Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#307996 21/03/2005 22:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli...

Klikniesz na baner...
PROMOCJA!!! [adserver.itsfogo.com]

Później na 'warunki uczestnictwa'...

To zobaczysz, że promocja jest cały czas ważna do 2005-12-31.

Bonus: Unibet
#307997 22/03/2005 00:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
czesc, mam takie pytanie? jaka jest maxymalna stawka na kupon w betandwin?
potzrebuje konkretnej odpowiedzi, 500 zl ? tysiac? wiem ze w expekcie, jest tak ze wygrana nie moze przekraczac dzieisaciu tysiecy zlotych , a jak jest w b&w?
musze zrobic tak jakie oni maja logo, postawic wygrac i sie zmyc. pozdrawiam i prosze o odpowiedz, to wazne.

#307998 22/03/2005 06:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Zależy na jakie wydarzenie...Czasami jest limit wygranejnp 400zł,a czasem bez problemu można postawić 1000 i więcej...

#307999 22/03/2005 07:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ile razy pozwalaja postawic max stawke jak sie wygrywa i wyplaca? Nawet stawiajac max 50 euro dosc szybko daja limit. Jak ktos stawia po 1000 euro to chyba po miesiacu zamykaja konto?

Wojtek

#308000 22/03/2005 09:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
Moglby ktos odpowiedziec na moje pytania z poprzedniej strony? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#308001 22/03/2005 13:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Wk wlasnie tj dziwne bo wiem ze osoby ktory maja konto w Euro nie maja takich limitow jak ci co maja konto w pln po za tym limit to bardziej sprawa tego kto pierwszy postawi jesli znajdziesz value i zagrasz to pierwszy na swiecie to nie bedzie limitu a juz nastepny bedzie go mial .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Post deleted by Conrad

#308003 22/03/2005 13:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Panowie nie macie jakiegos maila do Betandwin, z ktorego szybciej mozna dostac odpowiedz??

Pisze i pisze i nikt sie nie odzywa, a napewno dostali maila. Nie dosc, ze nie wyplacili mi moich srodkow to jeszcze nie moge sie dostac na konto. Jakies jaja z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a ja nic nie moge zrobic

#308004 22/03/2005 14:39
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
Z tego co wiem to jeśli twój kolega skorzysta z bonusu przyjaźni to nie dostanie podstawowego bonusa 30E/140zł więc to sie raczej nie oplaca...

#308005 22/03/2005 16:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
Witam ma problem mam juz jedno konto w betandwin i jak wpłace kase to nie dostane bonusu 140 zł i chciałbym załozyc drugie konto na ciotke czy moge wpłacic kase swoim nazwiskiem w banku czy musze jechac z ciotka aby wpłacic kase to samo z wybieraniem czy moge moje konto podac czy musze ciotki

#308006 22/03/2005 16:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
cze
mam pytanko:czy jest jeszcze promocja wplacasz i dostajesz drugie tyle ???
dzieki za info

#308007 22/03/2005 16:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
GRANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

W poniedziałek zleciłem wypłatę kasy z konta b&W po wygranej weekendowej i wiecie co mi _dziś_ napisali ?!?!?!

Szanowny panie Marcinie.


Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa jeszcze okolo 7 dni roboczych.

Dziekujemy za wyrozumialosc.


Z powazaniem,

Support Team z betandwin
]


co za *****!!! napisałem, że będę zmuszony zrezygnować z ich usług jak się tego nie da przyspieszyć. jak to tak można żeby tyle czasu to trwało!!! w Unibecie czy gdzie indziej miałem kasę po 3 dniach od chwili zlecenia!


ale się ***** ...UWAŻAJCIE!!! jak to tyle będzie trwać to im dziękuję. wolę włacać (całkiem konkretnie gram) gdzie indziej.

Last edited by [g]um[p]; 22/03/2005 23:53.
#308008 22/03/2005 16:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
mogarycz masz racje. Betandwin to beznadziejny wybor. Np. w gamebookers kase na konto dostaje maks, po 2 dniach, a na moneybookers od razu. A BetandWin co ktorys klient ma problemy z kontem i wyplatami, a na dodatek nie pisza o co chodzi, i czesto w ogole sie nie odzywaja. Uwazajcie tez na promocje Bonus Rejestracyjny, ja z niej skorzystalam, obrocilam pieniazki z godnie z regulaminem, wygralam pewna sumke i jak zlecilam wyplate to ani nie mam kasy i nie moge sie na konto dostac. I to napewno nie jest z mojej winy. Napisalam do nich ok 20 maili i nic. Pewnie sie juz nie odezwa, a ja nie zobacze kady. Wiec lepiej uwazajcie, bo tyle stresu i emocji sie wyzbywamy podczas sledzenia wynikow, a potem zamiast sie cieszyc z wygranej oni po prostu robia wszystko na nasza niekorzysc.

#308009 22/03/2005 16:51
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
cze
mam pytanko:czy jest jeszcze promocja wplacasz i dostajesz drugie tyle ???
dzieki za info
Nie ma, chyba ze zarejestrujesz sie ze specjalnego linka, to bedziesz mial chyba bonus max 40 czy 35 E.

#308010 22/03/2005 16:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
Mam pytanko, czy tylko jeden czlonek rodziny moze miec konto w B&W?? bo to w sumie inne osoby ?? wie ktos moze ??

#308011 22/03/2005 18:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
wysylalem maila kiedys i mi odpowiedzieli ze moze miec kazdy czlonek rodziny swoje konto i miec te same IP ! i tak oni to weryfikuja jak wysle im sie jakis dokument!

#308012 22/03/2005 22:38
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
GRANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

W poniedziałek zleciłem wypłatę kasy z konta b&W po wygranej weekendowej i wiecie co mi _dziś_ napisali ?!?!?!

Szanowny panie Marcinie.


Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa jeszcze okolo 7 dni roboczych.

Dziekujemy za wyrozumialosc.


Z powazaniem,

Support Team z betandwin
]


co za *****!!! napisałem, że będę zmuszony zrezygnować z ich usług jak się tego nie da przyspieszyć. jak to tak można żeby tyle czasu to trwało!!! w Unibecie czy gdzie indziej miałem kasę po 3 dniach od chwili zlecenia!


ale się ***** ...UWAŻAJCIE!!! jak to tyle będzie trwać to im dziękuję. wolę włacać (całkiem konkretnie gram) gdzie indziej.

Nie łam się ja mam to samo. Będziesz czekał miesiąc. Minie już kur..ca bierze. Mam Inteligo i tam załozyli mi blokadę na miesiąc! W banku powiedzieli, że to instytucja wysyłajaca pieniadze, czyli kochany Betandwin! Ja z nich chyba rezygnuję, jak tylko kasa spłynie...

Last edited by [g]um[p]; 22/03/2005 23:55.
#308013 22/03/2005 22:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Wiatam,a moze ktos wyplacał pieniązki z Betandwinu przez karte kredytowa?bo ciekawy jestem jak szybko to dziala.Z gory dzieki za jakies info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308014 22/03/2005 22:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Nie wiecie dlaczego betandwin zrobil zwrot na dzisiejsze spotkanie Arena Essex - Poole?

#308015 22/03/2005 23:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
Wiatam,a moze ktos wyplacał pieniązki z Betandwinu przez karte kredytowa?bo ciekawy jestem jak szybko to dziala.Z gory dzieki za jakies info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ja tak robiłem i musze czekać miesiąc. Poważnie, takze nie napalaj się, bo mnie już kurwica bierze. Lepiej przelew na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1