Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
lupus #3093812 28/04/2009 01:12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
To proponować miejsca i załatwiać :> ja chłodze żołądkową smile

Bonus: Unibet
Kameleon #3095089 28/04/2009 16:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
heh, a moze jednak na poczatku zrobic liste obecnosci w temrinie pierwsza polowa lipca? bo jak na razie to nie wychodzi chyba zebysmy przekroczyli 10 osob

kazow #3095119 28/04/2009 17:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
hmmmmm smile no mi ten początek lipca nie bardzo pasuje ale pewnie uproszę urlopik jak kierownika nie będzie hrhrhrhr

siwy212 #3095197 28/04/2009 18:46
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
to jednak lipiec?

haku #3095240 28/04/2009 19:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
jak dla mnie to jeśli już to tylko lipiec ...
Mazury wyglądają fajnie, ale mam cala Polskę do przejechania... niedobrze wink

haku #3095258 28/04/2009 19:35
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
Originally Posted by haku
to jednak lipiec?

Ja zagłosowałem za lipcem bo chciałem wyniki zobaczyć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Ja w Lipcu powinienem być na 99% smile Miejsce raczej nie ma znaczenia, grunt to aby były korty, jakieś dobre boisko do kopanej, a jak będą dodatkowo jakieś fajne dupeczki to potraktuję to jako niezły gratis smile

gnacik #3095604 28/04/2009 22:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
to co ? ustalamy na sztywno lipiec ?? i Teraz negocjujmy miejsce !!

Mitul #3095655 28/04/2009 22:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Tak smile

gnacik #3095992 29/04/2009 01:05
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
ja też raczej się pojawie, i jeśli moje zdanie się choć troszeczkę liczy to chciałbym w południowej Polsce i żeby był kort do tenisa (tylko kort, a nie coś go przypominającego !)

kazow #3096128 29/04/2009 01:40
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by kazow
heh, a moze jednak na poczatku zrobic liste obecnosci w temrinie pierwsza polowa lipca? bo jak na razie to nie wychodzi chyba zebysmy przekroczyli 10 osob

spoko, ja naliczyłem troche więcej wink Niektórzy udzielają się dopiero gdy dochodzi do zapisów :>

Kameleon #3096198 29/04/2009 02:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mnie te Wilkasy pasują, ewentualnie jakaś lokalizacja w środkowej Polsce, na południe nie chce mi się wlec tongue

Termin oczywiście lipcowy smile

Szewa #3096750 29/04/2009 04:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
południe jest ok, nie było jeszcze zlotu w okolicach Wrocławia...
a może gdzieś na Słowacji coś ciekawego poszukamy ??

Mitul #3096963 29/04/2009 05:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
poczatek lipca pasuje.wiec miejsce ustalcie!!

mankiet #3097947 29/04/2009 22:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Z chęcią wybrałbym się na zlot, bo jeszcze na żadnym nie byłem, ale obawiam się, że w tym roku to nie nastąpi, gdyż z czerwcowych terminów pasuje mi tylko weekend 26-28, a z lipcowych 10-12 i 24-26 smirk Resztę weekendów mam już zarezerwowane grin

Jeśli coś się urodzi w tych terminach to chętnie zawitam. Jeśli nie to może w przyszłym roku smile A miejsce i region kraju jest mi zupełnie obojętny. Mogą być nawet Suwałki smile

majner #3099916 30/04/2009 22:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
up

+1 hura

Kameleon #3100633 01/05/2009 04:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli chodzi o lipiec to ja bede koncem maja wiedzial czy dam w ogole rade.
Bo czesc lipca, albo pierwsza albo druga, mam zajeta i bede udupiony, ale ktora polowa miesiaca to sie dowiem koncem maja...

@mitul

Z ta Slowacja to nie wypali, nie po tym kursie euro wink

lupus #3100909 01/05/2009 08:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
bez sensu dla ludzi z pld Polski jechac na mazury 600 czy 700km.
najlepiej zrobic zlot w centrum kraju.

dewoj #3101159 01/05/2009 17:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
bez sensu dla ludzi z pld Polski jechac na mazury 600 czy 700km.
najlepiej zrobic zlot w centrum kraju.


dlatego proponuje Zalew Zegrzyński kilka kilometrow za Warszawa. dobry dojazd,
ja też raczej się pojawie, i jeśli moje zdanie się choć troszeczkę liczy to chciałbym w południowej Polsce i żeby był kort do tenisa (tylko kort, a nie coś go przypominającego !)

dlatego proponuje tez to co powyzej => najnowoczesniejsza hala tenisowa w Polsce niedaleko Zegrza smile



ice18 #3101314 01/05/2009 18:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Był pomysł Korbielowa koło Żywca, ale jeśli już to proponowałbym sam Żywiec, a konkretnie kemping Dębina.

http://www.campingdebina.com.pl/rekreacja.htm - korty są, domki są, grill jest, inne boiska są... brak tylko boiska do kopanej.

Ja niestety w terminie lipcowym odpadam, ale możecie rozważyć tą kandydaturę...

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1