|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
a można przelewać pieniądze z jednego konta na drugie konto w expekt? Bo ja jestem zarejstrowany na moją mamę a teraz mam już swoje konto bankowe i nie wiem czy mogę dokonać wypłaty na konto o moim imieniu i nazwisku a nie jej.A tak to bym założył nowe konto expekt i przelał z tamtego chajs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?
Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na stronie mecz.pl masz zakladke handicapy azjatyckie zajrzyj tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
z jakiego banku kasa na konto gracza idzie najszybciej?? slyszalem ze z inteligo (lub jakos tak) pare minut. to prawda??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
a i jeszcze jedno. ile idzie z mBanku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
daja w expekcie jakies bonusy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?
Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na stronie mecz.pl masz zakladke handicapy azjatyckie zajrzyj tam Aż takim lamerem to nie jestem, żebym tam wcześniej nie zajrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Chodziło mi o to czemu kursy na handi są wyższe a na 1 i X2 niższe choć tak naprawdę obstawia się ten sam wynik. Jak napisał drkruchy handi nie można łączyć z innymi zdarzeniami, ale czy to całe wyjaśnienie tej różnicy kursowej? Jeśli nie to napiszcie. Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
po co przy wypłacaniu pieniędzy wpisywać kod SWIT banku skoro expekt ma konto bankowe w polsce?A ten kod jest do przelewów zagranicznych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175 |
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja wpłaciłem wczoraj wieczorem - Inteligo ok.22 i do tej chwili nie mam kasy na koncie. Kiedyś rzeczywiście trwało to błyskawicznie ale ostatnio zarówno wpłaty jak i wypłaty to ok.2 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
Mam pytanie jak jest z wyplatami z rachunku prowadzonego w dolarach: czy mozna wyplacic na rachunek w zl? czy mozna wyplacic na rachunek prowadzony w $ ( ale czy wtedy nie pobiora jakiejs prowizji bo w polsce maja rachunek w zl, albo czy po drodze nie bedzie przewalutowac i w efekcie zostanie przelana mniejsza kwota)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
pobieraja prowizje chyba 20zl za przelew na bank w zl jak masz konto w dolarach a czy na dolarowe pobiora to Ci nie powiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
pytanie o zaklad systemowy np 2/3 (3 kupony) o co chodzi z tymi 3 kuponami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
Jak masz trzy zadarzenia to mzona je rozbic na trzy pary prawda 1 2 3 12 13 23
I to jest wlasnie taki zaklad ybierasz trzy zdarzenia stawiasz zaklad systemowy 2/3 i masz trzy kupony a na kazdym 2 zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
system 2/3 ABC 1 kupon AB 2 kupon AC 3 kupon CB
zamiast recznie wpisywac 3 kupony "system" robi to za ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
czyli jak dam stawke 2 to place 6zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
i jeszce jedno, kiedy beda mecze z tenisa i czy wogole beda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
tak dajesz stawke na pojedynczy kupon czyli 3x2zł na atp pojawia sie na 100% tylko kiedy oto jest pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
:/ do dupy przylozyc tego expekta jak tenisa nie ma...
|
|
|
Link skopiowany do schowka