Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25
Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
Nie jestem Polakiem, dla obcokrajowca takie błędy jak sposub/sposób to jak po angielsku loser/looser wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,612
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,612
Likes: 11
Ah nie zauwazylem pogrubionego smile Spoko teraz podobno taka moda

Pżepraszam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by lewy22
Nie jestem Polakiem, dla obcokrajowca takie błędy jak sposub/sposób to jak po angielsku loser/looser wink

Wchodzisz na polskie forum i piszesz kiepskie żarty wyśmiewające Polaków - w którym to kraju uczą takich sposobuw zawierania międzynarodowych znajomości?

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by lewy22
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by lewy22
-Co jest napisane nad sedesami w toaletach publicznych w Polsce?
-"Nie wyjadać kostek klozetowych"!

laugh laugh laugh laugh

Jak brzmi zdanie z dziewięcioma słowami i czterema kłamstwami?
Uczciwy trzeźwy Polak jedzie rano swoim samochodem do pracy

laugh laugh laugh laugh

-W jaki sposub polskie matki uczą swoje dzieci zakładać majtki?
-Żółte z przodu, brązowe z tyłu!

laugh laugh laugh laugh

smirk

ale bym ci w glanikach po pelnej sianka główce poskakał lol laugh wyjechal staroangielskie odbyty myc za funty i kozaczy haahah

Coś ci nie pasi cwaniaczku?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
a kurs zdarzenia pewnie w funtach wymawia laugh

HAGIi #3093873 28/04/2009 01:29
Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
W Euro wink

Nie wyśmiewam się z Polaków, wklejiłem Polskie odpowiedniki dowcipów o Polakach, które opowiadają u mnie w kraju.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Master Flamaster
Originally Posted by lewy22
Nie jestem Polakiem, dla obcokrajowca takie błędy jak sposub/sposób to jak po angielsku loser/looser wink

Wchodzisz na polskie forum i piszesz kiepskie żarty wyśmiewające Polaków - w którym to kraju uczą takich sposobuw zawierania międzynarodowych znajomości?
zapewne na polskiej village smirk

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lewy22
W Euro wink

Nie wyśmiewam się z Polaków, wklejiłem Polskie odpowiedniki dowcipów o Polakach, które opowiadają u mnie w kraju.

Podsłuchujesz jak opowiadają gdy zmywasz ? :>

Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 86
I'm not gonna argue about this papa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Grubasek chciał wystraszyć siostrę laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by lewy22
W Euro wink

Nie wyśmiewam się z Polaków, wklejiłem Polskie odpowiedniki dowcipów o Polakach, które opowiadają u mnie w kraju.

Podsłuchujesz jak opowiadają gdy zmywasz ? :>

Żadna praca nie hańbi...ja tak słyszałem przynajmniej


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by lewy22
W Euro wink

Nie wyśmiewam się z Polaków, wklejiłem Polskie odpowiedniki dowcipów o Polakach, które opowiadają u mnie w kraju.

Podsłuchujesz jak opowiadają gdy zmywasz ? :>

Żadna praca nie hańbi...ja tak słyszałem przynajmniej

Się nie podsłuchuję się. Słyszałem.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by lewy22
W Euro wink

Nie wyśmiewam się z Polaków, wklejiłem Polskie odpowiedniki dowcipów o Polakach, które opowiadają u mnie w kraju.

Podsłuchujesz jak opowiadają gdy zmywasz ? :>

Żadna praca nie hańbi...ja tak słyszałem przynajmniej
moim zdaniem hanbi, szczegolnie wykonywana na obczyznie za niezbyt wysoka stawke, czasami wrecz najnizsza, sam robilem i wiem co nieco, czesto nie czulem sie wesolo, no ale coz, co sie nie zrobi dla pieniedzy ...

Linc #3094051 28/04/2009 02:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zeszliście trochę z tematu. Jedni pracują za 5zł inni za 5£. Ich sprawa.

EOT.

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049


grin

nOcnY #3094418 28/04/2009 04:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
<ja>ty skimn to...
<joshua>??
<ja>wracam dzis z psem od grubego juz ciemno bylo
<ja> ide abrahama i podbija do mnie taki kolo 2x2 w bluzie arki morda jak u bulldoga
<ja>chwycil mnie za ramie i do mnie: dawaj kurwa komore!!
<joshua> i co zrobiles?
<ja>a co moglem zrobic?
<ja> dalem mu telefon no co ja sie bede z takim klucil
<ja>dalem mu ten telefon a on dalej trzyma mnie za reke i wybiera jakis numer i dzwoni
<joshua>??
<ja>czesc mamo ja nie bede na kolacji bo przegralismy z tymi pedalami 2 do 1 ide sie przejsc z chopakami
<ja>nie martw sie o mnie wroce dizsiaj do domu
<ja>oddal mi telefon i poszedl w pizdu..
<joshua>LOL!! xD
<ja> stalem kurwa dobre 10min jak tepak na srodku ulicy kminiac co sie stalo... O_o

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
CO dziennikarz ściaga z sieci. smile


Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
- Jak zrobić komuś kawał. Banalne ale swietne!!

Does #3094751 28/04/2009 06:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Does
- Jak zrobić komuś kawał. Banalne ale swietne!!
mocne grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869

Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1