|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
Mam pytanie czy mógłby ktoś to przetłumaczyć. We haven t received your ID copy again.Please note that you will not be asked to send it in again for future paypouts.You can send us this copy by fax or as a scanned version by e-mail.If you scan the copy, please ensure that the file does not 2MB.You can scan and save the copy as a. jpg file which should mean that any problems are avoided.Please write down your user name on the copy and make sure that your name and date of birth are legible.Please note that the payment cannotbe completed until we receive this document.Kind regards. Bardzo proszę o przetłumaczenie .Wygrałem trochę kaski i teraz nie wiem co mam zrobić żeby ją wypłacić .Wpłacałem do nich przez moneybookers. ZA ODPOWIEDŻ Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
musisz im wyslac skany dowodu/prawka/paszportu (do wyboru) w formacie JPG by nie wazyly wiecej niz 2mb - chca potwierdzic twoja tozsamosc, bez tego nie wyplacisz kasy. poslij im to na financials@betandwin.com (dodatkowo mozesz tez na support.pl@betandwin.com ), dopisujac swoj username czy to w mailu czy na skanach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27 |
Mam pytanie czy mógłby ktoś to przetłumaczyć. We haven t received your ID copy again.Please note that you will not be asked to send it in again for future paypouts.You can send us this copy by fax or as a scanned version by e-mail.If you scan the copy, please ensure that the file does not 2MB.You can scan and save the copy as a. jpg file which should mean that any problems are avoided.Please write down your user name on the copy and make sure that your name and date of birth are legible.Please note that the payment cannotbe completed until we receive this document.Kind regards.Bardzo proszę o przetłumaczenie .Wygrałem trochę kaski i teraz nie wiem co mam zrobić żeby ją wypłacić .Wpłacałem do nich przez moneybookers. ZA ODPOWIEDŻ Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM Masz przesłać im kopię dowodu osobistego (e-mailem lub faxem). Jeżeli tego nie zrobisz to nie będziesz mógł wypłacić kasy. Na kopii dowodu masz napisać swój nick pod którym się logujesz. Kopia powinna być taka żeby Twoje dane z dowodu były czytelne (imię, nazwisko, data urodzenia). Jak będzie to scan dowodu to nie może mieć więcej jak 2MB. Myślę, że dobrze zrozumiałem tekst, w razie czego poprawcie mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 16 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1 |
Witam, mam problem poniewaz zarejestrowalem sie z linku polecajacego. Myslalem ze oprocz tego ze zostanie mi podwojony depozyt jesli wplace powyzej 70zl to dostane tez 10 euro jako polececony uzytkownik. Wplacilem wiec 125zl bo akurat tyle mialem na koncie, ale zadnego bonusu nie dostalem. Pisze wiec meila do supportu i dostaje taka odpowiedz:
Szanowny Panie.
Niestety nie moze Pan otrzymac bonusu rejestracyjnego, poniewaz wzial Pan udzial w Promocji Bonus Przyjazni. Jenda osoba moze wziac udzial tylko w jednej promocji rejestracyjnej. Pan zostal zwerbowany przez przyjaciela, w zwiazku z tym po wplaceniu na konto zkladow minimalnej kwoty 130 PLN, otrzymalby Pan bonus w wysoosci 41 PLN. pana wplata byla niestety zbyt niska, wiec stracil Pan mozliwosc wziecia udzialu w promocji rejestracyjnej.
Jeden uzytkownik nie moze niestety skorzystac z dwoch roznych promocji rejestracyjnych. Z powazaniem,
Nic z tego nie rozumiem, nie moge dostac 2 promocji ale przeciez pisali ze trzeba wplacic min 15 euro zeby podwoili depozyt, a nawet jezeli z linku polecajacego trzeba wplacic 30 euro czyli okolo 120zl skad oni wzieli te 130?? po jakim kursie oni to przeliczaja na zlotowki??co mam robic i czy mam szanse z nimi wygrac. tzn. czy dalej sie odwolywac?? Czy moge im doplacic te 5zl do 130 i dostalbym wtedy bonus??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam wszystkich ,czy ktos zagral dzis na mecz MONS BERGEN-RACIG GENK ,ja zagralem stawiajac na GENK ,a betand win zaliczyl wygrana MONS,przeciez to jawne oszustwo,czy ktos tez zagral na ten mecz dzis i jak was rozliczyli,mialem do wygrania 150 zl,zawsze troszke sianka ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ja grałem ten mecz na remis i mi go nie zaliczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
Ja grałem ten mecz na remis i mi go nie zaliczyli. ,NO BO GENK WYGRAL TO OCZYWISTE ZE TOBIE NIE ZALICZYLI REMISU
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Ja rowniez stawialem na Gank i rozliczyli jako porazke Genku, zobaczymy mamndzieje ze jutro juz prawidlowo bedzie wynik i kasa na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Wiem, wiem Ale w wynikach też mam podane, że Mons Win. Pomylili sie. Jutro napewno poprawią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Panownie nie panikujcie tak. Im się od czasu do czasu zdarzają takie błędy ale zawsze robią korektę nie dłużej niż w kilka godzin. Sam nie raz miałem taką sytuację, ale suma sumarum wszystko było rozliczane tak jak należy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Ja zagrałem wczoraj overa 2.5 na Belgię i rozliczyli mi jako under a wynik brzmi 1:2. Dzisiaj patrzę i nadal nie zrobili korekty. Wysłałem im e-maila z prośbą o poprawę wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Witam, mam problem poniewaz zarejestrowalem sie z linku polecajacego. Myslalem ze oprocz tego ze zostanie mi podwojony depozyt jesli wplace powyzej 70zl to dostane tez 10 euro jako polececony uzytkownik. Wplacilem wiec 125zl bo akurat tyle mialem na koncie, ale zadnego bonusu nie dostalem. Pisze wiec meila do supportu i dostaje taka odpowiedz:
Szanowny Panie.
Niestety nie moze Pan otrzymac bonusu rejestracyjnego, poniewaz wzial Pan udzial w Promocji Bonus Przyjazni. Jenda osoba moze wziac udzial tylko w jednej promocji rejestracyjnej. Pan zostal zwerbowany przez przyjaciela, w zwiazku z tym po wplaceniu na konto zkladow minimalnej kwoty 130 PLN, otrzymalby Pan bonus w wysoosci 41 PLN. pana wplata byla niestety zbyt niska, wiec stracil Pan mozliwosc wziecia udzialu w promocji rejestracyjnej.
Jeden uzytkownik nie moze niestety skorzystac z dwoch roznych promocji rejestracyjnych. Z powazaniem,
Nic z tego nie rozumiem, nie moge dostac 2 promocji ale przeciez pisali ze trzeba wplacic min 15 euro zeby podwoili depozyt, a nawet jezeli z linku polecajacego trzeba wplacic 30 euro czyli okolo 120zl skad oni wzieli te 130?? po jakim kursie oni to przeliczaja na zlotowki??co mam robic i czy mam szanse z nimi wygrac. tzn. czy dalej sie odwolywac?? Czy moge im doplacic te 5zl do 130 i dostalbym wtedy bonus?? Takie są zasady nie masz szans,trzeba czytać regulamin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
mam prosbe czy jesli przesle maila z informacja ze wyslalem im dowod wplaty i chce zeby mi doliczyli kasse .tuylko dzis polski suport zamkniety jest i chce przeslac do angielskiego czy to cos pomoze.
i jesli mozna napisalby ktos wlasnie po angielsku ta notatke . serdecznie dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
wiem ,ze juz ten temat byl poruszany ,postawilem w meczu Xanthi Skoda - Kerkyra przy stanie 0-1 kto strzeli 3 bramke a byla chyba 70min meczu i kupon nie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ,wynik 1-1, oby sie poprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Stawialem dzisiaj na mecz p.recznej ligi mistrzyń Viborg-dunnafer.Miałem zagraną 1.Mecz zakonczyl się w normalnym czasie wynikiem27:26,a że w pierwszym meczu tych druzyn padł taki sam wynik,tylko dla Dunaffer,byla dogrywka,gdzie lepsze okazały się zawodniczki Dunnafer.Nie mogę znależć regulaminu do tego typu zdarzenia.Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć,czy slusznie Betawin rozliczyl mi ten zakład jako przegrany? Z góry Dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Poprawili zaklad na wygrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
A mi nie mogą rozliczyć koszykówki greckiej.Mecz się skonczyl o 17:50 , teraz jest 22:17 i nie ma kasy na koncie zeby grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tragedia....już dawno nie widzialem zeby bukmacher ( i to w dzien ) rozliczal zaklad ponad 4 godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Faktycznie,często trzeba długo czekać,az dopiszą kase,Ale moze to tak ma być,postawilbyś na coś i tyły...A tak pieniądze na pewno będą...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|