|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jaja jak berety  . Też muszę w końcu wysłać im te dokumenty bo ciągle mam konto "niepełnosprawne".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Bankomaty BZWBK też patrzą na mnie już podejrzliwie jak zbliżam się z tą kartą. Żeby jakichś jaj nie było z tytułu jej używania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
dlugo idzie przelem np. z mBanku do Netellera na konto? pisze 2-5 dni, ale to moze tylko tak pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Bankomaty BZWBK też patrzą na mnie już podejrzliwie jak zbliżam się z tą kartą. Żeby jakichś jaj nie było z tytułu jej używania. http://img44.imageshack.us/i/zabka.jpg/zrobilem dzis nastepne zakupy w Zabce  znowu podpis i znowu bedzie ODRZUCONY ?? Ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
najpierw w toku, pozniej ODRZUCONY i kasa wraca na NT !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Tylko chwila i wszystkie bankomaty i sieci handlowe będą odrzucać autoryzację
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jakby kogos interesowala, wplata wczoraj wieczorem z mBanku, dzis przed chwila zaksiegowana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nastepna pozycja ze screena co byla "w toku" jest "odrzucona" i kaska wrocila na NT!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
nastepna pozycja ze screena co byla "w toku" jest "odrzucona" i kaska wrocila na NT! Ktoś się nie dogadał na linii centrum rozliczeniowe - Master Card - bank wydający kartę. Na pewno sklep kasę dostanie. Natomiast jak juz się dogadają, to konto Ci obciążą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
a tam dogadaja sie, w zabce zakupy za darmo z karta neteller  "i żabka lubi nas" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a wiec tak status dalej jako "odrzucony" ale konto NT juz mam na minusie  wiec juz pobrali swoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
przyszla karta. karta aktywowana. teraz czekam na list z pinem tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44 |
Ja mialem takie cos na starej karcie. Oni na koniec miesiaca takie pomylki wyrównuja. Raz sie cieszylem ze nie zauwazyli wyplaty 2000 PLN, w nowym miesiucu chce tam za cos pracic ową kartą a tu brak środków. Loguje się - konto minusowe. Dzwonie do nich - informuja mnie ze byl taki blad z ich strony i teraz jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
a nie ma czasem oplat zadnych miesiecznych za srodki ktore sa na koncie gdzies mi sie to obilo o uszy ale nie wiem czy to prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
dostal ktos zwrot za oplaty od majowych depozytow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
krotkie pytanie - czy nowe karty net+ sa generalnie lepsze od starych globewallet'a?
ostatnio dostalem maila, ze zniesli oplaty za nieuzywanie karty, wiec jedyna chyba wada zniknela? dodatkowo, o ile sie nie myle, net+ jest ladowana automatycznie? ostatnio na zasilenie globewalleta czekalem ponad 48h, co strasznie mnie zirytowalo i mimo ze jest ona wazna jeszcze chwile zastanawiam sie nad zamowieniem net+.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Net+ jest podpięta do salda rachunku w Neteller, więc możesz nią płacić do wysokości salda (?). Teoretycznie nie spotkałem się by były jakieś limity transakcji, poza tymi znanymi dla wypłat z bankomatów. Na Live chacie twierdzą, że limit dziennych transakcji to 750 Euro i 2250 Euro w ciągu 3 dni (jakbym nie mógł sobie sam wymnożyć :D) Po czym jak stwierdziłem, że to niemożliwe bo właśnie niedawno płaciłem więcej, to usłyszałem, że ponoć właśnie to wprowadzili te limity... Co też okazało się nieprawdą, bo przy następnych okazjach zdarzało mi się płacić ponad ten rzekome "limity" i też bez najmniejszych problemów.
Ogólnie Net+ Mastercard jest super, niskie, akceptowalne prowizje. Tylko że jest jedno "ale". W niektórych punktach choćby nie wiem co po prostu nie przyjmują tej karty. W Europie (Polska, Hiszpania, Holandia, Malta, UK), Azji (Indonezja, Singapur), Karaiby (Antyle holenderskie) czy Afryce (Egipt) bez większych problemów Net+ akceptowali, ale np we Włoszech nie chciało mi wypłacić z bankomatu mimo kilkakrotnych prób i różnych bankomatów. Na lotnisku we Frankfurcie notorycznie ta karta jest odrzucana w sklepach spożywczo-alkoholowych. Kilkanaście razy przy różnych terminach i zawsze jest odrzucana. Po prostu pewniak.
Na pewno dobrze jest mieć w rezerwie inne karty, bo z tą można się czasem wstydu najeść :-) Dodatkowo dochodzi mało kompetentna obsługa Netellera w zakresie tej karty i tak naprawdę nie wiadomo kiedy można, a kiedy nie na nią liczyć i przy jakich kwotach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Czy posiadają w supporcie osobę z ,która można porozmawiać przez tel w języku PL?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
wlasnie dostal;em karte z netellera, gdzie mam sobie ustanowic PIN bo w pzresylce tylko jest karta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|