było) kurs 1,0..."> było) kurs 1,0...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Ja chyba największą wtope zaliczyłem na Portugali z Lichtenstein (2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> było) kurs 1,07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a dodałem to żeby skasować troche podatek..... bo zagrałem w profie

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh, to jest chyba największa niespodzianka jaką w życiu widziałem.

Akurat nie było mnie w mieście i nie chciało mi się obstawiać, ale w hotelu sprawdziłem telegazetę tak z ciekawości i zobaczyłem prowadzenie Portugalii 0-2. Jak wróciłem po kilku godzinach i zobaczyłem 2-2 to myślałem, że ktoś się upił i źle wynik wpisał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Hewitt - KArlovic 1.02

wimbledon 03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Barca Galatasaray w LM chyba 02/03 - kurs byl 1,25 i ten mecz dostawilem do kilkunastu kuponow (gralem jeszcze AKO). Wtopa byla szokujaca. Do przerwy Galatasaray prowadzilo 2:0 skonczylo sie 2:2

Wojtek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
kilka razy pilka reczna po kursie ok. 1.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ostatnio Venus Williams po kursie 1,07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Monaco nie pamietam zk im, w lidze francuskiej prowadzili 3-0 do 78 minuty zeby przegrac 3-4:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
nie dawno Anderlecht z ostatnią drużyną w tabeli po kursie 1.10.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Hewitt - KArlovic 1.02

wimbledon 03 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
pamietam ten mecz:) Hewitt wygral pierwszego seta 6/0 czy 6/1 zeby bylo smieszniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
najnizszy kurs to Henin kiedys na szlemie po 1.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na kuponie frajerskim.

A najgorszy mecz...Barcelona kontra jakis 3-ligowiec w pucharze.
1-0 dla 3 ligowca nie moglem uwierzyc wlasnym oczom.
od tamtej pory nie ruszam pilki.

Bylo jeszcze kilka meczy frajerskich...ale az sie zygac chce jak pomysle z niedorozwinietych to

Ferdek z 2-0 w setach i 5-3 w pucharze davisa z hewitem wpierdala meczyk:D
Farina 1 set 4-1 na 4-6 drugi set z 4-1 na 5-7 nie pamietamz kim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Clijsters z bodajze krasnorucka ...pierwszyset wygrany do 0 albo do 1 i potem prowadzenie zeby oddac mecz w fatalnym stylu w 3 secie 1-6..
wiecej cudow niepamietam

Aha
i zvonareva 6-0,5-1 40-15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wtopic smiech na sali!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Monaco nie pamietam zk im, w lidze francuskiej prowadzili 3-0 do 78 minuty zeby przegrac 3-4:)

z OSG Nice (niedawno Nicea wygrała z Monaco w rewanżowej rundzie 2:1)

Pozdrawiam!

U mnie ostatnio hokej szwajcarski (parę dni temu) - miały być 4 w miarę komfortowe wygrane gospodarzy, a tymczasem po 1 tercji były same "2". Perspektywy na wygraną - żadnej. Dwa zespoły (Kloten i Davos) zdołały wygrać, ale dwa pozostale już nie. A taki byłem przekonany co do słuszności tego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
a czy ktoś pamięta pannę Hingis i jej meczyk w pierwszej rundzie Wimbledonu z 2001 roku :

Hingis - Ruano Pascual 4-6,2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

to był dopiero zonk na którym pewnie cały świat popłynął... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Mi najbardziej utkwił jeden mecz - to nie była może niespodzianka ale przebieg meczu chyba w grudniu 2004 - mianowicie słowacki hokej - MSK Zilina - Kosice Zilina praktycznie caly czas prowadziła i gdzies około 55 minuty wyszła na prowadzenie 4-2, patrzę na livescore mija dobre 10 minut więc jestem spokojny o wynik aż tu nagle patrzę 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Myślałem że odlecę sprzed kompa wtedy. Znalazłem serwis słowackiego hokeja i widzę że stracili bramki: trzecią w 59:28 minucie a czwartą w 59:46. Wygrali dopiero po dogrywce. Na szczęście pozostałe mecze z tego kuponu też nie weszły, ale w następnym tygodniu ponownie postawiłem m.in. na Ziline i tym razem wygrali 8-1 inne mecze kuponu weszły więc nie żywię do Ziliny urazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Southampton-Steaua w Pucharze UEFA

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kiedys mialem systemik 3z4 tam ustawki Śląsk i Groclin po kursach 5.50 remis Barcy 3.50 to na gorze i mialem z 5-6 pewniakow - zawiodł jeden Bari - Lecce 1x . Do przerwy Bari prowadzilo 3-0 i przegrało 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
tego nigdy nie zapomne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
1) roddick - ljubicic wtopa 140 euro
2) myskina - davenport wtopa 400zl
3) malmo - noerkopiing bodajze 2001 rok, po tych samych meczach co Marcel konczyl bari hehe mecz przelozony na wtorek i 0-0 a malmo wtedy wszystko wygrywalo po 3-0, 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

wiele innych bylo szkoda by wymieniac

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Mi najbardziej utkwił jeden mecz - to nie była może niespodzianka ale przebieg meczu chyba w grudniu 2004 - mianowicie słowacki hokej - MSK Zilina - Kosice Zilina praktycznie caly czas prowadziła i gdzies około 55 minuty wyszła na prowadzenie 4-2, patrzę na livescore mija dobre 10 minut więc jestem spokojny o wynik aż tu nagle patrzę 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Myślałem że odlecę sprzed kompa wtedy. Znalazłem serwis słowackiego hokeja i widzę że stracili bramki: trzecią w 59:28 minucie a czwartą w 59:46. Wygrali dopiero po dogrywce. Na szczęście pozostałe mecze z tego kuponu też nie weszły, ale w następnym tygodniu ponownie postawiłem m.in. na Ziline i tym razem wygrali 8-1 inne mecze kuponu weszły więc nie żywię do Ziliny urazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Odżyły złe wspomnienia... sprzed tygodnia de facto.
Staram się nie grać niskich kursów (poniżej 1.3), ale akurat tydzień temu skusiłem się na mecz Nitra-Trencin. Niby była jasna sytuacja, bo Trencin mógł zawalczyć o 2 miejsce przed playoff a Nitra nie grała o nic... zdecydowałem się na x2... Nitra prowadziła 2:0 i wydawało mi się, że jest "pozamiatane", ale wtedy Trencin doprowadził do stanu 2:2. Potem 2:3 dla Trencina i wydawało się, że żaden kataklizm nie odbierze mi wygranej (reszta meczów z kuponu o wyższych kursach weszła), aż tu nagle... w 55 minucie 3:3. Zacząłem się denerwować, ale gdy strona hokej.sk pokazała 60 minuta czekałem spokojniejszy tylko na potwierdzenie wyniku. Chwilę później nadeszło... 4:3 dla Nitry! A gol... w 59 minucie 59 sekundzie, wspaniale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przypomniał mi się też mój pierwszy poważny bet na X, to było jakiś czas temu w Premiership, Bolton grał bodajże z Tottenhamem i wynik 0:0 utrzymywał się do 93 minuty. Oglądałem ten mecz w C+ i nie mogłem uwierzyć w to, że w 94 minucie sędzia podyktował karnego dla Boltonu, którego na bramkę zamienił Okocha. Siedziałem tak jeszcze dobrych parę minut przed telewizorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na szczęście życie tipstera nie składa się tylko z takich wspomnień, są i lepsze, a jednym z nich będzie na pewno dzisiejszy dzień i wygrana Woking...

Pozdrawiam!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
jezeli nie chodzi o niski kurs to.
Roland 04
KURHAJCOVA-RAYMOND 1 set 6-0 ( w drugim kurka prowadzila 4-0 lub nawet 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
a skonczylo sie na 6-0 5-7 3-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
12 luty: Anderlecht - Oostende 0-1 @ 1,12 - jakoś nie bardzo do dziś wierzę w sportowe umiejętności piłkarzy gości i mecz ten śmiedzi ciągle.

27.04 2004 Celtic - Aberdeen 2-3 @ 1,16 - ten mecz był w pociągu razem z innymi 20ma, pewniaki kursy około 1,1 do 1,4; kurs wyszedł prawie 100, 19 meczy weszło ale coż Celtic nie miał dnia.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Eliminacje MŚ strefa Ameryki Południowej
jesień zeszłego roku, BRAZYLIA - KOLUMBIA
kursu nie pamiętam ale niziutki był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Kuwa, kończył mi ten mecz chyba 2 kupony, czekam do 3 aż się rozpocznie i.....
0-0 bodajże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Taki urok piłki...
i obstawiania przede wszystkim.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,794 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1