|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Wiadomo już, że do Warszawy nie pojedzie Hernan Rengifo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
brak Rengifo to fatalna wiadomość dla Lecha, bowiem gra zespołu zupełnie inaczej wygląda z dwoma napastnikami niż z jednym... co było widać choćby w meczu PP z Wisłą. Nie ukrywam - spore nadzieje wiązałem z Rengifo - teraz pokomplikowało się strasznie, a to osłabienie znacznie zmniejsza szanse na korzystny wynik dla Kolejorza - nie jest dobrze Podobały mi się wypowiedzi Urbana przed dzisiejszym meczem Wisła-Górnik, totalnie się z nim zgadzam. Natomiast ten nowy trener Polonii wyszedł na totalnego barana i przydupasa Wojciechowskiego - taki cwaniaczek - mam nadzieję, że zostanie szybko ukrócony i sprowadzony na ziemie - jak nie w Wodzisławiu, to chociaż w czwartek w Poznaniu  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
25.04.2009 16.00 Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 0.5 Typ: poniżej 0,5 czyli 0-0 do połowy Kurs: 2,60 Buk: unibet
Po pierwsze w innych bukach mniejszy kurs np. betsson 2,07! , expekt 2,35. A po za tym przemawia za tym: - mecz dorbowy - Arka na wyjeździe po 1połowie 6/12 meczy 0-0 (ogółem 11/24mecze w sezonie 0-0ht) - Lechia co prawda gorzej, ale podobnie bo u siebie 5/12 meczy 0-0 ht. (ogółem 11/24mecze w sezonie 0-0ht) a więc bardzo podobne mają tendencje i tylko Ruch chorzów jest lepszy w całej lidze od nich w wynikach 0-0ht. - po za tym buki faworyzują under w całym meczu kursy ~1,5X - histria ostatnich 3pojedynków zawsze kończyła się 0-0 do połowy! - jeszcze na dodatek: Arka ostatnie wyjazdy 0-0ft z Odra W. , Polonia W. , Lech W tym od 5meczy w Ekstraklasie nie może strzelić gola Lechia choćby z Piastem czy z Polonią Byton 0-0ht u siebie - Lechia zajmuje 14miejsce (23pkt.) , a Arka 12miejsce (25pkt.), więc obie ekipy potrzebują punktów.
Przypuszczalne składy na 31 derby:
LECHIA: Kapsa - K.Bąk (Pęczak), Manuszewski (K.Bąk), Wołąkiewicz, Mysona - Wiśniewski, Surma, Piątek, Rogalski - Rybski - Buzała. Rezerwa: Kubiński, Midzierski, Andruszczak, Bajić, Kowalczyk, Hirsz, Pęczak.
ARKA: Witkowski - Kowalski, Żuraw, Łabędzki, Telichowski - Sokołowski, Scherfchen, Ława, Pietroń - Zakrzewski, Wachowicz. Rezerwa: Bledzewski, Anderson, Budziński, Przytuła, Moskalewicz, Niciński, Trytko.
Na stadionie przy ul. Traugutta przygotowano 12 tysięcy miejsc, ale tylko 600 dla kibiców Arki.
Po za tym: X 3,15 under 2,5 1,55 0-0 7,00 X/X 4,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Oczywiście chodzi mi o mecz Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Odra Wodzislaw v Polonia Polonia Warsaw 2.10Piłkarze Polonii, mogą miec mętlik w głowie, ale motywacji im nie zabraknie bo chodzi przecież o kasę. Z tak wybuchowym preziem  i jego ostatnią decyzją rozumieli z każdy mecz jest ważny. Wiadomo na dłuższą metę nie da się tak prowadzić drużyny, dzisiaj zwycięstwem będą chcieli ustabilizować sobie sytuację w klubie. Polonia jest piłkarsko lepsza i drugą najlepszą drużyną w Ekstraklasie pod względem grania na wyjeździe. Brak Kaczmarka nie będzie taki bolesny, pałeczkę przeją jego asystent wiec większych wahań nie powinno być, a ostatnio Polonia uzyskała bardzo dobre wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
dokładny wynik : Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1 LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
Lech rozczarował w pierwszej, Legia w drugiej połowie. Remis sprawiedliwy. Walka o MP będzie bardzo ciekawa do samego końca.
Dobrze, że wreszcie coś się ruszyło na Legii, jedynie szkoda, że tym razem naszym kosztem (i nie chodzi o powrót dopingu)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dwie drużyny pretendujące do mistrzostwa, a poziom i tempo meczu - żenujące. Żal dupe ściskał jak widziałem Lecha w 1 połowie. Kibice Legii podobne odczucia pewnie mieli po kolejnych 3 kwadransach gry.
Faworytem do mistrzostwa na tą chwilę niestety wydaję się Wisła. Forma idzie w góre, wrócił Brożek i kalendarz też raczej pozytywny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
[Wirtualny mecz] GKS Bełchatów - Polonia Warszawa wiem, że kilka osób wraz ze mną grało przed tą kolejką, że GKS będzie wyżej w tabeli na koniec sezonu od stołecznych. Ciekaw jestem jakie teraz są kursy, bo Polonia nadal przed GKSem, ale już z taką samo ilością punktową. Szkoda tylko bo Odra nie strzeliła w 90 minucie karnego, tak już dzisiaj GKS byłby na 4 pozycji. Najcięższy mecz GKSu już za nimi i zostały przywiezione 3 punkty z ciężkiego terenu. Teraz powinno być tylko lepiej. Oba zespoły również podbudowane remisem Legii z Lechem. Brunatni teraz grają z Polonią Bytom u siebie i powinny być 3 punkty. Gdyby sędzia w Bytomiu podyktował jedenastkę która notabene powinna być to Polonia nie wygrałaby z Cracovią, do której teraz przyjeźdza Polonia, i jeśli pasy myślą o ekstraklasie w przyszłym sezonie nie mogą tego meczu przegrać  === Co do wczorajszej postawy Łódzkiego Klubu Sportowego to niestety nic dobrego napisać nie mogę. Bodaj 3 strzały w meczu oddane na bramke Piasta mówią same za siebie. Po dobrym meczu w Poznaniu piłkarze zlekceważyli gości z Gliwic i 0:1 to najdelikatniejszy rozmiar kary, bo gdyby nie Bodzio W mogło by się skończyć 0:2 a nawet 0:3. Trzeba będzie szukać punktów gdzie indziej, może już w sobotę na Łazienkowskiej?  Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
dokładny wynik : Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1 LOL nie trafił wyniku co w tym dziwnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
dokładny wynik : Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1 LOL Jakby Roger wykorzystał swoją 200% sytuację to nie byłoby Ci dziś do śmiechu. Jesteście na 3im miejscu i pewnie na wyższym nie skończycie co i tak powinno być u Was odebrane za sukces bo powiedz mi ile razy w ciągu ostatnich 15 lat Lech kończył na w pierwszej trójce ??? A co do meczu to nie był on w ogóle do gry co najwyżej za przysłowiowe perę złotych można było postawić na dokładny wynik tak żeby się lepiej oglądało ale to rekreacyjnie tylko więc nie musisz się cieszyć z mojej wtopy bo nawet tego w końcu zaniechałem i nie pograłem... Pochwal się co trafiłeś z ligi polskiej w ten weekend zanim zaczniesz się głupio szczerzyć i cieszyć z czyjejś ewentualnej przegranej... Ja grałem tylko Zagłębie Lubin za 1000 pln kursem 2.8 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 895
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 895 |
@ marcin - bardzo ładnie - doceniam @ ice - czegoś nie złapałeś - kup sobie lepiej browarki, pizze i kibicuj sprzed odbiornika @ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby... gdybanie nie ma sensu  "LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie. to nas od siebie różni - ja nie muszę się chwalić niczym w sieci - ty bez tego żyć nie możesz  ja nie kibicuje dla miejsc, pucharów i innych rzeczy, jeździłem gdy przegrywaliśmy mecz za meczem, jeździłem, gdy graliśmy w Europie, będę jeździć nadal, niezależnie od osiąganych wyników, a swoją wartość potrafie udowodnić w inny sposób, niż zasłanianiem się osiągnięciami bandy najemników
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jakby Roger wykorzystał swoją 200% sytuację to nie byłoby Ci dziś do śmiechu. Jesteście na 3im miejscu i pewnie na wyższym nie skończycie co i tak powinno być u Was odebrane za sukces bo powiedz mi ile razy w ciągu ostatnich 15 lat Lech kończył na w pierwszej trójce ??? A powiedz mi kto najwiecej razy w ostatnich 15 latach dawal "dupy" czyli byl blisko mistrzostwa ale go nie zdobywal  Co do meczu to w pierwszej polowie Lech gral bez obrony co zreszta mnie juz nie dziwi ale za to w drugiej to Legia miala mala obrone Czestochowy przy Łazienkowskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
McDziarz, gratuluje ładnego kuponu czyli mamy najciekawszą ligę od lat, sporo drużyn gra o coś, nie będzie żadnego odpuszczania co do hitu kolejki- rozczarował, w 1 połowie bardzo slaby lech, w drugiej siadła Legia, która może się cieszyć z remisu, bo gdyby Stilić miał prawą nogę to by przegrała x2 na luzie wszedl, ale i tak na tym wyniku skorzystała Wisła zcekamy na następną kolejke i kolejne emocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
@ marcin - bardzo ładnie - doceniam @ ice - czegoś nie złapałeś - kup sobie lepiej browarki, pizze i kibicuj sprzed odbiornika @ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby... gdybanie nie ma sensu  "LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie. to nas od siebie różni - ja nie muszę się chwalić niczym w sieci - ty bez tego żyć nie możesz  ja nie kibicuje dla miejsc, pucharów i innych rzeczy, jeździłem gdy przegrywaliśmy mecz za meczem, jeździłem, gdy graliśmy w Europie, będę jeździć nadal, niezależnie od osiąganych wyników, a swoją wartość potrafie udowodnić w inny sposób, niż zasłanianiem się osiągnięciami bandy najemników @ Mc - ojejku... gdyby... gdyby Stilic strzelił w doliczonym czasie gry... gdyby... Bosacki nie dał ciała przy kryciu czarnego... gdyby... gdybanie nie ma sensu  "LOL" był jedynie odpowiedzią na twoją marną zeszłotygodniową prowokacje, jak widać zabolał, bynajmniej nie ciesze się z twojej wtopym, jedynie szydzę z twej pseudopewności siebie. przeczytaj raz jeszcze bo wydaje mi się że nie doczytałeś bądź nie zrozumiałeś , przecież napisałem że tego nie zagrałem więc wtopy nie było. "Jeżeli będę coś grał w tym meczu to dokładny wynik : Legia-Lech 2:0 , 3:0 , 3:1" W tym co napisałem żadnej pseudopewności nie było a wręcz duży dystans do tego meczu. słowo "Jeżeli" ... Natomiast pseudopewność widziałem w Twoim poście w którym napisałeś że na ostatnie 7 meczów widzisz 5 wygranych i 2 niewiadome...;) Pozdrawiam Albo skonczycie tą dziecinadę albo sobie na dluższy czas od forum odpoczniecie. Pozdrawiam
Last edited by Platini; 27/04/2009 22:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ciekaw jestem jakie teraz są kursy, bo Polonia nadal przed GKSem, ale już z taką samo ilością punktową. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 2.25 1.57 Season H2H Mam nadzieję, że po następnej kolejce faworytem będzie już Bełchatów
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|