|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Grubaskiem to ja bym nazwał szybciej Labadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nalbandian pracował duża nad masą mieśniową , w trakcie kontuzji przypałetało sie troche zbednych kg. ale juz jest ok . Zreszta dopoki gra pieknie w tenisa to moze sobie wazyc ile chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Grubaskiem to ja bym nazwał szybciej Labadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nalbandian pracował duża nad masą mieśniową , w trakcie kontuzji przypałetało sie troche zbednych kg. ale juz jest ok . Zreszta dopoki gra pieknie w tenisa to moze sobie wazyc ile chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
[quote][quote]Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo? Z tego co zobaczyłem od piatku mają być relacje ale jakoś nie będzie to się działo chyba codziennie bo widziałem dziury zresztą sami zobaczcie -----> http://www.telemagazyn.pl/index.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo? Moze parę słów o nalbandianie , bo wg mnie to grubas. Ronaldo tez Grubas, a obroncy Juve ogladali jego plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym Nalbi wage utrzymuje taka sama od jakiegos czasu, i jak widac nie przeszkadza mu ona w tym zeby grac dobrze. (patrz wyniki na AO). Przy jego wzroście i budowie, waga jest chyba odpowiednia, pozatym do tego Człowieka mam szczególny respekt-po pierwsze, nie pamietam aby kiedykolwiek 'zepsuł' mi kupon, po drugie pamietam mecz, kiedy mimo , że przegrywał, mimo, że miał zakrwawioną rekę, walczył do końca, nie pamietam w jakim to było turnieju, ale rany na jego reku wyglądały "okropnie", a mimo to walczył do końca- wg mnie dziasiaj też wygra, jeżeli zdąże to na Niego postawię, a nastepnym razem zastanów sie co piszesz,bo ten "Grubas", napewno ma lepszą kondycję od Ciebie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Oczywisice nie uwazam Nalbiego za Grubasa, bron Boze, jakbym "smial smiac mym smieniem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ("Robin Hood - faceci w rajtuzach"). A to dlatego,ze zalicza sie on do waskiego grona moich ulubiencow (Coria, Safin, Ancic, Jojo i Roddick). A jest on w tym gronie nie dlatego,ze wygralem na nim troche kasy, ale dlatego,ze podoba mi sie jego gra. Dla mnie to on moze miec i 20kg wiecej, jezeli bedzie gral tak jak m.in. na AO (chociaz wtedy byloby to trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896 |
od godziny 20-35 program eurosport relacjonuje turniej z usa czy wie ktos może jaki mecz beda puszczali????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
od godziny 20-35 program eurosport relacjonuje turniej z usa czy wie ktos może jaki mecz beda puszczali???? (1)L Davenport (USA) vs (27)M Shaughnessy (USA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Brya/Brya-Aspe/Per ---> 1
jak dla mnie spokojna 1 moze jakies uwagi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
gdyby ktos mogl mi szybko odpowiedziec bylbym bardzo wdzieczny. Nie znam sie zbytnio na tenisie a uzupelniam kupon dlatego mam pytanie: Cze Novak moze sprawic niespodzianke czy Roddick spokojnie wygra ten mecz i mozna go wrzucic po 1,15. Z tego co zauwazylem rowniez mozna uzupelnic kupon Nalbandianem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
roddick powienien gladziutko wygrac, chociaz ostatnio w pucharze davisa przegral, w niespodzianke nie wierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
Zastanawia mnie dzis wygrana Melzera z Henmanem.To co obecnie pokazuje Tim napewno nie zachwyca,w przeciwienstwie to Jurgena który znany jest ze sprawiania niespodzianek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo? Na Polsacie Sport chyba nie będzie nic z tego turnieju, reklamują tylko że mecze będą na Polsacie Info. Do Gonza o którym napisałem już wcześniej dorzucę dzisiaj Robredo. Nie mam tutaj specjalnego uzasadnienia, poprosu Hiszpan jakoś bardziej mnie przekonuje swoją grą w poprzednich turniejach. Poza tym pierwotnie myślałem też o Kefirze, fajnie puścił Sargisiana na rowerku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Gato gra dobrze, ale na glinie. Ostatecznie jednak, kurs jest taki sam jak na Robredo, który wydaje mi się pewniejszy i to własnie Hiszpan poszedł na kuponie z Gonzem. Powodzenia panie i panowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
mi tylko chodziło o to ze nalbandian to pewniak(grubas),a nie o to jak wygląda. Widział ktoś moze jego pierwszy mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Na tenisie się nie znam a chciałem coś postawić na dzisiaj, więc ide po niskich kursach. oto one: Nalbandian D. - Björkman J. 1 1,15 Roddick A. - Novak J. 1 1,15
Czy te mecze są pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126 |
Ja dziś gram grubo na Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
to masz zajebistego pewniaka robredo 4-6 i gra cienko jak h..., chyba ze on odpuszcza 1 sety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
no pomalu się rozkręca robredo 4-6 4-1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23 |
C oznacza na stronie z wynikami live na Betandwin oznaczenie wc przy nazwisku np cos takiego:
(17) A. Frazier (wc) V. Kutuzova
Czy to jest jakaś klasyfikacja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
wc = wild card, uczestnik dopuszczony z dzika karta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23 |
Wiec co to oznacza, bo szczerze mówiąc na tenisie słabo się znam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|