|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To proponować miejsca i załatwiać :> ja chłodze żołądkową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heh, a moze jednak na poczatku zrobic liste obecnosci w temrinie pierwsza polowa lipca? bo jak na razie to nie wychodzi chyba zebysmy przekroczyli 10 osob
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
hmmmmm  no mi ten początek lipca nie bardzo pasuje ale pewnie uproszę urlopik jak kierownika nie będzie hrhrhrhr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
jak dla mnie to jeśli już to tylko lipiec ... Mazury wyglądają fajnie, ale mam cala Polskę do przejechania... niedobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
Ja zagłosowałem za lipcem bo chciałem wyniki zobaczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ja w Lipcu powinienem być na 99%  Miejsce raczej nie ma znaczenia, grunt to aby były korty, jakieś dobre boisko do kopanej, a jak będą dodatkowo jakieś fajne dupeczki to potraktuję to jako niezły gratis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
to co ? ustalamy na sztywno lipiec ?? i Teraz negocjujmy miejsce !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ja też raczej się pojawie, i jeśli moje zdanie się choć troszeczkę liczy to chciałbym w południowej Polsce i żeby był kort do tenisa (tylko kort, a nie coś go przypominającego !)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
heh, a moze jednak na poczatku zrobic liste obecnosci w temrinie pierwsza polowa lipca? bo jak na razie to nie wychodzi chyba zebysmy przekroczyli 10 osob spoko, ja naliczyłem troche więcej  Niektórzy udzielają się dopiero gdy dochodzi do zapisów :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mnie te Wilkasy pasują, ewentualnie jakaś lokalizacja w środkowej Polsce, na południe nie chce mi się wlec  Termin oczywiście lipcowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
południe jest ok, nie było jeszcze zlotu w okolicach Wrocławia... a może gdzieś na Słowacji coś ciekawego poszukamy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
poczatek lipca pasuje.wiec miejsce ustalcie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Z chęcią wybrałbym się na zlot, bo jeszcze na żadnym nie byłem, ale obawiam się, że w tym roku to nie nastąpi, gdyż z czerwcowych terminów pasuje mi tylko weekend 26-28, a z lipcowych 10-12 i 24-26  Resztę weekendów mam już zarezerwowane  Jeśli coś się urodzi w tych terminach to chętnie zawitam. Jeśli nie to może w przyszłym roku  A miejsce i region kraju jest mi zupełnie obojętny. Mogą być nawet Suwałki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
up +1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jesli chodzi o lipiec to ja bede koncem maja wiedzial czy dam w ogole rade. Bo czesc lipca, albo pierwsza albo druga, mam zajeta i bede udupiony, ale ktora polowa miesiaca to sie dowiem koncem maja... @mitul Z ta Slowacja to nie wypali, nie po tym kursie euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
bez sensu dla ludzi z pld Polski jechac na mazury 600 czy 700km. najlepiej zrobic zlot w centrum kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
bez sensu dla ludzi z pld Polski jechac na mazury 600 czy 700km. najlepiej zrobic zlot w centrum kraju. dlatego proponuje Zalew Zegrzyński kilka kilometrow za Warszawa. dobry dojazd, ja też raczej się pojawie, i jeśli moje zdanie się choć troszeczkę liczy to chciałbym w południowej Polsce i żeby był kort do tenisa (tylko kort, a nie coś go przypominającego !)dlatego proponuje tez to co powyzej => najnowoczesniejsza hala tenisowa w Polsce niedaleko Zegrza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Był pomysł Korbielowa koło Żywca, ale jeśli już to proponowałbym sam Żywiec, a konkretnie kemping Dębina. http://www.campingdebina.com.pl/rekreacja.htm - korty są, domki są, grill jest, inne boiska są... brak tylko boiska do kopanej. Ja niestety w terminie lipcowym odpadam, ale możecie rozważyć tą kandydaturę...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|