Nalbandian pracował duża nad masą mieśni..."> Nalbandian pracował duża nad masą mieśni...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Grubaskiem to ja bym nazwał szybciej Labadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nalbandian pracował duża nad masą mieśniową , w trakcie kontuzji przypałetało sie troche zbednych kg. ale juz jest ok . Zreszta dopoki gra pieknie w tenisa to moze sobie wazyc ile chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Grubaskiem to ja bym nazwał szybciej Labadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nalbandian pracował duża nad masą mieśniową , w trakcie kontuzji przypałetało sie troche zbednych kg. ale juz jest ok . Zreszta dopoki gra pieknie w tenisa to moze sobie wazyc ile chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Quote
[quote][quote]Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?

Z tego co zobaczyłem od piatku mają być relacje ale jakoś nie będzie to się działo chyba codziennie bo widziałem dziury zresztą sami zobaczcie -----> http://www.telemagazyn.pl/index.asp

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Quote
Quote
Quote
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?
Moze parę słów o nalbandianie , bo wg mnie to grubas.

Ronaldo tez Grubas, a obroncy Juve ogladali jego plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Poza tym Nalbi wage utrzymuje taka sama od jakiegos czasu, i jak widac nie przeszkadza mu ona w tym zeby grac dobrze. (patrz wyniki na AO).

Przy jego wzroście i budowie, waga jest chyba odpowiednia, pozatym do tego Człowieka mam szczególny respekt-po pierwsze, nie pamietam aby kiedykolwiek 'zepsuł' mi kupon, po drugie pamietam mecz, kiedy mimo , że przegrywał, mimo, że miał zakrwawioną rekę, walczył do końca, nie pamietam w jakim to było turnieju, ale rany na jego reku wyglądały "okropnie", a mimo to walczył do końca- wg mnie dziasiaj też wygra, jeżeli zdąże to na Niego postawię, a nastepnym razem zastanów sie co piszesz,bo ten "Grubas", napewno ma lepszą kondycję od Ciebie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Oczywisice nie uwazam Nalbiego za Grubasa, bron Boze, jakbym "smial smiac mym smieniem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ("Robin Hood - faceci w rajtuzach").
A to dlatego,ze zalicza sie on do waskiego grona moich ulubiencow (Coria, Safin, Ancic, Jojo i Roddick).
A jest on w tym gronie nie dlatego,ze wygralem na nim troche kasy, ale dlatego,ze podoba mi sie jego gra. Dla mnie to on moze miec i 20kg wiecej, jezeli bedzie gral tak jak m.in. na AO (chociaz wtedy byloby to trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,896
od godziny 20-35 program eurosport relacjonuje turniej z usa czy wie ktos może jaki mecz beda puszczali????

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
od godziny 20-35 program eurosport relacjonuje turniej z usa czy wie ktos może jaki mecz beda puszczali????

(1)L Davenport (USA) vs (27)M Shaughnessy (USA)

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Brya/Brya-Aspe/Per ---> 1

jak dla mnie spokojna 1 moze jakies uwagi?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
gdyby ktos mogl mi szybko odpowiedziec bylbym bardzo wdzieczny. Nie znam sie zbytnio na tenisie a uzupelniam kupon dlatego mam pytanie: Cze Novak moze sprawic niespodzianke czy Roddick spokojnie wygra ten mecz i mozna go wrzucic po 1,15. Z tego co zauwazylem rowniez mozna uzupelnic kupon Nalbandianem?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
roddick powienien gladziutko wygrac, chociaz ostatnio w pucharze davisa przegral, w niespodzianke nie wierze.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Zastanawia mnie dzis wygrana Melzera z Henmanem.To co obecnie pokazuje Tim napewno nie zachwyca,w przeciwienstwie to Jurgena który znany jest ze sprawiania niespodzianek

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?
Na Polsacie Sport chyba nie będzie nic z tego turnieju, reklamują tylko że mecze będą na Polsacie Info.

Do Gonza o którym napisałem już wcześniej dorzucę dzisiaj Robredo. Nie mam tutaj specjalnego uzasadnienia, poprosu Hiszpan jakoś bardziej mnie przekonuje swoją grą w poprzednich turniejach.

Poza tym pierwotnie myślałem też o Kefirze, fajnie puścił Sargisiana na rowerku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Gato gra dobrze, ale na glinie. Ostatecznie jednak, kurs jest taki sam jak na Robredo, który wydaje mi się pewniejszy i to własnie Hiszpan poszedł na kuponie z Gonzem.

Powodzenia panie i panowie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
mi tylko chodziło o to ze nalbandian to pewniak(grubas),a nie o to jak wygląda. Widział ktoś moze jego pierwszy mecz?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Na tenisie się nie znam a chciałem coś postawić na dzisiaj, więc ide po niskich kursach. oto one:
Nalbandian D. - Björkman J. 1 1,15
Roddick A. - Novak J. 1 1,15

Czy te mecze są pewne?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
Ja dziś gram grubo na Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
to masz zajebistego pewniaka robredo 4-6 i gra cienko jak h..., chyba ze on odpuszcza 1 sety.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
no pomalu się rozkręca robredo 4-6 4-1.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
C oznacza na stronie z wynikami live na Betandwin oznaczenie wc przy nazwisku np cos takiego:

(17) A. Frazier (wc) V. Kutuzova

Czy to jest jakaś klasyfikacja?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
wc = wild card, uczestnik dopuszczony z dzika karta

Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 23
Wiec co to oznacza, bo szczerze mówiąc na tenisie słabo się znam

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1