Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Arka straciła punkty. Cracovia jedzie do Wodzisławia. Wątpię, żeby więcej niż remis tam ugrali. Zabrze remisuje z Łks, co powiedzmy w miarę urządza obie strony, gdyż Górnik za tydzien gra u siebie z Odrą, tutaj przewiduję 3 punkty dla Zabrza ( w ostatniej kolejce mecz z Polonią, ktora będzie grałą o przysłowiową pietrszukę, też widzę komplet), Łks ma Wisłę na swojej drodze, ale później czeka ich mecz z Ruchem ( wyjazd) i u siebie z Polonią B, która wygrywając zrobiła spory krok do utrzymania, jeśli Jaga nadrobi straty po Odrze i Lechii, a przewiduję, że tak się stanie w meczu z Polonią, gdzie przewiduję 3 oczka dla klubu z Białegostoku, to wtedy Bytom podejmować będzie Jagę, która oczywiście wyjazdy gra marnie, więc znowu stracą punkty, a wtedy Bytom powinnien mieć klarowną sytuację w ostatnim meczu z Łks, w którym to łódzki klub powinien zapunktować.

całe to zamieszanie ze strajkiem, odejściem trenera, nagłe spadki, wszystko to sprzyja "poprawie" trudnej sytuacji finansowej ;), a wiadomo jak najlepiej taką sytuację wykorzystać

arka, cracovia, ruch baju baju

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Lechia, którą czekają mecze z Lechem, Wisłą i Piastem, powinna się wybronić tym ostatnim spotkaniem. Piast gra wcześniej z Śląskiem, tutaj spodziewam się 3 punktów dla Gliwic, co powinno pozwolić na utrzymanie, a wtedy ostatni mecz będzie szansą dla gości z Gdańska.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
3 pkt ze Śląskiem ? Wątpie. Śląsk przegrał do tej pory w 26 kolejkach tylko 5 meczy, wątpie by wtopił z Gliwicami.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
To co zrobił dziś sędzia w meczu Lechia-Jagiellonia to się w głowie nie mieści.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by As
3 pkt ze Śląskiem ? Wątpie. Śląsk przegrał do tej pory w 26 kolejkach tylko 5 meczy, wątpie by wtopił z Gliwicami.
Oswajaj się z tą myślą smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
"Jagiellonia Białystok jest jedynym zespołem w ekstraklasie, który nie wygrał jeszcze wyjazdowego meczu w lidze. W piątek piłkarze drużyny z Białegostoku doznali trzeciej ligowej porażki z rzędu. Sytuacja Jagiellonii w tabeli pomału zaczyna się komplikować. Po piątkowej porażce z Lechią Gdańsk trener Jagiellonii oddał się do dyspozycji zarządu"

że niby wina trenera ? zagrywki PR i tak nie uchronią, przed snuciem domysłów, po tym co się widzi, co wyprawia się w Jadze...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Hakan
że niby wina trenera ? zagrywki PR i tak nie uchronią, przed snuciem domysłów, po tym co się widzi, co wyprawia się w Jadze...

Wydaje mi sie, ze w tym wszystkim partycypuja również ci, którzy wydali decyzje "-10 punktów" smile

To sie w głowie nie mieści, liczba wsadzonych do pudła przekroczyła 200, a ci dalej swoje laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Hakan
że niby wina trenera ? zagrywki PR i tak nie uchronią, przed snuciem domysłów, po tym co się widzi, co wyprawia się w Jadze...

Wydaje mi sie, ze w tym wszystkim partycypuja również ci, którzy wydali decyzje "-10 punktów" smile

To sie w głowie nie mieści, liczba wsadzonych do pudła przekroczyła 200, a ci dalej swoje laugh


jakby nie Euro2012 to rząd już dawno by wysadził w powietrze to całe świńskie koryto zwane PZPN to jest prawdziwe siedlisko szatana wink umowa PZPNu i UBeka Placzyńśkiego na prawa telewizyjne podpisana aż na 10 lat...to jest to dopiero szczyt bezczelności tych pazernych leśnych dziadków. tam kolosalne pieniądze idą bokami

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
bardzo możliwe że ostatnie pasmo powodzeń Białych Białystok to efekt działań "spółdzielni" . Piłkarski Poker rogrywa się dalej wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A ja nadal zastanawiam się nad meczem ŁKS-u z Górnikiem.

Kilka firm bukmacherskich wycofało mecz, m.in Gamebookers czy BAH.
Faktycznie w Łodzi ptaszki ćwierkają, że mecz ma wygrać Górnik, ale w takim razie gdzie tu racjonalne myślenie? Jeśli przegramy to potem mamy mecz z Wisłą, który zapewne będzie do tyłu, a przy tak wyrównanej lidze może się to odbić czkawką.

Jeszcze częściej mówi się, że w tym wszystkim palce maczać ma Hajto, a że ostania wiadomość, że dostaje pogróżki ze Śląska to jakaś przykrywka.

Ja mam nadzieje, że są to dywagacje ludzi którzy jednak, muszą coś mówić na tą całą sytuację.

Mam nadzieje, że zarówno Pan Tomek jak i cała drużyna podejdą do tego meczu, jak do meczu o wszystko, który bez wątpienia takim jest, ale o tym pisałem już wcześniej.

Osobiście jeszcze nie spotkałem się z takim zawirowaniem (zawirowaniem bukmacherskim) przy okazji meczu ŁKS-u. Najpierw kurs na goście ~3 dzisiaj w granicach 2,15/20 a w niektórych firmach wycofany.

Mądrzejsi będziemy o 19.

Allez ŁKS boks

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Skoro to takie proste,ze Górnik ma wygrac ,to ja wziałem

ŁKS 1 po 3,25 smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Nie wierze w to ze LKS pusci mecz Gornikowi,bo sam jeszce moze poleciec z ligi.Dla mnie cale to zamieszanie wskazuje na to ze LKS to wygra.Kupa ludzi pograla Gornik,a buki sie ciesza.Tak jak pisze wyzej amkwish po takim kursie trza grac....

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
może być też i tak że kopacze ŁKSu nie chcą już więcej domagać się co chwila o swoje należne zarobki i na przekór pseudoprezesom spuszczą ŁKS do niższej ligi , większość zmieni pracodawcę a spory hajs pójdzie ze strony Górnika (>>> działacze bądź piłkarze ) tutaj widzę Tomka Hajtę jako pośrednika ze względu na znajomości wszak to człowiek obyty w nielegalnych transakcjach wink

nikt nie będzie za ŁKS umierał , wszak pracodawcy gorszego nie ma obecnie na poziomie ekstraklasy wink


nic mnie obecnie w tej ekstraKASIE nie zdziwi



Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by McDziarz
tutaj widzę Tomka Hajtę jako pośrednika ze względu na znajomości wszak to człowiek obyty w nielegalnych transakcjach wink

laugh

Jednym słowem - chłopaki pod wodzą hajty aż PALĄ....sie do gry smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Co do meczu ŁKS nie widzę w nim 1 i nie piszę tego ze względu na to że kibicuje Widzewowi smile

ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Originally Posted by McDziarz
bardzo możliwe że ostatnie pasmo powodzeń Białych Białystok to efekt działań "spółdzielni" . Piłkarski Poker rogrywa się dalej wink
Mylisz Białą z Białymi. Ale byłeś blisko, trzy minus:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

To moze podrzucisz te pefffkę ? grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

To moze podrzucisz te pefffkę ? grin
To żadna tajemnica spójrz w terminaz i tabele
ostatnia kolejka
ŁKS - Polonia Bytom
tylko że wczesniej graja z Wisła z która przegraja i Ruchem któremu punkty beda bardzo potrzebne więc pytanie z kim maja zdobyc ten czwarty punkt z Ruchem czy Górnikiem ??

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Podroznik
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

To moze podrzucisz te pefffkę ? grin
To żadna tajemnica spójrz w terminaz i tabele
ostatnia kolejka
ŁKS - Polonia Bytom
tylko że wczesniej graja z Wisła z która przegraja i Ruchem któremu punkty beda bardzo potrzebne więc pytanie z kim maja zdobyc ten czwarty punkt z Ruchem czy Górnikiem ??

BRAWO smile a czwarty pewnie dzisiaj bo Górnik potrzebuje 7 smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by McDziarz
bardzo możliwe że ostatnie pasmo powodzeń Białych Białystok to efekt działań "spółdzielni" . Piłkarski Poker rogrywa się dalej wink

uczepiliście się Jagiellonii jak rzep psiego ogona podobnie jak gazeta żydowybiórcza, jakoś o postawie Sląska z Arką , Polonii z Craxą i ostatniej dziwnej kolejce nikt nie wspomina

jeżeli mowa o spółdzielni to kibice Lechii płakali przed meczem, że ponoć jest spółdzielnia właśnie przeciwko nim , coś tam jeszcze nasmarowali na transparencie - boisko wszystko zweryfikowało
zostały 3 kolejki i takich dziwnych wyników, odpuszczania na pewno nie zabraknie - jeszcze się nie przyzwyczailście ?
McDziarz pamiętasz jak Zagłębie zdobywało mistrza na Łazienkowskiej?

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1