Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#308914 07/04/2005 10:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
Quote
Witam mam pytanie czy ktos korzystał z promocji +20% od depozytu, za uczestnictwo w konkursie gracz m-ca??? Kilka dni temu zrobilem depozyt, wyslalem im maila a oni mi odpisuja ze jeszcze nie maja jakiejs listy wszytskich uprawnionych do otrzymania bonusa+20% i ze jak bede na liscie poinformuja mnie mailem.
Dzisiaj juz 7 a oni listy nie maja troche to dziwne?? A od tego m-ca juz widze koniec promocji w jkonkuresie gracz kwietnia +20% od depozytu.
Czy ma ktos podobny problem????

tak w marcu nie bylo problemow (za luty)bonus wykorzystalem ale narazie trzeba poczekac beda rozeslane mejle z informacja od kiedy bedzie dodawane 20% za mieciac marzec. Za udzial w kwietniowym konkursie nie ma przewidziane bonusu 20% sa za to zwiekszone nagrody dla najlepszych w tym konkursie.

Bonus: Unibet
#308915 07/04/2005 22:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Witam mam pytanie czy ktos korzystał z promocji +20% od depozytu, za uczestnictwo w konkursie gracz m-ca??? Kilka dni temu zrobilem depozyt, wyslalem im maila a oni mi odpisuja ze jeszcze nie maja jakiejs listy wszytskich uprawnionych do otrzymania bonusa+20% i ze jak bede na liscie poinformuja mnie mailem.
Dzisiaj juz 7 a oni listy nie maja troche to dziwne?? A od tego m-ca juz widze koniec promocji w jkonkuresie gracz kwietnia +20% od depozytu.
Czy ma ktos podobny problem????
Ja korzystałem - w środe wpłaciłem kase, w czwartek dostałem bonus.

#308916 08/04/2005 11:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3
witam ma pytanie czy byly kiedys jakies promocji przy zapisywaniu sie do expekta, jesli tak to czy ma ktos jakies informacje czy beda w najblizszym czasie bo chce załozyc konto a jak bedzie jakas promocja to bym poczekał chwile , no chyba ze juz nie robią takich promocji :/

#308917 08/04/2005 13:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli??
wystarczy jak jedna nie strzeli

Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
dzieki

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Quote
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli??
wystarczy jak jedna nie strzeli

Co ty pierdolisz???

Jak dał obie drużyny na NIE to musi być wynik 0:0

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
wystarczy ze jedna nie strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
"Prezesimo" wyrażnie napisał "Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE""

więc zagrał Norwich i Manchester UTd. że NIE strzelą gola więc co psizecie ze wystarcyz że jedna nie strzeli :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
ludzie jak piszą że obie drużyny strzelą gola na nie to może być np. 0:0- bo nikt niestrzelił i np. 1:0 bo tylko jedna strzeliła.Ja to tak rozumiem.Jeśli obie z drużyn coś ustrzeli wtedy zakład nie wchodzi

Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
Kosjo, jak nie wiesz to nie pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

"Obie druzyny ztrzelą" - NIE
Tzn. że tylko jedna strzeli, a wiec wygra "do zera" albo bedzie wynik 0:0 ...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
logika sie klania...

nie zagral "obie drużyny NIE strzelą gola"
tylko "NIE obie drużyny strzelą gola" a to uwzględnia fakt że jedna z nich strzeli!!

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
"Prezesimo" wyrażnie napisał "Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE""

więc zagrał Norwich i Manchester UTd. że NIE strzelą gola więc co psizecie ze wystarcyz że jedna nie strzeli :/

gram to regularnie i wiem co mowie, a Ty jak nie masz o czyms pojecia to nie pouczaj i nie wprowadzaj innych w blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

na opcje 'nie' jest kurs 1,7, a na wynik 0-0 @11, wiec chyba troche sie rozni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzisiaj anulowali zagrany wysoko under w meczu Frolunda-farjestadt.Chyba im podziękuje za grę...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
tak ,zgadza sie expekt i jego ponizej 2,2.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
jezeli zagralem mecz Norwich v Man Utd, Obie druzyny strzela gola na "NIE" tzn. ze obie nie moga strzelic czy wystarczy jak tylko jedna nie strzeli??

Odpowiedz jest nastepujaca:

negacja koniunkcji zdarzen rowna sie alternatywie ich negacji,

nie (A i B) = (nie A) lub (nie B)

czyli wystarczy, ze jedna z druzyn nie strzeli gola.


mysle, ze teraz juz jest to jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#308930 10/04/2005 15:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
member
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 175
Witam wszystkich , mecz : 10/04/05 14:30 Xamax - Schaffhausen
Szwajc.Super League kończy mi kupon. Został on odwołany.Co teraz zrobi Expekt, czy będzie czekał do rozegrania meczu czy też uzna kupon i obniży AKO ?

#308931 10/04/2005 19:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Expekt gra nie czysto..

#308932 11/04/2005 04:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
Ja mam takie małe ale bardzo warzne pytanko i byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by szybko odpowiedział.


Chodzi oto że wygrałem niemałą sumke w pokerze w expektcie i chce ją jak najszybciej wypłacić z konta expekta do banku ale jest taki problem ze jestem zarejstrowany jako mój brat który juz dawno skonczył 18 lat i problem jest w tym ze on niema jeszcze konta w banku a ja musze to jak najszybciej wypłacić.I teraz chce sie dowiedziec czy mozna te pieniądze wysłać na konto taty pod tym samym nazwiskiem ale innym imieniem czy trzeba w ostateczności iść z tym mojim starszym bratem do banku zeby sobie załorzył konto bankowe ?????????????????




Z góry dziękuje za szybką odpowiedz !!!!




Pozdro !!!!

#308933 11/04/2005 09:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
mozesz wyplacic tylko na konto zalozyciela konta

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1