|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów. piękne podsumowanie, "nabijanie postów" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów. i wszycho jasne,Sanchez sam się wygdał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Heh biedny chłopak nawet nie ma czasu zjeść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pełny szacunek za twoje poświęcenie w walce z Marcelem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
z nikim nie rywalizuje jak juz pisałem nie raz a chodziło mi że trzeba pościć małe sprostowanie ale katolicy wiedzą o co chodziło a niewierni nie zasługują na taką wiedze .......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
...a niewierni nie zasługują na taką wiedze ....... to może jakiś mały Jihad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Twój dobór słow jest po prostu powalający na kolana... bez urazy :]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
z nikim nie rywalizuje jak juz pisałem nie raz a chodziło mi że trzeba pościć małe sprostowanie ale katolicy wiedzą o co chodziło a niewierni nie zasługują na taką wiedze ....... och Sanchez poraża mnie głębia twojej wiary,może zostaniesz jezuitą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów. az lzy mam w oczach ..ze smiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Beeeeeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> zgineła kiszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Wczoraj zjadłem o 04.30 rano kiełbasę z bułką pod Pałacem Kultury i popiłem fantą a mój kolega zjadł frytki i nie chciał już fanty, bo przedwczoraj w nocy wlał do butelki 0.4 i dopełnił mirindą (to prawie to samo co fanta) i miał już tego dosyć. Oczywiście wszyscy wiemy, że o tej porze w lato jest już dawno jasny dzień. Jak oddawałem tackę , powiedziałem do widzenia a pani odpowiedziała : dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wróciłem do domu i poszedłem spać. Mimo że chyba udało mi się umyć zęby przed snem , rano czułem w ustach nieprzyjemny posmak smażonej kiełby, o nadmiernym odbijaniu nie było jednak mowy, może dlatego , że rzadko spożywam smażone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 363
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 363 |
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Mam problem zjadłem za dużo kiełbasy wiejskiej i strasznie mi sie odbija ,co robić ??? przeszło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
tak, na żonę i dzieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
a mi sie odbija caly czas kielbasa wyborcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2012
Posty: 1 |
Aby ci się kiełbasa nie odbijała weź napełnij buzię wodą z kranu nie połykaj a co 15 sekund połykaj myły łyczek a po dwóh mimutach wszystko połknij. a na koniec wdechnij 2 razy pieprz napewno się powiedzie chłopaki pomóżcie a nie naśmiewajcie się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Zes dojebal teraz do pieca , po czterech latach to ta czkawka chyba mu juz przeszla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Cztery lata szukał tego tematu, a jak znalazł to się zarejestrował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ale lolek haha
Dziś to mi się odbija Spaghetti.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWtNHHtfFILpI29EU6qcpVOKTCGEg02vm1bASXAneRyEE_2fPa[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdD68IzbWQsk-CxSv7SsDed_Ch4J2FfPsvPmAKemGAW8T5s4e7fA[/img]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|