|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
Jest juz drabinka turniejowa:
First Quarter (1) Roger Federer v. Bye Jan-Michael Gambill v. Mardy Fish Qualifier v. Gilles Muller Bye v. (26) Radek Stepanek
(19) Mario Ancic v. Bye Hicham Arazi v. Thomas Berdych Fillippo Volandri v. Qualifier Bye v. (13) Ivan Ljubicic
(10) David Nalbandian v. Bye Antony Dupuis v. Juan Monaco Jonas Bjorkman v. Irakli Labadze Bye v. (23) Thomas Johansson
(29) Nicholas Kiefer v. Bye Sargis Sargisian v. Qualifer Max Miryni v. Xavier Malisse Bye v. (8) Gaston Gaudio
Second Quarter (4) Marat Safin v. Bye Jarkko Nienimen v. Luis Horna Cyril Saulnier v. Victor Hanescu Bye v. (30) Taylor Dent
(22) Juan Ignacio Chela v. Bye (WC) Alex Kuznetsov v. Rainer Schuettler Florian Meyer v. Kenneth Carlsen Bye v. (14) Guillermo Canas
(12) Tommy Robredo v. Bye Jeff Morrison v. (WC) Gael Monfils Karol Beck v. Thomas Enqvist Bye v. (18) Mikhail Youzhny
(32) Jurgen Melzer v. Bye Qualifer v. Hyung-Taik Lee Qualifer v. (WC) Donald Young Bye v. (8) Tim Henman
Third Quarter (7) Carlos Moya v. Bye Juan Carlos Ferrero v. Igor Andreev Qualifer v. David Ferrer Bye v. (27) Sebastien Grosjean
(24) Feliciano Lopez v. Bye Ivo Karlovic v. Julien Benneteau Fabrice Santoro v. Ricardo Mello Bye v. (11) Joachim Johansson
(16) Nikolay Davydenko v. Bye (WC) James Blake v. Alberto Martin Greg Rusedski v. Qualifer Bye v. (17) Fernando Gonzalez
(28) Jiri Novak v. Bye Mariano Zabaleta v. Olivier Rochus Qualifer v. Fernando Verdasco Bye v. (3) Andy Roddick
Fourth Quarter (5) Guillermo Coria v. Bye Qualifer v. Kevin Kim Dmitry Tursunov v. Agustin Calleri Bye v. (31) Paradorn Srichaphan
(21) Andrei Pavel v. Bye Qualifer v. (WC) Mark Phillipoussis Qualifer v. Potto Starace Bye v. (9) Andre Agassi
(16) Tommy Haas v. Bye Alex Calatrava v. Paul-Henri Mathieu Qualifier v. Jan Hernych Bye v. (20) Vincent Spadea
(28) Dominik Hrbaty v. Bye Michael Llodra v. Sjeng Schalken Jose Acasuso v. Robby Ginepri Bye v. (2) Lleyton Hewitt Widzę kiplka ciekawych meczów pozostaje czekać na kursy i wtedy przeanalizowac je raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Seppi-Weiner 1.55 2.15 PROF Glenn Weiner 1.50 - Andreas Seppi (ITA) 2.25 BAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Witam! Po przerwie wracam do gry. Na dzisiaj skromnie, bo to kwalifikacje, nigdy nic nie wiadomo. Tylko dubelek.
Tomas Zib - Roko Karanusic 1 @ 1,40 Czech od tego sezonu zaczął grywać jedynie w turniejach wyższej rangi. Początki są trudne, ale raczej przechodził kwalifikacje. Wydaje mi się, że powinien pokonać Chorwata, który jest ograny w challengerach, i tam nie idze mu ostatnio zbyt dobrze. Ostatnio ograł nasz Łukasz Kubot. Myślę, że Zib jeśli poważnie myśli o tenisie to z takimi zawodnikami powinien sobie radzić bez problemu.
Jean-Rene Lisnard - Igor Kunitsyn 1 @ 1,50 Lisnard w tym roku wszystkie kwalifikacje przechodził w cuglach. W AO zrobił nawet 3 rundę. Tutaj nie powinien mieć problemu z Rosjaninem Kunitsynem, który ostatnio nawet w challengerach sobie nie radzi.
Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Co na dziś proponujecie chcę dziś się wami zasugerowac na tenisie się nie znme więc licze na wasze umiejętności typerskie pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja ci proponuje Salzensteina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495 |
Arthurs-Brzezicki 1 1.3 (prof) Wayne w doskonałej formie. Serwis powinien załatwic sprawę.
Clement-Roger Vasselin 1 1.30(prof) Spotknie 2 Francuzow róznica co najmniej 2 klas. Vasselin słabiutki w chalengerach wtym roku tylko 1 rundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Lisnard-Kunitsyn (1) 1,4 W trakcie pisania paru słów na temat tego spotkania system się zresetował..Nie będe pisał jeszcze raz , bo wystarczy w sumie spojrzeć na bilans tegoroczony obu panów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
D.Norman-Carraz (1) 2,14 H2H 4-0 2001 France F6 Futures FR Hard (I) D.NORMAN 6-3 6-7(5) 6-4 2001 France F7 Futures FR Carpet (I) D.NORMAN 6-3 6-2 2003 Sarajevo Challenger QF Hard (I) D.NORMAN 7-6(3) 7-6(6) 2004 Cincinnati 16 Hard (O) D.NORMAN 6-4 7-5
Kurs trochę przesadzony wystawił BAW na to spotkanie , poziom obydwu dosyć wyrównany. Jednak przewaga po stronie Belga. Forma,bilans,warunki fizyczne. Oczywiście to ostatnie nie może mieć kolosalnego znaczenia , jednak Carraz to nie jest O.Rochus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Summerer-Guzman (2) 1,82 Ten typ to raczej przeciwko Niemcowi niż za Guzmanem. Nawierzchnia to praktycznie jedyna kwestia przemawiająca za Argentyńczykiem. Summerer bardzoo rzadko grywa na kortach twardych(choć wygrał raz Futures) i raczej jego kontakty na takich nawierzchniach kończą się porażkami. Doświadczenie również przeciwko Niemcowi. To będzie jego pierwszy(!)występ poza Europą i to od razu w tak ważnym turnieju jak IW mimo , iż są to tylko kwale. Guzman raczej tylko cegła , choć i na hardzie coś tam pogrywał (urwał seta w 2.r Delray Beach X-Manowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) Ja to zagram , typ mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Phau-Roitman (1) 1,2 Mecz na podwyższenie wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sanguinetti-Serra (2) 3,42 Delgado-Bogomolov (1) 1,8 Dziwna teoria zrodziła się w mojej głowie co do meczu Delgado-Bogol , otóż H2H 1-1. Alex wygrał mecz z Ramonem będąc w dobrej , lepszej formie. Przegrał będąc w dużo słabszej od Delgado. Obecnie forma dyspozycja po stronie Paragwajczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do drugiego meczu , Serra na hardzie coś tam gra i coś tam wygrywa. Większe szanse na wygrania ma oczywiście Włoch , ale nie jest to ogromna przewaga nad Francuzem , kurs wysoki można zaryzykować za jakieś grosze taki dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Czy arthurs i Kohlschreiber ze wzgledu na nr 1 i 2 nie maja zapewnionej gry w turnieju głownym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64 |
Italo to jest dopiero 1 runda kwalifikacji wiec muszą wygrac ,trzeba bedzie uważac w nastpnej rundzie bo są 2 rundy kwalifikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Lisnard - Kunitsyn 7/10 Lisnard w tym sezonie spisuje sie dośc dobrze biorąc pod uwage mecze kwalifikacyjne które rozegrał - 11 wygranych ! Kunitsyna pamietam z turnieju wrocławskiego , ciekawy zawodnik jednak zdecydowanie najlepiej czujący sie w turniejach halowych . Ogranie i doświadcznie zdecydowanie po stronie Francuza .
Phau - Roitman 8/10 Phau zdecydowanie najlepiej czuje sie na kortach twardych . Podobnie jak Lisnard bardzo doswiadczony jesli chodzi o eliminacje do wiekszych turniejów . Roitman , Argentyńczyk - typowy ziemiarz, na hardzie gra niezwykle rzadko i co ciekawe , bedzie to jego pierwszy turniej w tym sezonie. Grali ze sobą 2 razy w poprzednim roku na ziemi i co ciekawe bez wiekszych problemów wygrywał Phau. Nie sądze aby dzis mial jakies kłpoty z odniesieniem wygranej - no chyba ze Roitman 3 miesiace sie przygotowywał do tego turnieju :mrgreen:
Peya - Jeanpierre 7/10 Peya - trzeci do kolekcji tenisista z serii "I love playing in qualifications" . Wielokorotnie w swoim zyciu juz w nich grał i to często z bardzo dobrym skutkiem . Jesli chodzi o jego rywala to szkodła słow na ostatnie występy - na 13 rozegranych meczów , przegrał az 12 i tylko w jednych z nich ugrał seta :lol: Nie wiem czym to jest spowodowane - być moze odechciało mu sie grać w tenisa dla sławy a gra tylko dla pieniędzy :b:
Minar - Goldstein 4/10 tutaj biorę pod uwage ogranie Goldiego na kortach amerykańskich
Clement - Roger-Vasselin 8/10 różnica klas nieporównywalna , do tego Clement napewno juz marzy o tym aby grac w turniejach bez potrzeby przebijania sie przez kwale - a najlepszy na to sposób to je wygrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do tego Vasselin prezentuje ostatnio poziom swojego rodaka Jeanpierra . Clement podbudowany po Davisie , oby nie skacowany.
Salzenstein - Rico 9/10 o Pedro Rico słysze pierwszy raz , Hiszpan studiujący w USA , dostał dziką karte . Dobra rozgrzewka dla Jeffa przed drugą rundą .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
jakis live jest z tego turnieju? a dokladnie chodzi mi o Lisnard'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
mam pytanie ? wysyłał ktos w profie kwale ? bo mi babka cos gadała ze 5 par musi byc , czy to prawda ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Vahaly - Burgsmuller 1 2.1 6/10
Amerykanin nieźle zaprezentował sie w Delaray Beach i ogólnie najlepiej spisuje sie w turniejach w USA rozgrywanych na nawierzchni hard. Jego umiejętności są wystarczające aby pokonać Burgsmullera, który sukcesy odnosi praktycznie tylko na hali , a na innych nawierzchniach gra bardzo przeciętnie. Niemiec to zawodnik słaby technicznie, bardzo dziwnie wyprowadza udzerzania z forhendu. Kiedy tylko są ładne kursy na jego przeciwników to staram sie grać własnie przeciwko niemu.
Także Dancevic powinien poradzic sobie z Tsongą i może Seppi z Weinerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 136 |
Witam, cisza tutaj to moze ja zaczne:)
Zib- 1 1,55 i moze jeszcz: Jeanpierre za 2,36 w prof.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Witam, cisza tutaj to moze ja zaczne:)
Zib- 1 1,55 i moze jeszcz: Jeanpierre za 2,36 w prof. Jakieś uzasadnienie co do drugiego typu ? Bo jak dla mnie to raczej dyspozycja przeciwnika Francuza dała mu awans do 2r.Q, gdzie raczej zakończy swoją przygodę z tegorocznym IW. Na Lisnarda 1,35 w BAW + Goldstein-Delic(1) 1,55. Lisnard jako jeden z nielicznych nie zawiódł w 1r.q i pewnie zmierza po 5 już wygrane kwale w tym sezonie(cały czas gra na hardzie). Goldstein już w tym sezonie miał okazję grać z Deliciem i był to szybki mecz 62 63 dla Paul'a. W 1 rundzie pokonał rewelację z początku sezonu I.Minara , co robi na pewno większe wrażenie niż wygrana Delica - ze Szwedem Ryderstedtem(który startuje raczej tylko w CH).Forma również po stronie Goldsteina(m.in.wygrany turniej CH na hardzie , w 1r. pokonał Delica 62 63) BAW: Lisnard-Jeanpierre (1) 1,35 Goldstein-Delic (1) 1,55 Jeszcze się zastanawiałem nad Reynoldsem i Clementem , ale po wczorajszych cyrkach nie chce kusić losu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam wszystkich mam prosbe ,czy moglby ktos mi zajechac linka gdzie sa podawane wyniki z indian wells zarowno meskie jak i damskie,z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
JC Ferrero - Andreev 1, 1.65 O. Rochus - Zabaleta 1, 1.5
Moim zdaniem to dwa najpewniejsze mecze na jutro. Nad innymi jeszcze sie zastanawiam. Juan powoli wraca do wysokiej dyspozycji, pamietamy jego mecz ostatni z Federerem gdzie Szwajcar musial zagrac koncowke na maxa aby wygrac. To pokauzje, ze Hiszpan gra coraz lepiej, nie tylko na ziemi. Igor w tym roku w singlu dosc slabo. Ma niezle wyniki deblowe w parze z Davydenko ale to zupelnie inna sprawa. Wygral w tym roku zaledwie 4 mecze singlowe. Juan jest po prostu lepszy, ma wieksze umiejetnosci i doswiadczenie. Skoro Andreev nie jest w wielkiej formie to powinien z Ferrero przegrac. Drugi mecz wydaje sie na pierwszy rzut oka pewniejszy jednak Belg juz mnie w tym roku nie raz zawiodl. Teoretycznie sezon bardoz udany ale byly dwie wpadki - z Ancicem oraz Robredo. Z drugiej storny czy mamy prawo wymagac od Oliviera samych wygranych? Jednak tutaj wazniejszy jest rywal. Mariano - kazdy musi go szanowac jak wychodzi na ziemie, nic dziwnego. Na tej nawierzchni Argentynczyk gra naprawde bardzo dobrze. Na hardzie wszystko zmienia sie. W tym roku gral prawie tylko na clayu a na nawierzchni twardej znow nic nie pokazal. Slaba technika serwisowa, brak atutow aby wygrywac na tego typu turniejach.
Dzis z kwalifikacji ewentualnie mozna zaryzykowac takie mecze ale nie pisze analiz bo gram to za grosze a powyzej sa dwa powazne mecze z analizami:
Reynolds - Armando 1, 1.6 Clement - Ulihrach 1, 1.6 Lisnard - JeanP. 1, 1.45 Saunginetti - Carraz 1, 1.65 Okun - Vahaly 2, 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
witam wszystkich mam prosbe ,czy moglby ktos mi zajechac linka gdzie sa podawane wyniki z indian wells zarowno meskie jak i damskie,z gory dzieki Tutaj masz. [ lss.atptennis.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|