|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
no gratuluje rowniez wszytskim jednak rowniez sie zakwalifikowalem ale mialem watpliwosci po 2 ostatnich typach wg. mnie bardzo wyrownana walka o miejsca Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Aha dobrze ze Bradek mi przypomnial teraz tydzien przerwy jest bo sa swieta i spotykamy sie w srode po swietach zeby dac wszystkim rowne szanse !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346 |
Ja pozdrawiam i gratuluje zarowno tym co awansowali i przegranym,jestem poczatkujacy i dzieki tak ciezkim przeciwnikom udalo mi sie zmotywowac i zaczac grac na jakims poziomie. Milych wakacjii Wielkanocnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />Aha dobrze ze Bradek mi przypomnial teraz tydzien przerwy jest bo sa swieta i spotykamy sie w srode po swietach zeby dac wszystkim rowne szanse !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> kiedy ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Jednak ruszymy od poniedzialku zeby bylo zgodnie z tokiem gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
Jednak ruszymy od poniedzialku zeby bylo zgodnie z tokiem gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak ja nienawidze poniedzialku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
Chyba nie ruszymy od tego Poniedzialku ja jestem za przelozeniem go na 11.04.2005 i co wy na to ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 346 |
<b>Zgadzam sie i popieram twoj pomysł Bradek</B>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Jak wiekszosc chce za tydzien nie ma sprawy prosze sie wypowiedziec ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Z jednego powodu teraz...bo Liga Mistrzow a z drugiego za tydzien bo Papież <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
Z jednego powodu teraz...bo Liga Mistrzow a z drugiego za tydzien bo Papież <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> LM raczej bedzie odwołana - napewno nie bedzie meczu w Mediolanie. niewiem jak z innymi spotkaniami wszystko jest mozliwe bo dzisiaj Hiszpanie mnie ogromnie zaskoczyli. ...[']
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
wydaje mi sie, ze na czas załoby, ale prawdopodobnie w okresie do pogrzebu moga byc komplikacje z rozgrywkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
to chyba next poniedzialek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
oki to w poniedzialek nastepny ruszamy wysle wszystkim privy pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka