|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
jest tu ktos kumaty z pitow a w szegolnosci Pit36 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Witam, potrzebuję namiarów na programy umożliwiające słuchanie radiostacji z całego świata. Bardzo proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Witam, potrzebuję namiarów na programy umożliwiające słuchanie radiostacji z całego świata. Bardzo proszę o pomoc. zobacz nexus radio
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7 |
witam, mieszkam w polsce ale chcę wyjechać do anglii pracować i mieszkać na stałe, pracowałem w budowlance dwa sezony i w tym kierunku chciałbym coś znaleźć... szukałem ofert po internecie ale nie dało to większych efektów... i tu zwracam się do was... jeśli ktoś mieszka w anglii bądź ma kontakty prosiłbym bardzo o wysłanie jakiegoś infa o pracy... to jest dla mnie bardzo ważne... mój email [email protected]osobom życzliwym z góry dziękuje z pomoc... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
panowie takie pytanie odnosnie 6stki weidera... pierwsze cwiczenie gdzie machamy na zmiane raz lewa raz prawa nozka. Zakladamy ze jestesmy w fazie 10 powtorzen. Robimy cwiczenie nr 1. I te 10 powtorzen dotyczy lewej i prawej nogi (po 10 na kazda z nich) czy 10 na obie (po 5 na lewa i 5 na prawa) ? pytanie dwa jaki antypespirant mozecie polecic ? taki zeby nigdy wiecej sie nie poplakal pod pachami ;-) hehe naprawde musi byc kur@a mocny! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
panowie takie pytanie odnosnie 6stki weidera... pierwsze cwiczenie gdzie machamy na zmiane raz lewa raz prawa nozka.
Zakladamy ze jestesmy w fazie 10 powtorzen. Robimy cwiczenie nr 1. I te 10 powtorzen dotyczy lewej i prawej nogi (po 10 na kazda z nich) czy 10 na obie (po 5 na lewa i 5 na prawa) ? 10 na noge
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127 |
10 powtórzeń lewą i 10 prawą nogą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ad.1 ja robilem po 5 dla jednej w przypadku 10 jak piszesz, bo jak sie nie robi bocznych brzucha potem to sie boczki robią  ad.2 ja uzywam adidasa takiego wcieranego w sztyfcie i jestem srednio zadowolony, moi znajomi zachwalają: [ Linked Image] jak tylko skoncze swoj to sprobuje, recenzje ma calkiem niezle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
pytanie dwa jaki antypespirant mozecie polecic ? taki zeby nigdy wiecej sie nie poplakal pod pachami ;-) hehe naprawde musi byc kur@a mocny!  Antidral [ i-apteka.pl]. To jest to samo co proponuje Anfalast. Na początku będzie Ci trudno wytrzymać, ale się przyzwyczaisz (jedna noc "swędzenia" i 5 dni bez potu). Zajebiście skuteczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
dzieki za weiderka:)
etiaxil ciekawy, drogi nie powiem bo za 12,5ml 30zl (allegro). Ale z tego co tu niby pisza to faktycznie ciekawe, rzekomo wystarcza na ok 2 miesiace i dziala nawet po kapieli co jednak brzmi juz troche dziwnie ;)) dzieki za propozycje, moze warto sie skusic pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
o dobre, jutro skocze po antidrala :> cena zacheca i opinie ludzi w sumie tez pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia? Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady Dzieki wielkie! Też tak miałem. Pomogła praca - wczesne wstawanie, wczesne kładzenie się spać.A teraz gdy nie pracuję biorę codziennie tran i rutinoskorbin i mogę normalnie funkcjonować. Oczywiście przyda Ci się trochę ruchu...  Moge sie pod tym podpisac. Pomaga jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kto mi, do jasnej ciasnej, powie, dlaczego rowerzyści nie mogą przejeżdżać przez przejście dla pieszych? Przejrzałem Kodeks Drogowy oraz spis znaków i nie znalazłem nic na ten temat...
Może ktoś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
podejrzewam, że to wynika z definicji pieszego... rowerzysta jest uczestnikiem ruchu na podobnych zasadach co samochód prowadzony przez kierowcę... pieszy jest specyficznym uczestnikiem ruchu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wroce jeszcze do 6stki weidera. Przy dniu gdy mamy 3 serie to robimy serie za seria czy moge byc jakies dluzsze przerwy ? Bo zakladam, ze jedna seria o 8 rano, druga o 15 a 3cia seria o 20 to raczej odpada  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
wroce jeszcze do 6stki weidera. Przy dniu gdy mamy 3 serie to robimy serie za seria czy moge byc jakies dluzsze przerwy ? Bo zakladam, ze jedna seria o 8 rano, druga o 15 a 3cia seria o 20 to raczej odpada  ? Hahahahaha  Nie no, max 2-3 minuty przerwy, chociaż to też podobno zbyt dużo, przynajmniej ja sobie taka przerwe robie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Tak tez myslalem, ale jeszcze sie łudziłem, ze moze jednak...  Zesrac sie mozna ale coz.. nie ma letko. dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
jak sie nazywa taka nowa piosenka w ktorej babka za kasa wyobraza sobie ze ma luksusowe zycie z takim raperem, samochody, bizuteria itp a oziej na koncuteledysku okazuje sie ze to byly marzenia a babka stoi za kasa jakby macdonalda;) ???
i nowa piosenka pink..lekko przerobiona....pomozecie ?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Pink - Sweet Dreams Remix
?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|