|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
czy aktualnie są/trwają jakies prmocje w expekt? tzn np wlacam 100 mam 200 itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
wreszcie przyszly mejle o 20% bonusu za konkurs marca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
killer spokojnie mozesz na ojca !!! uwierz mi nie raz tak robilem pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976 |
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc://
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc:// Na kuponie po prawej stronie przy kazdej pozycji masz maly kwadracik.Klikajac w ten kwadrat zaznaczasz pewniaka.Jak chcesz rozpis 2xT + 2z3 to odznaczasz 2 kwadraciki a potem robisz zaklad systemowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976 |
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc:// Na kuponie po prawej stronie przy kazdej pozycji masz maly kwadracik.Klikajac w ten kwadrat zaznaczasz pewniaka.Jak chcesz rozpis 2xT + 2z3 to odznaczasz 2 kwadraciki a potem robisz zaklad systemowy. ale nie ma tam zadnego kwadracika .... ani przy zdarzeiu ani na kuponie jedyne co jest to kosz po prawej stronie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
po prawej stronie zaraz za koszem musisz miec maly kwadrat.Warunek to min 4 spotkania(najmniejszy rozpis 2/3+ 1 pewniak.wklep 4 mecze i zobaczysz.Na dole masz jeszcze suwak to moze przesun go w prawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
wlasnie dostalem maila od expektu w sprawie konkursu gracz miesiaca marzec. poniewaz w tym konkursie zagralem ze 2 kupony a w reg. pisze ze nalezy zagrac min 5 kuponów/tydz. z kolei mail dostaja ci co sa zakwalifikowani do bonusa.
wiec mam dylemat wplacac czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111 |
mam takie pytanie, czy wplacajac karta kredytowa, musi ona byc na mnie?? czy mozna dokonac wplaty karta znajomego.
z gory dzieki. pozdro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mam takie pytanie, czy wplacajac karta kredytowa, musi ona byc na mnie?? czy mozna dokonac wplaty karta znajomego.
z gory dzieki. pozdro... .Ja wplacałem swoja karta koleżce i poszło ale on miał swiezo otwarte konto,potem sie zgolasił i juz nie wpłacał,wiec nie wiem jak to potem działa,ale na 1 raz poszło.ps.uzywalem tej karty potem na swoim koncie i nie mialem problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
czy przy wypłacie pieniędzy na zwykłe konto PKO bp expekt pobiera prowizje.Czy jeślki chcę wypłacić 50zł to ile faktycznie znajdzie się na moim koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Cze. Może mi ktoś napisać jak jest w regulaminie expektu potraktowane rozliczanie meczów piłkarskich niedokończonych? Chodzi mi oczywiście o wczorajszy Inter - Milan. Dziś zrobili zwroty. Jednakże już wczoraj dziwnym trafem nie mogłem znaleźć ich regulaminu dotyczącego rozliczania niedokończonych spotkań. Czyżby jakiś wirus czy co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A może Srexpext skalkulował sobie co mu wyjdzie lepiej. Anulować mecz czy też nie (z tego co wiem to większość w tym i ja stawiała X2 lub 2). Jak ktoś pamięta ten ich regulamin to niech napisze, ew. niech zapoda linka jeśli się już odnalażł.
Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Jest w regulaminie - ja wczoraj czytałęm że mecz musi trwać 80 minut aby zakłady były ważne.Dlatego anulowali zakłady na mecz Inter -Milan. Troche przegieli pałę bo zrobili zwrot na zakład czy MILAN strzeli gola - a gol taki wpadł i to w 1 połowie. Ale cóż z nimi nie wygrasz Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja postawiłem na awans Milanu i do teraz mi nie rozliczyli - ciekawe na co czekają, przecież Milan i tak awansował bez względu na to w której minucie mecz się skończył -bo wynik 1:0 uznano za końcowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Chciałem pochwalić Expekt który bardzo szybko dokonał przelewu z konta gracza na koto bankowe a nie była to malutka suma !!!!!!!
Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?
Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Różnica oprócz tego jak zauważyłeś że są wyższe kursy jest taka, że handicapów azjatyckich nie mozesz łączyć z innymi zdarzeniami.Kurs na Auxerre (-0,5) wchodzi tylko w przypadku ich zwycięstwa.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
A wicie w jakim banku w polsce konto ma Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka