|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wcześniej jakiś baran napisał tu jakąś głupotę i po wykasowaniu wiadomości może źle się przestawił wskaźnik pokazujący ostatni post.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
a no rzeczywiście ktoś pytał o netlletera itp... w takim razie wszystko jasne i niepotrzebne zamieszanie, trzeba podac typ nr 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#3 Last 16 - Game 4 - Match Coupon : Wynik spotkania (Kurs na remis w ofercie!) Ulker Istanbul v Maccabi Tel Aviv 17-Mar-2005 18:40 Typ: Maccabi Tel Aviv Kurs: 1,50
ciekawe czy euroliga nadal szczesliwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
#2 Puchar UEFA Spotkania: 17-Mar-2005 20:45 Over 2.5 Goals Kurs 1,8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
W meczu Sprting Lizbona - mIDDLESBROUGH
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 815 |
czemu jako ostatnia osoba ktora wyslala post jest milancsv ale jego wiadomosci nie widzę... jako ostatni jest experto, a wiadomosc milancsv zostala wyslana wg informacji 17 marca o godzinie 14:36... oczywiscie informacja taka byla podana przed wyslaniem posta prze ze mnie przy nazwie tematu... Dokladnie moj post przez pomylke zostal usuniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> byl to typ nr 2 i do tego kurde z kursem 3.60 handi draw na Malmoe ale teraz i tak nikt mi nie uwierzy szkoda co za pech pozdr milancsv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 815 |
2# LASK Linz v SV Woergl 18-Mar-2005 19:00 Typ X Kurs 3.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
faktycznie Milancsv oddawał wczoraj jakiś typ, jaki nie powiem bo dokładnie sie nie przyglądałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dokladnie moj post przez pomylke zostal usuniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> byl to typ nr 2 i do tego kurde z kursem 3.60 handi draw na Malmoe ale teraz i tak nikt mi nie uwierzy szkoda co za pech
pozdr milancsv ja wierze poniewaz widzialem ten typ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 815 |
Hm w zwiazku z zaistnila sytuacja mam pytania do Conrada i do Ciebie ryf jaka jest moja sytuacja poniewaz nie ukrywam iz trafione handi na Malmoe ktore ktos wykasowal wyrownalo by nasz pojedynek i chcialbym wiedziec kto jest odpowiedzialny za wykasowanie mojego posta ale jak znam zycie winny sie nie znajdzie i bede musial podac jeszcze raz typ 2 mimo iz pewne osoby widzialy ten typ szkoda iz tylko ryf Ty go nie widziales chociaz jak sam pisales przy temacie widnial moj nick a posta nie bylo prosze o szybka odpowiedz
pozdr milancsv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już wszystko jasne. Typ został wysłany tylko ja go usunąłem z tego tematu przez pomyłkę jak pozbywałem się pewnego spamera oraz efekty jest działeń. Typ zaliczony kurs 3.60 czyli +260. Przepraszam wszystkich za kłopot oraz za to, że to tak długo zajęło.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 815 |
#3 ANGLIA LEAGUE CHAMPIONSHIP SPOTKANIA : West Ham Utd v Leicester City 18-Mar-2005 20:45 Handicap na gole (-1) West Ham Utd Typ: Handicap Draw kurs 3.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
2# LASK Linz v SV Woergl 18-Mar-2005 19:00 Typ X Kurs 3.50 Gratuluje typu po kursie 3.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, trafiony perfekt, bez zadnego zagrozenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ale jeszcze powalcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
2# 19-Mar-2005 02:05 MIN Timberwolves - MEM Grizzlies 1 2.35
Ok, Carvenko to moja odpowiedz na Twoj trafny typ po kursie 3.50
live; Experto +37 (po 1 typie) Carvenko +150 (po 2 typach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Hm w zwiazku z zaistnila sytuacja mam pytania do Conrada i do Ciebie ryf jaka jest moja sytuacja poniewaz nie ukrywam iz trafione handi na Malmoe ktore ktos wykasowal wyrownalo by nasz pojedynek i chcialbym wiedziec kto jest odpowiedzialny za wykasowanie mojego posta ale jak znam zycie winny sie nie znajdzie i bede musial podac jeszcze raz typ 2 mimo iz pewne osoby widzialy ten typ szkoda iz tylko ryf Ty go nie widziales chociaz jak sam pisales przy temacie widnial moj nick a posta nie bylo prosze o szybka odpowiedz
pozdr milancsv Dla mnie nie ma problemu, typ może być jak najbardziej uznany, tym bardziej że Conrad przyznał się do błędnego jego usunięcia... Typu niestety nie mogłem widzieć bo w momencie gdy go wysyłałeś i widniał na forum byłem w pracy... Gdy spojrzałem w ten dział posta Twojego niestety nie było i dlatego poruszyłem tę sprawę, bo nie wiedziałem czy to przez jakąś awarię na forum czy przez co... Tak więc nasz pojedynek nabierze kolorów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia w dalszym typowaniu - widzę że kursy masz bardzo wysokie i co najważniejsze często trafne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 815 |
Experto, ja bym powiedział: "niestety trafiony" - byl to bowiem pewnego rodzaju "cover".
No coz: za to nasza rywalizacja bedzie bardzo ciekawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
live: Experto -63 (po 2 typach) Carvenko +150 (po 2 typach)
Walczmy dalej...
3# Chelsea v Crystal Palace 19-Mar-2005 16:00 Typ: 1 (Remis nie ma zakładu) Kurs: 1.02
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
#3 Dundee-Celtic 18-Mar-2005 20:45 Time of 1st Dundee Utd Goal: Typ: Nie strzeli kurs 1.615
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
Witam przeciwnika Czas na pierwszy typ:
#1 Espanyol v Sociedad 19-Mar-2005 20:00 typ: Handicap na gole: Handicap Draw -1 kurs: 3,5
P.S zeby nie bylo niejasnosci to typ jest trafiony jak Espanyol wygra dokladnie jedna bramka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147 |
2# Deportivo v Barcelona 19-Mar-2005 22:00 Typ: 1 kurs: 2.875 gra nabiera rumieńców
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
witam o godz. 18:00 będzie juz wiele wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> #1 Cambridge v Wycombe 19-Mar-2005 16:00 typ:Wycombe kurs:2.25
#2 19-Mar-2005 16:00 Sheffield United v Burnley typ:Sheffield United kurs:1.72
#3 19-Mar-2005 16:00 Rotherham v QPR typ:QPR kurs:2.20
#4 19-Mar-2005 15:30 Nuremburg v Werder Brema typ:Nuremburg +1 HCP kurs:1.833
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 324 |
#2
19-Mar-2005 20:00 Strasbourg v Lyon typ:Lyon kurs:2,15
#3
20-Mar-2005 17:30 Mainz v Schalke 04 typ:Schalke kurs:1,85
|
|
|
Link skopiowany do schowka