Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 57 1 2 22 23 24 25 26 56 57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by The Boss
mamy, mamy od dawna smile

super , tylko czego wcześniej o tym nie napisałeś

bo moja wiedza jest slabiutka, wole poczytac niz wprowadzac w blad

Czym się więc kierowałeś w zakupie akcji takich jak Ambra mając słabiutką na ten temat wiedzę ? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
a poczytalem tu i tam, spojrzalem na c/w, na analizy itp

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
powiem wiecej, wlasnie bawie sie forexem - GBP/JPY, real konto, w dwa dni potrojenie kapitalu, a decyzje podejmuje jedynie w oparciu o opory i lekture na forexfactory smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Duda już do przodu smile
Banki rośnie zysk smile
Amber wino smakuje smile
znowu nie załapałem się na miedziaka frown

i te wciąż czerwone futy w Stanach....


@Boss jaka jest Twoja prognoza do końca tego tygodnia na parze EUR/USD? , bo rozumiem ,że tutaj w odróznieniu od gry na papiery Amber grin Twoja wiedza w tym temacie nie jest już słabiutka smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
gram tylko na GBP/JPY
najwiekasza zmiennosc i najbardzie ryzykowna para, co za tym idzie najwieksze zyski smile
innych par nie ruszam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by The Boss
gram tylko na GBP/JPY
najwiekasza zmiennosc i najbardzie ryzykowna para, co za tym idzie najwieksze zyski smile
innych par nie ruszam

no to napisz o tej parze Twoja prognoza do końca tygodnia smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Czyżby to był ten dzień na który wszyscy tu czekamy grający na ingbsk confused smile AVANTI BSK

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by The Boss
gram tylko na GBP/JPY
najwiekasza zmiennosc i najbardzie ryzykowna para, co za tym idzie najwieksze zyski smile
innych par nie ruszam

no to napisz o tej parze Twoja prognoza do końca tygodnia smile

do konca tygodnia laugh
dzienie zmiennosc na tej parze wynosi 400,500 pipsow, a ty chcesz prognoze do konca tygodnie
aktualnie przelamanie okolic 141,7 daje droge na 135 i wydaje mie sie to najbardziej prawdopodobne (ogolny trend jest spadkowy), na 100% bedzie testowanie tego poziomu,
W przypadku odbicia od niego okolice 147 i wyzej

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Sprawdza się mój scenariusz wygląda na to ,że koniec korekty smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
na moich walutach szalenstwo, zjazd o 300 pipsow, teraz powrot

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dobrze ze zacząłeś tu pisac Boss im wiecej nas mających cos do powiedzenia na temat inwestowania ,tym temat staje sie ciekawszy , a ja też cos na tym skorzystam smile

zielono dzisiaj u nas i na razie w Stanach

ingbsk przekroczył 241 a , ja czekam na 300 i się doczekam smile
dalej tez u mnie same wzrosty , żałuje ze w czasie tej korekty nie dokupiłem kgh , coż nie można mieć wszystkiego
czy rośniemy dalej do końca tego tygodnia : na razie wychodzi na moje , ale sytuacja jest zmienna tak jak u Bossa na parze walutowej

POZDRO
ELDO


Dołączył: Apr 2009
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 6
Witam panów techników, analityków i strategów cool
Chętnie się przyłączę do dyskusji o tym który kolor jest najładniejszy i dlaczego zielony grin
Wiedzę i obycie w tej dziedzinie dopiero zdobywam więc nie bijcie za mocno za jakieś faux pas.

A wracając do tematu - co sądzicie o walutach w ostatnich dniach? Dolar mocniejszy na korektę.. ok - przerabialiśmy to pod koniec marca, ale teraz korekta sie (teoretycznie) skonczyla, a on twardy. Dziś news o przekroczonym deficycie i dalej jazda do góry.
Eldo co myślisz o tej sytuacji? Dalej rokowania, ze do czerwca złoty się umacnia czy czekamy na 4 maja z opinią? czy giełdą też to ma szanse zatrzęść?


Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
Stany na zielono, wygląda na to że jutro u nas też wzrosty.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Kto z Was gra ze mną w ingbsk smile
skrzynka piwa się należy dla mnie od każdego z Was jak przekroczy 300 ok? smile
wzrosty raczej tak , pisze raczej ,bo giełda jest bardzo wrażliwa na futy , co pokazała dzisiaj .
Wiekszośc graczy mysli tak: jutro rosniemy , a w piatek realizujemy, bo przyszlość niepewna smile
zagrajmy teraz przeciw temu smile jutro rosniemy i w piątek rośniemy ,bo w poniedziałek tez bedziemy rośli smile
no ale są te futy bardzo wrażliwe

POZDRO

ELDO

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
ELDO - ciekawa koncepcja na najbliższe 3 giełdowe dni :-)
ja myślę tak jak większość i jak jutro KGH będzie w okolicach 58 to sprzedaje.
BSK trzymam choćby nie wiem co się działo, mam tego niewiele
AMB udało mi się kupić tylko 1/4 tego co planowałem ale zakładam jutro z rana sidełka, może coś wpadnie.

niestety w USA ku czerwonemu :-/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
a co do skrzynki piwa to chętnie postawie, bo pare groszy już wpadło dzięki Tobie :-)

te 300 na BSK do do kiedy planujesz ustawić ;-)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Witam , troche mnie wczoraj poniosło wink pare piwek żywego piwka kupionego z kaski z giełdy i świat stoi otworem smile , ale tak z rana na trzeźwo moja wczorajsza koncepcja nie była taka zła , moim zdaniem to co teraz mamy na rynku to idiothossa zauwazcie dane z gospodarek są złe ale gracze je ignorują wyczekując i podbijając ceny akcji przy każdej choć najmniej waznym pozytywnym infie , to psychologia , wszyscy sa spragnienie wzrostów po tak długim dołowaniu , ale to wszystko jest na bardzo kruchych postawach , emocje potrafią sie zmienic momentalnie z euforii po panikę i tego się boję , jak sie przed tym ustrzec , wystawić stop lossy do odwołania , jesliby lawina ruszyła , to zdążycie to co macie sprzedać z zyskiem , co moze ruszyć tą lawinę , mysle że jakies spektakularne bankructwou moze GM ?
ale póki co zarabiajmy na tej idiothossie, moja strategia giełdowa jest jak przy klasycznej hossie skupuje na korektach , a przy wzrostach sprzedaje male spoleczki takie jak skotan czy ambra , zabezpieczając sie stop lossami po osiagnieciu na nich zysku moim zdaniem to najlepsza strategia w chwili obecnej
na inbsk stop lossa ustawiłem wczoraj na 225 jesli bybyłby zjazd to mam zagwarantowane prawie 10% zysku , jednak mysle ze te wzrosty potrwają dłuzej gdzies do końca maja i zobaczymy 300 na ingbsk

apropos dzisiejszej sesji jestem umiarkowanym optymistą , powinnismy rosnąc , ale futy w Stanach obserwujmy cały czas , teraz sa czerwone do zieleni niewiele im brakuje , dzisiejsza sesja moze byc podobna do wczorajszej

POZDRO
ELDO

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Może parę słów z punktu widzenia Analizy Technicznej WIG20.Na wykresie utworzona jest formacja podwójnego szczytu.Przebicie tego szczytu tj 1784 pkt otworzy drogę do silnych wzrostów,i wówczas ten opór stanie się linią podparcia.Wczoraj wykres przebił średnią ruchomą 15-to dniową,co jest oczywiście pozytywnym sygnałem dla całego rynku.Gdyby - nie daj Boże,jak mawiali towarzysze partyjni - nastąpiło przebicie od góry średniej 15-to dniowej,to utworzy się bardzo negatywny obraz, z mozliwością wykreślenia formacji głowy i ramion.I to byłby najgorszy wariant z mozliwych.Bardzo ważne będą więc najblizsze sesje,które wiele wyjasnią.Poobserwujmy i zapraszam o wypowiedz speców od Analizy Technicznej,bo mogę się mylić.Pozdrówka./Jaja/

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
do przebicia tego szczytu zostało mu jeszcze troche dzisiaj jutro poniedziałek oby
jaja, ale zauważ zakładamy , ze przebije te 1784 pkt , ma wtedy drogę otwartą na bodajże 1915 szczyt ze stycznia i dopiero po przebiciu tego oporu można będzie pisać o zmianie trendu długoterminowego na wigu

futy zielone , dzis mozemy testować 250 na ingbsk ooo


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ustawilem stop lossa na pkobp za 24,50 jak dzisiaj wzrosnie
to jutro podwyzszam stop lossa na 25 chyba
ingbsk zgodnie z planem tu podwyzszyłem stop losas na 230 smile
sytuacja ogolnie niezła

POZDRO
ELDO

Strona 24 z 57 1 2 22 23 24 25 26 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1