Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
W lidze francuskiej Monaco. Prowadzili 3-0 chyba do 70 min i przegrali 3-4....

Byłem pewny ze wygrałem i sie kłociłem w stsie że aż pózniej nie chcieli ode Mnie przyjmować zakładów..

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Benfica z kimstam w lidze w zeszlym sezonie, ostatni meczyk na kuponie...

W 91 minucie juz ksiegowalem, wiec poszedlem zjesc kolacje.

Wracam kontrolnie przejrzec wyniki a tu 3-3 i wlasnym oczom nie wierze. Bramki bodajze w 92 i 96 minucie. SZOK!
Zwlaszcza, ze do bodajze 82minuty Benfica 2-0 prowadzila.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Pamiętam kilka lat temu jak popłynąłem przez kurs 1,01.Już wtedy miałem zasady aby kursów poniżej 1,2 nie grać. JEdnak w głowie nie miesciło jak po pierwszym meczu Real Saragossa-Wisła Kraków 4:1 może nie awansować.Tak, kurs był 1,01 na awans Saragossy i dokładałem go na każdy kupon.Ogladajac ten mecz doznałem szoku Wisełka wygrała 4:1 i wyeliminowała Hiszpanów bodajze w karnych.Co do tego zdarzenia mam pozytywne wspomnienia w końcu Polska druzyna wyrzuciła za burtę nie byle kogo, a ja juz nigdy nawet nie spojrzałem na takie kursy........

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tottenham - Manchester City. 3-0 dla gospodarzy do przerwy a na dodatek w 45 minucie czerowana kartka dla MC. W tym momencie chyba z czystej głupoty obstawiłem 1X po kursie bodajże 1,0025. Niestety patałachy z White Hart Lane w 11 przeciwko 10 zaczęli grać nieporównywalnie gorzej niż przeciwko kompletnej jedenastce przeciwnika. W 86 minucie było już 3-3 a to co wydawało się niemożliwe stało się w 92 minucie faktem. Końcowy wynik 3-4.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Ja niedawno postawiłem w pucharze anglii na chelsea (1,07) i na MU z exteter (jakoś tak to się nazywało) za 1,05 dałem 1000 zł i MU zremisował!!!
A gdzieś rok temu postawiłem 50 zł na 1x na MILAN, grał u siebie z udinese (liga) - kurs 1,01 - chciałem tylko obrót zrobić w promocji i wypłacić - no i Milan przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Zdecydowanie najgorszy mecz na którym utopiłem sporo pieniędzy to Dinamo Tbilisi -Wisła Kraków:( Myślę że wielu kolegów myśli podobnie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
Zdecydowanie najgorszy mecz na którym utopiłem sporo pieniędzy to Dinamo Tbilisi -Wisła Kraków:( Myślę że wielu kolegów myśli podobnie.

z tym sie zgadzm... niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jeslichodzi o mnie to padlem kiedys na Agassim kurs kolo 1,05, to sie w pale nie miesci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Udalo mi sie tez pare razy wpasc na kursach 1,05 na reczna np ostatnio kiel remis byl a na ich zwycistwo kurs 1,05 po prostu szok a to wszystko przez moja goopote, bo chialem sobie kurs ladnie zaokraglic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Pamietam kiedys bodajrze to byl San Sebastian w lidze. Podparlem sie jeszcze zeby to dac na podatek. Wchodze na livescore patrze 90min San Sebastian prowadzi 1-0 mowie spoko odswiezam juz jest 1-1 odswiezam drugi raz i tu zdziwienie 1-2... a to byl ostatni mecz na kuponie.... Sporo czasu od tamtej chwili juz minelo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Myślę,że "godny" uwagi jest również wczorajszy mecz euroligi Real-CSKA.Co najśmniejsze to pierwszy raz zagrałem coś z kosza,z zasady gram tylko pilkę nożną.Szukałem jakiegoś ciekawego meczu do weekendwego meczu Barsy.Przejrzałem forum no i natrafiłem na ten fantastyczny typ.Summa sumarum siadło,ale mecz był szalenie wyrównany, szala zwycięstwa prezchylała się na jedną to na druga stronę.Ostatecznie CSKA wygrało 1 punktem(!) po dramatycznej dogrywce.Zresztą wystarczy spojrzeć na zapis quasi chatu,by zorientować się jak wysokie było ciśnienie.Zawał był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Mimo wszystko CSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
...u mnie jednak zostanie tym meczem Sevilla-niestety, po wygranej przez CSKA i Maccabi , byłem pewien wygrania...a tu zonk, no cóż, zdarza sie, spróbujemy dzisiaj odrobić straty....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Patrzcie na to:

2005-03-11 15:26 Kombinacyjny Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt (1X2) Aue Aue
Nürnberg Ice Tigers - Wolfsburg Grizzly Adams (1X2 (60 min.)) Nürnberg Wolfsburg
Twente Enschede - RBC Roosendaal (1X2) Twente Enschede Twente Enschede
BV Veendam - Emmen (1X2) Veendam Veendam
Juan Carlos Ferrero (ESP) - Igor Andreev (RUS) (1 2) Ferrero Ferrero
James Blake (USA) - Alberto Martin (ESP) (1 2) J.Blake J.Blake
AaB Ishockey - Odense Bulldogs (1X2 (60 min.)) AaB Ishockey AaB Ishockey
Iveta Benesova (CZE) - Nuria Llagostera Vives (ESP) (1 2) Benesova Benesova
140.00 14.78

2005-03-11 17:45 Kombinacyjny Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt (1X2) Aue Aue
Nürnberg Ice Tigers - Wolfsburg Grizzly Adams (1X2 (60 min.)) Nürnberg Wolfsburg
BV Veendam - Emmen (1X2) Veendam Veendam
AaB Ishockey - Odense Bulldogs (1X2 (60 min.)) AaB Ishockey AaB Ishockey
200.00 4.70

na tych meczach spedziłem chyba z 10 godzin , na 100%, dzisiatki stron z typami, itp. nawet tłumaczyłem analizy po angielsku, i tylko jedyna Nurymberga odebrała mi marzenia, ech, jak tak można, nie napisze że był to niepewny mecz czy coś takiego, bo tak czy owak bym go postawił, miałem go na 8 z 9 wczorajszych kuponów:(.....

nie rozumiem do tej pory jak mogli przegrać....wszystko, doisłownie wszystko wskazywało na wygrana....no cóż zdarza sie, ale...ale dlaczego akurat w tym dniu....:( ponad 3000zł...przeszło...obok mnie.....A i pierwszy raz odkąd stawiam Hokej zawiodła mnie Nurymberga, kiedyś stawiałem ją z kursem 2,6..2,8 i zawsze, zawsze wchodziło....a tu z kursem 1,35 i...i zink.

To chyba na tyle.Narazie.Trzymajcie sie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Safin z Llodra, w petersburgu czy tam moskwie
Poległ w dwóch szybkich, totalnie bez walki

Ile kasy poszło? bodajze 800 euro w plecy

inna sprawa ze to byl tej najglupszy zaklad w moim zyciu, ktorego konsekwencje ponosze do dzisiaj, bo od tego meczu w sierpniu/wrzesniu (nie pamietam dokladnie) spadla na mnie taka klątwa, ze od kilku tygodni juz nie gram, bo po prostu nie ma po co - i tak ciagle cos sie pier.doli w niewytlumaczalnym stylu.

eh

pozdr

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Mam dwa takie rodzynki, które kosztowały mnie dużą ilość nerwów i masę gotówki.
Liga angielska.
Po lekturze angielskiej prasy, analizie własnej i rozejrzeniu się po typach z netu zagrałem ostro singla
Newcastle - Fulham 1(1.7 Wiliam Hill)
Wszystko przemawiało za Shearerem i spółką, a tymczasem jak to określił sir Bobby Robson, "Był to najdziwniejszy mecz, jaki w życiu widziałem". Zgodnie z przewidywaniami "Sroki" atakowały od początku do końca spotkania. Fulham przez cały mecz oddało 4 celne strzały na bramkę Newcastle (a bodaj z 5 razy kontratakowali w ogóle). Wynik 1-4!!! Sprawdzając wynik na telegazecie przysiadłem z wrażenia.
Liga Mistrzów
Już nie pamiętam jakie, ale 3/4 mecze LM na kuponie po kursach ok.2 weszły bez zgrzytów. Pozostał jeden...
Inter - Valencia 1 (1.7 Wiliam Hill)
Ten mecz to był "rewanż" jeszcze z fazy grupowej. W pierwszym meczu było 1-5 dla Interu. No i ja już po pierwszej połowie wiedziałem, że dupa mokra. "Superstrzelec" Martins zagrał jak Grundol z Piłkarskiego Pokera.3 metry do bramki? Poprzeczka! 4 metry? Pudło. Sam na sam? Pudło chaniebne. Do wygrania miałem wtedy ponad 500 Funtów. Normalnie się załamałem...

Pozdrawiam i życzę szczęścia!

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Safin z Llodra, w petersburgu czy tam moskwie
Poległ w dwóch szybkich, totalnie bez walki

Ile kasy poszło? bodajze 800 euro w plecy

inna sprawa ze to byl tej najglupszy zaklad w moim zyciu, ktorego konsekwencje ponosze do dzisiaj, bo od tego meczu w sierpniu/wrzesniu (nie pamietam dokladnie) spadla na mnie taka klątwa, ze od kilku tygodni juz nie gram, bo po prostu nie ma po co - i tak ciagle cos sie pier.doli w niewytlumaczalnym stylu.

eh

pozdr
Przykra sprawa muppet,szczerze wspólczuję.Ale mam pytania:
-po jakim kursie było to spotkanie?
-czy często grasz takimi stawkami?
-jak to jest z tą Twoją klątwą?tzn. prześladuje Cię,gdy grasz swoje typy?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
R
rjc Offline
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
noo i jak fenerbahce teraz zremisuje, bo chyba jeszcze 1min zostala to w plecy a kurs 1.25!! wczoraj w plecy przez panathinaikos (chyba 1.2)

Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
No i 3-2 ok?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Haha, rozwalił mnie ten post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

29/10/2004 12:49
N°10679709 600.00 Lost Stake on bet: -800.00
Safin M. - Llodra M. / 1-2 Match / SAFIN Marat (RUS) 1.15
Nalbandian D. - Schuettler R. / 1-2 Match / NALBANDIAN David (ARG) 1.35

Z Nalbandianem tez byly emocje, ale on dał radę... Natomiast Safin oddał mecz bez walki, po prostu sie podlozyl - to byla bodajze trzecia runda, myslalem ze juz dogra turniej do konca (bo mysli o tym, ze moze odpuscic sie pojawialy...) ale

Była passa, ponioslo mnie - no i adios pieniazki.

To była najwyższa stawka jaką kiedykolwiek postawiłem... Rajd zaczął się od promobetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli 3 singli po 1 euro... Inna sprawa, ze tez b. duzo (jak na moje 'dokonania') wyplacilem, wiec nie moge tak naprawde narzekac jesli o przygode z mrbookmaker.com chodzi... Inna sprawa, ze to byl najwiekszy idiotyzm jaki zrobilem, coz... Tak naprawde moglem grac single/duble za duzo mniejsze stawki i do dzisiaj jechac z tej kasy... No ale po co skoro mozna ja wtopic. Wyobraznia sie wylaczyla, 800 zl bym teraz nie postawil , a euro? lol...

Natomiast jesli o klatwe chodzi, to od grudnia mam serie kuponow wtopionych na 1 zdarzeniu, niezaleznie od ich ilosci na kuponie - tak naprawde. Straty nie byly jakies wielkie, ale jednak to zniechęca... Cóż, tak bywa. Swoje u buków zarobiłem w życiu, może za jakis czas wrócą normalne wyniki, teraz juz po prostu nie wierze ze moge coś trafić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr

Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
R
rjc Offline
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 103
no moze i te fenerbahce wygralo ale za to wszystko zawalil mi sporting kurs 1,3=// a ponadto haas(1.25) hrbaty(1.45) i nie wiem czy cos jeszcze =//

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
z dwa sezony temu mecz pucharu ULEB
Litvinous z Miśkami z Brighton
stawka 1.05...może 1.1...to bez znaczenia...ten mecz to był wielki wał...ja niestety o tym nie wiedziałem
oj...popłynąłem wtedy bardzo

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1