under under a tu wyrazny ov..."> under under a tu wyrazny ov...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#310121 15/03/2005 07:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
qrwa wszystko weszło tylko nie ten je.bany under w atlancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
under under a tu wyrazny over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#310122 15/03/2005 08:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
DLa mnie Bryant pedal wtopil z HUGHESEM :/ ehh a taka ladna noc ...

To miałeś w Toto za 1,45, a co mają powiedzieć ci co w Betandwin mieli Bryant (-4,5)...chyba, jak mnie pamięć nie myli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#310123 15/03/2005 08:33
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
kurde pół punkty, houston wygrało 3 a ja miałem handi -3.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />(((( Szkoda!

#310124 15/03/2005 09:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
no i przez te pół punkty straciłem kase bo inne mecze mi weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#310125 15/03/2005 10:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
a ja wytracilem wszystka kase na B&W przez dwa ostatnie dni NBA!!!:( nie mam nic!!! to dobrze ze niedawno wyplacilem wieksza sume gotowki z B&W zarobionej na NBA a wiec az tak duzo nie straciilem uffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />!!! jakis pech mnie ogarna ostatnio i nic mi prawie nie wchodzi:( ale jak tylko skombinuje kase to wplacam do B&W i zaczynamy linie obstawiac hehehe!!! ale chyba zaczne dopiero na PO grac bo cos zla passa teraz leci!!!!:P heheh teraz bede gral do PO chyba tylko wirtulnie na konkursie NBA!!!:) hehe a jak mi teraz wszystko sie zmieni i zaczna wchodzic linie to sie troche zdenerwuje!!!

#310126 15/03/2005 10:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
W kazdym badz razie na plusie jestem!!!:)

#310127 15/03/2005 11:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
nie ma co rozpaczac tylko myslec co dzisiaj obstawic!!

#310128 15/03/2005 14:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Żarty żartami,ale rzeczywiście granie na realne argumenty winno wlasnie teraz przynosić wieksze profity niż szukanie niespodzianek.

Ja spróbuję pograc troche za grubszą kasę metodą sprawdzona w NCAAB,czyli kombosy 2xML,badź ml+hc.

Jedna z najlepszych nocy dla mnie w tym sezonie,może nawet najlepsza.
Wszystko weszło,i typy serwisowe i handicapy forumowe(WAS+BOS).
Po raz pierwszy od stycznia zagralem NBA za powazne pieniądze(dlatego,że nie było co grać w akademikach) i szczęście dopisało.

Granie wyłacznie "money lines"(incydentalnie handi,ale te nieduże,na styku) powinno być teraz naprawdę opłacalne,tym bardziej,że kursy na "czyste 1/2 sa i bedą naprawde nie do pogardzenia.

Oczywiście każdy preferuje swój sposób i nie zamierzam nikogo do niczego namawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze krociutko o Bostonie.
Bardzo fajnie,że główny typ forumowy wszedł i jak na "zimno" to przemyśleć,to odpowiedź na pytanie <"czy Celtics mogli sobie pozwolić na porażkę z kelnerami?"> jest jednoznaczna....nie mogli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#310129 15/03/2005 17:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
zrpobuje grac na 1/2 hehe ale najpierw wplace kase do B&W i zobaczymy co z tego wyjdzie!!! narazie jestem w trakcie opracowywania pewnej strategiii i moze jeszcze dzisiaj ja przedstawie do oceny!!!:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, JelineK, betowiec), 2,007 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,454
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1