiej formie może spokojnie pojechać z Clijsters.

Zalecam granie tylko Sharapovej, jeżeli Dementiewa doprowadzi do 3-ciego seta to biorę ją na liv'ie u hilla.

#306701 18/03/2005 13:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#306702 18/03/2005 13:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I podobnie też zniknie z turnieju po tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,748 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1