|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
choć legia gra słabo to Inzaghi Twoja propozycja napewno wejdzie ale takich kursów ja osobiście nie gram Polonia ma jeszcze cieżki wyjazd do Jagielloni, która sobie skomplikowala sytuacje ostatnimi porażkami i musi na gwałt szukać punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
załozy ktos temat na nastepna kolejke ?? czy to trzeba czekac az zalozy ten czlowiek co sie tym zajmuje ?? dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
załozy ktos temat na nastepna kolejke ?? czy to trzeba czekac az zalozy ten czlowiek co sie tym zajmuje ?? dzieki za odpowiedz możesz śmiało zakładać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka