Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 57 1 2 26 27 28 29 30 56 57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by qbasmuggy
Eldorado, co byś powiedział o spółce Divicom pod kątem spekulacji ? smile
wybacz nie mam zdania nie znam wszystkich spolek , jestem skoncentrowany na swoim portfelu , ale sie przyjrze

gruby puścił kurs na DUDZIE piwo hura cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Ja w swoim wirtualnym portfeliku trzymam BZWBK za 81,40 i Millenium za 2,26 hura ale za to lize rany na Orlenie mad i w koncu Duda u mnie na zielono tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
Gratulacje dla Dudy piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Wow , ale przepasna majówka nam wyszła piwo
odkryłem przy okazji fajną spółeczkę dla spekuli szybki obrot szybki zysk smile
a jaka to społeczka ?
napisze wkrótce , teraz ide oblewać dzisiejsze zyski w Spiżu piwo

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by omsi
Gratulacje dla Dudy piwo

To dopiero początek smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by ELDORADO
Przechodząć do konkretów z mego portfela prognozy

ingbsk -- to co nie zyskał wczoraj zyska dzisiaj ,stawiam na 270 smile
POZDRO
ELDO

270 na starcie piwo cool

jesli idiothossa potrwa trochę dłużej tu zdążymy dobić do 400 smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
napisze wkrótce , teraz ide oblewać dzisiejsze zyski w Spiżu piwo

POZDRO
ELDO

też będę smile

w tym tygodniu grałem głównie na kontraktach.

cel na wigu20 --> wydaje się że najpierw 1850 potem 1920... później trzeba będzie już być bardzo ostrożnym, zdaje się że potężne spadki w okresie wakacji nas nie ominą

gratuluje dudy, nie spodziewałem się, takimi spółkami nie jestem zainteresowany, za tak perfidne kłamstwa jako inwestor odwracam się do prezesa plecami smile

ze spółek które mam/obserwuję liczę na odpał na permedii, novicie i vistuli wink

lsisoft też wygląda interesująco.

wczoraj wydawało się wreszcie że amerykański blue chip dał sygnał dla byków. zobaczymy czy to fałszywy sygnał czy nie. czas pokaże:)
faktem jest że jak dziś znów utrzyma się sp500 powyżej 870 to tzw hossa dla idiotów ponownie ruszy pełną parą.
będzie ciekawie. nie zapominajmy o RGR na futersach wig20

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
panowie wielkie gratulacje, inspirujecie mnie, sam sie zastanawiam czy nie sprobowac sil na gieldzie, oczywiscie najpierw wirtualnie, ale jeszcze troche was poobserwuje

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Jutro bardzo ważna sesja w Stanach , dzisiaj tam lekka korekta , ingbsk oraz lotos radze zabezpeczyc stop lossami
dudę chyba puszczę na żywioł , juz niedługo podam wam spóleczkę dobrą dla krótkotrwałej spekuli smile

mura, mamy juz z czego zlatywać i tam i tutaj , a to tylko idiothossa przecież albo jak kto woli pierwsza poteżna korekta wzrostowa w bessie , w której przecież nadal tkwimy

Pozdro
Eldo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
sam jestem ciekawy jak dziś zakończy usrael, póki co nawrót poniżej 870 na sp500 i takie zamknięcie zaneguje wczorajszy sygnał wzrostu. za parę godzin okaże się czy rynek jest zdecydowany by pójść w górę

co do Białka to wiadomo było tu o nim wspominane już parę razy, czytałem go jeszcze gdy nie był tak popularny że tak to określę, a bardziej jego prognozy... bo przecież są najczęściej celne, merytorycznie strasznie mocny facet, ciekawie pisze

właściwie spośród anali których z radością czytam i słucham, jedynie Rafał Glinicki przewidywał parę miesięcy temu że dołki przynajmniej do jesieni już są uklepane, to czołowy trader świata no ale na rynku nie ma ludzi nieomylnych, mi bliżej do wersji załamania w okresie letnim-wakacyjnym, potężnego tąpnięcia

ilekroć zastanawiam się nad scenariuszami, wciąż przypominam sobie o tylu trupach w szafie,
przypominam że przed poprzednią falą spadkową wszystkie gazetowe i telewizyjne spece z parciem na karierę i szkło głosiły że najgorsze za nami, kryzys do nas nie dotrze etc teraz podobnie uspokajają. w Polsce prawdziwa recesja nadejdzie w drugiej częsci 2009 roku
teraz wystarczy impuls, wlasciwie jest kilka powodów, od których może zacząć się kolejna wyprzedaż

szokujących, negatywnych wypowiedzi i decyzji ostatnio sporo, szkoda dublować i wklejać wszystko, mi z ostatnich dni zapadło w pamięci np. to: http://biznes.onet.pl/0,1957375,wiadomosci.html
mocne, biorąc pod uwagę kto takie słowa publicznie wypowiada

co do blogów, regularnie czytam kilka, duża skarbnica wiedzy,
pewnie wielu z Was czyta zezowatego Zorro. zastanawia mnie dlaczego tak mało komentarzy jest pod jego wpisami, a robi średnio po 2/dzień. dla przykładu kontrowersyjny Tomasz Urbaś skupia na sobie uwagę i każdy artykuł to lekką ręką kilkadziesiąt komentarzy. tylko że u niego sporo jest o geopolityce a tu można mieć różny punkt widzenia.
jak dystkutować z zorrem (tym zezowatym smile ? chyba mało jest osób które są w stanie podjąć z nim jakąkolwiek merytoryczną dyskusje, nie wiem kto to jest ale wiedzę ma olbrzymią, tego się nie da nauczyć tylko z książek, ale trzeba mieć lata doświadczenia

bardziej przyziemnie: permedia i novita szykują się do wystrzału, trzeba powoli zapinać pasy smile
wyniki vistuli teoretycznie zdyskontowane, ale zdaje się że pozwolą jeszcze spaść notowaniom a potem warto będzie się podłączyć

z trendu wzrostowego raczej nie zrezygnuje bomi,
zdaje się że jeszcze kilka tygodni będzie można poszaleć na akcjach i longach, potem mocne eski na kontraktach

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Hmm czyzby idiottenhossa miała się ku końcowi , a ubrać się w walutę trzeba już teraz nie czekając aż rudy ogłosi swój dziurawy budżet confused

Publikacja wyników "stress tests" odroczona do 7 maja [pb.pl]

No i to

NOWA PROGNOZA KE ZAKŁADA SPADEK POLSKIEGO PKB [tvn24.pl]

stop lossy panowie w poniedziałek na wszystkie akcje i ciągła obserwacja EUR/USD kto ma wolne złotówki niech się przymierza do zakupu dolara
echh nie dają człowiekowi odpocząć jeb*** ke

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Conrad
Eldo, wierzysz że jeszcze przyjdzie ostatnia (5-ta), największa fala spadków na giełdach światowych?

Jeśli tak to w jakiej walucie byś trzymał kasę? Bo nawet nie wchodząc w akcje ponosi się ryzyko walutowe (np. osoby trzymające Funty ponieśli olbrzymie straty).


ładuj w złoto i srebro , na czas pogłębiającej się recesji będą to dobre inwestycje, zwłaszcza gdy giełdy zapikują i zacznie szaleć inflacja
w perpsektywie miesięcy/lat to będą dobrze zainwestowane pieniądze

dotychczas amerykańskie banki trzymały kurs w ryzach, głównie złoto, grając na szortach
teraz tendencja się odwraca, ciekawe dlaczego akurat teraz? i czego to jest zwiastunem?
no i są jeszcze Chińczyki.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by mura
dotychczas amerykańskie banki trzymały kurs w ryzach, głównie złoto, grając na szortach
teraz tendencja się odwraca, ciekawe dlaczego akurat teraz? i czego to jest zwiastunem?
no i są jeszcze Chińczyki.


Skąd te rewelacje? smile

Kilkuletni trend mocno wzrostowy a banki na shortach. Dobre sobie. Przy zlocie zawsze jest ryzyko kursowe i tam sporo zalezy od USD. Poki co omijam szerokim lukiem ten rynek - masa drobnych nakupila zlota, uwierzyli w bajki o inflacji i wierza w zloto po 2k USD ...
A to trzymanie kursu to argument rodem z parkietu.

Jesli przyjdzie 5ta fala spadkow to moze i zloto dołączyć do trendu spadkowego.


Co do stress testow: nie wierzcie w zadne wyniki bo USA nie strzeli sobie w kolano i nie poda jakichs zbytnio negatywnych informacji. Ogolnie caly system finansowy jest w fatalnej sytuacji.
Nasze banki mocno przegrzane do tego drogie.
Ja czekam na odpowiedni moment i shorty mocne pojda na bankach. Obecne wzrosty to idealny przyklad hossy idiotow. Jeszcze troche czasu i inwestorzy zejda na ziemie.
Uwazam, ze jeszcze bedziemy miec okazje zobaczyc sesje ze spadkami 10% i wiecej.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by rivex
Originally Posted by mura
dotychczas amerykańskie banki trzymały kurs w ryzach, głównie złoto, grając na szortach
teraz tendencja się odwraca, ciekawe dlaczego akurat teraz? i czego to jest zwiastunem?
no i są jeszcze Chińczyki.


Skąd te rewelacje? smile

Kilkuletni trend mocno wzrostowy a banki na shortach. Dobre sobie. Przy zlocie zawsze jest ryzyko kursowe i tam sporo zalezy od USD. Poki co omijam szerokim lukiem ten rynek - masa drobnych nakupila zlota, uwierzyli w bajki o inflacji i wierza w zloto po 2k USD ...
A to trzymanie kursu to argument rodem z parkietu.

Jesli przyjdzie 5ta fala spadkow to moze i zloto dołączyć do idiotów moze sie skończyć szybciej niż się przewiduje strzeli sobie w kolano i nie poda jakichs zbytnio negatywnych informacji. Ogolnie caly system finansowy jest w fatalnej sytuacji.
Nasze banki mocno przegrzane do tego drogie.
Ja czekam na odpowiedni moment i shorty mocne pojda na bankach. Obecne wzrosty to idealny przyklad hossy idiotow. Jeszcze troche czasu i inwestorzy zejda na ziemie.
Uwazam, ze jeszcze bedziemy miec okazje zobaczyc sesje ze spadkami 10% i wiecej.

zgadzam sie co do złota i do reszty tez w zasadzie , ale rajd idiotów moze sie skończyc szybciej niz sie przewiduje , i tego czasu juz nie ma , wczesniej stawialem na czerwiec , ale tak mysli wielu trzeźwo myślących , a jazda bedzie gwałtowna i mozna wtedy nie zdążyć ,mysle wiec ze juz teraz mozna ubrac sie w zielonego nie szukajac dołków i górek , a na giełdzie Sell In May And Go Away

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
A oto moja spóleczka do szybkiej spekulacji , i to niezależnie czy w poniedzialek będzie zwała czy nie laugh

[Linked Image]

smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
<******/article/show/id/20004/articlePage/1

Moze zbyt czarne wizje ale wg mnie w tym roku czeka nas podobna sytuacja jak w 2008 czyli mały krach na giełdzie i walutach.
EURPLN to wg mnie wyglada na robienie 4. fali i ciagle brakuje tej 5tej.
Z budzetem muszą wyjść jaja bo zalożenia były brane z kosmosu. A taka nowelizacja budżetu to idealny trup z szafy.
No zobaczymy jak bedzie.

Ja od jakiegoś czasu jestem bardziej negatywnie nastawiony i poki co nawet moje przewidywania byly zbyt pozytywne.

A nasze banki to jednak baloniki w obecnej chwili.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
1 fajny komentarz do tego wywiadu.

"TYLKO IDIOTA MOZE WINIC MINISTRA ZA OPANOWANIE I NIE SIANIE PANIKI"

Zenujaca reklama pisemek, w ktorych niejaki Szewczak jest popularny. Ma swoje 5 minut, ma parcie na dlugopis i je wykorzystuje. Do nastepnego kryzysu. Jesli taki bedzie, bo byc moze antychryst Obama zniszczy swiat laugh laugh

PS. Oczywiscie wolalbym kogos innego na fotelu min. finansow.

Strona 28 z 57 1 2 26 27 28 29 30 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,779 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1