|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
Witam mam pytanie czy ktos korzystał z promocji +20% od depozytu, za uczestnictwo w konkursie gracz m-ca??? Kilka dni temu zrobilem depozyt, wyslalem im maila a oni mi odpisuja ze jeszcze nie maja jakiejs listy wszytskich uprawnionych do otrzymania bonusa+20% i ze jak bede na liscie poinformuja mnie mailem. Dzisiaj juz 7 a oni listy nie maja troche to dziwne?? A od tego m-ca juz widze koniec promocji w jkonkuresie gracz kwietnia +20% od depozytu. Czy ma ktos podobny problem???? tak w marcu nie bylo problemow (za luty)bonus wykorzystalem ale narazie trzeba poczekac beda rozeslane mejle z informacja od kiedy bedzie dodawane 20% za mieciac marzec. Za udzial w kwietniowym konkursie nie ma przewidziane bonusu 20% sa za to zwiekszone nagrody dla najlepszych w tym konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
Witam mam pytanie czy ktos korzystał z promocji +20% od depozytu, za uczestnictwo w konkursie gracz m-ca??? Kilka dni temu zrobilem depozyt, wyslalem im maila a oni mi odpisuja ze jeszcze nie maja jakiejs listy wszytskich uprawnionych do otrzymania bonusa+20% i ze jak bede na liscie poinformuja mnie mailem. Dzisiaj juz 7 a oni listy nie maja troche to dziwne?? A od tego m-ca juz widze koniec promocji w jkonkuresie gracz kwietnia +20% od depozytu. Czy ma ktos podobny problem???? Ja korzystałem - w środe wpłaciłem kase, w czwartek dostałem bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3 |
witam ma pytanie czy byly kiedys jakies promocji przy zapisywaniu sie do expekta, jesli tak to czy ma ktos jakies informacje czy beda w najblizszym czasie bo chce załozyc konto a jak bedzie jakas promocja to bym poczekał chwile , no chyba ze juz nie robią takich promocji :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907 |
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli?? wystarczy jak jedna nie strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli?? wystarczy jak jedna nie strzeli Co ty pierdolisz??? Jak dał obie drużyny na NIE to musi być wynik 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
wystarczy ze jedna nie strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
"Prezesimo" wyrażnie napisał "Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE""
więc zagrał Norwich i Manchester UTd. że NIE strzelą gola więc co psizecie ze wystarcyz że jedna nie strzeli :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ludzie jak piszą że obie drużyny strzelą gola na nie to może być np. 0:0- bo nikt niestrzelił i np. 1:0 bo tylko jedna strzeliła.Ja to tak rozumiem.Jeśli obie z drużyn coś ustrzeli wtedy zakład nie wchodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
Kosjo, jak nie wiesz to nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
"Obie druzyny ztrzelą" - NIE Tzn. że tylko jedna strzeli, a wiec wygra "do zera" albo bedzie wynik 0:0 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
logika sie klania...
nie zagral "obie drużyny NIE strzelą gola" tylko "NIE obie drużyny strzelą gola" a to uwzględnia fakt że jedna z nich strzeli!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
"Prezesimo" wyrażnie napisał "Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE""
więc zagrał Norwich i Manchester UTd. że NIE strzelą gola więc co psizecie ze wystarcyz że jedna nie strzeli :/ gram to regularnie i wiem co mowie, a Ty jak nie masz o czyms pojecia to nie pouczaj i nie wprowadzaj innych w blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> na opcje 'nie' jest kurs 1,7, a na wynik 0-0 @11, wiec chyba troche sie rozni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj anulowali zagrany wysoko under w meczu Frolunda-farjestadt.Chyba im podziękuje za grę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
tak ,zgadza sie expekt i jego ponizej 2,2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli?? Odpowiedz jest nastepujaca: negacja koniunkcji zdarzen rowna sie alternatywie ich negacji, nie (A i B) = (nie A) lub (nie B) czyli wystarczy, ze jedna z druzyn nie strzeli gola. mysle, ze teraz juz jest to jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175 |
Witam wszystkich , mecz : 10/04/05 14:30 Xamax - Schaffhausen Szwajc.Super League kończy mi kupon. Został on odwołany.Co teraz zrobi Expekt, czy będzie czekał do rozegrania meczu czy też uzna kupon i obniży AKO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80 |
Ja mam takie małe ale bardzo warzne pytanko i byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by szybko odpowiedział.
Chodzi oto że wygrałem niemałą sumke w pokerze w expektcie i chce ją jak najszybciej wypłacić z konta expekta do banku ale jest taki problem ze jestem zarejstrowany jako mój brat który juz dawno skonczył 18 lat i problem jest w tym ze on niema jeszcze konta w banku a ja musze to jak najszybciej wypłacić.I teraz chce sie dowiedziec czy mozna te pieniądze wysłać na konto taty pod tym samym nazwiskiem ale innym imieniem czy trzeba w ostateczności iść z tym mojim starszym bratem do banku zeby sobie załorzył konto bankowe ?????????????????
Z góry dziękuje za szybką odpowiedz !!!!
Pozdro !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
mozesz wyplacic tylko na konto zalozyciela konta
|
|
|
Link skopiowany do schowka