|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96 |
Dechy N. - Kirland J. 2 3.00 Petrova N. - Pierce M. 2 2.30 Dementieva E. - Golovin T. 2 2.05
z ryzykownych:
Sharapova M. - Zuluaga F. 1 1.10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Bla/Hub - Kir/Sal 2 Bryan/Bryan - Aspelin/Perry 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Na dziś tak czuje: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
C.Martinez-Kirilen 2 1.92
Dechy-Kirkland 2 2.91
RuaP/Sua-Lich/C.Ma 1 1.38
Ray/Stub-Bar/Groe 1 1.27
ORAZ MAŁE SENSACJE: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Kuznets.-Fujiwara 2 5.0
K.Clijst.-Linetsk. 2 3.1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
ja dzis dalem (choc rozsadniej byloby pewniej 2z3) martinez,kirkland i pierce-20zl na 300zl ako 15 b&w tak mi to wyszlo patrzac na drabinke, choc boje sie troche i pierce ale @2.5 kusi. @1.19 na dechy to chyba jakis zart przy obecnych jej wynikach, tak wiec @3.5 na zawodniczke co ograla prawie rowerykiem bartoli to warto ryzykowac (choc wydaje mi sie ze to zadne ryzyko, mecz 50/50)
tak wiec te 3 mecze to troche niewiadoma.moga 3 wejsc, moze nie wejsc zaden.mysle ze 2 beda dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
MArtinez-Kirilenko 1 /1.80.. wiatr zdmuchnie tę rosjankę z kortu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mysle, ze serwis to najwazniejszy atatu przy takich warunkach. Jak nie ma sie dobrego serwisu + wiatr = latwy return.. No i doswiadczenie w takich warunkach na pewno procentuje.
Clijsters-Linetskaya 1 /1.32 Belgijka coraz mocniejsza. Dobrze sie czuje i wiadac, ze roSNIEE..Nie wiem co ta Linetskaya robi jeszcze w tym turnieju..
Mozna dorzucic Szarapowa-Zuluaga 1 /1.10 Kurs mizerny, ale zwyciezczyni tylko jedna. Mloda Rosjanka jest na fali i przyjechala tu po puchar i wyjedzie z nim. Wiadomo jak bardzo chce wskoczyc na numer 1 damskiego tenisa.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
tez mysle ze sharapova wygra ten turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Kuznetsova S. - Dementieva E 1 1.50
No prosze jaki ladny kursik nam dali. Svetlana jako jedyna zagrala na swoim poziomie i zrobila z Fujiwara to co powinna byla juz zrobic Benesova. Kuznetosva swietnie przygotowana do turnieju w Indian Wells. Kazda runda wygrana gladko bez straty wiecej niz 5 gemow. Elena meczy sie niemilosiernie. 2 ostatnie mecze wygrane po dosc ciezkich 3-setowych pojedynkach. W ostatnich 3 meczach dala sie zlamac az 18 razy. Jak dla mnie wygrana w 2 setach na korzysc Svetlany.
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
prosze o nie przypominanie o benesovej... a sveta poradzi sobie z dementieva, jezeli bedzie jej siedzial pierwszy serwis
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
NA DZIŚ :
Granv/J.Le-Kir/Sal 2 1.7
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96 |
Kiril./Salerni - Granville/Lee 2 2.00 Kuznetsova S. - Dementieva E. 2 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam,ja dzis sprobuje tak :
Gran/J.Le-Kiri/Sal typ:2 1.70 ciezkie spotkanie i nie ma sie co podniecac zwyciestwem nad Black/Huber poniewaz wiemy jak mecz przebiegal do stanu 1-5* praktycznie nie istnialy i tak do konca nie wiadomo co bylo przyczyna tak naglej zmiany wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak kolezanki stworzyly ciekawa pare deblowa i ja to gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
i zagralem sobie jeszcze :
K.Clijsters-C.Martinez 2 3.60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Kuznetsova S. - Dementieva E 1 1.50
No prosze jaki ladny kursik nam dali. Svetlana jako jedyna zagrala na swoim poziomie i zrobila z Fujiwara to co powinna byla juz zrobic Benesova. Kuznetosva swietnie przygotowana do turnieju w Indian Wells. Kazda runda wygrana gladko bez straty wiecej niz 5 gemow. Elena meczy sie niemilosiernie. 2 ostatnie mecze wygrane po dosc ciezkich 3-setowych pojedynkach. W ostatnich 3 meczach dala sie zlamac az 18 razy. Jak dla mnie wygrana w 2 setach na korzysc Svetlany.
POWODZENIA zgadzam sie z tym dementieva powinna dawno odpasc i dzis tak sie stanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Cljisters - Dementieva 2, 2.51
Szanse mniej wiecej rowne, chociaz moim zdaniem na papierze przewage ma Rosjanka. W zwiazku z tym kursy powinny byc 1.9-1.7 a nie 2.5 na Elene. Tego zbytnio nie rozumiem, m.in. dlatego zaryzykuje bo z takim kursem warto. Dementieva wszystkie mecze miala 3 setowe ale jest niezle dysponowana, wczoraj w koncowce meczu z Kuznietsova biegala normalnie bez zadnych problemow. Jesli nie narzeka na urazy jest zawsze grozna. Wiadomo, ze swietnie pracuje na nogach, dobrze biega, jest szybko i lubi dlugie wymiany. Nie ma tez wielkich problemow serwisowych, glownie chodzi o ewentualnie podwojne bledy. Na tocaly czas musi Rosjanka uwazac. Wiadomo, ze czasem Elena ma fochy i slabsze dni ale nikogo nie namawiam aby grac grubo ten mecz. Te mecze 3 setowe tak naprawde niewiele znacza, kto widzial chociazby US Open 2004 wie jak potrafi grac Dementieva pomimo klopotow serwisowych,z drowotnych itd. Zawsze w tym turnieju do finalu a grala w koncowkach sptokan fenomelanie, chodzi oczywiscie o mecz z Mauresmo oraz Caprtiati. Kim powoli wraca do gry ale jeszcze za wczesnie aby wygrywac tak duze imprezy jak Indian Wells. Jeszcze nie ta forma, nie ta waga i nie ten czas. Belgijka musi jeszcze troche popracowac, moze powalczy o final J&S Cup w Warszawie, teraz jeszcze za wczesnie za triumfy.
Bardzo mozliwe: 2-1 dla Dementievej po kursie 3.6
Petrova/Shaughnessy - Kirilenko/Salerni 2, 3.3
Tutaj gram tylko ze wzgledu na kurs, wiadomo, ze Salerni i - swietnie ostatnio grajaca - Kirilenko maja szanse to wygrac wiec skad oni biora takie kursy. W necie mozna nawet znalesc kurs kolo 5 tak warto zaryzykowac. Shaughnessy tez w niezlej dyspozycji ale kurs jest bardzo przesadzony. Salerni starala sie w tym turnieju dobrze wypasc, Kirilenko szalenie ambitna, wiadomo jaka psychike ma Petrova i jak potrafi zawalac proste pilki gdy sie denerwuje. Szanse sa spore, za 3.3 warto zagrac a jak ktos gra w sieci to spokojnie znajdzie o wiele wyzsze kursy.
Sharapova - Davenport 1, 1.8
Lindsay nie gra zbyt dobrze, powoli traci swoj najwiekszy atut jakim byl serwis. Jeszcze niedawno przy jej serwisie nie bylo mowy o przelamaniu a teraz lamie ja Shaughnessy, Dechy i inne zawodniczki, ktore nie sa nawet w pierwszej 10 rankingu.Jak zwykle ma klopoty z bieganiem, dochodzeniem do ciezkich pilek a wiadomo jak gra Maria, zawsze spore ryzyko pilki mocne, trudne do odbioru i po rogach lub na linie. Czesto na pelnym ryzyku jednak jej to sie akurat oplaca. Sharapova wygrala juz z Lindsay w Tokio a tam naprawde Amerykanka byla w lepszej dyspozycji. Widzial podczas tego turnieju dwa mecze Lindsay i naprawde nie zachwycila. Mysle, ze bedzie 2-1 w setach dla Rosjanki, no i ponownie szansa na final z udzialem dwoch Rosjanek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Witam dzis nie widze innego rozwiązania:
Sharapova-Davenp. 1 1.78
Raym/Stub-Ru.P/Sua 2 1.7
K.Clijst.-Dement. 1 1.41
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96 |
Clijsters K. - Dementieva E. 2 2.40 Sharapova M. - Davenport L. 1 1.75 Petrova/Shaugh.-Kiril./Salerni 2 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Elena w baw za 2,70, z pewnością warto lekko zagrać. Jak również Kirilienko/Salerni za 4,50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65 |
co byscie powiedzieli o meczu agassi-hewitt na hewitta!!!~prosze o jakis koment !!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
Witam
Od dłuższego czasu śledzę poczynania typerów mecz.pl i w końcu postanowiłem również spróbować tego rzemiosła. Najbardziej interesuje mnie tenis i dlatego w tym miejscu zamieszczam mój pierwszy post.
Pierwszy typ [color:"red"] [/color] -L.Davenport typ 1 k.1,75 (unibet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Komentarz jest zbędny. Od Wimbledonu 2004 gram konsekwentnie księżniczkę z Syberii i to przynosi zysk. Szukanie 2 w tym meczu nie ma sensu.
Co do meczu Dementieva-Clijsters typuję Rosjankę. Oglądałem mecz Eleny z Kuznetsovą i muszę powiedzieć, że Dement. zdecydowanie poprawiła swój najsłabszy punkt - serwis. W takiej formie może spokojnie pojechać z Clijsters.
Zalecam granie tylko Sharapovej, jeżeli Dementiewa doprowadzi do 3-ciego seta to biorę ją na liv'ie u hilla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I podobnie też zniknie z turnieju po tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|