|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Poszła Carolina do Gogolina...
i przyniosła $$$$
Sezon w NCAAB jednak udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Sezon bardzo udany. Mam na mysli rozgrywki w konferencjach. Turniej,aczkolwiek przyniósł wiele niespodzianek równiez zakończył sie wygrana faworyta.
Pozostaje napisać : "do zobaczenia w nastepnym sezonie,mam nadzieje,że w szerszym gronie,bo warto zainteresowac sie akademickim basketem".
Dziekuje wszystkim,którzy aktywnie uczestniczyli w tematach NCAAB.
|
|
|
Link skopiowany do schowka