|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Ja chyba największą wtope zaliczyłem na Portugali z Lichtenstein (2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> było) kurs 1,07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a dodałem to żeby skasować troche podatek..... bo zagrałem w profie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Heh, to jest chyba największa niespodzianka jaką w życiu widziałem.
Akurat nie było mnie w mieście i nie chciało mi się obstawiać, ale w hotelu sprawdziłem telegazetę tak z ciekawości i zobaczyłem prowadzenie Portugalii 0-2. Jak wróciłem po kilku godzinach i zobaczyłem 2-2 to myślałem, że ktoś się upił i źle wynik wpisał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Hewitt - KArlovic 1.02
wimbledon 03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Barca Galatasaray w LM chyba 02/03 - kurs byl 1,25 i ten mecz dostawilem do kilkunastu kuponow (gralem jeszcze AKO). Wtopa byla szokujaca. Do przerwy Galatasaray prowadzilo 2:0 skonczylo sie 2:2
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
kilka razy pilka reczna po kursie ok. 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ostatnio Venus Williams po kursie 1,07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Monaco nie pamietam zk im, w lidze francuskiej prowadzili 3-0 do 78 minuty zeby przegrac 3-4:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
nie dawno Anderlecht z ostatnią drużyną w tabeli po kursie 1.10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Hewitt - KArlovic 1.02
wimbledon 03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> pamietam ten mecz:) Hewitt wygral pierwszego seta 6/0 czy 6/1 zeby bylo smieszniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
najnizszy kurs to Henin kiedys na szlemie po 1.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na kuponie frajerskim.
A najgorszy mecz...Barcelona kontra jakis 3-ligowiec w pucharze. 1-0 dla 3 ligowca nie moglem uwierzyc wlasnym oczom. od tamtej pory nie ruszam pilki.
Bylo jeszcze kilka meczy frajerskich...ale az sie zygac chce jak pomysle z niedorozwinietych to
Ferdek z 2-0 w setach i 5-3 w pucharze davisa z hewitem wpierdala meczyk:D Farina 1 set 4-1 na 4-6 drugi set z 4-1 na 5-7 nie pamietamz kim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Clijsters z bodajze krasnorucka ...pierwszyset wygrany do 0 albo do 1 i potem prowadzenie zeby oddac mecz w fatalnym stylu w 3 secie 1-6.. wiecej cudow niepamietam
Aha i zvonareva 6-0,5-1 40-15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wtopic smiech na sali!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Monaco nie pamietam zk im, w lidze francuskiej prowadzili 3-0 do 78 minuty zeby przegrac 3-4:) z OSG Nice (niedawno Nicea wygrała z Monaco w rewanżowej rundzie 2:1) Pozdrawiam! U mnie ostatnio hokej szwajcarski (parę dni temu) - miały być 4 w miarę komfortowe wygrane gospodarzy, a tymczasem po 1 tercji były same "2". Perspektywy na wygraną - żadnej. Dwa zespoły (Kloten i Davos) zdołały wygrać, ale dwa pozostale już nie. A taki byłem przekonany co do słuszności tego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348 |
a czy ktoś pamięta pannę Hingis i jej meczyk w pierwszej rundzie Wimbledonu z 2001 roku :
Hingis - Ruano Pascual 4-6,2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
to był dopiero zonk na którym pewnie cały świat popłynął... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Mi najbardziej utkwił jeden mecz - to nie była może niespodzianka ale przebieg meczu chyba w grudniu 2004 - mianowicie słowacki hokej - MSK Zilina - Kosice Zilina praktycznie caly czas prowadziła i gdzies około 55 minuty wyszła na prowadzenie 4-2, patrzę na livescore mija dobre 10 minut więc jestem spokojny o wynik aż tu nagle patrzę 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Myślałem że odlecę sprzed kompa wtedy. Znalazłem serwis słowackiego hokeja i widzę że stracili bramki: trzecią w 59:28 minucie a czwartą w 59:46. Wygrali dopiero po dogrywce. Na szczęście pozostałe mecze z tego kuponu też nie weszły, ale w następnym tygodniu ponownie postawiłem m.in. na Ziline i tym razem wygrali 8-1 inne mecze kuponu weszły więc nie żywię do Ziliny urazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Southampton-Steaua w Pucharze UEFA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kiedys mialem systemik 3z4 tam ustawki Śląsk i Groclin po kursach 5.50 remis Barcy 3.50 to na gorze i mialem z 5-6 pewniakow - zawiodł jeden Bari - Lecce 1x . Do przerwy Bari prowadzilo 3-0 i przegrało 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> tego nigdy nie zapomne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
1) roddick - ljubicic wtopa 140 euro 2) myskina - davenport wtopa 400zl 3) malmo - noerkopiing bodajze 2001 rok, po tych samych meczach co Marcel konczyl bari hehe mecz przelozony na wtorek i 0-0 a malmo wtedy wszystko wygrywalo po 3-0, 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
wiele innych bylo szkoda by wymieniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Mi najbardziej utkwił jeden mecz - to nie była może niespodzianka ale przebieg meczu chyba w grudniu 2004 - mianowicie słowacki hokej - MSK Zilina - Kosice Zilina praktycznie caly czas prowadziła i gdzies około 55 minuty wyszła na prowadzenie 4-2, patrzę na livescore mija dobre 10 minut więc jestem spokojny o wynik aż tu nagle patrzę 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Myślałem że odlecę sprzed kompa wtedy. Znalazłem serwis słowackiego hokeja i widzę że stracili bramki: trzecią w 59:28 minucie a czwartą w 59:46. Wygrali dopiero po dogrywce. Na szczęście pozostałe mecze z tego kuponu też nie weszły, ale w następnym tygodniu ponownie postawiłem m.in. na Ziline i tym razem wygrali 8-1 inne mecze kuponu weszły więc nie żywię do Ziliny urazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odżyły złe wspomnienia... sprzed tygodnia de facto. Staram się nie grać niskich kursów (poniżej 1.3), ale akurat tydzień temu skusiłem się na mecz Nitra-Trencin. Niby była jasna sytuacja, bo Trencin mógł zawalczyć o 2 miejsce przed playoff a Nitra nie grała o nic... zdecydowałem się na x2... Nitra prowadziła 2:0 i wydawało mi się, że jest "pozamiatane", ale wtedy Trencin doprowadził do stanu 2:2. Potem 2:3 dla Trencina i wydawało się, że żaden kataklizm nie odbierze mi wygranej (reszta meczów z kuponu o wyższych kursach weszła), aż tu nagle... w 55 minucie 3:3. Zacząłem się denerwować, ale gdy strona hokej.sk pokazała 60 minuta czekałem spokojniejszy tylko na potwierdzenie wyniku. Chwilę później nadeszło... 4:3 dla Nitry! A gol... w 59 minucie 59 sekundzie, wspaniale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przypomniał mi się też mój pierwszy poważny bet na X, to było jakiś czas temu w Premiership, Bolton grał bodajże z Tottenhamem i wynik 0:0 utrzymywał się do 93 minuty. Oglądałem ten mecz w C+ i nie mogłem uwierzyć w to, że w 94 minucie sędzia podyktował karnego dla Boltonu, którego na bramkę zamienił Okocha. Siedziałem tak jeszcze dobrych parę minut przed telewizorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na szczęście życie tipstera nie składa się tylko z takich wspomnień, są i lepsze, a jednym z nich będzie na pewno dzisiejszy dzień i wygrana Woking... Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
jezeli nie chodzi o niski kurs to. Roland 04 KURHAJCOVA-RAYMOND 1 set 6-0 ( w drugim kurka prowadzila 4-0 lub nawet 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) a skonczylo sie na 6-0 5-7 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
12 luty: Anderlecht - Oostende 0-1 @ 1,12 - jakoś nie bardzo do dziś wierzę w sportowe umiejętności piłkarzy gości i mecz ten śmiedzi ciągle.
27.04 2004 Celtic - Aberdeen 2-3 @ 1,16 - ten mecz był w pociągu razem z innymi 20ma, pewniaki kursy około 1,1 do 1,4; kurs wyszedł prawie 100, 19 meczy weszło ale coż Celtic nie miał dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
Eliminacje MŚ strefa Ameryki Południowej jesień zeszłego roku, BRAZYLIA - KOLUMBIA kursu nie pamiętam ale niziutki był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Kuwa, kończył mi ten mecz chyba 2 kupony, czekam do 3 aż się rozpocznie i..... 0-0 bodajże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Taki urok piłki... i obstawiania przede wszystkim. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|