Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Wiadomo już, że do Warszawy nie pojedzie Hernan Rengifo.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
brak Rengifo to fatalna wiadomość dla Lecha, bowiem gra zespołu zupełnie inaczej wygląda z dwoma napastnikami niż z jednym...
co było widać choćby w meczu PP z Wisłą.
Nie ukrywam - spore nadzieje wiązałem z Rengifo - teraz pokomplikowało się strasznie, a to osłabienie znacznie zmniejsza szanse na korzystny wynik dla Kolejorza - nie jest dobrze

Podobały mi się wypowiedzi Urbana przed dzisiejszym meczem Wisła-Górnik, totalnie się z nim zgadzam. Natomiast ten nowy trener Polonii wyszedł na totalnego barana i przydupasa Wojciechowskiego - taki cwaniaczek - mam nadzieję, że zostanie szybko ukrócony i sprowadzony na ziemie - jak nie w Wodzisławiu, to chociaż w czwartek w Poznaniu smile.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
25.04.2009 16.00
Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz
Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 0.5
Typ: poniżej 0,5 czyli 0-0 do połowy
Kurs: 2,60
Buk: unibet

Po pierwsze w innych bukach mniejszy kurs np. betsson 2,07! , expekt 2,35.
A po za tym przemawia za tym:
- mecz dorbowy
- Arka na wyjeździe po 1połowie 6/12 meczy 0-0 (ogółem 11/24mecze w sezonie 0-0ht)
- Lechia co prawda gorzej, ale podobnie bo u siebie 5/12 meczy 0-0 ht. (ogółem 11/24mecze w sezonie 0-0ht)
a więc bardzo podobne mają tendencje i tylko Ruch chorzów jest lepszy w całej lidze od nich w wynikach 0-0ht.
- po za tym buki faworyzują under w całym meczu kursy ~1,5X
- histria ostatnich 3pojedynków zawsze kończyła się 0-0 do połowy!
- jeszcze na dodatek:
Arka ostatnie wyjazdy 0-0ft z Odra W. , Polonia W. , Lech
W tym od 5meczy w Ekstraklasie nie może strzelić gola
Lechia choćby z Piastem czy z Polonią Byton 0-0ht u siebie
- Lechia zajmuje 14miejsce (23pkt.) , a Arka 12miejsce (25pkt.), więc obie ekipy potrzebują punktów.


Przypuszczalne składy na 31 derby:

LECHIA: Kapsa - K.Bąk (Pęczak), Manuszewski (K.Bąk), Wołąkiewicz, Mysona - Wiśniewski, Surma, Piątek, Rogalski - Rybski - Buzała.
Rezerwa: Kubiński, Midzierski, Andruszczak, Bajić, Kowalczyk, Hirsz, Pęczak.

ARKA: Witkowski - Kowalski, Żuraw, Łabędzki, Telichowski - Sokołowski, Scherfchen, Ława, Pietroń - Zakrzewski, Wachowicz.
Rezerwa: Bledzewski, Anderson, Budziński, Przytuła, Moskalewicz, Niciński, Trytko.

Na stadionie przy ul. Traugutta przygotowano 12 tysięcy miejsc, ale tylko 600 dla kibiców Arki.

Po za tym:
X 3,15
under 2,5 1,55
0-0 7,00
X/X 4,85


Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Oczywiście chodzi mi o mecz tongue Lechia Gdańsk - Arka Gdynia



Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Odra Wodzislaw v Polonia
futbol Polonia Warsaw 2.10

Piłkarze Polonii, mogą miec mętlik w głowie, ale motywacji im nie zabraknie bo chodzi przecież o kasę. Z tak wybuchowym preziem laugh i jego ostatnią decyzją rozumieli z każdy mecz jest ważny. Wiadomo na dłuższą metę nie da się tak prowadzić drużyny, dzisiaj zwycięstwem będą chcieli ustabilizować sobie sytuację w klubie.

Polonia jest piłkarsko lepsza i drugą najlepszą drużyną w Ekstraklasie pod względem grania na wyjeździe. Brak Kaczmarka nie będzie taki bolesny, pałeczkę przeją jego asystent wiec większych wahań nie powinno być, a ostatnio Polonia uzyskała bardzo dobre wyniki.


Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Originally Posted by McDziarz
dokładny wynik :
Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1

LOL

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Lech rozczarował w pierwszej, Legia w drugiej połowie. Remis sprawiedliwy. Walka o MP będzie bardzo ciekawa do samego końca.

Dobrze, że wreszcie coś się ruszyło na Legii, jedynie szkoda, że tym razem naszym kosztem (i nie chodzi o powrót dopingu)...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dwie drużyny pretendujące do mistrzostwa, a poziom i tempo meczu - żenujące. Żal dupe ściskał jak widziałem Lecha w 1 połowie. Kibice Legii podobne odczucia pewnie mieli po kolejnych 3 kwadransach gry.

Faworytem do mistrzostwa na tą chwilę niestety wydaję się Wisła. Forma idzie w góre, wrócił Brożek i kalendarz też raczej pozytywny.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
[Wirtualny mecz] GKS Bełchatów - Polonia Warszawa

wiem, że kilka osób wraz ze mną grało przed tą kolejką, że GKS będzie wyżej w tabeli na koniec sezonu od stołecznych.
Ciekaw jestem jakie teraz są kursy, bo Polonia nadal przed GKSem, ale już z taką samo ilością punktową.

Szkoda tylko bo Odra nie strzeliła w 90 minucie karnego, tak już dzisiaj GKS byłby na 4 pozycji.
Najcięższy mecz GKSu już za nimi i zostały przywiezione 3 punkty z ciężkiego terenu. Teraz powinno być tylko lepiej.

Oba zespoły również podbudowane remisem Legii z Lechem.

Brunatni teraz grają z Polonią Bytom u siebie i powinny być 3 punkty. Gdyby sędzia w Bytomiu podyktował jedenastkę która notabene powinna być to Polonia nie wygrałaby z Cracovią, do której teraz przyjeźdza Polonia, i jeśli pasy myślą o ekstraklasie w przyszłym sezonie nie mogą tego meczu przegrać smile

===

Co do wczorajszej postawy Łódzkiego Klubu Sportowego to niestety nic dobrego napisać nie mogę. Bodaj 3 strzały w meczu oddane na bramke Piasta mówią same za siebie. Po dobrym meczu w Poznaniu piłkarze zlekceważyli gości z Gliwic i 0:1 to najdelikatniejszy rozmiar kary, bo gdyby nie Bodzio W mogło by się skończyć 0:2 a nawet 0:3.

Trzeba będzie szukać punktów gdzie indziej, może już w sobotę na Łazienkowskiej? grin

Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by s_LP
Originally Posted by McDziarz
dokładny wynik :
Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1

LOL


nie trafił wyniku co w tym dziwnego ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by s_LP
Originally Posted by McDziarz
dokładny wynik :
Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1

LOL


Jakby Roger wykorzystał swoją 200% sytuację to nie byłoby Ci dziś do śmiechu. Jesteście na 3im miejscu i pewnie na wyższym nie skończycie co i tak powinno być u Was odebrane za sukces bo powiedz mi ile razy w ciągu ostatnich 15 lat Lech kończył na w pierwszej trójce ???

A co do meczu to nie był on w ogóle do gry co najwyżej za przysłowiowe perę złotych można było postawić na dokładny wynik tak żeby się lepiej oglądało ale to rekreacyjnie tylko więc nie musisz się cieszyć z mojej wtopy bo nawet tego w końcu zaniechałem i nie pograłem...

Pochwal się co trafiłeś z ligi polskiej w ten weekend zanim zaczniesz się głupio szczerzyć i cieszyć z czyjejś ewentualnej przegranej...


Ja grałem tylko Zagłębie Lubin za 1000 pln kursem 2.8




[Linked Image]

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
@ marcin - bardzo ładnie - doceniam

@ ice - czegoś nie złapałeś - kup sobie lepiej browarki, pizze i kibicuj sprzed odbiornika

@ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby...
gdybanie nie ma sensu smile

"LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie.

to nas od siebie różni - ja nie muszę się chwalić niczym w sieci - ty bez tego żyć nie możesz smile

ja nie kibicuje dla miejsc, pucharów i innych rzeczy, jeździłem gdy przegrywaliśmy mecz za meczem, jeździłem, gdy graliśmy w Europie, będę jeździć nadal, niezależnie od osiąganych wyników, a swoją wartość potrafie udowodnić w inny sposób, niż zasłanianiem się osiągnięciami bandy najemników

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by McDziarz
Jakby Roger wykorzystał swoją 200% sytuację to nie byłoby Ci dziś do śmiechu. Jesteście na 3im miejscu i pewnie na wyższym nie skończycie co i tak powinno być u Was odebrane za sukces bo powiedz mi ile razy w ciągu ostatnich 15 lat Lech kończył na w pierwszej trójce ???

A powiedz mi kto najwiecej razy w ostatnich 15 latach dawal "dupy" czyli byl blisko mistrzostwa ale go nie zdobywal grin

Co do meczu to w pierwszej polowie Lech gral bez obrony co zreszta mnie juz nie dziwi ale za to w drugiej to Legia miala mala obrone Czestochowy przy Łazienkowskiej grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
McDziarz, gratuluje ładnego kuponu
czyli mamy najciekawszą ligę od lat, sporo drużyn gra o coś, nie będzie żadnego odpuszczania
co do hitu kolejki- rozczarował, w 1 połowie bardzo slaby lech, w drugiej siadła Legia, która może się cieszyć z remisu, bo gdyby Stilić miał prawą nogę to by przegrała
x2 na luzie wszedl, ale i tak na tym wyniku skorzystała Wisła
zcekamy na następną kolejke i kolejne emocje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by s_LP
@ marcin - bardzo ładnie - doceniam

@ ice - czegoś nie złapałeś - kup sobie lepiej browarki, pizze i kibicuj sprzed odbiornika

@ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby...
gdybanie nie ma sensu smile

"LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie.

to nas od siebie różni - ja nie muszę się chwalić niczym w sieci - ty bez tego żyć nie możesz smile

ja nie kibicuje dla miejsc, pucharów i innych rzeczy, jeździłem gdy przegrywaliśmy mecz za meczem, jeździłem, gdy graliśmy w Europie, będę jeździć nadal, niezależnie od osiąganych wyników, a swoją wartość potrafie udowodnić w inny sposób, niż zasłanianiem się osiągnięciami bandy najemników


Originally Posted by s_LP
@ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby...
gdybanie nie ma sensu smile

"LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie.

przeczytaj raz jeszcze bo wydaje mi się że nie doczytałeś bądź nie zrozumiałeś , przecież napisałem że tego nie zagrałem więc wtopy nie było.


"Jeżeli będę coś grał w tym meczu to dokładny wynik :

Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1"

W tym co napisałem żadnej pseudopewności nie było a wręcz duży dystans do tego meczu. słowo "Jeżeli" ...

Natomiast pseudopewność widziałem w Twoim poście w którym napisałeś że na ostatnie 7 meczów widzisz 5 wygranych i 2 niewiadome...;)

Pozdrawiam

Albo skonczycie tą dziecinadę albo sobie na dluższy czas od forum odpoczniecie. Pozdrawiam


Last edited by Platini; 27/04/2009 22:15.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by 19marcin08
Ciekaw jestem jakie teraz są kursy, bo Polonia nadal przed GKSem, ale już z taką samo ilością punktową.
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2.25 1.57 Season H2H

Mam nadzieję, że po następnej kolejce faworytem będzie już Bełchatów

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1