|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Ewelina: zagrałbym na odrotnie mecz Beck-Enqvist. Szwed pokazał sie z juz w tym sezonie z dobrej strony. Jezeli grasz w totomixie to wymien Becka na Talaje (kurs 2.0) i systemik proponuję zagrać 4z5 bo przy trzech trafnych to Ci sie nawet w połowie nie zwróci stawka, a typy są niezłe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Ehh z tą edycją ( a wszystko przez mój post do Conrada ).... powyższy post do kasacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ewelina: zagrałbym odwrotnie mecz Beck-Enqvist. Szwed pokazał sie z juz w tym sezonie z dobrej strony. Jezeli grasz w totomixie to wymien Becka na Talaje (kurs 2.0) i systemik proponuję zagrać 4z5. Bo przy 3z5 , przy trzech trafnych to Ci sie nawet w połowie nie zwróci stawka, a typy są niezłe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ehh z tą edycją ( a wszystko przez mój post do Conrada ).... powyższy post do kasacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> O co biega z tym brakiem edycji? komus cegla spadla na glowe i przestal myslec czy co? ok zagram 4z5 ale talaji nie dam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wykasujcie to potem bo syf sie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Maria Vento-Kabchi (VEN)-Silvija Talaja (CRO) 2 1.75
talaja wygrała z Parra 2-0 w setach, takie dziwne przeczucie mam że dzisiaj wygra, jak bedzie zobaczymy,
Iveta Benesova (CZE)-Nuria Llagostera Vives (ESP) 1 1.27
Ta Pani z hiszpanii wygrała z Pin, ale tylko dlatego, wg mnie oczywiscie, że Pani Pin nie umiała wykorzystać swoich breaków, i nie umiała obronić piłek przy własnym serwie, nie wiem czy benesova umie, ale ona już kiedyś grała, własciwie gra już nawet kilka lat, wiec ma doswiadczenie, a Llagostera to dla mnie Pani nieznana( jak wiekszosc tenisistek) dlatego uwazam że Benesowa wygra....uzasadnienie to żadne, ale ktoś kiedyś napisał ,aby uzasadniać typy, wiec staram sie jak moge....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kuma ktos czemu arthurs w mixie az 1.50 ze Starace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Master opanuj sie po cholere piszesz tutaj typy z WTA co za gonzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
o cholera, sorki,..ja po 12 godzinach w pracy z nocnej służby ...przepraszam ...
Powyzsze moje posty do kasacji( bład natury merytorycznej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Krotko i na temat:
Monaco-Dupuis 2 Argentyńczyk na twardej nawierzchni nie zachwyca, jego przeciwnik również, ale serwis Francuza powinien zrobic swoje. Monaco w tym roku nawet na clayu gra dosc slabo, dzis nie widze go w roli zwycięzcy.
Saulnier-Hanescu 1 Francuz od początku sezonu gra calkiem przyzwoicie, zdecydowanie ta gra powinna pozwolic mu pokonac Rumuna, który na hardzie gra po prostu slabo, do tego dochodza dobre wyniki Cyrila w Stanach… jak dla mnie wygra Francuz.
Carlsen-F.Mayer 1 Carlsen - jak do tej pory niezły sezon, wygrana w Memphis, widac, ze Duńczyk dobrze czuje się na amerykańskich kortach. Mayer to dla mnie zawodnik ‘zagadka’ ale mysle, ze dzis nie odnajdzie nagle formy i wg. Mnie powinien przegrac…
K.Beck-Enqvist 1 Karolek do tej pory swietnie, przynosi mi wysokie profity i mam nadzieje, ze tak pozostanie. Ostatnio swietne występy w Davisie, Enqvist mimo wszystko daleki od pelni formy, co może oznaczac tylko jedno…
Ferrero-Andreev 1 Tu nie jestem taki przekonany jak koledzy, ale mysle ze Juan powinien wziasc odwet za ubiegłoroczna porażkę w Paryzu. Ferrero w coraz lepszej formie, zas Igor od początku sezonu nie zachwyca, tak wiec dzis na zwycięstwo Hiszpana.
Karlovic-Benneteau Francuz w obecnym sezonie bez formy, gra w singlu naprawde slabo, serwis rywala oraz dosc przecietna gra powinna wystarczyc.
R.Mello-Santoro 1 Mello to zawodnik lubiacy amerykańskie korty, ten sezon nie najlepszy, ale gra na calkiem przyzwoitym poziomie, zapowiada się ciezki mecz, Santoro - stary wyjadacz może postawic ciezkie warunki, ale jednak za 1.80 się skusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
J.Blake-A.Martin 1 Martin ma za soba swietne występy, ale na turniejach ziemnych, na hardzie nie powinien mieć wiele do powiedzenia z coraz lepiej grającym Amerykaninem. Kurs calkiem przyzwoity, wiec biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam, Exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Carlsen-Mayer (1) 1,65
Bardzo przyzwoita forma Duńczyka w tym roku. 1/4 w Delray Beach i wygrana w Memphis. Choć zanotował dwie nie przynoszące mu chwały porażki(ale tylko na hardzie) z Kohlschreiberem i Mathieu. Jednak było to na samym początku sezonu , więc nie należy się nimi tak bardzo przejmować w kontekście jego w.w. sukcesów. Mayer w tym sezoniu gra katastrofalnie bilans 1-4 , wygrana tylko w pierwszym meczu sezonu z Arthursem , a reszta meczów to bardzo gładkie porażki. To nie przypadek , odkąd zszedł z jego ulubionego clayu bilans 2-10 na szybkich nawierzchniach. Mayer bardzo się meczy na hardzie i z tęsknotą oczekuje , aż zaczną się turnieje na cegle , gdzie będzie znaczącą postacią. Tym czasem z Carlsenem nie daje mu żadnych szans , który preferuje grę na właśnie na hardzie i tu osiąga najwięcej. Duńczyk powinien przyłożyć się do tego spotkania jeśli chce coś więcej osiągnąć w tym roku i takie pojedynki musi wygrywać. Może też zdobyć trochę pkt. w zeszłym roku nie wystąpił w IW.
Carlsen-Mayer (1) 1,65 O.Rochus-Zabaleta (1) 1,33 Ferrero-Andreev (1) 1,33
Volandri-Zib (2) 1,7
Volandri typowy przedstawiciel claya , który sporadycznie grywa na innych nawierzchniach. Jeśli już wychodzi grać na hardzie itp. to kończy się to niemal za każdym razem tragicznie. Zdarza mu się wygrać nawet mecz , lecz nad przeciwnikami którzy są albo kompletnie bez formy(Kiefer) albo są jeszcze większymi kalekami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na hardzie od niego. Zib z pewnością nie podchodzi pod żadne w.w. kryterium. Co więcej w tegorocznym turze spisuje się bardzo solidnia , przegrywa tylko z tymi z którymi ma prawo ulec. No , może z Danceviciem powinien ugrać coś więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Głównie Zib przebija się z Q do głównych rozgrywek i tam kończy swój udział na 2r.(AO czy San Jose) Niestety dla niego tak będzie i tym razem , bo kolejnym potencjalnym rywalem Czecha będzie świetny Ljubicic. Tylko w Chenai udało mu się zajść , aż do PF(nie grał Q.). Choć to było na początku roku to też można dodać jako argument przemawiający typ na Ziba przyszłego zwycięzce tego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Ferrer-Vahaly (2) 2,25
Ferrer kolejny już trzeci gracz omawiany przeze mnie , który sukcesy osiąga tylko na clayu. W dodatku jego forma jest raczej conajwyżej średnia. Na hardzie w tym roku 0-3. Na clay też ostatnio nie najlepiej , dwukrotnie schodził z kortu z powodu kontuzji(dwa razy zawalając mi kupon , dzięki :]) Nie napawa to optymistycznie patrząc od strony Hiszpana. Vahaly wcale nie lepiej się prezentuje. 3 występy w tym roku - porażki w 1r.CH i w 1r. Q do Memphis. Ale , przebił się przez Q do 2r. t.głównego w Delray Beach. Oczywiście Hard to nawierzchnia na której grywa najczęściej. Na pewno nigdy wybitnym graczem nie będzie , zresztą nigdy nie był choć zawodnikiem na średnim poziomie , głównie gra w CH amerykańskich z większymi lub mniejszymi sukcesami. Tym razem również gra na własnych "śmieciach" , dobrym prognostykiem są dwie dosyć pewne wygrane w Q. z Burgsmullerem i Okunem. Choć trzeba przyznać , że rywale nie byli zbyt wymagającymi przeciwnikami. Ferrer w większych turniejach w Stanach czuje się bardzo źle , nigdy(!) nie wychylił się poza pierwszą rundę(bilans 0-6). Wydaje mi się , że tym razem poniesie kolejną porażkę. Gdyby był w choć lepszej formie miałby szansę wygrać swój pierwszy taki mecz , ale nie jest i to Vahaly w tej chwili prezentuje się od niego lepiej i po takim kursie chętnie na niego postawię.
Volandri-Zib (2) 1,7 Llodra-Schalken (1) 2,26 Ferrer-Vahaly (2) 2,25
Wszystkie kursy z BAW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Czemu nikt z Was nie gra spotkania Malisse - Mirnyi ?
Przeglądając ofertę profa od razu to spotkanie rzuciło mi się w oczy.Białorusin dobrze się czuje na kortach amerykańskich i jeśli będzie dobrze funkcjonował serwis to powinien poradzić sobie z X-menem. Dla mnie osobiście Xavier jest chimerycznym zawodnikiem,potrafi zagrać niekonwencjonalnie by za chwilę 2x pod rząd wpakować piłę w siatkę. Ślędząc w poprzednim roku jego grę (transmije w tv , czy też live ze stronek) zawsze w secie miał przynajmniej jeden słaby gem i na to teraz właśnie liczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Biorę Mirnyia po kursie 1,92 w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
PS.Mile widziane są również inne opinie Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Jezeli nawierzchnia w tym turnieju bedzie taka sama jak w tamtym roku to gracze ziemnie wcale nie sa bez szans. Pamitam wypowiedz Cheli z tamtego roku, ze ta nawierzchnia nie jest wcale taka szybka jak normalny hard
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Ja na dzisiaj wybrałem 4 mecze.
Sargis Sargsian - Bobby Reynolds 2 @ 2,00 Sargisian niestety nic wielkiego nie gra, w Dubaju nie przeszedł nawet kwalifikacji przegrywając z Voltchkovem. Reynolds z kolei to dość młody zawodnik i powoli pnie się do góry. Myślę, że ma spore możliwości i powinien już ogrywać graczy takich jak Armeniec.
C Saulnier V V Hanescu 1 @ 1,40 Tutaj Saulnier będzie miał chyba sporą przewagę z uwagi na lepszą znajomość nawierzchni i ogranie na hardzie. Rumun zdecydowanie bardziej lubi glinę, a ostatnio i tak jego gra nie powala, nie sądzę aby przeszedł Francuza.
Kenneth Carlsen - Florian Mayer 1 @ 1,70 Tutaj się trochę zdziwiłem widząc kurs na Kennetha. Może on i nie jest jakimś wielkim graczem, ale wygrał już w tym roku jeden turniej. A Meyer co? 3 ostatnie turnieje to porażki w pierwszych rundach, na hardzie poprostu sobie nie radzi. Według mnie Carlsen po 1,70 to okazja. U mnie idzie do tripla z Saulnierem i Ferrero.
Juan Carlos Ferrero - Igor Andreev 1 @ 1,45 Tutaj gram pewnie jak większość dzisiaj. Nie ma co specjalnie opisywać. Ferrero to klasa sama dla siebie i miejmy nadzieję, że powoli wraca do wielkiej formy. A jeśli tak to powinien sobie poradzić z Rosjaninem.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Myślałem też o Czechu Zibie, ale kurs 1,75 jak dla mnie ciut za niski. Ewentualnie puszcze to razem z Reynoldsem. Ale się jeszcze zastanowie.
PS. PRZYWRÓCIĆ EDYCJĘ POSTÓW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
jaki jest kurs na rochusa w gamebookers i betandwin.Nie mam dostepu w pracy ,wiec prosilbym o odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
BAW - 1,33 GB - stronka nie działa :]
Ciekawy kurs wystawił Carib Sport na Rochusa 2,58 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale już spada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Na jutro widzę jedną perełkę Lisnard-Muller , średnia kursów jak narazie 1,77 na (1).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Monfils G. - Morrison J. 1 1.50
Wielksza szkoda (dla mnie), ze Frnacuz nie gral w kwalifikacjach. Daloby to pelniejszy obraz i ewentualnie dodalo pewnosci co do dzisiejszego spotkania. Tak czy siak Monfils to obecnie moj ulubiony tenisista. Zakochalem sie w jego stylu poruszania sie na korcie rodem z NBA. Jeff cos strasznie sie meczy w tym roku. O ile przegrane z Lopezem i Mallise zbytnio nie dziwia, o tyle porazki z Dancevicem i slabiutkim Dupuis o czyms swiadcza. Dla Monfilsa nadarza sie swietna okazja, aby przekonac do swoich umiejetnosci wiekszosc fanow tenisa, ktorzy wciaz watpia w jego wielki talent (to moje osobiste zdanie). Gael dobrze czuje sie na hardzie, co udowodnil podczas turnieju w Besancon. Ktos zaraz powie, ze turniej ten odbywal sie w jego ojczystym kraju, ale wiekszosc meczy wygral przekonywujaco i solidnie. Klepnal tez w finale Ch.Rochusa, ktory z kolei wygral niedawno wlasnie z Morrisonem. Szanse oceniam jakos 68% dla Francuza. Pozyjemy zobaczymy.
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Zakochalem sie w jego stylu poruszania sie na korcie rodem z NBA. LOL Monfils to najgorszy gracz ATP jesli idzie o prace nog. Koles potyka sie o wlasne nogi i jak tego nie poprawi to moze miec klopoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
LOL
Monfils to najgorszy gracz ATP jesli idzie o prace nog. Koles potyka sie o wlasne nogi i jak tego nie poprawi to moze miec klopoty. Ewelina wiedzialem, ze to napiszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> tylko dlaczego az 43min opoznienia?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|