Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#308036 23/03/2005 14:02
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Quote
haha mielkscie cos takiego?? patrzecie codo mnie napisali! kurwa maC!

Szanowna Pani Julito.Po sprawdzeniu Twojego konta przez dzial bezpieczenstwa zdecydowalismy sie na bezpowrotne zamkniecie konta. Mozesz wniesc o wyplate kwoty, ktora wplacilas na konto zakladow, czyli 140PLN. W tym celu prosimy o przeslanie ponizszych danych: - nazwe banku - numer konta- kod banku - kod Swift i IBAN (tylko wowczas, jesli konto nie jest zalozone w Niemczech lub Austrii) - wlasciciela konta - odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________ Bardzo nam przykro, ze musielismy podjac taka decyzje.Z powazaniem,Support Team z betandwin

mam pytanie - czy wszystko co robiles w tym buku bylo z twojej strony w porzadku ?
jesli chciales ich tylko wydymac na bonus to co innego
prosze o szczera odpowiedz gdyz mocno zastanawiam sie nad wycofaniem calej mojej kasy jezeli wykrecaja takie numery

obraclaem kase i gralem normalnie tylko ze wiesz bralem doowdy od znajomych i ciagle z tego samego konta bankowego i z tego samego nr faxy slalem tongue to moze temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#308037 23/03/2005 14:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
ktos wie w jakich godzinach konkretnie sa ksiegowane u nich pieniadze po wplacie na konto gracza? potrzebuje kase przed 18 miec na koncie! dzisiaj rano wyslalem, pieniadze poszly, a wiec jush pewnie sa na ich koncie bankowym!!!

#308038 23/03/2005 14:34
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
I ty sie dziwisz ze Cie poblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pomyśl troche!! To jedynie dobrze swiadczy o tym buku. Niestety niektore rzeczy trzeba robic z glowa...

#308039 23/03/2005 14:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nie licz na to ze bedziesz mial dzis kase
malo realne

#308040 23/03/2005 14:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
czesc mampytanie -WLACILE KASE DO NICH I JUZ MAM NA KONCIE ALE NIEMAM BONUSA COMEBACK -MIAL TRWAC DO KONCA MARCA 2 RAZY JUZ PISALEM DO NICH A OO ODPOWIEDZI.

DZIEKI ZA ODPOWIEDZ

#308041 23/03/2005 14:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
I ty sie dziwisz ze Cie poblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pomyśl troche!! To jedynie dobrze swiadczy o tym buku. Niestety niektore rzeczy trzeba robic z glowa...

no sie dziwie, a ty bys sie zdziwil gdybys sie dowieidzal ile osob tyak robi ile moich znajomych, to czemu jakos wcznisej mnie zablokowali tylk teraz nagle?? kurwa chyba tak orbilem z 10 dowodami a co oni nagle sie teraz kapneli?? malo realne! wczenisej tak ciagle orbilem a teraz nagle cos ich naszlo zeby zablokowac co nie?? przestan czlowieku i sie zastanow czasem co mowisz wogle

#308042 23/03/2005 14:50
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
wiem ze to moja wina! ale czemu mi tego nie napisali jak wplaclaem kase tylko jak wyplaclaem? temu ze moze mysleli ze wtopie ja to wtedy by wogle nie bylo spawry co nie?? hehe chore to dla mnie jest!

#308043 23/03/2005 14:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Witam

Wyplacilem ostatnio kase z B&W przelewem na konto bankowe w WBK BZ. Kasa doszla szybko, ale z takim manewrem ze bank potracil mi 25 zl prowizji za przeliczenie euro na zlotowki. Czy jest tak w kazdym banku?

Jesli tak to czas zmienic forme wyplacania.

pozdrawiam

Whip

#308044 23/03/2005 14:50
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
jest jakis inny buk pdobny do BAW gdzie podwajaja depozyt?? czekam na wasze odp!

#308045 23/03/2005 14:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
LUDZIE SMIECH NA SALI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

DOSTALEM COS TAKIEGO

Przykro nam, jednak nie jest Pan uprawniony do uczestnictwa w promocji Comeback.


A JA IM WYSLALEM COS TAKIEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> SMIECH WARTE
MAM PYTANIE DLACZEGO NIEJESTEM UPRAWNIONY DO BONUSA --COMEBACK -PRZYSYLACIE MI 3 LISTY DO DOMU NA MOJ ADRES PRYWATNY ZE MAM PRAWO DO BONUSA POWROTU -MAX 50 EURO.NA SKRZYNKE POCZTOWA DOSTAJE TAK SAMO LISTY REKLAMUJACE POWROT ZE JESTEM UPRAWNIONY
DO TEGO BONUSA .WYSYLAM DO WAS @ I ZAPYTANIEM O BONUS --ODPOWIEDZ TAK JEST PAN UPRWNIONY DO TEGO TYPU BONUSA .A OKAZUJE SIE JEDNAK ZE NIE !!!!!!!! A WIEC OCO CHODZI -CZY TYLKO CHODZI WAM ZEBY WPLACALI KLIENCI PIENIADZE A POZNIEJ ZAPRZEPROSZENIEM ICH OLEJEMY--TYM SPOSOBEM ZRAZACIE DO SIEBIE NOWYCH LUDZI -GRACZY A JUZ MIALEM POLECIC MOIM ZNAJOMYM WASZA FIRME I TERAZ SIE POWAZNIE ZASTANAWIAM.MAM NADZIEJE ZE JEST TO TYLKO WASZE PRZEOCZENIE I BONUSA OTRZYMAM W 1005 BO PRYMA APRILIS TO DOPIERO 1 KWIETNIA

#308046 23/03/2005 14:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
jeszcze jedno pytanko mam.

Bonus COMEBACK trwa do 30. marca, ale liczy sie data wplyniecia pieniedzy na konto czy data nadania przelewu??

dzieki za odpowiedz


pozdrawiam

Whip

#308047 23/03/2005 14:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Quote
I ty sie dziwisz ze Cie poblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pomyśl troche!! To jedynie dobrze swiadczy o tym buku. Niestety niektore rzeczy trzeba robic z glowa...

no sie dziwie, a ty bys sie zdziwil gdybys sie dowieidzal ile osob tyak robi ile moich znajomych, to czemu jakos wcznisej mnie zablokowali tylk teraz nagle?? kurwa chyba tak orbilem z 10 dowodami a co oni nagle sie teraz kapneli?? malo realne! wczenisej tak ciagle orbilem a teraz nagle cos ich naszlo zeby zablokowac co nie?? przestan czlowieku i sie zastanow czasem co mowisz wogle
To co zrobili jest w 100% zgodne z ich regulaminem. Dziwić to powinieneś się, że wcześniej się udawało.

#308048 23/03/2005 16:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
LUDZIE SMIECH NA SALI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

DOSTALEM COS TAKIEGO

Przykro nam, jednak nie jest Pan uprawniony do uczestnictwa w promocji Comeback.


A JA IM WYSLALEM COS TAKIEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> SMIECH WARTE
MAM PYTANIE DLACZEGO NIEJESTEM UPRAWNIONY DO BONUSA --COMEBACK -PRZYSYLACIE MI 3 LISTY DO DOMU NA MOJ ADRES PRYWATNY ZE MAM PRAWO DO BONUSA POWROTU -MAX 50 EURO.NA SKRZYNKE POCZTOWA DOSTAJE TAK SAMO LISTY REKLAMUJACE POWROT ZE JESTEM UPRAWNIONY
DO TEGO BONUSA .WYSYLAM DO WAS @ I ZAPYTANIEM O BONUS --ODPOWIEDZ TAK JEST PAN UPRWNIONY DO TEGO TYPU BONUSA .A OKAZUJE SIE JEDNAK ZE NIE !!!!!!!! A WIEC OCO CHODZI -CZY TYLKO CHODZI WAM ZEBY WPLACALI KLIENCI PIENIADZE A POZNIEJ ZAPRZEPROSZENIEM ICH OLEJEMY--TYM SPOSOBEM ZRAZACIE DO SIEBIE NOWYCH LUDZI -GRACZY A JUZ MIALEM POLECIC MOIM ZNAJOMYM WASZA FIRME I TERAZ SIE POWAZNIE ZASTANAWIAM.MAM NADZIEJE ZE JEST TO TYLKO WASZE PRZEOCZENIE I BONUSA OTRZYMAM W 1005 BO PRYMA APRILIS TO DOPIERO 1 KWIETNIA

Spoko..nie ma co sie denerwowac..zapewne zalogowales sie na swoje konto nie wplacajac pieniedzy od razu. Ale moge Cie zapewnic ze jak wplacisz kase to dostaniesz..Ja mialem to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#308049 23/03/2005 17:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
orientujecie sie czy wplacajac kase przez moneybookers dostane bonus?

#308050 23/03/2005 19:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Nie wazne jest jak wplacasz kase... mozesz nawet jechac i im dac do reki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#308051 23/03/2005 22:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
prosze pozmcie dzis z moenybookers przealem 30zl na betandwin niby nei duza kasa ale nei pozwole an takei cos i aksy nei am choc powina byc po paru sekundach jak zawsze?????comoglo sie stac na moneybookers jest ze kase wyslano a na bet andwin nie ma:(

#308052 23/03/2005 23:24
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
U mnie to samo pewnie jakies problemy techniczne maja poczekajmy do jutra.

#308053 24/03/2005 05:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
zwracam honor.
chyba jestem dla nich dobrym klientem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

bo już mam kaskę na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308054 24/03/2005 05:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
chociaż z drugiej strony te wszystkie numery, które mówicie powodują, że ja chyba wycofam fundusze z B&W i wrócę do gry gdzie indziej.
nie chcę mieć nieprzyjemności w przypadku kolejnej wygranej. aktualnie mam jeszcze jeden kupon, który ma szansę na jakąś tam w miarę dobrą wygraną (2,5 tys.) i potem bez względu na to czy wygram czy nie zrezygnuję chyba. zobaczymy co będzie z tym kuponem i ewentualną wypłatą.

#308055 24/03/2005 05:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
a napisałem im 22-03-2005:

Szanowni Panstwo,
Bardzo prosze o przyspieszenie tego procesu. Jak to mozliwe, ze przelew idzie 7 dni?!? Poza tym wyplate zlecilem w poniedzialek.
Dlaczego innym firmom sie udaje realizowac wyplaty w ciagu 3 dni od chwili zlecenia wyplaty?
Bede niestety zmuszony zrezygnowac z Panstwa uslug jesli nie uda sie tego procesu przyspieszyc.

Pozdrawiam,
Marcin Werner


-----Original Message-----
From: support.pl@betandwin.com [mailto:[email protected]]
Sent: 22 marca 2005 16:23
To: ..............................
Subject: Re: RE: <no subject>


Szanowny panie Marcinie.


Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa jeszcze okolo 7 dni roboczych.

Dziekujemy za wyrozumialosc.


Z powazaniem,

Support Team z betandwin

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1