|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
cegla juz 11.04 podal opinie na temat tych mecz sportowe daja tylko w dniu meczu na innej stronie juz dawno sa one umieszczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
milenium 6923 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+2)-Leszno 2.10 8.00 1.60 6924 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+4)-Leszno 1.90 8.00 1.80 6925 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+6)-Leszno 1.70 8.00 2.00 6926 13.04.2009 18:30 G.Hancock-L.Adams(+1) 1.75 6.00 1.95 6927 13.04.2009 18:30 L.Richardson-K.Kasprzak 1.85 6.00 1.85 6928 13.04.2009 18:30 G.Hancock (11,5 pkt) 1.85 1.75 6929 13.04.2009 18:30 L.Richardson (8,5 pkt) 1.80 1.80 6930 13.04.2009 18:30 L.Adams (11,5 pkt) 1.70 1.90 6931 13.04.2009 18:30 J.Hampel (10,5 pkt) 1.75 1.85 6932 13.04.2009 16:00 Gorzow-Bydgoszcz(+6) 1.65 8.00 2.05 6933 13.04.2009 16:00 Gorzow-Bydgoszcz(+8) 1.85 8.00 1.85 6934 13.04.2009 16:00 Gorzow-Bydgoszcz(+10) 2.05 1.65 6935 13.04.2009 16:00 T.Gollob-A.Jonsson(+2) 1.70 6.00 2.00 6936 13.04.2009 16:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.90 1.70 6937 13.04.2009 16:00 R.Holta (11,5 pkt) 1.70 1.90 6938 13.04.2009 16:00 P.Karlsson (8,5 pkt) 1.80 1.80 6939 13.04.2009 16:00 Wroclaw-Gdansk(+14) 1.60 8.00 2.10 6940 13.04.2009 16:00 Wroclaw-Gdansk(+16) 1.85 8.00 1.85 6941 13.04.2009 16:00 Wroclaw-Gdansk(+18) 2.05 8.00 1.65 6942 13.04.2009 16:00 J.Crump-H.Andersen(+3) 2.00 6.00 1.70 6943 13.04.2009 16:00 T.Jedrzejak-K.Bjerre(+2) 1.65 6.00 1.95 6944 13.04.2009 16:00 J.Crump (12,5 pkt) 1.95 1.65 6945 13.04.2009 16:00 T.Jedrzejak (10,5 pkt) 1.80 1.80 6946 13.04.2009 16:00 H.Andersen (9,5 pkt) 2.10 1.55
jakie jest minimum kombinacji? z góry dzieki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000 |
milenium dziś otwarte? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
milenium dziś otwarte? ;> zamkniete a oferta jest tylko dla pracownikow milenium 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
jarko 33 a jaka mobilizacja dzis na moj psz??przekroczycie handi 29,5??co tam w obozie kmo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
a są gdzieś kursy u buków internetowych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
jeśli chodzi o mecz KMO - PSŻ to myślę że goscie zrobią powyżej 30 pkt. PSŻ wzmocniony Mat. Szczepaniakiem, który często miał okazjhe startować na ostrowskim torze i radził sobie dosyć dobrze. Poza tym w zespole gości jest kilku "startowców" co moze się okazać atutem. W zespole gospodarzy powrót po kontuzji Pawlaszczyka i to moze się okazać słaby punkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Wstępnie widzę to tak: 6923 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+2)-Leszno 2.10 8.00 1.60 6924 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+4)-Leszno 1.90 8.00 1.80 6925 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+6)-Leszno 1.70 8.00 2.00i tutaj wszędzie dwójka, tylko stawki coraz mniejsze Fajnie, że udało się utrzymać we Włókniarzu Hancocka ale dzisiaj szykuje się rzeź na Olsztyńskiej-Unia powinna bezproblemowo przejechać się po Włókniarzu.Niestety ale jedynym pewnym punktem we Włókniarzy jest Hancock, reszta to jeden wielki znak zapytania.Owszem może się zdarzyć, że Richardson wreszcie pojedzie jak przystało na lidera, swoje dołożą Drabik,Szczepaniak i Gapiński, a formę z Anglii potwierdzi dzisiaj Bridger... jak widzicie za dużo tutaj znaków zapytania i pobożnych życzeń.Z drugiej strony mamy zespół z trójką pewnych liderów -Adams, Hampel i Kasprzak oraz drugą linią porównywalną z "liderami" Włókniarza.Nawet brak wozipłota Balińskiego nie powinien być poważnym osłabieniem jeżeli tylko uda się ściągnąć Unii Batchelora.Jako Częstochowianin liczę dzisiaj na cud ale chłodno kalkulując obstawiam spokojne zwycięstwo Byków (8-10 punktów). 6931 13.04.2009 18:30 J.Hampel (10,5 pkt) 1.75 1.85typ 2(się znaczy powyżej) Może to tylko mylne wrażenie ale Mały zawsze nieźle mykał na częstochowskim torze i z tak osłabionym Włókniarzem powinien wykręcić wynik w okolicach 12-13 punktów.Jak dla mnie Hampel będzie dzisiaj zdecydowanie najgroźniejszym przeciwnikiem dla zawodników CKM-u. 6934 13.04.2009 16:00 Gorzow-Bydgoszcz(+10) 2.05 8.00 1.65 6935 13.04.2009 16:00 T.Gollob-A.Jonsson(+2) 1.70 6.00 2.00dwie jedynki Po ostatnim blamażu Gorzów pojedzie dzisiaj mocno zmobilizowany(podk.urwiony) i powinien obić Bydgoszcz, która ma mocną pakę ale jak pokazał mecz ze Spartą, nie jest to jeszcze monolit, a zawodnicy są mocno chimeryczni.Przewiduje, że będzie to mecz do jednej bramki, a Gorzów wygra kilkunastoma punktami .Podobnie jak z całym zespołem rzecz się ma z jej najważniejszym zawodnikiem- Gollobem.Tomek zrobił wielką kupę na torze w Lesznie i został zjechany jak bura suka przez Komarnickiego.Co by nie powiedzieć o Gollobie, to jednak zawodnik cholernie ambitny i dzisiaj powinien zrehabilitować się za wcześniejszą obsuwę.Jonsson to lider ale punkty gubi nawet u siebie i dzisiaj powinien przegrywać i z Gollobem i z Holtą i pewnie z kimś jeszcze. p.s. to dopiero początek sezonu i nic jeszcze nie jest pewne, dlatego i moje analizy są mocno pobieżne i nie zamierzam mocniej grać na podane typy..ot dla zabawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Wrocław -16.5 za 1.75 w EXPEKT
Nie widze żądnych szans dla Gdańska we Wrocku. Watt, Nicholls, Crump, Jędrzejak, Jeleniewski - własny tor, brak słabych punktów. Gdansk zazwyczaj słabe wyjazdy a mocni u siebie. Oprocz Andersen i Bjerre to nie wiem kto mże powalczyc z WTS-em, Zett wątpliwe, Vaculik Kroner i Skóra słabi. Zresztą Hans Andersen to raczej we Wrocku częściej się kompromitował, Bjerre w 1 meczu tez cienko. Będzie pogrom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Wstępnie widzę to tak:
6923 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+2)-Leszno 2.10 8.00 1.60 6924 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+4)-Leszno 1.90 8.00 1.80 6925 13.04.2009 18:30 Czestochowa(+6)-Leszno 1.70 8.00 2.00
i tutaj wszędzie dwójka, tylko stawki coraz mniejsze
Fajnie, że udało się utrzymać we Włókniarzu Hancocka ale dzisiaj szykuje się rzeź na Olsztyńskiej-Unia powinna bezproblemowo przejechać się po Włókniarzu.Niestety ale jedynym pewnym punktem we Włókniarzy jest Hancock, reszta to jeden wielki znak zapytania.Owszem może się zdarzyć, że Richardson wreszcie pojedzie jak przystało na lidera, swoje dołożą Drabik,Szczepaniak i Gapiński, a formę z Anglii potwierdzi dzisiaj Bridger... jak widzicie za dużo tutaj znaków zapytania i pobożnych życzeń.Z drugiej strony mamy zespół z trójką pewnych liderów -Adams, Hampel i Kasprzak oraz drugą linią porównywalną z "liderami" Włókniarza.Nawet brak wozipłota Balińskiego nie powinien być poważnym osłabieniem jeżeli tylko uda się ściągnąć Unii Batchelora.Jako Częstochowianin liczę dzisiaj na cud ale chłodno kalkulując obstawiam spokojne zwycięstwo Byków (8-10 punktów).
6931 13.04.2009 18:30 J.Hampel (10,5 pkt) 1.75 1.85
typ 2(się znaczy powyżej)
Może to tylko mylne wrażenie ale Mały zawsze nieźle mykał na częstochowskim torze i z tak osłabionym Włókniarzem powinien wykręcić wynik w okolicach 12-13 punktów.Jak dla mnie Hampel będzie dzisiaj zdecydowanie najgroźniejszym przeciwnikiem dla zawodników CKM-u. jak to miło się czasami tak solidnie pomylić w typowaniu meczów własnej drużyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44 |
jak to miło się czasami tak solidnie pomylić w typowaniu meczów własnej drużyny  Nie możesz być człowiekiem małej wiary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Leszno - Zielona Góra (+10) typ 1 @1.7Leszno u siebie to istny monolit. Zespół bez dziur nawet na pozycji juniora. Baliński wraca do składu, Hampel nie pojedzie już tak słabo w 1-wszej fazie zawodów jak w Częstochowie, Adams klasa sama w sobie. Zielona Góra zawsze walczyła w Lesznie, nie przekonują mnie natomiast juniorzy oraz stranieri zespołu z Winnego Grodu. Protas,Walasek to gwarant jakichs tam punktów jednak co do reszty nie mozemy byc pewni Emil Sajfutdinov - Ryan Sullivan typ 1 @1.8Emil u siebie nie zwykł przegrywać, co prawda dzisiaj rywale z najwyzszej półki, jednak tor w Bydgoszczy staje sie dla niego takim samym azylem jak dla samego Tomka Golloba. Ryan bedzie meczyl sie zapewne z AJ-em, Lindbaeckiem i Emilem. Jezeli nie bedzie defektu czy upadku Rosjanina, to powinno wejsc gladko. Hans Andersen - Tomasz Gollob typ 2 @1.85Spodziewam się betonu w Gdańsku, co bedzie wodą na młyn dla Gorzowian, gdzie poza Holtą mamy samych startowców. Tor jest tak specyficzny, ze ciezko bedzie zrobic z niego kopę, która stała się ulubionym typem nawierzchni przeciwników Tomka Golloba  ... Nie widzę dzisiaj zbytnio przeciwnikow dla naszego najlepszego zawodnika, wyraznie dogadal sie ze sprzetem (składal 12 silników przed meczem z Bydgoszczą) Hansior na pewno nie pojedzie takiej lipy jak ostatnio, jednak ma dzisiaj z kim przegrywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
"Leszno - Zielona Góra (+10) typ 1 @1.7
Leszno u siebie to istny monolit. Zespół bez dziur nawet na pozycji juniora. Baliński wraca do składu, Hampel nie pojedzie już tak słabo w 1-wszej fazie zawodów jak w Częstochowie, Adams klasa sama w sobie. Zielona Góra zawsze walczyła w Lesznie, nie przekonują mnie natomiast juniorzy oraz stranieri zespołu z Winnego Grodu. Protas,Walasek to gwarant jakichs tam punktów jednak co do reszty nie mozemy byc pewni"
a ja tu jestem innego zdania, Mysle ze zielonka powalczy w lesznie. to ze leszno wygralo ze stala u siebie wysoko to nie znaczy ze falubaz polegnie wysoko w lesznie;) kadus nic napisalem o dobruckim mysle ze dzis zdobedzie duza ilosc punktow pow.10 . ogolnie ten mecz dla mnie no bet bo hdc sa tak ustawione madrze ze trudno cos tu wytypowac a mobilizacja w obu druzynach jest na 100%
z innych typow:
w gdansku uwazam ze mecz bedzie na styku a maly grosz postawie na gospodarzy. w derbach pomorze zwyciezce upatruje w druzynie unibaxu ktorzy maja bardziej wyrownany sklad we wrocławiu mały grosz stawiam na gospodarzy. we włókniarzu ma znow jezdzik nicki ale mimo wszystko stawiam na atlas. atlas po ostatniej kolejce w ktorej sie meczyl z gdanskiem poprawi ustawienia sprzetowe i wygra z wlokniarzem
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Stal Rzeszów - Grudziądz typ 1 @1.1 RKM Rybnik - Unia Tarnów typ 2 @1.2 ako 1.32 tobetNajlepiej oprocentowana lokata na rynku 32% zysku.  Rzeszów z Drymlem,Kuciapą i Gjedde - którzy bardzo dobrze rozpoczęli sezon, Max po blamażu przed tygodniem dzisiaj pewnie walnie over 10. Grudziądz moze postraszyc jedynie Ferjanem i Schleinem jednak wynik w mojej ocenie to 50-40 i wyzej dla gospodarzy. Dream Team z Tarnowa przyjedzie dzis do Rybnika i tu również powinno obyć się bez niespodzianki. Ulamek,Swiderski,Pedersen,Monberg i Kolodziej to gwarant co najmniej 46 oczek  . Dzisiaj pierwszy raz za plecami przeciwnikow przyjedzie Mariusz Węgrzyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Stal Rzeszów - Grudziądz typ 1 @1.1 RKM Rybnik - Unia Tarnów typ 2 @1.2 ako 1.32 tobetNajlepiej oprocentowana lokata na rynku 32% zysku.  Rzeszów z Drymlem,Kuciapą i Gjedde - którzy bardzo dobrze rozpoczęli sezon, Max po blamażu przed tygodniem dzisiaj pewnie walnie over 10. Grudziądz moze postraszyc jedynie Ferjanem i Schleinem jednak wynik w mojej ocenie to 50-40 i wyzej dla gospodarzy. Dream Team z Tarnowa przyjedzie dzis do Rybnika i tu również powinno obyć się bez niespodzianki. Ulamek,Swiderski,Pedersen,Monberg i Kolodziej to gwarant co najmniej 46 oczek  . Dzisiaj pierwszy raz za plecami przeciwnikow przyjedzie Mariusz Węgrzyk  na buczoki juz tylko 1.15  co za kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Dream Team z Tarnowa przyjedzie dzis do Rybnika i tu również powinno obyć się bez niespodzianki. Ulamek,Swiderski,Pedersen,Monberg i Kolodziej to gwarant co najmniej 46 oczek  . Dzisiaj pierwszy raz za plecami przeciwnikow przyjedzie Mariusz Węgrzyk  tylko że w pierwszej lidze czasem 46 oczek może nie wystarczyć do wygranej, to do Tarnowa:) a tak na serio to typy z 1 ligi ktore podałeś bardzo pewne, dream team z Tarnowa z tym składem powinien spokojnie wygrać, a co do GKMu to też niestety nie widzę szans na wygraną, chociaż naszym zawodnikom zawsze pasował tor w Rzeszowie. Co do Ekstraligi to typy na Emila i Tomka równiez wpadły mi w oko od razu po pojawieniu sie kursów. Emil na swoim torze niezwykle waleczny i bojowy i z Saletrą powinien wygrać (punktowo). Andersen jak dla mnie nie jest stabilny niestety w polskiej lidze i dobre zawody potrafi przeplatac troche słabszymi. Z Toruniem co prawda jechał ładnie ale zazwyczaj za plecami rywala (tylko jedna 3 biegowa). Tą parę myślę że wygra Tomek, ale w końcowym rozrachunku mam nadzieję że lepsze będzie Wybrzeże Mecz w Lesznie gospodarze powinni wygrać i myślę że wygrają, ale nie sadzę że więcej niż 14 punktami, o ile PUK się troche ogarnie i zdobędzie tyle punktów ile się od niego wymaga. Ogólnie kolejka cholernie trudna to wypowania, derby jak wiadomo rządzą się swoimi prawami i każdy wynik możliwy podobnie jak we Wrocławiu. Do Czewy wraca Nicki który z Herbiem powinien decydować o sile druzyny. Jak dla mnie w tym meczu zadecyduje postawa juniorow których WTS ma chyba minimalnie lepszych, chociaż maja też wielka lukę w składzie w postaci Jeleniewskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
O której godzinie expekt wystawi kursy jak sadzicie bo chyba derby wystawia w ofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
O której godzinie expekt wystawi kursy jak sadzicie bo chyba derby wystawia w ofercie? kursy na pewno wystawią, ale o której to nigdy u nich nie wiadomo. Mam nadzieję że niedługo bo trzeba na stadion powoli się wybierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
O której godzinie expekt wystawi kursy jak sadzicie bo chyba derby wystawia w ofercie? chwile po tym jak to zrobi bet365 bo oni zzynaja kursy od nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
O której godzinie expekt wystawi kursy jak sadzicie bo chyba derby wystawia w ofercie? chwile po tym jak to zrobi bet365 bo oni zzynaja kursy od nich  Niech zrobia to przed 14 bo na stadiona na sportowa musze wyjść a lepiej sie oglada jak jest kaska postawiona
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|