Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Expekt przechodzi samego siebie, z wczorajszych meczy tenisa wystawił, aż....1 (słownie:jeden), ale za to jaki...!!!

Calatrava - Lapentti, czyli ten co się wogóle nie odbył.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Żenada....
Ja około godziny 18tej widziałem przynajmniej 3 mecze, więc wydaje mi się, że jadnak wystawili więcej.

A na dzisiaj taki dubelek ode mnie:

Jean-Rene Lisnard - Alex Bogomolov 1 @ 1.65
Gilles Simon - Nicolas Lapentti 1 @ 1.75


Bogomolov swój awans do kolejnej rundy zawdzięcza w dużej mierze kontuzji Carraza, aczkolwiek trzeba przyznać, że serwis mu wchodził. W starciu z Lisnardem ma marne szanse. Francuz w spotkaniu z Goldstainem przegrał pierwszego seta 4-6, ale później się przebudził i pokazał Amerykaninowi kto naprawdę rządził w tym meczu. Myślę, że będą to kojejne szczęśliwe dla Lisnarda kwalifikacje. Może w końcu przełoży się to na lepsze wyniki w samym turnieju, ale to później. Bogomolov z pewnością nie powninen stawiać wielkich trudności Francuzowi.

Lapentti miał troche problemów w pierwszej rundzie z Delicem, po pierwszym secie przegranym w tiebreaku, wygrał dwa kolejne 7-5 7-5. Ekwadorczyk jak narazie nie zaliczył w tym roku specjalnie udanych występów, albo nie przechodził kwalifikacji, albo przegrywał w pierwszych rundach. Do tego wszystko na cegle. Jego rywalem bedzie Francuz Simon, który nie miał problemów z Hahn'em i pierwszą rundę przeszedł w dwóch gładkich setach. Według mnie ostatnio prezentuje się lepiej od Ekwadorczyka, bo wygrał już jeden challenger w tym roku, a w zeszłym tygodniu był w ćwierćfinale kolejnego. Wszystko na kortach twardych, lub w hali. Jego atutem bedzie serwis, sądzę że poradzi sobie z Nicolasem, który zdecydowanie bardziej woli glinę, a na hardzie nie grał już od dość dawna.

Powodzenia.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Niespodzianki:

C. Rochus - Salzenstein 2, 2.1

Almagro - Suzuki 2, 2.0

Aldi - Voltchkov 2, 2.1

Ketola - Elizondo 2, 2.1

Niech mod wkleji to do powzyszego wpisu z analizami bo nie ma oczywiscie nadal edycji

Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam co myslicie o pojedynku Wesley Moodie-Jeff Morison ,,ja tu obstawialbym Moddiego a wy????? prosze o opinie

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
C. Rochus - Salzenstein 2, 2.1

Też się zgadzam, że Salzenstain może spłatać figla Francuzowi, jak na niego grał całkiem nieźle, a Rochus miał wczoraj trochę problemów z Ryderstedtem. Myślałem jednak że dadzą kurs trochę wyższy (tak ze 2,30) i ostatecznie odpuściłem ten mecz. W każdym razie, powodzenia.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />Zajmujący drugie miejsce w światowym rankingu tenisistów Lleyton Hewitt, z powodu kontuzji palca u nogi, nie zagra w rozpoczynającym się w środę turnieju ATP z cyklu Masters Series na twardych kartach w Miami (pula nagród 3,4 mln dolarów).

Urazu palca nabawił się jednak podczas półfinałowego spotkania z Amerykaninem Andym Roddickiem.

"W poniedziałek Hewitt ogłosił, że wycofuje się z turnieju w Miami. Prawdopodobnie wróci do Australii, by w pełni wyleczyć kontuzję i przygotować się do następnych zawodów" - poinformował rzecznik prasowy ATP Greg Sharko.


Lol, to jakas plaga - Agassi skreczowal przeciez rowniez z powodu kontuzji palca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Moze tam jakies wyboiste korty były i się potykali hopaaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A moze buty za ciasne mieli ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 113
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 113
A ja z przekory na Heubergera @3.15, bo kursy na Włocha przesadzone. Poziom ATP moim zdaniem w ostatnich latach obniżył się zdecydowanie, stąd nawet stare drzewce typu drwal Artie, Davide czy 'sztywny ułan' Schalken ciułają punkty, choć każdy z nich myślał już pewnie powoli o kończeniu kariery. Czekam jeszcze tylko na powrót golfisty Drapera i grubego Abdrew Illie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Heubergera nie cenie, ale zawsze dzielnie tu walczył w kwalach, a biorąc pod uwagę liczbę rozegranych przez Sanguinettiego ostatnio meczów... value tylko po jednej stronie.

Z psiaków jeszcze Bogo warty spróbowania. Ludzie grający Lisnarda pewnie nie widzieli go nigdy na korcie. Fakt, koleś trafia w piłeczke, przebija ją na drugą stronę, ale postawić na niego kasę... no way. Bogomolov, dziecie z moskiewskiego dworca - mieszka i trenuje w Miami, zna korty i tanio skóry nie sprzeda.

Minar zawsze walczy, gdy jest underdogiem, przeciw Luczakowi boje sie stawiać (bo to szaleniec), a Salzenstein nie prędko zawita na okładkę 'Jewish in Sports' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tylko czy Krzysiu nie jest nieco zmęczony ? Ostatnio coś tma narzekał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Quote
C. Rochus - Salzenstein 2, 2.1

Też się zgadzam, że Salzenstain może spłatać figla Francuzowi, jak na niego grał całkiem nieźle, a Rochus miał wczoraj trochę problemów z Ryderstedtem. Myślałem jednak że dadzą kurs trochę wyższy (tak ze 2,30) i ostatecznie odpuściłem ten mecz. W każdym razie, powodzenia.

Zgoda tylko,z e Rochus to Belg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Heubergera tez mozna niby ryzykowac bo wiadomo Saunginetii ale ja mu cholernie nie ufam. Taki tam przecietnie, ktory czasem cos wygra wiec sie z tym wstrzymalam. Przeciez jesli Davide wygra to mamy pewniaka, ze poleci z byle kim w glownym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Czuje ze jeszcze stary TOD MARTIN by sobie popykał w tym roku w MIAMI ale opona mu przeszkadza .
Uwaga na MINARA on już pokazał pykajac swojego kolege STEFANKA .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hmm czemu przeciwko Lapenttiemu ? Koles wczoraj przez prawie 3 godziny nie stracił swojego podania . Ten mecz przekonał mnie ze w przeciwienstwie do swojego brata ,Nicolasowi zalezy na dobrym wystepie tutaj . Delic to potezne chłopisko , mocno serwujace i biegajace do siatki , wiec akurat taki wynik nie dziwi . Z Simonem to juz inna bajka , ba nawet ten mecz z Deliciem to był swietna rozgrzewka na dzis. Simona widzialem przy okazji turnieju w Marsylii i powiem szczerze ze mnie niczym nie zachwycił . Lapentti wciaz jest lepszym tenisistą od młodego żabojada . Vamos Nico <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Kusi mnie Salzenstein oj kusi . Pamietam ich mecz we Wrocławiu i Rochus miał olbrzymie problemy z serwisem Jeffa .Wczoraj Jeff wg statystyk swietnie serwował z Gambillem , Rochus wiadomo wyczerpujacy poprzedni tydzien , kilku godzinne rozmowy z bratem przez gg - to musi sie odbic na jego wzroku, ma prawo byc zmeczony , wczorajszy mecz to potwierdza a przezciez Jeff jest bardziej doswiadczony niz Ryderstedt i jak bedzie mial okazje skonczyc mecz przy swoim serwisie to mu sie nie bedzie trzesły łydki jak Szwedowi .Come on Jeff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
[quote]Zgoda tylko,z e Rochus to Belg [/quote}
W Belgii też mówią po francusku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Simon - Lapentti, to kupon już poszedł, mam nadzieję, że wyjdzie na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może Simon rewelacją nie jest, ale patrząc na wyniki w tym sezonie, Ekwadorczyk też nie zachwyca swoją grą. A na twardych kortach nie grał wcale (chyba, nie widzę stasów bo jestem na uczelni). Simon grał na hardie sporo, a jeszcze lepiej w hali, serwis ma niezły, a tutaj korty chyba szybsze niż w Indiańskich Studniach, dlatego uważam że Nico może mieć problemy.

Good luck.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Heh troszkę się post nie udał, ale mam nadzieję że wybaczycie.
Więc poprawię. Post wyżej do usunięcia.
Quote
Zgoda tylko,z e Rochus to Belg
W Belgii też mówią po francusku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Simon - Lapentti, to kupon już poszedł, mam nadzieję, że wyjdzie na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może Simon rewelacją nie jest, ale patrząc na wyniki w tym sezonie, Ekwadorczyk też nie zachwyca swoją grą. A na twardych kortach nie grał wcale (chyba, nie widzę stasów bo jestem na uczelni). Simon grał na hardie sporo, a jeszcze lepiej w hali, serwis ma niezły, a tutaj korty chyba szybsze niż w Indiańskich Studniach, dlatego uważam że Nico może mieć problemy.

Good luck.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ja rowniez jak wiekszosc zagralem Salzensteina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Mysle ze jak serwis bedzie funkcjonowal bez zarzutu to belga ogra na luziku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
JUTRZEJSZE PARY Z BETANDWIN
Jonas Bjorkman (SWE) 2.25 Max Mirnyi (BLR) 1.50
Thomas Enqvist (SWE) 1.40 Hyung-Taik Lee (KOR) 2.52
Juan Carlos Ferrero (ESP) 1.03 Brendan Evans (USA) 7.15
Filippo Volandri (ITA) 2.77 Robby Ginepri (USA) 1.33
Ivo Karlovic (CRO) 2.62 Olivier Rochus (BEL) 1.37
Kevin Kim (USA) 1.65 Luis Horna (PER) 1.98
Philipp Kohlschreiber (GER) 2.77 David Ferrer (ESP) 1.33
Michael Llodra (FRA) 1.50 Gael Monfils (FRA) 2.25
Alberto Martin (ESP) 2.25 Agustin Calleri (ARG) 1.50 Ricardo Mello (BRA) 1.27 Santiago Ventura (ESP) 3.09
Jürgen Melzer (AUT) 1.33 Jose Acasuso (ARG) 2.78 Juan Monaco (ARG) 2.40 Sjeng Schalken (NED) 1.43
Gilles Muller (LUX) 1.77 Mariano Zabaleta (ARG) 1.83
Sargis Sargsian (ARM) 1.70 Julien Benneteau (FRA) 1.91
Cyril Saulnier (FRA) 1.66 Jarkko Nieminen (FIN) 1.96
Potito Starace (ITA) 3.22 Rainer Schuettler (GER) 1.25
Peter Wessels (NED) 2.97 Fernando Verdasco (ESP) 1.29
Anthony Dupuis (FRA) 1.80 Victor Hanescu (ROM) 1.80 Paul-Henri Mathieu (FRA) 1.27 Michal Tabara (CZE) 3.09

WIDZICIE COS DOBREGO STĄD DO GRY!!!!!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pierwsza runda zwykle podejrzana, ci co ugrali coś w Indian mogą w Miami zagrać gorzej. Nie mniej jednak wybrałem 5 spotkań z pośród tych, na które są już kursy.

Thomas Enqvist - Hyung Taik-Lee 1 1.6 6/10

Szwed bardzo sumiennie przygotowywał się do turniejów z cyklu Masters.W Indian dość łatwo pokonał Becka i Youzhnego i uległ dopiero w 3 setach Tomkowi Robredo przegrywając decydującą batalię w tie-breaku. Ogólnie w tym roku radzi sobie całkiem solidnie z wyjątkiem wpadki na Australianie.
Koreańczyk w Indian łatwo przegrał z przeciętnym Amerykaninem Goldsteinem.W tym roku na plus może zapisać jedynie pojedynek w hali z Roddickiem gdzie ugrał seta i w Dubaju gdzie również seta urwał Kieferowi. Od dawna jednak nie udało mu się wygrać z żadnym zawodnikiem z czołówki. Więcej atutów ma Szwed i myślę,że uda mu się odprawić Koreańczyka.W h2h 1:0 dla Enqvista (2001 - Long Island)

Fernando Verdasco - Peter Wessels 1 1.45 7/10

Holender Wessels na twardych nawierzchniach prezentuje się całkiem nieźle ale grając w chalengerach,w oficjalnych turniejach ATP już nie jest tak różowo. W tym roku lista zawodników,z którymi wygrał nie jest zbyt imponująca,do tego już w tym sezonie dwukrotnie kreczował. Na Indian Wells wogole nie zagrał, pojawił się natomiast w chalu w Sunrise przed tygodniem gdzie łatwo przegrał z Hrbatym.Leworęczny Verdasco to napewno jeden z perspektywicznych zawodników hiszpańskiej szkoły tenisa. W tym roku radzi sobie raczej przeciętnie ale zaimponował mi tym,że w Dubaju o mało co a wygrałby z Ivanem ljubicicem. W Indian musiał w II rundzie uznać wyższość Roddicka,z którym przegrał w 3 setach po tie-breaku w 3 secie.Jezeli utrzyma dyspozycję powinien bez problemów wygrać z przeciętnym Holendrem.

Robby Ginepri - Filippo Volandri 1 1.4 8/10

Ginepri to raczej zawodnik przereklamowany. W tym roku gra w kratkę i nawet udało mu się przegrać z Monfilsem na Australianie. W Indian trochę pomęczył się z Acasuso w pierwszej rundzie ale udało mu się zakończyć mecz w 2 setach. W II rundzie trafił na finaliste Hewitta i odpadł. Amerykanin pojawił się też w Sunrise gdzie w 3 setach ograł go Słowak Beck. Trudno jednak nie zagrać na Ginepriego gdy naprzeciw niego staje prawdziwy wirtuoz hardu pan Volandri, który na 11 ostatnich pojedynków na tej nawierzchni wygrał zaledwie 2 (z Kieferem na zeszłorocznym Australianie i z Hippensteelem- fajne nazwisko). W Indian gładko przegrał z Zibem 1:6, 4:6. Volandri szczególnie popisał się rok temu gdzie w Davisie nie poradził sobie z Kubotem. W każdym razie Włoch przyjechał do Stanów zarobić trochę na udziałówkach i chyba już myślami jest na kwietniowej glinie w Europie. Ginepri wiadomo własna publika kiepski rywal więc droga do II rundy otwarta.

Michael Llodra - Gael Monfils 1 1.66 6/10

Sukcesywnie będę stawiał na porażki Monfilsa zanim mnie nie przekona i nie pokona kogoś z czołówki. W Indian Llodra uporał się bez problemów z Sanguinettim i Hrbatym. Na Hewitta zabrakło umiejętności ale przegrać z finalistą to nie wstyd. w ubiegłym roku Llodra bardzo ładnie grał na amerykańskim hardzie. Monfils dopiero raczkuje w seniorskim tenisie, talent ma niewątpliwie ale chyba jeszcze za wcześnie na walkę z najlepszymi. W Indian udało mu się pokonać Jeffa Morrisona w I rundzie ale w pojedynku z Robredo nie miał nic do powiedzenia. W h2h 1:0 dla Llodry (6:4, 6:1 z 2004 z chala w Andrezieux). Wprawdzie nie przekreślam kompletnie Monfilsa w tym spotkaniu, ale jak dalej będzie grał tak nerwowo i biegał jak gazela po korcie to raczej bardziej doświadczony Llodra upora się z nim bez problemów.

Olivier Rochus - Ivo Karlovic 1 1.53 6/10

Tutaj się trochę waham bo do końca nie wiem czy Oli to dalej ten sam zawodnik co ten z kortów w Australii. Jeżeli zagra podobnie jak z Zabaletą, gdzie serwował strasznie słabo to może mieć lekkie problemy z Chorwatem. Karlovic jednak mimo mocnego serwisu na hardzie od dwóch lat gra bardzo kiepsko. W tym roku z 9 spotkań wygrał 3 z Alanem Mackinem w Mediolanie,z Wangiem w Marsylii i Benneteau w Indian Wells. Niepokój może budzić wyrównany pojedynek z Feliciano Lopezem ale Hiszpan jest ostatnio w kiepskiej formie więc nie ma się czym sugerować. Rochus stosunkowo łatwo przegrał z Novakiem ale gra Czecha nie opiera się jedynie na dobrym serwisie. Jeżeli serwis Karlovica nie będzie mu jakoś nadzwyczajnie siadał to Oli powinien go ograć. W h2h 1:0 dla Belga (2004 rok)

Pozdro

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Na jutro:

Jeff Morrison - Bjorn Phau 1

Niemiec nie powinien miec wiekszych szans z Jeffem, ktory potwierdzil swoje swietne przygotowanie do turnieju w Miami pokonujac poniekad faworyta w dziejszym postkaniu Moodiego. Praktycznie zero niewymuszonych bledow, 13 asow i niesamowicie wysoki procent wygranych pilek po swoim serwisie robi wraznie. Phau bez rewelacji, slaby serwis powinien zaowocowac zlamaniami na korzysc Amerykanina.

POWODZENIA

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
I jeszcze jeden meczyk:

Nicolas Almagro - Lars Burgsmuller 1

O ile Lars w zeszlym roku cos tam jeszcze gral, to ostatnio jest dla mnie jeszcze wiekszym cieniasiem niz Nico. Niemiec mial to szczescie, ze trafil do tej pory na bardzo slabych zawodnikow. Dzisiejsza, mozna smialo powiedziec 'meczarnia' z Braccialim, nie rokuje dobrze apropo jutrzejszego spotkania. Sam Almagro dosc pewnie przedarl sie przez pierwsze 2 dni kwalifikacji. Serwis z pewnoscia siedzi lepiej niz u Niemca i obfituje w zdecydowanie wieksza ilosc asow.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Szukam i szukam i nie moge znalezc wynikow swoich meczy. Czy one sie juz odbyly czy po prostu wyniki sa niedostepne? podaje mecze: Gasquet - Masson, Tenconi - Dlouhy, Patience - Vacek, Mutis - Gabashvili, Vilegen - Galvani, Haehnel - Vik, Mertinak - Prpic, znacie cos??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Szukam i szukam i nie moge znalezc wynikow swoich meczy. Czy one sie juz odbyly czy po prostu wyniki sa niedostepne? podaje mecze: Gasquet - Masson, Tenconi - Dlouhy, Patience - Vacek, Mutis - Gabashvili, Vilegen - Galvani, Haehnel - Vik, Mertinak - Prpic, znacie cos??


Wygral Gasquet, Dlouhy, Paietnce, Galvani, Mertinak

Mutis nie wiem, Vik jutro a tak na marginesie to nie ten dzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Mutis 6/2 6/3

(wywalcie to potem)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Z tego co przedstawił MICHAIŁ proponuję:

Mirnyi, Enqvist, Ferrero, Ginepri, Karlovic, Kim, Ferrer, Monfils, Calleri, Mello, Melzer, chyba Schalken, Zaba, Benneteau, Saulnier, Schuettler, Verdasco, Dupuis i Mathieu;

Cos z tego wybiore i popołudniu skrobne kilka słów!

Powodzenia!

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1