Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
violent #3140462 17/05/2009 17:49
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by violent
... zaznaczam ze wpłaty robiłem Netellerem, kartą i przelewem ...

Wielu bukmacherów (niekoniecznie słabych) wymaga aby najpierw "wyzerować depozyty" dla pozostałych metod płatności.

Bonus: Unibet
Ý€$ #3147381 21/05/2009 03:19
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Wypróbuj nasz nowy wideoautomat „The Groovy Sixties” i zakręć za darmo, aż 10 razy. Kto wie może to właśnie Ty będziesz wygrywał w rytmie rock n rolla smile
Jak to działa?
Wszystko co musisz zrobić to zalogować się do swojego konta w Unibet, przejść do kasyna i odnaleźć naszą nową maszynę „The Groovy Sixties".
Promocja trwa od 20 maja od godziny 12.00 do 23 maja do godziny 23.59
Promocja dotyczy wszystkich klientów Unibet, którzy otworzyli swoje konta do 19 maja 2009.
Wygrane z darmowych spinów są traktowane jako bonus i podlegają warunkom obrotu.
Powodzenia!
Zasady,
Wszystkie wygrane z darmowych spinów traktowane są jak bonus.
Bonus może być wykorzystany tylko w kasynie i podlega warunkom obrotu, zanim będzie można go wypłacić. Minimalny obrót 25 razy.
Tylko gracze, którzy otworzyli konta do 19 maja są uprawnieni do otrzymania darmowych spinów.
Gra na ruletce, craps, baccarat, blackjack nie spełnia warunków obrotu.
Tylko jeden bonus na klienta.
Unibet rezerwuje sobie prawo do wstrzymania promocji w dowolnym czasie.



Tak na serio to mozna z tego cos ugrac niby mało ale zawsze coś. Mi wpadło 15 ojro, potem na black jacka 2 razy all in i przelałem 45 ojro na zakłady a te 15 ojro pozostało w kasynie i tak potem pograłem kilka razy 15 ojro va bank w kasyni e- przelewałem na zakłady 15 ojtro i tak sie uzbierało laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
U mnie jak zawsze wpada ponad 1Euro i potem w tyłek na BJ. Czytałem na innym forum to ludziom się szczęści i wygrywają co nie co i wypłacają. Powodzenia

kumichal #3147435 21/05/2009 03:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
w kasynie wygralem 2,1 EUR, potem na BJ doszedlem do 14 EUR wyplata na zaklady a 2,1 nadal do grania w kasynie

piwo

Ojro #3148407 21/05/2009 19:07
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Witam właśnie dostałem @ że wypłata z mojego konta unibet została przeprowadzano ile jeszcze muszę czekać gdyż zależy mi na czasie ;-)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
mi sie udalo wygrac 18 E na tych spinach pozniej na ruletke czerwone za wszystko i wyplacilem 18 na zaklady i tak jeszcze 2 razy a 18 nadal zostalo w kasynie smile podoba mi sie to laugh

anmar #3153172 24/05/2009 00:42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
wie ktoś po jakim minimalnym kursie obraca się 50% bonus od wpłaty w unibet?

11kera11 #3154198 24/05/2009 06:45
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by 11kera11
wie ktoś po jakim minimalnym kursie obraca się 50% bonus od wpłaty w unibet?

1.40

awax76 #3154399 24/05/2009 12:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
i ile razy? bo ja chyba niedowidzę

mgr #3155385 24/05/2009 21:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
na maila odpisali
"Swobodne dysponowanie bonusem i kwotą depozytu jest możliwe po wykonaniu siedmiokrotnego obrotu bonusem i przy minimalnym kursie 1.40."

jazdagz #3160453 26/05/2009 21:36
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
fak!!!! ile czeka sie na odpowiedz z supportu?? ja czekam juz ponad 4 godz!!! a wplata z przelewow24 wisi ponad 3 godz juz :/

anmar #3160563 26/05/2009 21:58
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by anmar
fak!!!! ile czeka sie na odpowiedz z supportu?? ja czekam juz ponad 4 godz!!! a wplata z przelewow24 wisi ponad 3 godz juz :/

oni nie maja supportu

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zadzwon do nich.

A jak wplata z przelewow wisi to zadzwon tez do przelewow.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Originally Posted by polskignom
Zadzwon do nich.

A jak wplata z przelewow wisi to zadzwon tez do przelewow.
heh robilem to i to... przelewy mowia ze kasa poszla na konto i umywaja rece a unibet mowi ze pieniadze juz doszly ale czas ksiegowania wynosi od kilkunastu minut do kilku godzin blush masakra jak to uslyszalem rzucilem sluchawka bo nawet nie mialem ochoty komentowac... :/

anmar #3162079 27/05/2009 07:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Taka dziwna sprawa, a więc...

W niedziele o 23 zleciłem wypłate z Unibetu (600zł). Wypłacałem już kilka razy większe kwoty i nie było nigdy problemu. W poniedziałek o 11.10 dostałem maila, że suma została podjęta z mojego konta. Dzisiaj wchodze na moje konto, a tam ani złotóweczki z Unibetu... smirk Zawsze gdy dostawałem maila, że suma została podjęta, to kaska była na koncie. Teraz nie wiem gdzie mam interweniować? Myślicie, że jeszcze nie powinna dojść wypłata? Mieliście już taką sytuacje? Dodam, że wypłatka zawsze szła góra 24h. Pozdrawiam i dziękuje!

*Mili* #3162085 27/05/2009 07:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by *Mili*
Taka dziwna sprawa, a więc...

W niedziele o 23 zleciłem wypłate z Unibetu (600zł). Wypłacałem już kilka razy większe kwoty i nie było nigdy problemu. W poniedziałek o 11.10 dostałem maila, że suma została podjęta z mojego konta. Dzisiaj wchodze na moje konto, a tam ani złotóweczki z Unibetu... smirk Zawsze gdy dostawałem maila, że suma została podjęta, to kaska była na koncie. Teraz nie wiem gdzie mam interweniować? Myślicie, że jeszcze nie powinna dojść wypłata? Mieliście już taką sytuacje? Dodam, że wypłatka zawsze szła góra 24h. Pozdrawiam i dziękuje!

jak na konto bankowe to ja tez czekam od niedzieli poznego wieczora , mysle ze jutro beda, chociaz ostatnio mialem na drugi dzien

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Dzięki kardynał za odpowiedź wink Chociaż sobie przypominam teraz, to Unibet ma takie momenty czasami, że zwleka z wypłatami kilka dni. Bałem się, że tylko ze mną jest coś nie tak wink Piwko dla Ciebie piwo

*Mili* #3162104 27/05/2009 08:01
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Zwykle wypłara na konto bankowe idzie 2-3 dni robocze, więc spokojnie czekać.

MaTHiaS #3162465 27/05/2009 16:25
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
wczoraj naładowany fleszem livebetting unibetu dwukrotnie zaakceptowal mi zaklad za 166zl - czyli razem 334zl mimo ze stawialem go tylko raz. co ciekawe stalo sie to w przeciagu bodaj 2 sek bo jeden zielony pasek troszke szybciej szedl niz drugi.

jakas idiotka na czacie powiedziala mi czemu tego nie zglaszalem zaraz po zdarzeniu i ze mam do nich dzwonic laugh

dodzwonienie do unibetu zajmuje jakies 5 min zanim sie polacze z centralka posluchalm komunikatu i poczekam na operatora - wtedy juz typ bedzie rozliczony. napisalem do angielskiego saportu zobaczymy co napisza bo bet365 w takiej sytuacji z ich winy zrobil zwrot. w kazdym razie jesli nie wroca kasy to bedzie to zwykla kradziez.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
a mieliście kiedyś problem taki, że z jednego IP grały dwie osoby i się przyczepili? kolega chce się zarejestrować, a mamy jedno stałe ip i chciałbym sie upewnić, że potem nie będzie problemów.

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, kamel), 2,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,822
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1