Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
Quote
...The only problem is that Ivan felt problems in his knee...
Berdych to za duzy talent zeby przeciwko niemu grac po tak marnym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No właśnie, takiej informacji mi brakowało... Już za późno, zagrane, życzmy zdrowia Iwanowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
Quote
Ivan quickly finished his first round match in the first round of Masters Series Tournament in Indian Wells against qualifier Zib, afterf winning 6:3 6:2. Ivan was hitting winners from all sides of the court, firing 15 aces in the process. The only problem is that Ivan felt problems in his knee
Berdych to za duzy talent zeby przeciwko niemu grac po tak marnym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Marcel nie strasz ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
a po za tym niewiem czy to[Linked Image] jest wstanie przeciwstawić się nawet choremu Ivanowi Grożnemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
nie pamietasz juz jak "to" zakonczylo marzenia Federera o złocie olimpijskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
I jeszcze sie zaraz dowiem, ze Federer CHCIAL zdobyc medal olimpijski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
co proponujecie zagrac zamiast Ivana?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Quote
co proponujecie zagrac zamiast Ivana?
Feliciano Lopeza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
co proponujecie zagrac zamiast Ivana?

Ljubicica u buka "void" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
I jeszcze sie zaraz dowiem, ze Federer CHCIAL zdobyc medal olimpijski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
z tego co pamietam złoty medal olimpijski był dla Federera głownym celem w poprzednim sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Z tego co pamietam zaraz po igrzyskach (ile by dostal za zloto pieniedzy?) bylo US Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
przeciez on ma juz tyle kasy(a ile jeszcze zarobi) a IO sa raz na 4 lata . A Federer to akurat gosc ktoremu zalezalo na złocie - pamietam jak rozpaczał gdy przegral w 2000 roku mecz o 3 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
Na złocie tak naprawdę to zależało czilijczykom. I jest to dowód na stare porzekadło, że jak ktoś bardzo chce, to potrafi. A Ferdek najwidoczniej chciał słabiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
jak komus nie zalezalo to po co grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hewittowi nie zalezalo wiec nie zagrał . Ale skonczmy juz te rozwazania bo nigdy sie nie dowiemy co siedzi w glowie tenisisty , zreszta kazdy kto widzial ten mecz Berdycha z Federerem wie jak zagrał młody Czech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
heh Ljubo lub Berdych w nastepnej rundzie zagra z Federerm będą emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> ps.
Fed to jeszcze dwie olipiady zaliczy ,wogóle to ma słaby bilans z CzechoSłowakami

ps.Widzieliście nowe foto Radka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[Linked Image]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Ljuba-Berdych 1/1.30
Wiadomo, ze takie "sensacyjne kontuzje" nie maja zadnego wplywu.. juz nie raz zostaly jakies problemy wykryte, ktore byly kompletna zmyłką. OGolnie to Marcelinho przeczuwasz niespodzianke, a z tego co pamietam chwaliles.. a teraz? Ljubicica na dzien dzisiejszy moze pokonac jedynie Federer (az sam sie dziwie ;o ) a Berdych jest talentem.. ogladalem jego mecze.. tylko, ze dobre wystepy przelata słabszymi. Nie widze w tym roku zadnej regularnosci w poczynaniach tego chlopaka. Dzis wypada, ze zagra slabiej, wiec Ljuba bez problemow powinien go połknąć jak jego rodaka Ziba. Jezeli sie okaze, ze niespodziewanie Berdych znow zagra dobre spotkanie.. bedzie juz gorzej.. jednak nie takich rywali ostatnio Ljuba odsylal do domu.

Moya-Ferrer 1/1.32
Duzo zostalo juz napisane na temat tego meczu. Wszystko przemawia za Carlosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Hewitt-Llodra 1/1.17
Kamąąą powraca.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Atak Llodry nie przewyzsza obrony Hewitta - to jest pewne, tak jak zwyciestwo kangura

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Po wczorajszych sporych emocjach dziś bardzo lajtowo , wręcz rozrywkowo

Mathieu-Hernych (1) 1,48

Francuz staje się powoli jednym z moich ulubionych zawodników. Młody , ambitny , typowy walczak na korcie. Po długiej kontuzji nie ma śladu , bez pokory rozprawia się z najlepszymi (ToJo,JoJo,Haas). Hernych również wie o co chodzi w te klocki , ale na rozpędzonego i będącego w b.dobrej formie Mathieu sposobu nie znajdzie.

Moya-Ferrer(+4) (1) 1,65

Dla mnie cały czas dalsza obecność Ferrera w turnieju to głównia zasługa słabej dyspozycji jego przeciwników. Moya dość łatwo rozprawił się z J.C.Ferrero (64 63) , więc przewagę miał aż 5 gemów. Teraz gra ze słabszym zawodnikiem i myślę , że może paść podobny wynik.

Chela(+3)-Canas (2) 1,85

Chela w IW nie prezentuje jakiejś super formy. Wymęczone zwycięstwo nad Schutlerem którego dyspozycja daleka jest od dobrej raczej nie stawia go w roli faworyta w meczu z Canasem który pokazuje że grać potrafi nie tylko na cegle. Na hardzie dla mnie jest dużym faworytem nad obecnym Chelą , 3 gemy to nie jest aż tak dużo i powinien Canas ten handi zniwelować.


Mathieu-Hernych (1) 1,48
Moya-Ferrer(+4) 1,65
Clijsters-Linetskaya (1set) 1,24
Chela(+3)-Canas (2) 1,85
Hewitt-Llodra (1set) (1) 1,14

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,965
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,965
Co myslicie o jutrzejszym pojedynku
Gonzalez Fernando - Roddick pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.
Jak oceniacie ten mecz procentowo??

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Ja to niewiem czemu ludzie tak niewierza w Safina. Owszem moze nie gra swojego najlepszego tenisa, ale DENT to drewniak, na dodatek poprzedni mecz wygral w 3 setach a wiec nie serwuje jakos super. A Safin zawsze sie moblizuje na duze imprezy jaka niewatpliwie jest Turniej Masters.
A wiec dla mnie Safin wygra wkacu Jarko ktorego pokonal coprawda po obronie 2 meczboli, to dobry zawodnik, rzeklbym rzemieslnik ktory nigdy nie lezal Safinowi...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
Co myslicie o jutrzejszym pojedynku
Gonzalez Fernando - Roddick pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.
Jak oceniacie ten mecz procentowo??

Również chciałbym usłyszeć wypowiedź kogoś zorientowanego na temat Andy'ego... czy jest coś śmierdzącego w tym typie ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
Ja to niewiem czemu ludzie tak niewierza w Safina. Owszem moze nie gra swojego najlepszego tenisa, ale DENT to drewniak, na dodatek poprzedni mecz wygral w 3 setach a wiec nie serwuje jakos super. A Safin zawsze sie moblizuje na duze imprezy jaka niewatpliwie jest Turniej Masters.
A wiec dla mnie Safin wygra wkacu Jarko ktorego pokonal coprawda po obronie 2 meczboli, to dobry zawodnik, rzeklbym rzemieslnik ktory nigdy nie lezal Safinowi...

To teraz już wiesz dlaczego ludzie tak nie wierzą w Safina, ja od czasu jak mi kilka razy zrąbał kupony po śmiesznych kursach nigdy go nie gram - jeśli już to przeciwko niemu. Akurat wczoraj nadarzyła się ku temu okazja bo grał z jednym z moich ulubiencow - "drewniakiem" go nazwales - Dentem. I ten "drewniak" rozpykał "wielkiego" Marata po pięknym kursie 3.9 w Betandwin. Moze i Safin rzeczywiscie strasznie sie zmobilizował na ten turniej ale jego forma jest tak chwiejna, ze nie ma co ryzykowac. Zgadza sie ze ma przeblyski geniuszu, vide Australian Open, ale jego nieregularność formy niweczy wszystko...
Wczorajszy mecz z Dentem świetnie to potwierdza, a Denta warto brać pod uwagę przy następnym meczu !!!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Dzis krotko i po amełykansku:

Roddick A. - Gonzalez F. 1 1.20

Jak widac, Roddick dobrze wykorzystal zaciekle spotkanie z Verdasco podczas drugiej rundy. Pozwolilo mu to w jakims sensie powrocic do swojego normalnego poziomu i w zaledwie 45min zakonczyc mecz z Novakiem wygrywajac 6-1 6-2. Serwis jeszcze nie siedzi jak trzeba, ale 130 mph naprawde robi wrazenie. Na Gonza powinno starczyc.

Agassi A. - Coria G. 1 1.40

Agassi jak przystalo na wielkiego mistrza swietnie przygotowany do turnieju. Mylic moze troche wysoka wygrana z Arthursem, ktory zakonczyl swoj drugi rekord wygranych gemow serwisowych na liczbie 109 wlasnie w meczu z Andre. Arthurs musial miec jeden z gorszych dni co do swojego serwisu, do tego doszedl wiatr, ktory jak Agassi mowi, jemu samemu zbytnio nie przeszkadza i potrafi kontrolowac pilke nawet w takich warunkach. Rowniez dzis, wlasnie ten element gry moze zadecydowac o wygranej. Amerykaninowi nie dal tez rady grajacy po calym korcie i rowniez dobrze serwujacy Pavel przegrywajac 3-6 4-6.

POWODZENIA

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1