Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#308954 13/04/2005 16:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
a można przelewać pieniądze z jednego konta na drugie konto w expekt? Bo ja jestem zarejstrowany na moją mamę a teraz mam już swoje konto bankowe i nie wiem czy mogę dokonać wypłaty na konto o moim imieniu i nazwisku a nie jej.A tak to bym założył nowe konto expekt i przelał z tamtego chajs.

Bonus: Unibet
#308955 13/04/2005 16:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

na stronie mecz.pl masz zakladke handicapy azjatyckie zajrzyj tam

#308956 13/04/2005 17:22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
z jakiego banku kasa na konto gracza idzie najszybciej?? slyszalem ze z inteligo (lub jakos tak) pare minut. to prawda??

#308957 13/04/2005 17:23
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
a i jeszcze jedno. ile idzie z mBanku??

#308958 13/04/2005 18:15
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
daja w expekcie jakies bonusy?

#308959 13/04/2005 18:30
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar

#308960 13/04/2005 19:33
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Quote
Quote
Mam takie lamerskie pytanko. W expie jest mecz Auxerre-CSKA. Kursy : 1-1.7 X2-1.95 Kursy na handicapy : Auxerre(-0,5)-1.83 CSKA(+0,5)-2.02 I teraz wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jeśli postawia Auxerre (-0,5) to wygrywam tylko jeśli oni wygrają (inaczej wtopa). Dlaczego więc kurs na handi jest wyższy??? I tak samo jest z CSKA. Kurs wyższy na handi niż na X2. Czy Expekt inaczej traktuje te handicapy, czy co?

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

na stronie mecz.pl masz zakladke handicapy azjatyckie zajrzyj tam

Aż takim lamerem to nie jestem, żebym tam wcześniej nie zajrzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Chodziło mi o to czemu kursy na handi są wyższe a na 1 i X2 niższe choć tak naprawdę obstawia się ten sam wynik. Jak napisał drkruchy handi nie można łączyć z innymi zdarzeniami, ale czy to całe wyjaśnienie tej różnicy kursowej? Jeśli nie to napiszcie.

Pozdro 4 All <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308961 13/04/2005 20:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
po co przy wypłacaniu pieniędzy wpisywać kod SWIT banku skoro expekt ma konto bankowe w polsce?A ten kod jest do przelewów zagranicznych.

#308962 13/04/2005 21:08
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Quote
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#308963 14/04/2005 19:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
member
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
Quote
Quote
z inteligo i mbank tak samo jak wyslesz do poludnia masz po 19 hajs popoludniu to na 2 dzien o 19 w expkcie nie daja bonusow nar
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ja wpłaciłem wczoraj wieczorem - Inteligo ok.22 i do tej chwili nie mam kasy na koncie. Kiedyś rzeczywiście trwało to błyskawicznie ale ostatnio zarówno wpłaty jak i wypłaty to ok.2 dni.

#308964 14/04/2005 22:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
Mam pytanie jak jest z wyplatami z rachunku prowadzonego w dolarach:
czy mozna wyplacic na rachunek w zl?
czy mozna wyplacic na rachunek prowadzony w $ ( ale czy wtedy nie pobiora jakiejs prowizji bo w polsce maja rachunek w zl, albo czy po drodze nie bedzie przewalutowac i w efekcie zostanie przelana mniejsza kwota)?

#308965 16/04/2005 10:06
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
pobieraja prowizje chyba 20zl za przelew na bank w zl jak masz konto w dolarach a czy na dolarowe pobiora to Ci nie powiem

#308966 16/04/2005 10:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
pytanie o zaklad systemowy np 2/3 (3 kupony)
o co chodzi z tymi 3 kuponami?

#308967 16/04/2005 10:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
Jak masz trzy zadarzenia to mzona je rozbic na trzy pary prawda
1 2 3
12
13
23

I to jest wlasnie taki zaklad ybierasz trzy zdarzenia stawiasz zaklad systemowy 2/3 i masz trzy kupony a na kazdym 2 zdarzenia.

#308968 16/04/2005 10:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
system 2/3
ABC
1 kupon AB
2 kupon AC
3 kupon CB


zamiast recznie wpisywac 3 kupony "system" robi to za ciebie

#308969 16/04/2005 11:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
czyli jak dam stawke 2 to place 6zl?

#308970 16/04/2005 11:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
i jeszce jedno, kiedy beda mecze z tenisa i czy wogole beda

#308971 16/04/2005 12:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
tak dajesz stawke na pojedynczy kupon czyli 3x2zł
na atp pojawia sie na 100% tylko kiedy oto jest pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#308972 16/04/2005 12:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
a deble beda?

#308973 16/04/2005 16:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
:/ do dupy przylozyc tego expekta jak tenisa nie ma...

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1