Po polsku pisze się pościć, chyba ż..."> Po polsku pisze się pościć, chyba ż...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
Quote
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.

piękne podsumowanie, "nabijanie postów" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.


i wszycho jasne,Sanchez sam się wygdał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Heh biedny chłopak nawet nie ma czasu zjeść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pełny szacunek za twoje poświęcenie w walce z Marcelem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
z nikim nie rywalizuje jak juz pisałem nie raz a chodziło mi że trzeba pościć małe sprostowanie ale katolicy wiedzą o co chodziło a niewierni nie zasługują na taką wiedze .......

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
...a niewierni nie zasługują na taką wiedze .......
to może jakiś mały Jihad? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Twój dobór słow jest po prostu powalający na kolana... bez urazy :]

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
z nikim nie rywalizuje jak juz pisałem nie raz a chodziło mi że trzeba pościć małe sprostowanie ale katolicy wiedzą o co chodziło a niewierni nie zasługują na taką wiedze .......

och Sanchez poraża mnie głębia twojej wiary,może zostaniesz jezuitą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Quote
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.

az lzy mam w oczach ..ze smiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> LOL

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Beeeeeeeeeeeeeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> zgineła kiszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Wczoraj zjadłem o 04.30 rano kiełbasę z bułką pod Pałacem Kultury i popiłem fantą a mój kolega zjadł frytki i nie chciał już fanty, bo przedwczoraj w nocy wlał do butelki 0.4 i dopełnił mirindą (to prawie to samo co fanta) i miał już tego dosyć.
Oczywiście wszyscy wiemy, że o tej porze w lato jest już dawno jasny dzień.
Jak oddawałem tackę , powiedziałem do widzenia a pani odpowiedziała : dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wróciłem do domu i poszedłem spać. Mimo że chyba udało mi się umyć zęby przed snem , rano czułem w ustach nieprzyjemny posmak smażonej kiełby, o nadmiernym odbijaniu nie było jednak mowy, może dlatego , że rzadko spożywam smażone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 363
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 363
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by pawel Wafel
Mam problem zjadłem za dużo kiełbasy wiejskiej i strasznie mi sie odbija ,co robić ???

przeszło?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tak, na żonę i dzieci laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
a mi sie odbija caly czas kielbasa wyborcza grin

Dołączył: Jul 2012
Posty: 1
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 1
Aby ci się kiełbasa nie odbijała weź napełnij buzię wodą z kranu nie połykaj a co 15 sekund połykaj myły łyczek a po dwóh mimutach wszystko połknij. a na koniec wdechnij 2 razy pieprz napewno się powiedzie chłopaki pomóżcie a nie naśmiewajcie się.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Zes dojebal teraz do pieca , po czterech latach to ta czkawka chyba mu juz przeszla laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Cztery lata szukał tego tematu, a jak znalazł to się zarejestrował grin


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ale lolek haha

Dziś to mi się odbija Spaghetti.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
I jak, przeszło już?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWtNHHtfFILpI29EU6qcpVOKTCGEg02vm1bASXAneRyEE_2fPa[/img]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdD68IzbWQsk-CxSv7SsDed_Ch4J2FfPsvPmAKemGAW8T5s4e7fA[/img]

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,441 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1