Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Po raz kolejny brak edycji, ehh...

Na jutro narazie wybrałem jeden mecz.

F Gonzalez V J Blake 1 @ 1,66
Po raz kolejny decyduję się na Gonzaleza, w meczu z Rusedskim pokazał że zależy ma na tym turnieju, a jeśli tak to z Blakiem powinien sobie poradzić. Amerykanin mimo, że czyni już pewne postąpy, to napewno daleko mu do dyspozycji Gonza. W poprzednich latach, na trzy rozegrane między nimi mecze, trzy razy wygrał Blake, jednak w tym roku w Auckland karta się odwórciła i Chilijczyk odniósł pewne zwycięstwo, teraz liczę na powtórkę.

Jutro pewnie jeszcze dorzuci się jeden lub dwa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Nicolas Kiefer (GER) - Gaston Gaudio (ARG) [color:"red"]typ 1[/color]

Niemiec jest w dobrej, a nawet bardzo dobrej formie. Pokonanie Sargsiana (choć słaby!) 6:0, 6:0 zrobiło na mnie duże wrażenie. Może nie tyle rezultat, co gra Niemca mnie zaskoczyła. Grał świetnie, wygrywa serwisy, były asy i doskonałe returny. Po prostu tennis na bardzo wysokim poziomie z jego strony. Po drugiej stronie siatki Gaudio (zwycięzca zeszłorocznego Roland Garros), już widać , że szykuje formę na wiosenne mecze na ziemi. Pokonał w drugiej rundzie będącego ostatnio w niezłej dyspozycji Mirnyego(7:6, 7:6), ale wydaje mi się, że on był już myślami przy wieczornym pojedynku deblowym (w parze z J. Bjorkmanem) przeciwko J. Nowak/J. Palmer i raczej debel jest jego priorytetem w tym turnieju. Obaj panowie nie grali jeszcze ze sobą w turniejach ATP, więc h2h 0-0. Kiefer ostatnio doszedł do 3-ciej rundy turnieju w Dubaju (gdzie w rezultacie przegrał z Robredo 6:4, 6:4. Następnie wygrał swój mecz w p. Davisa z W. Moodiem. Jego bilans na hardzie w tym roku to 5-3 i jestem prawie pewien, że dzisiaj go poprawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Z kolei Gaudio od Australian Open, cały czas clay i to z niezłymi rezultatami (zwycięstwa w Vina del Mar i Buenos Aires - to ostatnie mnie w ogóle nie dziwi) i w ostatnim turnieju w Acapulco krecz w 1-szej rundzie w meczu z Tomasem Zibem (Injury - Pubalgia [co to do cholery może znaczyć?!]). W każdym razie kontuzja i to musi wpływać na jego grę. Blians Gaudio na hardzie to 3-2 w tym roku. Powodzenia.

Kurs: 1.51 (B&W)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Poprawka do powyższego postu: Gaudio pokonał Mirnyego: 6:7, 6:3, 7:6 (sic!)

Z bardziej ryzykownych:

T. Robredo (ESP) - Thomas Enqvist (SWE) [color:"red"]typ 1[/color] kurs 1.59 (B&W)

G. Coria (ARG) - P. Srichaphan (THA) [color:"red"]typ 2[/color] kurs 2.25 (B&W)

W. Arthurs/P. Hanley - R. Schuettler/M. Youzhny [color:"red"]typ 1[/color] kurs 1.40 (B&W)

L. Arnold/M. Garcia - F. Cermak/L. Friedl [color:"red"]typ 1[/color] kurs 2.15 (B&W)

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zgadzam się z Grabtomem co do typu Gonzalez-Blake.

Gonzo poza meczem z Luczakiem spisuje się w tym sezonie wręcz fenomenalnie. Porażki tylko z Nalbandianem,Gaudio i Safinem. Wprawdzie Blake ma H2H 3-1 , to jednak zaledwie jeden raz grali na hardzie i lepszy okazał się Gonzo. W tym sezonie spisuje się bardzo bardzo przeciętnie i obecnie w lepszej formie ewidentnie jest Gonzo i wczoraj odpadł jego przyjaciel Fish to po dzisiejszym dniu dołączy do niego i Blake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gonzalez-Blake (1) 1,64 BAW
Arthurs/Hanley-Schut/Youzhny (1) 1,35

Chciałem też zagrać Srichaphana , ale odpuszczę - forma sprzed P.Davisa i porażka na wpół-żywym Tajem raczej spowodowana grą nie na 100% swoich możliwości. A wiadomo , że jesli Coria chce to potrafi (np.rok temu QF IW i Finał w Miami). Taj nie jest w na tyle dobrej formie(dziwna porażka z Qureshim w P.Dav) żeby spokojnie na niego postawić , choć kurs jest bardzo kuszący.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Po wczorajszych wtopach dzis nie gram ostro. Dwa deble:

Cer/Fri - Arn/Gar 1, 1.65
Suk/Viz - T.Jo/Saf 1, 1.7

ew. zaryzykuje jeszcze Mal/O.Ro z Dav/Hrb za 1.45

z singli nie ma nic godnego uwagi, jedynie Nalbandian ale kurs 1.25, nie zdziwie sie jak przegraja znow wszyscy faworyci

Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
Henman T. - Melzer J. 2 2.60
Gonzalez F. - Blake J. 2 2.00

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Henman T. - Melzer J. 2 2.60
Gonzalez F. - Blake J. 2 2.00
uwazam podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jakieś argumenty panowie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
W sumie mecz Gonzo - Blake to nobet , James wydaje sie wracac do dawnej formy , zwłaszcza zwyciestwo z solidnym w tym sezonie Davydenką to potwierdza. Takze dobry H2H , którego sie nie dziwie bo Blake jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem no ale dawno nie wygral 3 meczów z rzędu a z drugiej strony te dwa ktore tu wygral powinny mu dodac pewnosci siebie , mecz bedzie wyrowany ale na moje oko wygra James <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
Nicolas Kiefer (GER) - Gaston Gaudio (ARG) [color:"red"]typ 1[/color]

Niemiec jest w dobrej, a nawet bardzo dobrej formie. Pokonanie Sargsiana (choć słaby!) 6:0, 6:0 zrobiło na mnie duże wrażenie. Może nie tyle rezultat, co gra Niemca mnie zaskoczyła. Grał świetnie, wygrywa serwisy, były asy i doskonałe returny. Po prostu tennis na bardzo wysokim poziomie z jego strony.
Kurs: 1.51 (B&W)

Oglądałeś może mecz Kefira na żywo, skoro twierdzisz, że grał b. dobrze i jest w b. dobrej?
W każdym bądz razie Niemiec mnie nie przekonuje ostatnio. Około 2 tygodnie temu oglądałem jego przegrany mecz z Robredo, gdzie Kefir grał wręcz fatalnie (co druga piła w siate lub 2-3 metry poza kort).
Gaudio wrócił na kort po kontuzji i w pierwszej rundzie ograł groźnego Mirnego, który wydaje się być graczem bardziej reguralnym niż Niemiec. Na szybkich nawierzchniach Gaudio nie spisuje się rewelacyjnie, ale jesli jego forma będzie zbliżona do tej sprzed kontuzji, to powinien sobie poradzić z nierówno grającym. Kieferem

Zresztą kursy na Argentyńca lecą w dół - wczoraj w expekcie był po 2.28, dzis juz 2.05.

Do Gaudio 6/10 dołożyłbym T. Enqvist 5/10 i (31)P. Srichaphan 3/10, a z niespodzianek może Novak i Melzer 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
pamietaj tylko ze Kiefer grajacy w Stanach to calkiem inny Kiefer , tutaj zawsze sie czuł najlepiej i mysle ze po meczu wygrany w Pucharze Davisa z Moodiem gdzie wyciagnal ze stanu 0-2 poprostu uwierzył w siebie a demolka Sargsiana to potwierdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
a ja sobie dla zabawy bjorkmana dzisiaj chyba puszcze!!!:) chlopak musi wkoncu sie odrodzic!!! Wkoncu doszedl do wyzszej rundy od poprzednich turniejow!!! hehe dzisiaj sie ladnie postara i wygra!!! mobilizacja czyni cuda:) a kurs w BAW jak narazie to 6.65 i ciekawe czy jeszcze urosnie!!! jak ryzykowac to na calego!!!:) hehehe

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM dzisiaj tak to widze:


Kiefer-Gaudio 1 1.46
Know/Nes-Anci/Ljub 2 2.15
Mall/O.Ro-Davy/Hrb 1 1.44
Arth/Han-Schu/Youz 1 1.35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Na dzis

Henman-Melzer 1

Meczyl sie troche Henman w poprzedniej rundzie,ale Melzer to zawodnik w jego zasiegu.melzer ostatnio przegral dwa mecze w 1 rundach,oba z Arthursem,wprawdzie w tiabrekach.henman to zupelnie inny pulap

Robredo-Enqvist 2

Oj zmiata Szwed wszystkich rowno.Hiszpan ostatnio w niezlej formie,potrafi grac na hardzie,ale wedlug mnie mecz wyrownany,a stawka value na Szweda

Agassi-Pavel 1

Pavel grai to calkiem calkiem,ale na ziemi ,choc zdarzaj mu sie przeblyski.Po pierwszch rundach ze z Agassim nie jest az tak zle.najpewniejszy mecz dnia

Coria-Srichaphan 2

Meczyl sie Coria w poprzedniej rundzie,oj meczyl.taj gra na swojej nawierzchni,plus dobry wystep w poprzedniej rundzie i dobra stawka.

Cermak/Friedl-Arnold/Garcia 2

czesi graja niezle ale na ziemi.Zreszta ich przeciwnicy takze.Ktos na forum zdziwil sie ze Arnold gra z Garcia.Otoz dwa lata temu i wczesniej to byl staly partner Arnolda.garcia pogrywal takze w parze z Lobo.Arnold ostatnio osiagal wieksze sukcesy od paruy czskiej i w typ upatruje wygranej tej pary.czesi mieliby wieksze szanse na ziemi

Malisse/Rochus-Davydenko/Hrbaty. 1

Belgowie juz nie raz pokazali ze niezle graja w debla wygrywajac niejeden turniej,a z tego co pamietam w meczach grupowych wyszli z grupy majac za przeciwnikow Bhupath/Paes i inne deble swiatowe.Przeciwko nim rzadko grywajaca ze soba para.Ewidentna 1.

Moze argumentacja jest troche lakoniczna bez przytaczania statystyk,ale pozamykalem okna,a analizowalem wystepu wymienionych zawodnikow dosc dokladnie i zagram to w rozpisie z pewniakiem Agassim

Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
pamietaj tylko ze Kiefer grajacy w Stanach to calkiem inny Kiefer , tutaj zawsze sie czuł najlepiej i mysle ze po meczu wygrany w Pucharze Davisa z Moodiem gdzie wyciagnal ze stanu 0-2 poprostu uwierzył w siebie a demolka Sargsiana to potwierdza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dlatego dałem tylko 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jesli widze kurs powyżej 2 na gracza takiej klasy jak Gaudio (obojętnie z kim by nie grał), to uważam, że warto spróbować.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?
Moze parę słów o nalbandianie , bo wg mnie to grubas.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Robredo - Enqvist 1.7 1

http://lss.atptennis.com/2005/0404/frameset.asp?eventid=0404&bgcolour=000000&lang=en

Wedle statystyk powinien wygrac...oczywiscie Enqvist to nie Monfils, ale Tomi Robredo (mam nadzieje) wykorzysta swój serw i ....zobaczymy jak bedzie. Pozatym 31 lat to dośc dużo, ale z drugiej strony to równiez duże doswiadczenie...

osobiscie nie znalazłem statystyk meczów miedzy tymi dwoma Panami....alw typowy Hiszpan, grajacy na twardych kortach powinien sobie poradzić z dość dobrym technicznie, aczkolwiek niezbyt szybkim Szwedem...

"Fortunae cetera mando"

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
Quote
Nicolas Kiefer (GER) - Gaston Gaudio (ARG) [color:"red"]typ 1[/color]

Niemiec jest w dobrej, a nawet bardzo dobrej formie. Pokonanie Sargsiana (choć słaby!) 6:0, 6:0 zrobiło na mnie duże wrażenie. Może nie tyle rezultat, co gra Niemca mnie zaskoczyła. Grał świetnie, wygrywa serwisy, były asy i doskonałe returny. Po prostu tennis na bardzo wysokim poziomie z jego strony.
Kurs: 1.51 (B&W)

Oglądałeś może mecz Kefira na żywo, skoro twierdzisz, że grał b. dobrze i jest w b. dobrej?
W każdym bądz razie Niemiec mnie nie przekonuje ostatnio. Około 2 tygodnie temu oglądałem jego przegrany mecz z Robredo, gdzie Kefir grał wręcz fatalnie (co druga piła w siate lub 2-3 metry poza kort).
Gaudio wrócił na kort po kontuzji i w pierwszej rundzie ograł groźnego Mirnego, który wydaje się być graczem bardziej reguralnym niż Niemiec. Na szybkich nawierzchniach Gaudio nie spisuje się rewelacyjnie, ale jesli jego forma będzie zbliżona do tej sprzed kontuzji, to powinien sobie poradzić z nierówno grającym. Kieferem

Zresztą kursy na Argentyńca lecą w dół - wczoraj w expekcie był po 2.28, dzis juz 2.05.

Widziałem obszerne skróty, poza tym statsy mówią wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />...

Ale nie zastanawiaj się, puść to co podałeś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zobaczymy wieczorkiem!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Quote
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?
Moze parę słów o nalbandianie , bo wg mnie to grubas.

Ronaldo tez Grubas, a obroncy Juve ogladali jego plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Poza tym Nalbi wage utrzymuje taka sama od jakiegos czasu, i jak widac nie przeszkadza mu ona w tym zeby grac dobrze. (patrz wyniki na AO).

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Quote
Od kiedy Polsat Sport pokazuje ten turniej na żywo?
Moze parę słów o nalbandianie , bo wg mnie to grubas.

Ronaldo tez Grubas, a obroncy Juve ogladali jego plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Poza tym Nalbi wage utrzymuje taka sama od jakiegos czasu, i jak widac nie przeszkadza mu ona w tym zeby grac dobrze. (patrz wyniki na AO).

Przy jego wzroście i budowie, waga jest chyba odpowiednia, pozatym do tego Człowieka mam szczególny respekt-po pierwsze, nie pamietam aby kiedykolwiek 'zepsuł' mi kupon, po drugie pamietam mecz, kiedy mimo , że przegrywał, mimo, że miał zakrwawioną rekę, walczył do końca, nie pamietam w jakim to było turnieju, ale rany na jego reku wyglądały "okropnie", a mimo to walczył do końca- wg mnie dziasiaj też wygra, jeżeli zdąże to na Niego postawię, a nastepnym razem zastanów sie co piszesz,bo ten "Grubas", napewno ma lepszą kondycję od Ciebie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1