|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
W lidze francuskiej Monaco. Prowadzili 3-0 chyba do 70 min i przegrali 3-4....
Byłem pewny ze wygrałem i sie kłociłem w stsie że aż pózniej nie chcieli ode Mnie przyjmować zakładów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Benfica z kimstam w lidze w zeszlym sezonie, ostatni meczyk na kuponie...
W 91 minucie juz ksiegowalem, wiec poszedlem zjesc kolacje.
Wracam kontrolnie przejrzec wyniki a tu 3-3 i wlasnym oczom nie wierze. Bramki bodajze w 92 i 96 minucie. SZOK! Zwlaszcza, ze do bodajze 82minuty Benfica 2-0 prowadzila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Pamiętam kilka lat temu jak popłynąłem przez kurs 1,01.Już wtedy miałem zasady aby kursów poniżej 1,2 nie grać. JEdnak w głowie nie miesciło jak po pierwszym meczu Real Saragossa-Wisła Kraków 4:1 może nie awansować.Tak, kurs był 1,01 na awans Saragossy i dokładałem go na każdy kupon.Ogladajac ten mecz doznałem szoku Wisełka wygrała 4:1 i wyeliminowała Hiszpanów bodajze w karnych.Co do tego zdarzenia mam pozytywne wspomnienia w końcu Polska druzyna wyrzuciła za burtę nie byle kogo, a ja juz nigdy nawet nie spojrzałem na takie kursy........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tottenham - Manchester City. 3-0 dla gospodarzy do przerwy a na dodatek w 45 minucie czerowana kartka dla MC. W tym momencie chyba z czystej głupoty obstawiłem 1X po kursie bodajże 1,0025. Niestety patałachy z White Hart Lane w 11 przeciwko 10 zaczęli grać nieporównywalnie gorzej niż przeciwko kompletnej jedenastce przeciwnika. W 86 minucie było już 3-3 a to co wydawało się niemożliwe stało się w 92 minucie faktem. Końcowy wynik 3-4.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Ja niedawno postawiłem w pucharze anglii na chelsea (1,07) i na MU z exteter (jakoś tak to się nazywało) za 1,05 dałem 1000 zł i MU zremisował!!! A gdzieś rok temu postawiłem 50 zł na 1x na MILAN, grał u siebie z udinese (liga) - kurs 1,01 - chciałem tylko obrót zrobić w promocji i wypłacić - no i Milan przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Zdecydowanie najgorszy mecz na którym utopiłem sporo pieniędzy to Dinamo Tbilisi -Wisła Kraków:( Myślę że wielu kolegów myśli podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Zdecydowanie najgorszy mecz na którym utopiłem sporo pieniędzy to Dinamo Tbilisi -Wisła Kraków:( Myślę że wielu kolegów myśli podobnie. z tym sie zgadzm... niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jeslichodzi o mnie to padlem kiedys na Agassim kurs kolo 1,05, to sie w pale nie miesci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Udalo mi sie tez pare razy wpasc na kursach 1,05 na reczna np ostatnio kiel remis byl a na ich zwycistwo kurs 1,05 po prostu szok a to wszystko przez moja goopote, bo chialem sobie kurs ladnie zaokraglic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823 |
Pamietam kiedys bodajrze to byl San Sebastian w lidze. Podparlem sie jeszcze zeby to dac na podatek. Wchodze na livescore patrze 90min San Sebastian prowadzi 1-0 mowie spoko odswiezam juz jest 1-1 odswiezam drugi raz i tu zdziwienie 1-2... a to byl ostatni mecz na kuponie.... Sporo czasu od tamtej chwili juz minelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Myślę,że "godny" uwagi jest również wczorajszy mecz euroligi Real-CSKA.Co najśmniejsze to pierwszy raz zagrałem coś z kosza,z zasady gram tylko pilkę nożną.Szukałem jakiegoś ciekawego meczu do weekendwego meczu Barsy.Przejrzałem forum no i natrafiłem na ten fantastyczny typ.Summa sumarum siadło,ale mecz był szalenie wyrównany, szala zwycięstwa prezchylała się na jedną to na druga stronę.Ostatecznie CSKA wygrało 1 punktem(!) po dramatycznej dogrywce.Zresztą wystarczy spojrzeć na zapis quasi chatu,by zorientować się jak wysokie było ciśnienie.Zawał był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Mimo wszystko CSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
...u mnie jednak zostanie tym meczem Sevilla-niestety, po wygranej przez CSKA i Maccabi , byłem pewien wygrania...a tu zonk, no cóż, zdarza sie, spróbujemy dzisiaj odrobić straty....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Patrzcie na to:
2005-03-11 15:26 Kombinacyjny Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt (1X2) Aue Aue Nürnberg Ice Tigers - Wolfsburg Grizzly Adams (1X2 (60 min.)) Nürnberg Wolfsburg Twente Enschede - RBC Roosendaal (1X2) Twente Enschede Twente Enschede BV Veendam - Emmen (1X2) Veendam Veendam Juan Carlos Ferrero (ESP) - Igor Andreev (RUS) (1 2) Ferrero Ferrero James Blake (USA) - Alberto Martin (ESP) (1 2) J.Blake J.Blake AaB Ishockey - Odense Bulldogs (1X2 (60 min.)) AaB Ishockey AaB Ishockey Iveta Benesova (CZE) - Nuria Llagostera Vives (ESP) (1 2) Benesova Benesova 140.00 14.78
2005-03-11 17:45 Kombinacyjny Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt (1X2) Aue Aue Nürnberg Ice Tigers - Wolfsburg Grizzly Adams (1X2 (60 min.)) Nürnberg Wolfsburg BV Veendam - Emmen (1X2) Veendam Veendam AaB Ishockey - Odense Bulldogs (1X2 (60 min.)) AaB Ishockey AaB Ishockey 200.00 4.70
na tych meczach spedziłem chyba z 10 godzin , na 100%, dzisiatki stron z typami, itp. nawet tłumaczyłem analizy po angielsku, i tylko jedyna Nurymberga odebrała mi marzenia, ech, jak tak można, nie napisze że był to niepewny mecz czy coś takiego, bo tak czy owak bym go postawił, miałem go na 8 z 9 wczorajszych kuponów:(.....
nie rozumiem do tej pory jak mogli przegrać....wszystko, doisłownie wszystko wskazywało na wygrana....no cóż zdarza sie, ale...ale dlaczego akurat w tym dniu....:( ponad 3000zł...przeszło...obok mnie.....A i pierwszy raz odkąd stawiam Hokej zawiodła mnie Nurymberga, kiedyś stawiałem ją z kursem 2,6..2,8 i zawsze, zawsze wchodziło....a tu z kursem 1,35 i...i zink.
To chyba na tyle.Narazie.Trzymajcie sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Safin z Llodra, w petersburgu czy tam moskwie Poległ w dwóch szybkich, totalnie bez walki
Ile kasy poszło? bodajze 800 euro w plecy
inna sprawa ze to byl tej najglupszy zaklad w moim zyciu, ktorego konsekwencje ponosze do dzisiaj, bo od tego meczu w sierpniu/wrzesniu (nie pamietam dokladnie) spadla na mnie taka klątwa, ze od kilku tygodni juz nie gram, bo po prostu nie ma po co - i tak ciagle cos sie pier.doli w niewytlumaczalnym stylu.
eh
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263 |
Mam dwa takie rodzynki, które kosztowały mnie dużą ilość nerwów i masę gotówki. Liga angielska. Po lekturze angielskiej prasy, analizie własnej i rozejrzeniu się po typach z netu zagrałem ostro singla Newcastle - Fulham 1(1.7 Wiliam Hill) Wszystko przemawiało za Shearerem i spółką, a tymczasem jak to określił sir Bobby Robson, "Był to najdziwniejszy mecz, jaki w życiu widziałem". Zgodnie z przewidywaniami "Sroki" atakowały od początku do końca spotkania. Fulham przez cały mecz oddało 4 celne strzały na bramkę Newcastle (a bodaj z 5 razy kontratakowali w ogóle). Wynik 1-4!!! Sprawdzając wynik na telegazecie przysiadłem z wrażenia. Liga Mistrzów Już nie pamiętam jakie, ale 3/4 mecze LM na kuponie po kursach ok.2 weszły bez zgrzytów. Pozostał jeden... Inter - Valencia 1 (1.7 Wiliam Hill) Ten mecz to był "rewanż" jeszcze z fazy grupowej. W pierwszym meczu było 1-5 dla Interu. No i ja już po pierwszej połowie wiedziałem, że dupa mokra. "Superstrzelec" Martins zagrał jak Grundol z Piłkarskiego Pokera.3 metry do bramki? Poprzeczka! 4 metry? Pudło. Sam na sam? Pudło chaniebne. Do wygrania miałem wtedy ponad 500 Funtów. Normalnie się załamałem...
Pozdrawiam i życzę szczęścia!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Safin z Llodra, w petersburgu czy tam moskwie Poległ w dwóch szybkich, totalnie bez walki
Ile kasy poszło? bodajze 800 euro w plecy
inna sprawa ze to byl tej najglupszy zaklad w moim zyciu, ktorego konsekwencje ponosze do dzisiaj, bo od tego meczu w sierpniu/wrzesniu (nie pamietam dokladnie) spadla na mnie taka klątwa, ze od kilku tygodni juz nie gram, bo po prostu nie ma po co - i tak ciagle cos sie pier.doli w niewytlumaczalnym stylu.
eh
pozdr Przykra sprawa muppet,szczerze wspólczuję.Ale mam pytania: -po jakim kursie było to spotkanie? -czy często grasz takimi stawkami? -jak to jest z tą Twoją klątwą?tzn. prześladuje Cię,gdy grasz swoje typy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103 |
noo i jak fenerbahce teraz zremisuje, bo chyba jeszcze 1min zostala to w plecy a kurs 1.25!! wczoraj w plecy przez panathinaikos (chyba 1.2)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Haha, rozwalił mnie ten post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
29/10/2004 12:49 N°10679709 600.00 Lost Stake on bet: -800.00 Safin M. - Llodra M. / 1-2 Match / SAFIN Marat (RUS) 1.15 Nalbandian D. - Schuettler R. / 1-2 Match / NALBANDIAN David (ARG) 1.35
Z Nalbandianem tez byly emocje, ale on dał radę... Natomiast Safin oddał mecz bez walki, po prostu sie podlozyl - to byla bodajze trzecia runda, myslalem ze juz dogra turniej do konca (bo mysli o tym, ze moze odpuscic sie pojawialy...) ale
Była passa, ponioslo mnie - no i adios pieniazki.
To była najwyższa stawka jaką kiedykolwiek postawiłem... Rajd zaczął się od promobetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli 3 singli po 1 euro... Inna sprawa, ze tez b. duzo (jak na moje 'dokonania') wyplacilem, wiec nie moge tak naprawde narzekac jesli o przygode z mrbookmaker.com chodzi... Inna sprawa, ze to byl najwiekszy idiotyzm jaki zrobilem, coz... Tak naprawde moglem grac single/duble za duzo mniejsze stawki i do dzisiaj jechac z tej kasy... No ale po co skoro mozna ja wtopic. Wyobraznia sie wylaczyla, 800 zl bym teraz nie postawil , a euro? lol...
Natomiast jesli o klatwe chodzi, to od grudnia mam serie kuponow wtopionych na 1 zdarzeniu, niezaleznie od ich ilosci na kuponie - tak naprawde. Straty nie byly jakies wielkie, ale jednak to zniechęca... Cóż, tak bywa. Swoje u buków zarobiłem w życiu, może za jakis czas wrócą normalne wyniki, teraz juz po prostu nie wierze ze moge coś trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103 |
no moze i te fenerbahce wygralo ale za to wszystko zawalil mi sporting kurs 1,3=// a ponadto haas(1.25) hrbaty(1.45) i nie wiem czy cos jeszcze =//
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
z dwa sezony temu mecz pucharu ULEB Litvinous z Miśkami z Brighton stawka 1.05...może 1.1...to bez znaczenia...ten mecz to był wielki wał...ja niestety o tym nie wiedziałem oj...popłynąłem wtedy bardzo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|