Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
http://www.pacificlifeopen.com/en/ tu masz wyniki na zywo po praej stronie bezie live score !!!!


elo ziomki mozecie podac kto dzis moze przegrac a i tak wystąpi w turniju glownym????? mysle ze clement moze dostac dzisiaj co o tym sadzicie pilnie czekam kto moze przegrac a i tak bedzie dalej

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Za Eweliną, grubo Ferrero i Rochus. Do tego Carlsen z Mayerem, który od czasu kontuzji nie wygrał na hardzie ani jednego meczu. I jeszcze Saulnier z Hanescu. Cyril solidny na twardej nawierzchni, raptem jedna wpadka z Gambillem w tym roku, powinien Rumuna odstawić bez problemu. Kurs ok. 1,35 trochę mały, ale co zrobić.

Planuję jeszcze zagrać Becka, który pięknie zaprezentował się podczas daviscupowej rozgrywki z Hiszpanią i z Enqvistem upora się moim zdaniem dość łatwo. Thomas miał co prawda jeden dobry turniej w Stanach, ale to raczej tydzień zwyżkowej formy, bo w tym roku Szwed prezentuje się bardzo przeciętnie. No i jeszcze Llodra z Schalkenem. Michael przegrywa niemal wszystko, ale zwykle po zaciętej walce. Sjeng męczył się okrutnie podczas Davis Cupu i miał jakieś problemy z plecami. Wierzę, że na amerykańskich szybkich kortach Llodra puknie Holendra bez trudu.

Podsumowując:

Saulnier-Hanescu 1,35 1
Schalken-Llodra 2,00 2
O.Rochus-Zabaleta 1.45 1
Carlsen-F.Mayer 1.65 1
Ferrero-Andreev 1.65 1

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Mecze Rochusa i Ferrero też mi się rzuciły w oczy zaraz po wystawieniu kursow i tez je zagram.Osobiście zastanawiam się nad Carlsenem mam nadzieję,że jeszcze nie zgubił formy z Memphis.Mayer to trochę śmieszny zawodnik - 195 cm wzrostu a zdecydowanie lepszy bilans ma na cegle.Mimo wszystko jednak umiejętności i doświadczenie po stronie Duńczyka,którego ostatnie wyniki napewno podniosły na duchu.Inne spotkanie,nad którm się głowie to mecz Blake'a z Martinem.Problem w tym,że co gram na Amerykanina to przegrywa z leszczami.W h2h 1:0 dla Blake'a (hard z przed 2 lat).Martin na hardzie przeciętnie,ale zdażały mu się sensacyjne wygrane (z Samprasem czy Hewittem na Australian Open).Blake czasami zalicza porażki,że strasznie słabymi zawodnikami jednak akurat przed rokiem w Indian Wells doszedł po ćwiercfinału.Raczej to zagram ale bez szaleństwa ze stawkami.Szkoda,że taki niski kurs na Francuza Mathieu z Calatravą.Żabojad bardzo ładnie zaprezentował się na Davisie gdzie pokonał braci Johanssonów.Teraz musi przenieść się na twardą nawierzchnię gdzie nie gra może zbyt rewelacyjnie ale w porównaniu z jutrzejszym rywalem nie jest tak źle.Calatrava z ostatnich 10 spotkań wygrał zaledwie jedno z kostarykańczykiem Marinem.Sprubuję tutaj 2:0 na Mathieu jak kurs będzie wyższy niż 1.5.

Podsumowując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
O.Rochus-Zabaleta 1 1.44 7/10
Carlsen-F.Mayer 1 1.57 5/10
Ferrero-Andreev 1 1.53 7/10
J.Blake-A.Martin 1 1.5 5/10
Mathieu-Calatrava 2:0 ?? 6/10

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,335
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,335
witam, na dzis:

Goldstein-Delic 1
Lisnard-Jeanpierre 1
Dancevic-G.Lapent. 2
Ascione-R.Delgado 1

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Goldstein P. - Delic A. 1 1.65 /STS/
Lapentti G. - Dancevic F. 2 1.90 /STS/

POWODZENIA

Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam zauwazylem ciekawy pojedynek moim zdaniem,a mianowicie
T.ZIB-ANDREAS SEPPI, MYSLE TU O 1 ,ALE NIE JESTEM ZNAWCA-CO O TYM SADZICIE, KURS-1,58 W B&W

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Goldstein P. - Delic A. 1 1.65 /STS/
Lapentti G. - Dancevic F. 2 1.90 /STS/

POWODZENIA


Też mam Lapenteiego, ..i tak nie wiem czy wejdzie bo jakoś nikt nie potwierdza tego typu...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Master ale ja wcale nie gralem Lapenttiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
o cholera, to zostałem, sam .... no trudno....

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dla mnie to nołbecik - obaj dobrze sie ostatnio prezentują - lepiej monetą rzucić , jak chcecie to wam rzuce
wyszedł mi Lapentti a więc powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
dla mnie to nołbecik - obaj dobrze sie ostatnio prezentują - lepiej monetą rzucić , jak chcecie to wam rzuce
wyszedł mi Lapentti a więc powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Marcel rzuć jeszcze raz... bo wygra Dancevic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Witam!
Dzisiaj jeszcze kwalifikacje więc skromnie jeden tripelek.

Jean-Rene Lisnard - Julien Jeanpierre 1 @ 1,45
Dziś po raz kolejny daję Lisnarda, raczej bezproblemowo po raz kolejny przejdzie kwalifikacje. Jego ziomek Jeanpierre nie radzi sobie nawet turniejach niższej rangi, nie sądzę aby poradził sobie z bardziej doświadczonym kolegą.

Paul Goldstein - Amer Delic 1 @ 1,60
Tutaj kieruję się ostatnim pojedynkiem obu panów, kilka tygodni temu, Goldestein gładko ograł rywala w dwóch setach. A ostatnio w moim odczuciu prezentuje się lepiej od Delica. Paul od początku sezonu prezentuje jakiś tam stały poziom gry, Delic z kolei po niezłym początku spada po równi pochyłej. Do mojego kuponiku się nada.

Tomas Zib - Andreas Seppi 1 @ 1,55
Wczoraj Czech nie zawiódł, dzisiaj również nie powinien sprawić zawodu. Po swojej stronie ma pewne ogranie i doświadczenie, a rywal od początku sezonu niczego nie zawojował i wydaje mi się, że po raz kolejny pożega się z turniejem już w kwalifikacjach.

Powodzenia.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

Dancevic, F. - Lapentti, Giovanni. 2

Ekwadorczyka proszę nie mylić ze sławnym starszym bratem Nicolasem. Reprezentuje Ekwador choć już od wielu lat cała rodzina przebywa w USA na Florydzie. Obserwuję jego poczynania od kilku miesięcy i trzeba przyznać, że jest dobrze prowadzony. W ubiegłym roku zdobył cztery tytuły w turniejach challengerowych i zaliczył kilka spektakularnych zwycięstw nad znacznie wyżej od siebie notowanymi przeciwnikami. To co najważniejsze dla naszej analizy to fakt, iż regularnie i systematycznie &#8222;Giova&#8221; podwyższa poziom swojej gry. Z Dancevicem już grał w 2002 roku w challengerze w USA. Wówczas wygrał zdecydowanie w dwóch setach. Ta informacja mówi nam, że tenis Kanadyjczyka leży Lapenttiemu. Zdecydowanie ponad dwa lata temu gra Ekwadorczyka stała na niższym poziomie niż obecnie. Od tego momentu znacznie większy postęp moim zdaniem zrobił Ekwadorczyk. Trzeba również podkreślić, iż gra na wszystkich nawierzchniach odróżnieniu od innych tenisistów z tego regionu świata, którzy głównie grają na clayu. Posiada regularne i dobre podanie. Zdecydowanie talent i umiejętności są po stronie Lapenttiego i sądzę, że ten pojedynek rozstrzygnie się w dwóch setach.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Sikor - Twoja analiza miałaby sens, gdybyś choćby słowem wspomniał o drugim zawodniku. Dancevic (o rok młodszy od rywala), w 2002 roku miał na koncie jedynie około 10 spotkań w turniejach rangi ATP i challengerach, Ekwadorczyk grał już wtedy od dwóch lat regularnie w tych imprezach. Nie dziwi więc wynik ich jedynego spotkania. Piszesz coś o clayu i o tym, że Giovanni gra na wszystkich nawierzchniach - zgoda, tylko, że mecz jest na hardzie, czyli jedynej nawierzchni praktycznie na której grywa Frank. Mógłbyś również, jeśli już analizujesz ten mecz, zwrócić uwagę na bardzo solidne wyniki w ostatnich trzech turniejach ATP w USA Kanadyjczyka. Za każdym razem bez wiekszych problemów przechodził kwale, odpadając co prawda w początkowych rundach, jednak z zawodnikami jednak o niebo lepszymi niż Lapentti. Z ciekawszych graczy, których ostatnio pokonał na pewno trzeba wymienić Ziba i Morrisona. Dodaj do tego tornado w pierwszej rundzie z Tsonga (który co prawda dopiero zaczyna ten sezon) i masz pełen obraz sytuacji. Piszesz o talencie i dwóch setach - zgadzam się... wygra zdecydowanie Dancevic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam.
Borczi

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
dla mnie to nołbecik - obaj dobrze sie ostatnio prezentują - lepiej monetą rzucić , jak chcecie to wam rzuce
wyszedł mi Lapentti a więc powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
moneta prawde Ci powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Pogratuluj Marcel monecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przewidziała 37% pierwszego podania Dancevica i 1/7 wykorzystanych szans na breaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

GRATKI Sikor!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Tak jak pisalam wczoraj, gram O. Rochusa i JC Ferrero. Oprocz tego zaryzykuje na Llodre za 2.0 - ktos juz o tym pisal, przeciez Sjeng ma spore problemy zdrowotne, w Davisie sie troszke pomeczyl a rywali mial slabych. Podobno wzywal na kort kilka razy trainera. Llodra jest o klase lepszy od Wawrinki czy Chiudinelliego. Naprawde solidny zawodnik. Wykorzystuje atut lewej reki serwujac ze spora rotacja, ma bardzo dobry serwis wyrzucajacy i Sjeng "Drewno - Kaleka" Schalken moze nie nadazac. Mam wrazenie, ze Francuz popracowal tez nad sila uderzenia. Dobry deblista, niezle gra pod siatka, solidny wolej. Wyniki singlowe z tego roku dosc marne moze dlatego spory jest na niego kurs. Grosjean czy Muller zdecydowanie byli do pokonania. Oczywiscie ten mecz radze grac tylko z malutka stawka. Myslalam tez nt. Carlsena, Saulniera, Blejka, Becka i Karlovica ale wysle to chyba systemem albo odpuszcze. Swoja droga ciekawia mnie wyniki niektorych dzisiejszych spotkan, np. Mello - Santoro, Horna - Nieminen czy Mirny - Malisse. Szkoda, ze nie ma meczow w tv.

Podsumowujac:

-dubel-
O. Rochus - Zabaleta 1, 1.5
JC Ferrero - Andreev 1, 1.65
-singiel-
Schalken - Llodra 2, 2.0
-system 3z5-
Karlovic - Benneteau 1, 1.7
Beck - Enqvist 1, 1.6
Sualnier - Hanescu 1, 1.4
Blake - Martin 1, 1.45
Carlsen - Mayer 1, 1.65

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Tak jak pisalam wczoraj, gram O. Rochusa i JC Ferrero. Oprocz tego zaryzykuje na Llodre za 2.0 - ktos juz o tym pisal, przeciez Sjeng ma spore problemy zdrowotne, w Davisie sie troszke pomeczyl a rywali mial slabych. Podobno wzywal na kort kilka razy trainera. Llodra jest o klase lepszy od Wawrinki czy Chiudinelliego. Naprawde solidny zawodnik. Wykorzystuje atut lewej reki serwujac ze spora rotacja, ma bardzo dobry serwis wyrzucajacy i Sjeng "Drewno - Kaleka" Schalken moze nie nadazac. Mam wrazenie, ze Francuz popracowal tez nad sila uderzenia. Dobry deblista, niezle gra pod siatka, solidny wolej. Wyniki singlowe z tego roku dosc marne moze dlatego spory jest na niego kurs. Grosjean czy Muller zdecydowanie byli do pokonania. Oczywiscie ten mecz radze grac tylko z malutka stawka. Myslalam tez nt. Carlsena, Saulniera, Blejka, Becka i Karlovica ale wysle to chyba systemem albo odpuszcze. Swoja droga ciekawia mnie wyniki niektorych dzisiejszych spotkan, np. Mello - Santoro, Horna - Nieminen czy Mirny - Malisse. Szkoda, ze nie ma meczow w tv.

Podsumowujac:

-dubel-
O. Rochus - Zabaleta 1, 1.5
JC Ferrero - Andreev 1, 1.65
-singiel-
Schalken - Llodra 2, 2.0
-system 3z5-
Karlovic - Benneteau 1, 1.7
Beck - Enqvist 1, 1.6
Sualnier - Hanescu 1, 1.4
Blake - Martin 1, 1.45
Carlsen - Mayer 1, 1.65


Evelinko-Myszkinko:)

Co do twoich dwoch pierwszych typow,to jakos nie uwazam ich za najpewniejszych.Rochus mial lekka przerwe,a czas jego szalonych zwyciestw byl jakis czas temu.Nie wiadomo w jakiej jest obecnie formie.fakt Zabaleta gra dobrze na layu,ale pamietam ze w jakims wielkoszlemowym turnieju,chyba rok temu zaszedl daleko.Ale to tak na marginesie.Ten typ na 7/10.Ferrero faktycznie ,ostatnio rozruszal sie,ale to juz nie jest ten sam zawodnik co rok,dwa lata temu.Z Federerem zagral piekny mecz.Stawiajac na niego sugerowalbym sie raczej slabsza forma Rosjanina i tu szukalbym sukcesu w Twoim typie.Dla mnie 6-7/10.Nie zgadzam sie co do meczu Blake-A.Martin.Hiszpan ostatnio zaskakuje dobra forma i to na hardzie.Blake to cien zawodnika,ostatnie turnieje,jego wyniki i problemy z przecietnymi zawodnikami swiadcza o zmierzchu jego kariery.Saulnier-Hanescu 1 -typ na 9/10.Hanescu-typowa ziemia,Saulnier mial juz lepsze okresy,ale zdecydowanie lepszy na tej nawierzchni.Carlsen w tym roku lepszy od Mayera.Ja raczej dolaczylbym Berdycha z Arazi.Marokanczyk gra w ATP turniejach ostatnio rzadko,a Berdych calkiem przyzwoicie typ 9/10,pozdrawiam i zycze sukcesow

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
A tak z ciekawosci mozesz wymienic te dobre mecze Martina na hardzie? Ostatnie trzy turnieje rozegral na ziemi, w AO szybka porazka z Mello w 3 setach, wczesniej Hernych i Malisse po 2 sety i tylko jedna wygrana z Kohlschreiber wiec skad stwierdzenie, ze on dobrze gra na hardzie? Chyba, ze mowisz o przeszlosci ale jaki ma to sens? Jak chcesz to oczywiscie graj Martina bo ma szanse ale argumentacji nie rozumiem.

Pozdrawiam Evelinka-Myszkinka

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
19:00 Anthony Dupuis (FRA)-Juan Monaco (ARG) 1 1.80


Nie wiem dlaczego, z tego co pamietam o ten Pan z francji zazwyczaj wtgrywał, gdy Go stawialem, kiedyś , chyba w Davisie, przegreał z kursem 1.05, ale to było dość, dawno, Monao znam z Chellengerów, a ..i jest takie państwo( ksiestwo)- Monaco, ale też zawsze w piłkę przegrywa....tak wiec chyba warto za kurs 1.8, ale jezeli ktoś chce postawić to na poważnie to radze sie zastanowić, bo moje typy z tenisa nigdy nie wchodzą....chociaż wczoraj Lapenteiego trafiłem...nieistotne.

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1