Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#308934 11/04/2005 14:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
czy aktualnie są/trwają jakies prmocje w expekt? tzn np wlacam 100 mam 200 itd.

Bonus: Unibet
#308935 11/04/2005 16:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
wreszcie przyszly mejle o 20% bonusu za konkurs marca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#308936 11/04/2005 23:01
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
killer spokojnie mozesz na ojca !!! uwierz mi nie raz tak robilem pozdro

#308937 12/04/2005 08:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc://

#308938 12/04/2005 08:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc://
Na kuponie po prawej stronie przy kazdej pozycji masz maly kwadracik.Klikajac w ten kwadrat zaznaczasz pewniaka.Jak chcesz rozpis 2xT + 2z3 to odznaczasz 2 kwadraciki a potem robisz zaklad systemowy.

#308939 12/04/2005 09:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
Quote
Quote
witam mam pyanie jak w expekcie zagrac pewnika np 2 pewniaki i 2/3??bo nigdzie nie moge znalesc://
Na kuponie po prawej stronie przy kazdej pozycji masz maly kwadracik.Klikajac w ten kwadrat zaznaczasz pewniaka.Jak chcesz rozpis 2xT + 2z3 to odznaczasz 2 kwadraciki a potem robisz zaklad systemowy.


ale nie ma tam zadnego kwadracika .... ani przy zdarzeiu ani na kuponie jedyne co jest to kosz po prawej stronie..

#308940 12/04/2005 10:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
po prawej stronie zaraz za koszem musisz miec maly kwadrat.Warunek to min 4 spotkania(najmniejszy rozpis 2/3+ 1 pewniak.wklep 4 mecze i zobaczysz.Na dole masz jeszcze suwak to moze przesun go w prawo.

#308941 12/04/2005 10:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
wlasnie dostalem maila od expektu w sprawie konkursu gracz miesiaca marzec.
poniewaz w tym konkursie zagralem ze 2 kupony a w reg. pisze ze nalezy zagrac min 5 kuponów/tydz.
z kolei mail dostaja ci co sa zakwalifikowani do bonusa.

wiec mam dylemat wplacac czy nie ?

#308942 12/04/2005 14:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
mam takie pytanie, czy wplacajac karta kredytowa, musi ona byc na mnie?? czy mozna dokonac wplaty karta znajomego.

z gory dzieki.
pozdro...

#308943 12/04/2005 19:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
mam takie pytanie, czy wplacajac karta kredytowa, musi ona byc na mnie?? czy mozna dokonac wplaty karta znajomego.

z gory dzieki.
pozdro...
.Ja wplacałem swoja karta koleżce i poszło ale on miał swiezo otwarte konto,potem sie zgolasił i juz nie wpłacał,wiec nie wiem jak to potem działa,ale na 1 raz poszło.ps.uzywalem tej karty potem na swoim koncie i nie mialem problemu.

#308944 12/04/2005 20:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
czy przy wypłacie pieniędzy na zwykłe konto PKO bp expekt pobiera prowizje.Czy jeślki chcę wypłacić 50zł to ile faktycznie znajdzie się na moim koncie?

#308945 13/04/2005 07:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nie ma zadnej prowizji

#308946 13/04/2005 07:46
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Cze. Może mi ktoś napisać jak jest w regulaminie expektu potraktowane rozliczanie meczów piłkarskich niedokończonych?
Chodzi mi oczywiście o wczorajszy Inter - Milan. Dziś zrobili zwroty. Jednakże już wczoraj dziwnym trafem nie mogłem znaleźć ich regulaminu dotyczącego rozliczania niedokończonych spotkań. Czyżby jakiś wirus czy co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A może Srexpext skalkulował sobie co mu wyjdzie lepiej. Anulować mecz czy też nie (z tego co wiem to większość w tym i ja stawiała X2 lub 2). Jak ktoś pamięta ten ich regulamin to niech napisze, ew. niech zapoda linka jeśli się już odnalażł.

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308947 13/04/2005 07:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
Jest w regulaminie - ja wczoraj czytałęm że mecz musi trwać 80 minut aby zakłady były ważne.Dlatego anulowali zakłady na mecz Inter -Milan. Troche przegieli pałę bo zrobili zwrot na zakład czy MILAN strzeli gola - a gol taki wpadł i to w 1 połowie. Ale cóż z nimi nie wygrasz
Pozdrawiam

#308948 13/04/2005 08:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja postawiłem na awans Milanu i do teraz mi nie rozliczyli - ciekawe na co czekają, przecież Milan i tak awansował bez względu na to w której minucie mecz się skończył -bo wynik 1:0 uznano za końcowy.

#308949 13/04/2005 11:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Chciałem pochwalić Expekt który bardzo szybko dokonał przelewu z konta gracza na koto bankowe a nie była to malutka suma !!!!!!!



Pozdrawiam !

#308950 13/04/2005 13:02
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308951 13/04/2005 13:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Różnica oprócz tego jak zauważyłeś że są wyższe kursy jest taka, że handicapów azjatyckich nie mozesz łączyć z innymi zdarzeniami.Kurs na Auxerre (-0,5) wchodzi tylko w przypadku ich zwycięstwa.

Pozdrawiam!

#308952 13/04/2005 14:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
A wicie w jakim banku w polsce konto ma Expekt

#308953 13/04/2005 14:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
w kredyt banku zdaje sie

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1