|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli... Klikniesz na baner...  [ adserver.itsfogo.com] Później na 'warunki uczestnictwa'... To zobaczysz, że promocja jest cały czas ważna do 2005-12-31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
czesc, mam takie pytanie? jaka jest maxymalna stawka na kupon w betandwin? potzrebuje konkretnej odpowiedzi, 500 zl ? tysiac? wiem ze w expekcie, jest tak ze wygrana nie moze przekraczac dzieisaciu tysiecy zlotych , a jak jest w b&w? musze zrobic tak jakie oni maja logo, postawic wygrac i sie zmyc. pozdrawiam i prosze o odpowiedz, to wazne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Zależy na jakie wydarzenie...Czasami jest limit wygranejnp 400zł,a czasem bez problemu można postawić 1000 i więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ile razy pozwalaja postawic max stawke jak sie wygrywa i wyplaca? Nawet stawiajac max 50 euro dosc szybko daja limit. Jak ktos stawia po 1000 euro to chyba po miesiacu zamykaja konto?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
Moglby ktos odpowiedziec na moje pytania z poprzedniej strony? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Wk wlasnie tj dziwne bo wiem ze osoby ktory maja konto w Euro nie maja takich limitow jak ci co maja konto w pln po za tym limit to bardziej sprawa tego kto pierwszy postawi jesli znajdziesz value i zagrasz to pierwszy na swiecie to nie bedzie limitu a juz nastepny bedzie go mial .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6 |
Panowie nie macie jakiegos maila do Betandwin, z ktorego szybciej mozna dostac odpowiedz??
Pisze i pisze i nikt sie nie odzywa, a napewno dostali maila. Nie dosc, ze nie wyplacili mi moich srodkow to jeszcze nie moge sie dostac na konto. Jakies jaja z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a ja nic nie moge zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 74 |
Z tego co wiem to jeśli twój kolega skorzysta z bonusu przyjaźni to nie dostanie podstawowego bonusa 30E/140zł więc to sie raczej nie oplaca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
Witam ma problem mam juz jedno konto w betandwin i jak wpłace kase to nie dostane bonusu 140 zł i chciałbym załozyc drugie konto na ciotke czy moge wpłacic kase swoim nazwiskiem w banku czy musze jechac z ciotka aby wpłacic kase to samo z wybieraniem czy moge moje konto podac czy musze ciotki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126 |
cze mam pytanko:czy jest jeszcze promocja wplacasz i dostajesz drugie tyle ??? dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
GRANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!
W poniedziałek zleciłem wypłatę kasy z konta b&W po wygranej weekendowej i wiecie co mi _dziś_ napisali ?!?!?!
Szanowny panie Marcinie.
Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa jeszcze okolo 7 dni roboczych.
Dziekujemy za wyrozumialosc.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin ]
co za *****!!! napisałem, że będę zmuszony zrezygnować z ich usług jak się tego nie da przyspieszyć. jak to tak można żeby tyle czasu to trwało!!! w Unibecie czy gdzie indziej miałem kasę po 3 dniach od chwili zlecenia!
ale się ***** ...UWAŻAJCIE!!! jak to tyle będzie trwać to im dziękuję. wolę włacać (całkiem konkretnie gram) gdzie indziej.
Last edited by [g]um[p]; 22/03/2005 23:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6 |
mogarycz masz racje. Betandwin to beznadziejny wybor. Np. w gamebookers kase na konto dostaje maks, po 2 dniach, a na moneybookers od razu. A BetandWin co ktorys klient ma problemy z kontem i wyplatami, a na dodatek nie pisza o co chodzi, i czesto w ogole sie nie odzywaja. Uwazajcie tez na promocje Bonus Rejestracyjny, ja z niej skorzystalam, obrocilam pieniazki z godnie z regulaminem, wygralam pewna sumke i jak zlecilam wyplate to ani nie mam kasy i nie moge sie na konto dostac. I to napewno nie jest z mojej winy. Napisalam do nich ok 20 maili i nic. Pewnie sie juz nie odezwa, a ja nie zobacze kady. Wiec lepiej uwazajcie, bo tyle stresu i emocji sie wyzbywamy podczas sledzenia wynikow, a potem zamiast sie cieszyc z wygranej oni po prostu robia wszystko na nasza niekorzysc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
cze mam pytanko:czy jest jeszcze promocja wplacasz i dostajesz drugie tyle ??? dzieki za info Nie ma, chyba ze zarejestrujesz sie ze specjalnego linka, to bedziesz mial chyba bonus max 40 czy 35 E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
Mam pytanko, czy tylko jeden czlonek rodziny moze miec konto w B&W?? bo to w sumie inne osoby ?? wie ktos moze ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
wysylalem maila kiedys i mi odpowiedzieli ze moze miec kazdy czlonek rodziny swoje konto i miec te same IP ! i tak oni to weryfikuja jak wysle im sie jakis dokument!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
GRANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!
W poniedziałek zleciłem wypłatę kasy z konta b&W po wygranej weekendowej i wiecie co mi _dziś_ napisali ?!?!?!
Szanowny panie Marcinie.
Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa jeszcze okolo 7 dni roboczych.
Dziekujemy za wyrozumialosc.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin ]
co za *****!!! napisałem, że będę zmuszony zrezygnować z ich usług jak się tego nie da przyspieszyć. jak to tak można żeby tyle czasu to trwało!!! w Unibecie czy gdzie indziej miałem kasę po 3 dniach od chwili zlecenia!
ale się ***** ...UWAŻAJCIE!!! jak to tyle będzie trwać to im dziękuję. wolę włacać (całkiem konkretnie gram) gdzie indziej. Nie łam się ja mam to samo. Będziesz czekał miesiąc. Minie już kur..ca bierze. Mam Inteligo i tam załozyli mi blokadę na miesiąc! W banku powiedzieli, że to instytucja wysyłajaca pieniadze, czyli kochany Betandwin! Ja z nich chyba rezygnuję, jak tylko kasa spłynie...
Last edited by [g]um[p]; 22/03/2005 23:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Wiatam,a moze ktos wyplacał pieniązki z Betandwinu przez karte kredytowa?bo ciekawy jestem jak szybko to dziala.Z gory dzieki za jakies info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Nie wiecie dlaczego betandwin zrobil zwrot na dzisiejsze spotkanie Arena Essex - Poole?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Wiatam,a moze ktos wyplacał pieniązki z Betandwinu przez karte kredytowa?bo ciekawy jestem jak szybko to dziala.Z gory dzieki za jakies info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja tak robiłem i musze czekać miesiąc. Poważnie, takze nie napalaj się, bo mnie już kurwica bierze. Lepiej przelew na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|