Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#30796 15/07/2004 12:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Tak apropo dziwnych dyscyplin, lig, zdarzeń i tym podobne. Bodaj na mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce STS wystawił kurs 1,45 (albo okolice, dokładnie nie pamiętam), ze Monika Pyrek zakwalifikuje sie do finału (pierwsza dwunastka). Takrze nie pozbywałbym się odrazu takich kwiatków. Druga sprawa, jak do czegoś takiego napisać analizę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. W dalszym ciÄ…gu jetsem do dyspozycji.

Bonus: Unibet
#30797 15/07/2004 13:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Nie należy rezygnować z mniej znanych lig czy dyscyplin bo buki właśnie tam czasami na faworyta zamiast kursu 1.01 wystawiają wymarzone 1.20-1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Trzeba także zaznaczyć że jeżeli wszystkie typy z kursem 1,20 - 1,30 mają opierać sie na "pewniaczkach" nadchodzącego sezonu piłkarskiego od Celticu przez Ajax ..... na Porto kończąc to daleko nie dojdziemy ( zakładane 50 typów bez pomyłki) ponieważ napewo któryś z europejskich potentatów strzeli sobie niespodziane.
Co do kary dla tego co żle wytypuje....myśle że ciśnienie będzie tak duże że po 1 nietrafionym typie na drugi już ta osoba się nie zdecyduje , a jeżeli zostanie jasno naznaczone że po 1 złym typie się odpada to nikt nie będzie protestował.Wiem że może paść i na mnie ale .... jestem dobrej myśli...dam rade. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Odnośnie analizy: kolorowe opowiadanie doprawione statystykami meczu nie wygra ... najważniejsze argumenty wystarczą
taki moje zdanie

#30798 15/07/2004 14:47
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Kazdy tu wspomina o Celticu itd. przecież te zespoły nie wygrały 50 meczów z rzędu u siebie, co tydzień na europejskich stadionach kurs 1.2 nie wchodzi (nawet kilka) i co zrobić aby na taki ZONK się nie złapać, niestety zawiele się nie da dlatego piłke nożną też poddaje do mocnego przemyślenia jako dyscypline rzyzykowną przy graniu niskich kursów, według mnie zakłady dwu-drogowe odpadają bez żadnego gadania, to jest pewne bankructwo taka gra...
Niestety nie widze szans na przejście 50 etapów, tak jak wcześniej wspomniałem max.30 ma jeszcze sens!
Czy Ty donic masz zamiar to grać u jakiegoś określonego buka? chodzi o oferte?
Co do tego jeśli ktoś spudłuje spodobał mi się pomysł wpłacenia 10 PLN czyli stawki początkowej od której zaczynamy zabawe -> taka kara według mnie jest sensowna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#30799 15/07/2004 17:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
****a mać, szlag mnie trafi przez to forum, ile razy to bedzie trzeba odświerzac zeby załapało ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Weźmie sie ktoś za to w koncu ?!

Lukboj i reszta - Ja wiem, że granie Celticów non stop to pewna wtopa. Trzeba po prostu wstrzelić sie w dobry typ i wszystko. W sumie nie powinno być ograniczeń co do lig, bo jak ktos sie zna na tych egzotykach to moze je grać - w koncu 1 typ to ja nawet z MLB wyłapie bezproblemowo w takim okresie czasu. Wiem też, ze 50 typów to duzo, ale uważam ze jest to mozliwe jesli każdy podejdzie do tego z mobilizają i tak jak zakłada ten temat,c zyli mecz "bankier" wg danego typera.
50 etapów w 50 dni - tak myślałem na początku, a co o tym myslicie ? Każdy miałby 50 dni na podanie typu. Tylko co dalej jak ktos spudłuje, czy faktycznie ma wpłacac to 10 zł? A jesli bedzie chciał grac nadal z zapewnieniem ze wpłaci kolejne 10 zł w przypadku wtopy ? Nie wiem jak to wszystko dopiąć. Piszcie coś...

#30800 15/07/2004 18:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
donic - nie rozumiem tej idei z 10-ma zlotymi :rolleyes: .
Jak teoretycznie dojdzie sie do 40 etapu gdzi AKO wynosi okolo 1460, to o jakich 10 zlotych tutaj mowa?
Chyba, ze zechcecie zaczynac od 10gr - no to rozumiem - bo zaczynajac zabawe od 10 zlotych, na 40 etapie mamy juz 14600 zlotych

#30801 15/07/2004 19:04
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja np spróbuję na 20 etapów - dlacego ?

Po pierwsze, primo - ręcę będą się trzęsły co raz bardziej wraz z kolejnym etapem - etap 50 to już dla ludzi o mocnych nerwach np 1.20^50*20zł

Po drugie, primo - pp nietrafienia rośnie w oszałamiającym tempie

Po trzecie,primo - z własnych doświadczeń wiem że jest to próg osiągalny - później zaczynają się schody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla tego wolę ograniczyć liczbę etapów zwiększając przy tym stawkę

#30802 15/07/2004 19:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Adrenalinka to fajna rzecz Jiro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie rozumiem dlaczego tak szybko zrezygnowano z grania tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - jeśli wyłączymy go z oferty to nie wiem czy dam radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30803 15/07/2004 19:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
B6 - piszemy o "karze 10 zł" bo nikt nie bedzie zwracał tyle jakie ako przerwał...Niech to bedzie kara symboliczna i w jakims stopniu bedzie mobilizajcją, choc mobilizacją jest już samo podjęcie sie tego trudnego zadania, bo jak mniemam każdy z nas bedzie tak gral więc bedzie sie starał. Zreszta to wszystko jest nadal do dyskusji i nie wiadomo czy bedziemy płacić takie " zadośćuczynienie " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> choc ja byłby za czym takim .

Jiro - Możesz skonczyć po 20 etapach, każdy z nas moze, ale założeniem będzie 30 - 50 etapów. To, że ręce będą chodzic jakby opierały sie o pralkę to jest oczywiste, ale naprawde moim zdaniem nie zaszkodzi spróbować. Każdy z nas moze na czuja omijać jakiś typ i wchodzic kiedy mu pasuje. Myśle, ze kazdy podejdzie do tego solidnie, bo inaczej bedzie zonk.

Jakieś inne pomysły macie ?

#30804 15/07/2004 20:04
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Sprobuje ,moze uda sie wyslac.Po pierwsze to proponuje zebys donic edytowal pierwszy post w tym temacie i tam wpisywal chetnych wtedy bedzie wiadomo ile osob by sie w to bawilo.Po drugie to nie mam nic przeciwko zadnej dyscyplinie i nie wiem czemu akurat tenis lub jakies nizsze ligi mialy by odpasc.Po trzecie wedlug mnie kazdy powinien dostac jeszcze jedna szanse po pudle(wiadomo ze przeciez nieraz najwieksze pewniaki zawodza,sorry mialo byc optymistycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).I jeszcze jedno odnosnie kursow.Jesli ktos ma pewniaka za 1.4 to nie widze problemu zeby go nie zagrac,ustawianie takiej sztywnej granicy na 1.2 jest wedlug mnie troche bez sensu,a czasami sa naprawde niezle mecze po wyzszym kursie,nie mowie tu o kurasch typu 2 czy wiecej ale do 1.5 czy 1.6.

#30805 15/07/2004 20:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Nie no panowie tenis odpada, przeciez tam niemal w kazdym turnieju jest kilka zonkow z kursami nawet mniejszymi niz to 1,2.

#30806 15/07/2004 20:34
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Podstawą ma być utrzymanie średniego kursu na granicy 1.20 jasne że od czasu do czasu można podać coś po większym kursie (równie pewnego)

Jeżeli rzeczywiście chcecie grać tenis i typy dwu-drogowe to naprawde życze wam szczęścia ale na przejście więcej niż 20 etapów to nieliczcie, a co dopiero 50 :eek:

#30807 15/07/2004 20:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Tenis odpada zdecydowanie. Na to sie nie zgodze nigdy. Tak samo NHL i MLB.

#30808 15/07/2004 21:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
najlepiej pasuja podporeczki tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30809 15/07/2004 21:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
b6--> moze wiem duzo, moze wiem malo, to zalezy..., w kazdym badz razie ciagle sie ucze. nie wiem tez jakiez to glupoty napisalem w moich raptem dwoch zdaniach?

ojjj na celticu, porto itd sie jechalo, ojj jechalo, believe me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

wspomnialem o celticach, hajdukach czy innych europotentatach w swoich ligach, gdyz byla mowa o kursie 1.2, a takie wlasnie, lub ciut nizsze kursy wystawiane byly na ich domowe mecze, a jako ze gralem je, wiec to pierwsze przyszlo mi na mysl. masz do nich jakis uraz ze sie tak obruszasz? rzuc sobie okiem na statsy do momentu kiedy o cos walczyli :zobacz:

oczywiscie zgadzam sie z tym ze trzeba dokladnie przyjrzec sie skladom (juz przed rozpoczeciem sezonu), czego nie omieszkam zrobic, a pozniej stale miec baczenie i trzymac reke na pulsie, dodajac do tego "czuja". takze ja nie neguje koniecznosci analizy sytuacji, ale analize "pisana" na forum. piszesz:
Quote
ludzie, ktorzy beda dawac typy z rekawa na zasadzie takiej: ze dzisiejszy pewniak to taka i taka druzyna bez zadnego uzasadnienia niech se to w ogole daruja
i coz ja mam napisac o takim nieszczesnym celticu? "sklad bez zmian, w dalszym ciagu jada ze wszystkimi jak z gownem"? owszem, na zyczenie jestem w stanie to ubrac w slowa i pieprznac elaborat na pol strony, ale po co to komu?

odnosnie nizszych lig i przytoczobnego meczu gefle. czy niespodzianki moga sie zdarzac tylko w ekstraklasach? chyba ze upatrujesz tu, tak jak jest to obecnie w modzie, jakiejs teorii spisku? ja w kazdym badz razie na nizsze ligi nie narzekam, ot chocby pierwsza z brzegu norwegia i domowe mecze startu, alesund czy sanderfjord.

#30810 15/07/2004 23:50
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360
Do ostrożnych - zawsze można zagrać kilka kuponów,jeden zakończyć po 20-stym etapie, drugi po 30-tym ,lub jak komu pasuje i ile ma odporności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Czy karać? Niewiem,zresztą jak widzicie wyegzekwowanie karnej dychy? Najważniejsze jest to aby wszyscy podeszli do typowania na poważnie - każdemu powinno zależeć na dobrym wyniku, przecież nie robimy tego tylko dla zabawy.Zakładaj nowy temat i jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jestem z Wami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30811 16/07/2004 00:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Nie wiem czy to dobry pomysl, ale moze zamiast kar lepszym wyjsciem bedzie umieszczanie screenshotow z zagranym spotkaniem i adekwatna stawka w zaleznosci od poziomu na ktorym bedziemy. Wtedy kazdy podajacy typ odpowiednio sie zastanowi bo bedzie chodzilo tez o jego kase.

#30812 16/07/2004 01:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Czytam temacik, i pomysl wydaje mi sie swietny... Mozna naprawde duzo zarobic, ale nalezy dobrac do tego odpowiednich ludzi, ktorzy sie nie 'podpala' i zachowaja zimna krew przy podawaniu typow na wyzszym etapie... Ja narazie jestem na wakacjach, wiec nie mam duzo czasu, ale bede sie bacznie przygladal dyskusji i powodzenia...

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#30813 16/07/2004 18:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jak na moj rozum to nie ma szans wyegzekwować tej strasznej kary w postaci 10 zł, ale mniejsza z tym. Bez sensu jest myślenie , ż eim wyższy stopien to wyższa kara - na to sie nie zgadzam absolutnie i chyba nie musz emowić dlaczego.

Jako, że forum sie sypie i doprowadza mnie do ****icy, a gospodarz prawdopodobnie jest gdzies na wakacjach proponuję sie przenieść na jakieś inne, moze specjalnie utworzone forum i tam zaczać zabawe. Trzeba jeszcze raz zrobic liste zgłoszen od początku. Od przyszłego tygodnia chciałbym ruszyć...

#30814 16/07/2004 20:49
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Według mnie ta kara 10 PLN jest idealna, wyeliminuje to przedewszystkim nieodpowiedzialnych typerów i dzieci, kto nie jest wstanie wpłacić ten poprostu niech się tutaj nie zapisuje i nie ma prawa podawać typów!

#30815 17/07/2004 00:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Nie należy rezygnować z mniej znanych lig czy dyscyplin bo buki właśnie tam czasami na faworyta zamiast kursu 1.01 wystawiają wymarzone 1.20-1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
[/qb]
świetny trop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1