Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
jadanek #3193668 09/06/2009 06:11
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jaja jak berety laugh. Też muszę w końcu wysłać im te dokumenty bo ciągle mam konto "niepełnosprawne".

Bonus: Unibet
SJS #3194036 09/06/2009 19:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Bankomaty BZWBK też patrzą na mnie już podejrzliwie jak zbliżam się z tą kartą. Żeby jakichś jaj nie było z tytułu jej używania.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
dlugo idzie przelem np. z mBanku do Netellera na konto? pisze 2-5 dni, ale to moze tylko tak pisze wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by z o R r o
Bankomaty BZWBK też patrzą na mnie już podejrzliwie jak zbliżam się z tą kartą. Żeby jakichś jaj nie było z tytułu jej używania.

http://img44.imageshack.us/i/zabka.jpg/

zrobilem dzis nastepne zakupy w Zabce smile znowu podpis i znowu bedzie ODRZUCONY ?? Ciekawe

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
najpierw w toku, pozniej ODRZUCONY i kasa wraca na NT !

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Tylko chwila i wszystkie bankomaty i sieci handlowe będą odrzucać autoryzację

jadanek #3196123 10/06/2009 04:40
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
jakby kogos interesowala, wplata wczoraj wieczorem z mBanku, dzis przed chwila zaksiegowana smile

jadanek #3196459 10/06/2009 13:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nastepna pozycja ze screena co byla "w toku" jest "odrzucona" i kaska wrocila na NT!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by KUERTEN.
nastepna pozycja ze screena co byla "w toku" jest "odrzucona" i kaska wrocila na NT!

Ktoś się nie dogadał na linii centrum rozliczeniowe - Master Card - bank wydający kartę.
Na pewno sklep kasę dostanie. Natomiast jak juz się dogadają, to konto Ci obciążą.

Art300 #3196615 10/06/2009 17:52
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
a tam dogadaja sie, w zabce zakupy za darmo z karta neteller laugh

"i żabka lubi nas" laugh

rozmus #3200783 12/06/2009 01:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a wiec tak status dalej jako "odrzucony" ale konto NT juz mam na minusie smile wiec juz pobrali swoje

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
przyszla karta.
karta aktywowana.
teraz czekam na list z pinem tak ?

jadanek #3213312 17/06/2009 17:19
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44
Ja mialem takie cos na starej karcie. Oni na koniec miesiaca takie pomylki wyrównuja. Raz sie cieszylem ze nie zauwazyli wyplaty 2000 PLN, w nowym miesiucu chce tam za cos pracic ową kartą a tu brak środków. Loguje się - konto minusowe. Dzwonie do nich - informuja mnie ze byl taki blad z ich strony i teraz jest ok.

Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
a nie ma czasem oplat zadnych miesiecznych za srodki ktore sa na koncie
gdzies mi sie to obilo o uszy ale nie wiem czy to prawda

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
dostal ktos zwrot za oplaty od majowych depozytow ?

globus #3240865 29/06/2009 08:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
krotkie pytanie - czy nowe karty net+ sa generalnie lepsze od starych globewallet'a?

ostatnio dostalem maila, ze zniesli oplaty za nieuzywanie karty, wiec jedyna chyba wada zniknela?
dodatkowo, o ile sie nie myle, net+ jest ladowana automatycznie?
ostatnio na zasilenie globewalleta czekalem ponad 48h, co strasznie mnie zirytowalo i mimo ze jest ona wazna jeszcze chwile zastanawiam sie nad zamowieniem net+.

gruda #3248448 02/07/2009 23:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Net+ jest podpięta do salda rachunku w Neteller, więc możesz nią płacić do wysokości salda (?). Teoretycznie nie spotkałem się by były jakieś limity transakcji, poza tymi znanymi dla wypłat z bankomatów. Na Live chacie twierdzą, że limit dziennych transakcji to 750 Euro i 2250 Euro w ciągu 3 dni (jakbym nie mógł sobie sam wymnożyć :D) Po czym jak stwierdziłem, że to niemożliwe bo właśnie niedawno płaciłem więcej, to usłyszałem, że ponoć właśnie to wprowadzili te limity... Co też okazało się nieprawdą, bo przy następnych okazjach zdarzało mi się płacić ponad ten rzekome "limity" i też bez najmniejszych problemów.

Ogólnie Net+ Mastercard jest super, niskie, akceptowalne prowizje. Tylko że jest jedno "ale". W niektórych punktach choćby nie wiem co po prostu nie przyjmują tej karty. W Europie (Polska, Hiszpania, Holandia, Malta, UK), Azji (Indonezja, Singapur), Karaiby (Antyle holenderskie) czy Afryce (Egipt) bez większych problemów Net+ akceptowali, ale np we Włoszech nie chciało mi wypłacić z bankomatu mimo kilkakrotnych prób i różnych bankomatów. Na lotnisku we Frankfurcie notorycznie ta karta jest odrzucana w sklepach spożywczo-alkoholowych. Kilkanaście razy przy różnych terminach i zawsze jest odrzucana. Po prostu pewniak.

Na pewno dobrze jest mieć w rezerwie inne karty, bo z tą można się czasem wstydu najeść :-) Dodatkowo dochodzi mało kompetentna obsługa Netellera w zakresie tej karty i tak naprawdę nie wiadomo kiedy można, a kiedy nie na nią liczyć i przy jakich kwotach...

stiwi #3256019 06/07/2009 20:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Czy posiadają w supporcie osobę z ,która można porozmawiać przez tel w języku PL?

SJS #3257220 07/07/2009 05:53
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
wlasnie dostal;em karte z netellera, gdzie mam sobie ustanowic PIN bo w pzresylce tylko jest karta ??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przyjdzie chyba osobno.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1