|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Aktualna sytuacja w bandzie :
1) meyde9 304zł 4/4 2) misiu_tdi 277zł 2/2 3) radmi 204zł 3/5 4) globus 156zł 2/6 5) bruce 148zł 1/2 1 kupon za 50zł w trakcie 6) Bobsley 140zł 2/6
Zwyciestwa moge juz pogratulowac meyde9 wspaniala forma w II edycji, dolaczasz do galerii sław bandy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <wywiady> <laski> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Statystyki rentownosci/dyskonta typerow ogołem w II edycji po 3 tyg:
1) meyde9 473zł zysku 2) Bobsley 224zł zysku 3) radmi 95zł zysku 4) misiu_tdi 77zł zysku 5) globus 5zł zysku ----------------------- 6) bruce 71zł straty
Statystyki skutecznosci kuponow w % ogolem po 3 tyg:
1) misiu_tdi 4/4 100% 2) Bobsley 15/18 83% 3) meyde9 16/21 76% 4) radmi 10/14 71% 5) globus 12/21 57% 6) bruce 4/9 44%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Statystyki rentownosci/dyskonta typerow ogołem w II edycji po 4 tyg bez niedzieli:
1) meyde9 577zł zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> 2) Bobsley 164zł zysku 3) radmi 99zł zysku 4) misiu_tdi 154zł zysku ------------------------- 5) globus 39zł straty 6) bruce 71zł straty
Statystyki skutecznosci kuponow w % ogolem po 4 tyg bez niedzieli:
1) misiu_tdi 6/6 100% 2) meyde9 20/25 80% 3) Bobsley 17/24 71% 4) radmi 13/19 68% --------------------- 5) globus 14/27 52% 6) bruce 5/10 50%
P.S Jak widac meyde9 wspaniale w tym sezonie pomnozyl swoj kapitał. Pewni udzialu w 2 edycji moga byc: meyde9, misiu_tdi, Bobsley oraz radmi co do globusa i bruce decyzje dopiero podejme. Jak widac w statystykach odbiegaja oni nieco od pozostalych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
#5 <BAW> 27.03 16:30 Kamerun - Sudan (1) 1.15 27.03 18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin (1) 1.20 AKO 1.38 Stawka: 50zł. EWK: 69
Pozostalo : 254zl + 1 kupon w toku
To by bylo na tyle w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#6 <Unibet>
27.03 16:30 Kamerun - Sudan (1) 1.14 27.03 21:00 Brazil - Peru (1) 1.22
AKO 1.39 Stawka: 50zł. EWK: 70zł. Stan konta: 154zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#7 <Gamebookers>
27.03 17:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin (1) 1.13 27.03 18:00 Kocaelispor - Adanaspor (1) 1.10
AKO 1.24 Stawka: 100zł. EWK: 124zł. Stan konta: 54zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
#5 <BAW> 27.03 16:30 Kamerun - Sudan (1) 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2:1<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 27.03 18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin (1) 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> AKO 1.38 Stawka: 50zł. EWK: 69
Pozostalo : 254zl + 1 kupon w toku
To by bylo na tyle w tym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i zakonczylem tym kuponem ten tydzien i bardzo ladnie wyszlo w sumie w tym tygodniu, a jeszcze na poczatku tygodnia wydawalo sie ze oferta tak marna i trudno cos ciekawego bedzie znalazc. Stan konta w tym tygodniu: 323 zl (121 zl zysku) Skutecznosc: 5/5 (100%)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#7 <Gamebookers>
27.03 17:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Benin (1) 1.13 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 27.03 18:00 Kocaelispor - Adanaspor (1) 1.10 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 1.24 Stawka: 100zł. EWK: 124zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stan konta: 54zł. Stan konta: 54+124=178zł i 1 kupon za 50zł w grze Skuteczność 4/6
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878 |
#6 <Unibet>
27.03 16:30 Kamerun - Sudan (1) 1.14 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 27.03 21:00 Brazil - Peru (1) 1.22 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 1.39 Stawka: 50zł. EWK: 70zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stan konta: 154zł. Stan konta: 178+70=248zł - zysk 48zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Skuteczność 5/7
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Banda na koniec 4 tygodnia
1) meyde9 323zł 5/5 2) bruce 300zł 2/3 3) misiu_tdi 277zł 2/2 4) radmi 248zł 5/7 5) globus 156zł 2/6 6) bruce 300zł 2/3 7) Bobsley 140zł 2/6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Statystyki rentownosci/dyskonta typerow ogołem w II edycji po 4 tyg:
1) meyde9 596zł zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 2) Bobsley 164zł zysku 3) misiu_tdi 154zł zysku 4) radmi 143zł zysku 5) bruce 81zł zysku ------------------------- 5) globus 39zł straty
Statystyki skutecznosci kuponow w % ogolem po 4 tyg: 1) misiu_tdi 6/6 100% 2) meyde9 21/26 81% 3) Bobsley 17/24 71% 4) radmi 15/21 71% 5) bruce 6/11 54% --------------------------- 6) globus 14/27 52%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Pare słów jako podsumowanie 2 edycji:
Niekromnie musze stwierdzic, ze jestem bardzo zadowolony z tego co banda zaprezentowala w II edycji. Długo wachalem sie nad sytuacja bruce i globusa . Bruce ostatecznie wyszedl na plus, wiec zostaje - gratulacje za walke. globusowi dam rowniez szanse w III edycji, licze ze wyciagnie wnioski ze swoich bledow i poprawi przede wszystkim skutecznosc i bedzie na plus. Jeszcze raz gratulacje dla meyde9 czlowieka demilki w II edycji oraz pochwaly dla misia_tdi za 100% skutecznosc o to chodzi
Od 3 edycji by bylo ciekawiej dolacza 2 typerow: dinomk i dampan czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam nadzieje ze rywalizacja bedzie ciekawsza i na wyzszym poziomie. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka