Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by xqwzts
Lenka - The Show?
dzieki piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
jest tu ktos kumaty z pitow a w szegolnosci Pit36 ??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Witam, potrzebuję namiarów na programy umożliwiające słuchanie radiostacji z całego świata. Bardzo proszę o pomoc.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by tangerine
Witam, potrzebuję namiarów na programy umożliwiające słuchanie radiostacji z całego świata. Bardzo proszę o pomoc.
zobacz nexus radio

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7
witam, mieszkam w polsce ale chcę wyjechać do anglii pracować i mieszkać na stałe, pracowałem w budowlance dwa sezony i w tym kierunku chciałbym coś znaleźć... szukałem ofert po internecie ale nie dało to większych efektów...
i tu zwracam się do was... jeśli ktoś mieszka w anglii bądź ma kontakty prosiłbym bardzo o wysłanie jakiegoś infa o pracy...
to jest dla mnie bardzo ważne...
mój email [email protected]
osobom życzliwym z góry dziękuje z pomoc...
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
panowie takie pytanie odnosnie 6stki weidera...
pierwsze cwiczenie gdzie machamy na zmiane raz lewa raz prawa nozka.

Zakladamy ze jestesmy w fazie 10 powtorzen.
Robimy cwiczenie nr 1.
I te 10 powtorzen dotyczy lewej i prawej nogi (po 10 na kazda z nich) czy 10 na obie (po 5 na lewa i 5 na prawa) ?


pytanie dwa
jaki antypespirant mozecie polecic ? taki zeby nigdy wiecej sie nie poplakal pod pachami ;-) hehe naprawde musi byc kur@a mocny! smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lelu
panowie takie pytanie odnosnie 6stki weidera...
pierwsze cwiczenie gdzie machamy na zmiane raz lewa raz prawa nozka.

Zakladamy ze jestesmy w fazie 10 powtorzen.
Robimy cwiczenie nr 1.
I te 10 powtorzen dotyczy lewej i prawej nogi (po 10 na kazda z nich) czy 10 na obie (po 5 na lewa i 5 na prawa) ?

10 na noge

Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
10 powtórzeń lewą i 10 prawą nogą.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ad.1 ja robilem po 5 dla jednej w przypadku 10 jak piszesz, bo jak sie nie robi bocznych brzucha potem to sie boczki robią smile

ad.2 ja uzywam adidasa takiego wcieranego w sztyfcie i jestem srednio zadowolony, moi znajomi zachwalają:

[Linked Image]

jak tylko skoncze swoj to sprobuje, recenzje ma calkiem niezle.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
pytanie dwa
jaki antypespirant mozecie polecic ? taki zeby nigdy wiecej sie nie poplakal pod pachami ;-) hehe naprawde musi byc kur@a mocny! smile

Antidral [i-apteka.pl]. To jest to samo co proponuje Anfalast. Na początku będzie Ci trudno wytrzymać, ale się przyzwyczaisz (jedna noc "swędzenia" i 5 dni bez potu). Zajebiście skuteczny.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
dzieki za weiderka:)

etiaxil ciekawy, drogi nie powiem bo za 12,5ml 30zl (allegro). Ale z tego co tu niby pisza to faktycznie ciekawe, rzekomo wystarcza na ok 2 miesiace i dziala nawet po kapieli co jednak brzmi juz troche dziwnie ;))
dzieki za propozycje, moze warto sie skusic
pozdro

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
o dobre, jutro skocze po antidrala :>
cena zacheca i opinie ludzi w sumie tez
pozdro piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by micha$
Originally Posted by HAGIi
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp
Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko
Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia?
Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady
Dzieki wielkie!

Też tak miałem. Pomogła praca - wczesne wstawanie, wczesne kładzenie się spać.
A teraz gdy nie pracuję biorę codziennie tran i rutinoskorbin i mogę normalnie funkcjonować.
Oczywiście przyda Ci się trochę ruchu...
piwo
Moge sie pod tym podpisac.
Pomaga jak nic smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kto mi, do jasnej ciasnej, powie, dlaczego rowerzyści nie mogą przejeżdżać przez przejście dla pieszych?
Przejrzałem Kodeks Drogowy oraz spis znaków i nie znalazłem nic na ten temat...

Może ktoś wie?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
podejrzewam, że to wynika z definicji pieszego... rowerzysta jest uczestnikiem ruchu na podobnych zasadach co samochód prowadzony przez kierowcę... pieszy jest specyficznym uczestnikiem ruchu...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wroce jeszcze do 6stki weidera. Przy dniu gdy mamy 3 serie to robimy serie za seria czy moge byc jakies dluzsze przerwy ? Bo zakladam, ze jedna seria o 8 rano, druga o 15 a 3cia seria o 20 to raczej odpada wink?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by lelu
wroce jeszcze do 6stki weidera. Przy dniu gdy mamy 3 serie to robimy serie za seria czy moge byc jakies dluzsze przerwy ? Bo zakladam, ze jedna seria o 8 rano, druga o 15 a 3cia seria o 20 to raczej odpada wink?


Hahahahaha smile Nie no, max 2-3 minuty przerwy, chociaż to też podobno zbyt dużo, przynajmniej ja sobie taka przerwe robie smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Tak tez myslalem, ale jeszcze sie łudziłem, ze moze jednak... smile
Zesrac sie mozna ale coz.. nie ma letko.
dzieki smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
jak sie nazywa taka nowa piosenka w ktorej babka za kasa wyobraza sobie ze ma luksusowe zycie z takim raperem, samochody, bizuteria itp a oziej na koncuteledysku okazuje sie ze to byly marzenia a babka stoi za kasa jakby macdonalda;) ???

i nowa piosenka pink..lekko przerobiona....pomozecie ?;)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Pink - Sweet Dreams Remix

?

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, forty, rafal08, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, betowiec, bukma, 11kera11), 2,560 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1